Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dr.dre

Życie po rozwodzie w 3mieście

Polecane posty

51 minut temu, niezidentyfikovvana napisał:

Ooo skąd takie podejrzenia?🙈

Popieram pytanie. M. cały czas ma zdjęcie z sesji z E. w tle profilu na Fb.

Ktoś się kiedyś czepiał, że Alicja nie pokazała książek. Voilá! Czyta "Kasację" Mroza.

4 godziny temu, beauty_vlogger napisał:

Czy E juz sie rozstal z jego nowa kolezanka? 🙂

No nie mów, padłabym ze śmiechu 😄

No co wy przecież cały czas ich w Forum razem widać, a nasza A to chyba terapia wstrząsowa, bo teraz z nimi w jednej galerii pracuje sądząc po jej instastory ostatnio 🤭

Przed chwilą, Klaudia77 napisał:

No co wy przecież cały czas ich w Forum razem widać, a nasza A to chyba terapia wstrząsowa, bo teraz z nimi w jednej galerii pracuje sądząc po jej instastory ostatnio 🤭

O Jezu xd to tak szczerze chyba wolałabym nie pójść do tej pracy niż ich tam razem oglądać, biorąc pod uwagę fakt ze to raczej nie jest jej główne źródło dochodu, a tez prace w sieciówce w innej galerii dosyć łatwo złapać 

29 minut temu, Izix0000 napisał:

O Jezu xd to tak szczerze chyba wolałabym nie pójść do tej pracy niż ich tam razem oglądać, biorąc pod uwagę fakt ze to raczej nie jest jej główne źródło dochodu, a tez prace w sieciówce w innej galerii dosyć łatwo złapać 

Jeśli pracują w tym samym miejscu to poniekąd współczuje. Nic przyjemnego w przypadkowym spotkaniu lachona ex męża.... 

16 minut temu, Gaspar66 napisał:

Jeśli pracują w tym samym miejscu to poniekąd współczuje. Nic przyjemnego w przypadkowym spotkaniu lachona ex męża.... 

ale chyba na innym piętrze więc może się nie widzą...

To bardzo duża galeria jest jak nie są naprzeciwko siebie to się mogą nawet nie spotkać. 

Noo ale sam fakt świadomości ze wszyscy na kupie tam są, stres idąc po pracy na parking, do toalety albo w przerwie po coś do jedzenia 

to serio w jej komfortowej sytuacji ze bez grosza nie zostanie, poważnie rozważyłabym poszukanie innej pracy mając w perspektywie spotkanie  Esia z ukochana 

• Like 3

No długo to ona w forum nie zostanie, bo z tego co widzę już do riviery powoli zaczynają rekrutować do lpp, także zapewne niedługo otwierają. 
Ale za to Ala ma szansę wytargać ją za te karynowe kudły jak Esia na zmianie nie będzie XD Myślę, że M. w portki bardziej robi, bo niby dlaczego Ala miałaby się bać ich spotkać.

• Like 1

2 godziny temu, foxydoxy22 napisał:

No długo to ona w forum nie zostanie, bo z tego co widzę już do riviery powoli zaczynają rekrutować do lpp, także zapewne niedługo otwierają. 
Ale za to Ala ma szansę wytargać ją za te karynowe kudły jak Esia na zmianie nie będzie XD Myślę, że M. w portki bardziej robi, bo niby dlaczego Ala miałaby się bać ich spotkać.

karynowate kudły ahaha dobre 😄

• Haha 1

Bo wydaje mi się, ze Ala jest z tych grzecznych, dobrze wychowanych dziewczyn, ze nawet mimo ze tamta zrobiła jej świństwo nie umiałaby tak po prostu zakpić prosto w twarz albo puścić wiązanki do tej drugiej, bo kultura jej nie pozwala

a po tamtej to nie wiadomo czego się spodziewać 

Allis strasznie przynudza i nie mogę znieść tego cmokania jej. Czy ona nie może tego ogarnąć 😮

11 godzin temu, Izix0000 napisał:

Noo ale sam fakt świadomości ze wszyscy na kupie tam są, stres idąc po pracy na parking, do toalety albo w przerwie po coś do jedzenia 

to serio w jej komfortowej sytuacji ze bez grosza nie zostanie, poważnie rozważyłabym poszukanie innej pracy mając w perspektywie spotkanie  Esia z ukochana 

No a nawet jeśli spotka, to co? To im powinno być wstyd, nie rozumiem dlaczego niby Ala powinna przed nimi uciekać 🤔 

2 godziny temu, CoctailGirl napisał:

No a nawet jeśli spotka, to co? To im powinno być wstyd, nie rozumiem dlaczego niby Ala powinna przed nimi uciekać 🤔 

Bo dyskusyjną kwestią jest to, czy Ala na dobre przetrawiła rozstanie... wiecie, to że ona przed kamerą pokazuje, że wszystko jest ok wcale nie oznacza, że jak zobaczy ich razem to przejdzie obok obojętnie, traktując ich jak powietrze. Rozstanie do pokojowych raczej nie należało.

3 godziny temu, mari napisał:

Allis strasznie przynudza i nie mogę znieść tego cmokania jej. Czy ona nie może tego ogarnąć 😮

O co chodzi z tym cmokaniem? Ciągle widzę taki komentarz to tu to na yt, oglądam film i dalej nie widzę kiedy ona cmoka XD

• Like 1

Bardzo lubię oglądać Alke, nie wiem dlaczego - wydaje się sympatyczna. Ale serio jej summer vlogs nie da się oglądać, przez 5 czy 7 min, opowiada o tym jak montowała, abo będzie montować, albo że musi montować. Można o tym wspomnieć, ale po co powtarzać to w kółko, w każdym vlogu.

• Like 1

na początku jak wróciła po przemianie dałam jej szansę. Niby w jej myśleniu dużo się zmieniło, coś tam robi, ćwiczy, pracuje, ale po kilku filmach dałam sobie spokój, bo wciąż to samo, gadanie, w kółko gadanie o tym samym. I widzę, że nic się nie zmienia

• Like 3

kojarzę mgliście Alis z początków, ale nieszczególnie ją wtedy oglądałam. Przyciągnął mnie  vlog o rozstaniu i od tamtej pory oglądam ją regularnie. Nawet te vlogi, gdzie niewiele się dzieje, do tej pory oglądało mi się sympatycznie, bo "nowa" Alicja ma w sobie fajny vibe. Taki miły contencik, żeby sobie puścić w tle. Ale faktycznie z summervlog dzieje się na razie coś nie tak - mam wrażenie, że u Aliss mocny spadek energii i te letnie vlogi na razie trochę na siłę.

9 minut temu, twojaprzy napisał:

kojarzę mgliście Alis z początków, ale nieszczególnie ją wtedy oglądałam. Przyciągnął mnie  vlog o rozstaniu i od tamtej pory oglądam ją regularnie. Nawet te vlogi, gdzie niewiele się dzieje, do tej pory oglądało mi się sympatycznie, bo "nowa" Alicja ma w sobie fajny vibe. Taki miły contencik, żeby sobie puścić w tle. Ale faktycznie z summervlog dzieje się na razie coś nie tak - mam wrażenie, że u Aliss mocny spadek energii i te letnie vlogi na razie trochę na siłę.

nawet kobus jest w stanie nagrywać codziennie....a Ala tyle gadała o summer vlogs a filmy są co drugi dzień zaraz będą co 3 4 a potem już nie będzie wcale..

14 godzin temu, lola33pp napisał:

nawet kobus jest w stanie nagrywać codziennie....a Ala tyle gadała o summer vlogs a filmy są co drugi dzień zaraz będą co 3 4 a potem już nie będzie wcale..

Kobus nie chodzi do pracy na 12h

• Like 2

jest 7.07 vlogi wyszły 3 w tym każdy nagrany jeszcze przed lipcem....po co ona to wgl nagrywa? + z tego co widzę od paru dni jest na wakacjach w domu u rodziców więc nie chodzi do pracy na 12h 

Dnia 5.07.2020 o 18:51, Izix0000 napisał:

Pff, a czemu akurat Ala ma zrezygnowac z pracy? A nie on? 

49 minut temu, beauty_vlogger napisał:

Pff, a czemu akurat Ala ma zrezygnowac z pracy? A nie on? 

Bo myśle,  ze jemu to lata, czy ją spotka czy nie, a w jej przypadku już bym nie była tego taka pewna 

2 godziny temu, Izix0000 napisał:

Bo myśle,  ze jemu to lata, czy ją spotka czy nie, a w jej przypadku już bym nie była tego taka pewna 

Patrząc po tym jak się tutaj swego czasu angażował to myślę, że jego bardziej to boli niż ją xD

12 godzin temu, lola33pp napisał:

jest 7.07 vlogi wyszły 3 w tym każdy nagrany jeszcze przed lipcem....po co ona to wgl nagrywa? + z tego co widzę od paru dni jest na wakacjach w domu u rodziców więc nie chodzi do pracy na 12h 

Ale co to zmieni jeśli będzie wstawiać filmiki na bieżąco? Nie wstawia nic takiego, co musi być aktualne, a wydaje mi się, że lepiej, jak ma filmiki w zapasie i może zachować płynność filmów xd Wiele vlogerek tak robi, niektóre filmy wychodzą dopiero po miesiącu od nagrania.

15 minut temu, foxydoxy22 napisał:

Patrząc po tym jak się tutaj swego czasu angażował to myślę, że jego bardziej to boli niż ją xD

Nooo, to akurat było mega żałosne. 
Ogólnie żeby było jasne, nie uważam że Ala ma się czego wstydzić i powinna się przed kimś chować,  tylko jednak biorąc pod uwagę że ona spędziła z nim pół życia i była zakochana, a on kilka mies po ślubie fiknął, to zakładam że oglądanie go z nowa koleżanka może nadal budzić w niej emocje, a wiadomo ze on jako ta strona, która sobie poszła do kogoś innego i miłość mu kwitnie, ma wywalone 

2 godziny temu, Izix0000 napisał:

Nooo, to akurat było mega żałosne. 
Ogólnie żeby było jasne, nie uważam że Ala ma się czego wstydzić i powinna się przed kimś chować,  tylko jednak biorąc pod uwagę że ona spędziła z nim pół życia i była zakochana, a on kilka mies po ślubie fiknął, to zakładam że oglądanie go z nowa koleżanka może nadal budzić w niej emocje, a wiadomo ze on jako ta strona, która sobie poszła do kogoś innego i miłość mu kwitnie, ma wywalone 

No nie wiem czy on ma tak wywalone, nie wiadomo jak tam bylo. Moze sobie romansowal, ona to odkryla i poszlo za ciosem. Nie wiadomo. 

Ale wydaje mi się ze Ala to juz chyba przetrawila. Wiadomo na początku szok, spedzila z nim tyle lat a po slubie nagle trach. Ale czas leczy rany. Czy warto plakac po kims kto odwala takie cos? Co jest warta taka osoba? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się