Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Amiami89

Bolący palec

Polecane posty

Witam! Mam pewien problem. Od ponad tygodnia boli mnie duży paluch u nogi, a właściwie to ta największa poduszka poniżej dużego palca u spodu. Jestem nerwowa dosyć, naczytałam się o dnie moczanowej i się przejmuję tym. Chociaż wydaje mi się, że to nie to, jestem młoda, palec boli ale to nie jest jakiś duży ból. Nie jest nawet spuchnięty ani czerwony. Boli on różnie. Jak sie obudzę to nie boli, jak wstanę i zacznę chodzić to go czuję. I w ciągu dnia raz boli raz nie. Czasami boli mnie też z drugiej strony stopy od strony palca małego, lub jakby od góry stopy też pobolewa, czasami mi gdzieś tak mrowiło (minimalnie) w tym palcu ale rzadko. Ogółem mam ćwiczenia na skoliozę i na wzmocnienie mięśni grzbietu. Mam dużo ćwiczeń przy których używam nóg. A jedno z nich moim zdaniem też obciąża dosyć stopy. Nie wiem czy to mogłoby być przyczyną czy nie. Jakiś czas temu zdarzyło mi się też skoczyć z huśtawki z pewnej wysokości na stopy, tak, że bolały mnie przez moment i piekły jakby kości aż. Jednak po tym nic mi później nie było. Nie wiem czy teraz mogłoby się to jakoś objawiać. Bardzo proszę o jakieś rady. Jeśli nie przejdzie pójdę do lekarza, jednak nie chciałabym się promieniować niepotrzebnie przy ewentualnym prześwietleniu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź! 

Edytowano przez Amiami89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×