Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil

Pani Swojego Biznesu

Polecane posty

1 minutę temu, Cuda wianki napisał:

Nieperfekcyjna z PMS wyjeżdża, a sama przeżywa każdy komentarz na swoim IG 🤭

Kto takie goowno w ogóle ogląda? I  śledzi na ig? 

jak ktoś skrytykował strategie marketingową to od razu usunęły a wysyp durnych komentarzy polecających MLMy jako idealny pomysł na biznes i detoksy aloesem z Forever jako sposób na depresję wiszą i wciągają te biedne kobiety w szpony marketingu sieciowego który żeruje właśnie na takich paniach z tej grupy które na macierzyńskim myślą że zarobią miliony.. przykro się patrzy na to że Ola na to pozwala wiedząc że 99% osób w MLMach traci kasę

• Like 3

3 minuty temu, sdfgdfghj napisał:

jak ktoś skrytykował strategie marketingową to od razu usunęły a wysyp durnych komentarzy polecających MLMy jako idealny pomysł na biznes i detoksy aloesem z Forever jako sposób na depresję wiszą i wciągają te biedne kobiety w szpony marketingu sieciowego który żeruje właśnie na takich paniach z tej grupy które na macierzyńskim myślą że zarobią miliony.. przykro się patrzy na to że Ola na to pozwala wiedząc że 99% osób w MLMach traci kasę

Budza to nic. Zobacz co się dzieje u Rowińskiej 😵

Tam na grupach jedno wielkie MLMowe bagno 😁

2 godziny temu, Dark Evil napisał:

Kto takie goowno w ogóle ogląda? I  śledzi na ig? 

Ja ją oglądałam dopóki nie zrobiła się wielkim słupem reklamowym 🤣

Zaczęło mnie też wkurzać to jej wieczne biadolenie 

30 minut temu, sdfgdfghj napisał:

MLM-y- w sensie masz na mysli te wszystkie Avony, Oriflamy, Arbony itd?

1 godzinę temu, Cuda wianki napisał:

Ja ją oglądałam dopóki nie zrobiła się wielkim słupem reklamowym 🤣

Zaczęło mnie też wkurzać to jej wieczne biadolenie 

Łooo, to mnie zaczęła już denerwować na początku swojego blogowania ;P. A teraz mnie wkurza, że na każdym wykładzie Jasona (dawna nazwa: Kominek) musi o niej wspominać. To jest takie bleh.

12 minut temu, Buła roz...u napisał:

Apartamenty Pełne Czasu 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 jakie to jest infantylne 😂😂😂😂😂 i oczywiście Budzą musi udawać feministkę jak zawsze, najnowszy wpis na fb

I oczywiscie musi pokazywać że chodzi do notariusza w sandałach pielgrzymkowych 😂

• Haha 1

Nie kminię tego calego "pełnego czasu". Jeszcze planery ok, ma to sens, ale kawa, skarpety, APARTAMENTY? Wtf.

• Thanks 1

11 minut temu, Kaszmirs napisał:

Nie kminię tego calego "pełnego czasu". Jeszcze planery ok, ma to sens, ale kawa, skarpety, APARTAMENTY? Wtf.

O tym samym pomyślałam. W przypadku plenerów to było jeszcze świeże i łączyło się z zawartością merytoryczną przekazu. Teraz to jest jakiś przerost formy.

40 minut temu, Kaszmirs napisał:

Jak zobaczysz Apartamenty Pełne Czasu na booking, to od razu będziesz wiedziała kto jest właścicielką. I o to chodziło

8 minut temu, klementyna88 napisał:

Jak zobaczysz Apartamenty Pełne Czasu na booking, to od razu będziesz wiedziała kto jest właścicielką. I o to chodziło

Ooo, trzeba bedzie obejrzeć 😂

53 minuty temu, Cuda wianki napisał:

Ciekawe czy też będzie taka drożyzna jak wszystko w sklepie psc 🙊

Tez się zastanawiałam ale pewnie tak . Tym bardziej że planuje do noclegów dołączać zniżki na zakupy u niej i coś tam jeszcze . Lasa musi się zgadzać . Myśle że będzie drożyzna. 

20 godzin temu, Dark Evil napisał:

MLM-y- w sensie masz na mysli te wszystkie Avony, Oriflamy, Arbony itd?

tak, marketing sieciowy, więc także Forever i inne mniej znane, zresztą one nigdy nie podają nazwy firmy tylko bredzą o budowaniu grupy zaangażowanych kobiet ktore chcą zmienić swoje życie

• Like 1

8 minut temu, sdfgdfghj napisał:

tak, marketing sieciowy, więc także Forever i inne mniej znane, zresztą one nigdy nie podają nazwy firmy tylko bredzą o budowaniu grupy zaangażowanych kobiet ktore chcą zmienić swoje życie

Słyszałam że MLMy to dobry sposób, żeby tanio poduczyć się metod marketingowych. I na pewno to jest spoko jak ktoś idzie w to aby uczyć się marketingu a nie zarabiać miliony na samych produktach takiej firmy. 
A co do Kamili- toż to królowa MLMów. Na tym zbiła majątek i dalej na tej wiedzy marketingowej zarabia gruby hajs.

• Like 1

A to nie jest tak, że żeby w ogóle zacząć działać w mlm,  trzeba najpierw zapłacić jakieś "wpisowe"? 

1 minutę temu, Cuda wianki napisał:

A to nie jest tak, że żeby w ogóle zacząć działać w mlm,  trzeba najpierw zapłacić jakieś "wpisowe"? 

Mi raz proponowali udział w Oriflamie, to raczej kusili zniżkami i rabatami, na których można zarabiać. Jednak sorry- żeby zacząć z tego coś(W sensie konkretny pieniądz a nie drobniaki) zarabiać to trzebaby robić naprawdę duży obrót. A teraz taki Oriflame nie jest już fajny tak jak było to z 20 lat temu. Teraz zamiast brać kosmetyk z jakiegoś katalogu w ciemno, to po prostu idzie się do Rosmana i ma się ogrom kosmetyków do wyboru. I można je potestować

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się