Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil

Pani Swojego Biznesu

Polecane posty

Napisano (edytowany)
17 minut temu, meggy napisał:

Bulwersowała się ze dziewczyny pytały czy w tym aucie którym jeździ jest kibel.  Ona już odpowiedziała że kibla nie ma. (. Swoją droga gdzie oni się tam załatwiali??)  A i był tez bulwers ze na insta kawę zacinało i laski się żalily na to .

Hmm nie wiem jakiego Budza miala kampera- widocznie jakiegoś bidnego...

ale kiedyś Anula Sudoł pokazywała kamper- jaki wynajęła we wspólpracy z jakąś firmą wynajmującą takie pojazdy(jest pewnie dalej w zapisanych stories)- no i tamten byl naprawdę wypasiony. Mial i toaletę, i prysznic- a co najważniejsze- kuchnię. Facet Sudołowej po prostu od czasu do czasu opróżniał zbiornik(taki zbiornik na nieczystości, jak jest w autokarach czy samolotach) na miejscach do tego wyznaczonych, na polach campingowych. Ale tamten kamper to naprawdę był imponujący- nawet jak dla mnie, a nie jestem osobą, która lubi tego typu atrakcje

Edytowano przez Dark Evil

Ona nie miała tak naprawdę kampera. Inne auto, podobne ale mniejsze i bez wc. Tłumaczyła ze kamperem nie wszędzie da się wjechać. 

A ja się tak zastanawiam, czy odpalać tą wczorajszą kawę z Budzyńską, czy nie. Powiem wam, że odzwyczaiłam się od tych wrzasków, krzyków i problemów z doopy. I jakoś za tym wcale nie tęskniłam 😳 😥

3 godziny temu, Cuda wianki napisał:

A ja się tak zastanawiam, czy odpalać tą wczorajszą kawę z Budzyńską, czy nie. Powiem wam, że odzwyczaiłam się od tych wrzasków, krzyków i problemów z doopy. I jakoś za tym wcale nie tęskniłam 😳😥

ja już od dawna nie oglądam 😂

20 minut temu, Deterdencja napisał:

Jak się Budza dziś odstrzeliła, znowu ...enka

Nawet lepsze buty założyła a nie sandały na pielgrzymkę 😂

w ogóle tych balerin od Kaminskiej nigdy nie było w stałej ofercie

3 godziny temu, Deterdencja napisał:

Jak się Budza dziś odstrzeliła, znowu ...enka

I to chyba ...enka z RISK Made in Warsaw

• Like 1

Ten samochód, którym jeździli to volkswagen california, czyli nawet nie kamper, tylko bardziej auto z kategorii multivan. Czyli taki van z wysuwanym miejscem do spania na dachu. Tam w środku faktycznie nie ma żadnego kibla, prądu, czy butli z gazem jak to w innych kamperach. 🤷

2 minuty temu, Cuda wianki napisał:

Ten samochód, którym jeździli to volkswagen california, czyli nawet nie kamper, tylko bardziej auto z kategorii multivan. Czyli taki van z wysuwanym miejscem do spania na dachu. Tam w środku faktycznie nie ma żadnego kibla, prądu, czy butli z gazem jak to w innych kamperach. 🤷

Yyyy, to nawet w TIRze jest więcej wygód 😝

18 minut temu, Dark Evil napisał:

Yyyy, to nawet w TIRze jest więcej wygód 😝

Hehe no! W tirze to nawet chyba dwa łóżka mają ☺️

30 minut temu, Cuda wianki napisał:

Hehe no! W tirze to nawet chyba dwa łóżka mają ☺️

I płytę do gotowania/palnik może mieć

10 godzin temu, Dark Evil napisał:

Nawet lepsze buty założyła a nie sandały na pielgrzymkę

😂 😂 😂 🤣 🤣 🤣 

Co się dziwić, że Janina wzięła planer od Rowińskiej? Chciała planer, to wzięła od Rowińskiej, bo Wytrzeszczająca Oczy u PSC reklamuje... plEnery. 🤣 Kurczę, czy ona wie, że plenery to coś zupełnie innego niż planery?

• Haha 2

1 godzinę temu, Degrengolada napisał:

Janina z planerem konkurencji. Kiepsko sobie Budza koleżankę "wychowała".

Janina Daily? To ona jest jakaś psiapsi Budzy? Uuu to chyba już się skończy znajomość 😂

5 minut temu, Cuda wianki napisał:

Janina Daily? To ona jest jakaś psiapsi Budzy? Uuu to chyba już się skończy znajomość 😂

Kolejna specjalistka od niczego 😂

Budza nie dała jej planera to ta musiała sama sobie kupić

Gość klementyna88

Może po prostu bardziej jej się spodobał? W końcu produkt Budzy to tak naprawdę notes w kropki, który dodatkowo ma tylko puste kalendarze miesięczne.

2 godziny temu, Dark Evil napisał:

Kolejna specjalistka od niczego 😂

Budza nie dała jej planera to ta musiała sama sobie kupić

Może Kamila była szybsza i wysłała Janinie swój planer za darmo jako pierwsza 🤣

Ja Janinę kiedyś lubiłam, teraz nie obserwuję, bo zaczęła mnie wkurzać 😂

• Haha 2

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Cuda wianki napisał:

Ja Janinę kojarzę tylko z 2 rzeczy- chamskiego polecania jej przez inne blogerki i goownoburzy jaką ukręciła w komentarzach pod postem To tylko teoria

Edytowano przez Dark Evil

1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

goownoburzy jaką ukręciła w komentarzach pod postem To tylko teoria

Opowiedz coś więcej... 🤔 🧐

Dla mnie Janina jest już nudna. Niby próbuje być śmieszna, ale tak na prawdę wciąż powtarza te same utarte powiedzonka. Do tego jej sposób mówienia, taki monotonny i flegmatyczny... jakby kluchy w ustach miała 😑 Nie, nie, nie. 

• Thanks 1

4 minuty temu, Cuda wianki napisał:

Opowiedz coś więcej... 🤔🧐

Dla mnie Janina jest już nudna. Niby próbuje być śmieszna, ale tak na prawdę wciąż powtarza te same utarte powiedzonka. Do tego jej sposób mówienia, taki monotonny i flegmatyczny... jakby kluchy w ustach miała 😑 Nie, nie, nie. 

No więc autor To tylko teoria skomentował(udostępniony przez siebie artykuł) niezbyt grzecznie, na temat ludzi otyłych. I tam Janina się rzucała w kometarzach, że chamstwo, tarczyca, metabolizm itd. A potem sama schudła. 

1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

Janina się rzucała w kometarzach, że chamstwo, tarczyca, metabolizm itd. A potem sama schudła

Ona schudła chyba po jakiejś operacji. Tylko do dziś nie przyznała się co to była za operacja... 

13 minut temu, Cuda wianki napisał:

Ona schudła chyba po jakiejś operacji. Tylko do dziś nie przyznała się co to była za operacja... 

Ja też nie wiem czy schudła bo mż, ćwiczenia, operacja żołądka czy co. Nie śledzę jej to nie wiem

4 godziny temu, Cuda wianki napisał:

Dostała kiedyś cała paczkę od Budzy, ale później chyba stwierdziła że zgubiła czy coś.

Kiedyś obserwowałam Janinę, ale od dłuższego czasu nie da się tego słuchać i czytać. Zaglądam od czasu do czasu bo zdarza jej się fajne książki polecić. Ale generalnie nie rozumiem jej fenomenu.

• Like 1

Faktycznie coś nie teges wyszło z Janiną. Budzą ja wychwalała swojego czasu ohy aby i uwielbienie było. A teraz Janka wyskakuje z zeszytem od Rowińskiej. Mnie się wydaje ze Olka nie jest w stanie utrzymać tych „przyjaźni”    z koleżankami po fachu przez swoje zarobienie. Jak nie odpisuje na wiadomości, nie odbiera tel to maja ja w d... pamietam jak zaczęłam obserwować Olke to była psiapsi z Eliza a teraz ani słowa o Elajzie. Jedynie Kaminska ciagle wychwalana. 

A do do Janiny mam takie samo zdanie. Jest już męcząca. Ma wiedzę, i ciekawe historie zna ze statystki ale w koło to samo. Zdanie buduje jakieś takie dluuuugie że mnie meczy słuchanie o czytanie jej.

• Like 1

7 godzin temu, meggy napisał:

Jedynie Kaminska ciagle wychwalana. 

Bo ubiera Budze do nagran na jutuba

Gość klementyna88

Ja fenomenu Janiny też nie rozumiem. Nie śmieszy mnie jej styl pisania i mówienia. Afery o wadze nie znałam. Ba! Nawet nie wiedziałam, że miała jakieś problemy z tym związane. Znalazłam przed chwilą (z ciekawości) jakieś jej nagranie sprzed kilku lat. I - o matko! Różnica jest diametralna (oczywiście na plus!).

3 minuty temu, klementyna88 napisał:

Ja fenomenu Janiny też nie rozumiem. Nie śmieszy mnie jej styl pisania i mówienia. Afery o wadze nie znałam. Ba! Nawet nie wiedziałam, że miała jakieś problemy z tym związane. Znalazłam przed chwilą (z ciekawości) jakieś jej nagranie sprzed kilku lat. I - o matko! Różnica jest diametralna (oczywiście na plus!).

Bo ona kiedyś była dosyć okrągła- w porównaniu do obecnej sylwetki. Goownoburza u To tylko teoria też nie jest nowa- ze 3 lata może mieć na spokojnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się