Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...

Polecane posty

ha, no zobaczy┼éam ­čśë┬á

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

I ten tajemniczy komentarz : nadchodz─ů zmiany i to nie w firmie, tylko u mnie.

Hmm ciekawe co tam zn├│w wymy┼Ťli┼éa. Cycki se zrobi czy co? ­čśé­čśł

Udost─Öpnij ten post

Co┼Ť jej si─Ö te cycki troch─Ö rozlaz┼éy na boki za bardzo ­čĄú brakuje dobrego stanika do takiego dekoltu ­čĄú

Udost─Öpnij ten post

5 godzin temu, Noeliaa napisał:

Co┼Ť jej si─Ö te cycki troch─Ö rozlaz┼éy na boki za bardzo ­čĄú brakuje dobrego stanika do takiego dekoltu ­čĄú

Bo naturalny biust tak się układa, tylko sztuczny sterczy w jednej okreslonej pozycji

Udost─Öpnij ten post

Bez sensu tak. Przy ┼éadnym, dobranym staniku wygl─ůda┼éoby to lepiej. Albo to ja jestem dziwna, bo sama mam takie rozlane cycki, kt├│re s─ů daleko od siebie i tylko w staniku robi─ů si─Ö ┼éadne ­čśä

dziewczyny, dzisiaj u mnie pierwszy poniedzia┼éek bez kwadransa od 7 miesi─Öcy ­čśä w pi─ůtek sko┼äczy┼é mi si─Ö dost─Öp do klubu ­čśä

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
22 minuty temu, Foko Loko napisał:

Bez sensu tak. Przy ┼éadnym, dobranym staniku wygl─ůda┼éoby to lepiej. Albo to ja jestem dziwna, bo sama mam takie rozlane cycki, kt├│re s─ů daleko od siebie i tylko w staniku robi─ů si─Ö ┼éadne ­čśä

dziewczyny, dzisiaj u mnie pierwszy poniedzia┼éek bez kwadransa od 7 miesi─Öcy ­čśä w pi─ůtek sko┼äczy┼é mi si─Ö dost─Öp do klubu ­čśä

Ooo, gang Cie z listy skreslil... 

ja bylam w klubie ze dwie edycje a jakos na zadnym kwadransie┬ánie bylam. ­čśé

no w pon rano nie mam czasu ogladac Budze 

Budza nie ma rozlazlego biustu. Nawet nie ma jakiejs specjalnie duzej przerwy. Po prostu tak sie naturalny biust uklada bez stanika

mam podobnie, piersi mam blisko siebie polozone (z tym ze po prostu nie chodze bez stanika) i bez stanika one sie nie stykaj─ů.┬á

Edytowano przez Dark Evil

Udost─Öpnij ten post

Biust ma po prostu ju┼╝ nie pierwszej m┼éodo┼Ťci - dlatego nieco oklap┼éy.

Ale co tam biusty, lepiej spojrze─ç na ceny na wyprzeda┼╝y - kt├│re bardzo ciekawie pokazuj─ů niewiarygodnie wysok─ů mar┼╝─Ö ­čśë

Ale te┼╝ pokazuj─ů, jakim niewypa┼éem by┼éo np. slowpresso - bo nawet ono na wyprzeda┼╝y.

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Buka napisał:

Biust ma po prostu ju┼╝ nie pierwszej m┼éodo┼Ťci - dlatego nieco oklap┼éy.

Ale co tam biusty, lepiej spojrze─ç na ceny na wyprzeda┼╝y - kt├│re bardzo ciekawie pokazuj─ů niewiarygodnie wysok─ů mar┼╝─Ö ­čśë

Ale te┼╝ pokazuj─ů, jakim niewypa┼éem by┼éo np. slowpresso - bo nawet ono na wyprzeda┼╝y.

A wyprzeda┼╝ nadal tylko dla klubowiczek czy szarzy, zwykli ludzie te┼╝ mog─ů skorzysta─ç?

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, klementyna88 napisał:

A wyprzeda┼╝ nadal tylko dla klubowiczek czy szarzy, zwykli ludzie te┼╝ mog─ů skorzysta─ç?

Od dzisiaj moga wszyscy kupowac

Udost─Öpnij ten post

Sama si─Ö wykre┼Ťli┼éam z grupy ­čśä nie b─Öd─ů mi m├│wi─ç jak mam ┼╝y─ç.

i tak, ja wiem, ┼╝e tak wygl─ůda naturalny biust, ale poczucie estetyki mo┼╝na mie─ç r├│┼╝na i mnie tam do szcz─Ö┼Ťcia nie by┼éo potrzebne ogl─ůdanie jej zdj─Ö─ç w takiej formie xD

swoja drog─ů odno┼Ťnie wyprzeda┼╝y ciekawe jest to, jak Ola kiedy┼Ť mowi┼éa, ┼╝e segregatory to produkt, na kt├│rym praktycznie nie zarabiaj─ů i mar┼╝a jest minimalna, ale jako┼Ť jest w stanie obni┼╝y─ç im cen─Ö o ponad po┼éow─Ö. Czyli jednak da┼éoby si─Ö. A segregatory to podobno jeden z najlepiej sprzedaj─ůcych si─Ö produkt├│w fizycznych. ┼Ümiech troch─Ö.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Pokazuje rozlany dekold a fanki pisz─ů ┼╝e seksi ­čÖł

Ale c├│┼╝ o gustach si─Ö nie dyskutuje ­čĄú

Natomiast wyprzeda┼╝ pokazuje jak chora jest mar┼╝a ma tych zeszytach i karteczkach.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

W tym wieku, po dw├│ch ci─ů┼╝ach i wykarmieniu dw├│jki dzieci raczej nie da si─Ö wymaga─ç j─Ödrnego biustu jak u 20latki. Wi─Öc tym bardziej powinna ┼╝alozyc jaki┼Ť dobry stanik. No chyba, ┼╝e chcia┼éa znowu pokaza─ç, akceptuje sw├│j wygl─ůd itd itp

Mnie bardziej razi/┼Ťmieszy sam fakt pokazania cyck├│w na insta. Tak si─Ö wy┼Ťmiewa┼éa, krytykowa┼éa inne dziewczyny, ┼╝e wystarczy pokaza─ç kawa┼éek cycka i ju┼╝ lec─ů lajki i zarzeka┼éa si─Ö, ┼╝e ona Nigdy nie zni┼╝y si─Ö do tego poziomu.... No c├│┼╝, widocznie zasiegi spad┼éy i trzeba by┼éo si─Ö jednak ratowa─ç "sexy" fotk─ů ­čśé

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Foko Loko napisał:

A z grupy Ci─Ö ju┼╝ usun─Öli? Bo je┼Ťli nie, to te kwadranse dalej masz zapisane na grupie i mo┼╝esz spokojnie ogl─ůda─ç ­čśü

Z grupy chyba nie usuwaj─ů na bie┼╝─ůco tylko co jaki┼Ť czas robi─ů masowe czystki. ­čÖé

Edytowano przez Cuda wianki
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

39 minut temu, Foko Loko napisał:

Sama si─Ö wykre┼Ťli┼éam z grupy ­čśä nie b─Öd─ů mi m├│wi─ç jak mam ┼╝y─ç.

i tak, ja wiem, ┼╝e tak wygl─ůda naturalny biust, ale poczucie estetyki mo┼╝na mie─ç r├│┼╝na i mnie tam do szcz─Ö┼Ťcia nie by┼éo potrzebne ogl─ůdanie jej zdj─Ö─ç w takiej formie xD

swoja drog─ů odno┼Ťnie wyprzeda┼╝y ciekawe jest to, jak Ola kiedy┼Ť mowi┼éa, ┼╝e segregatory to produkt, na kt├│rym praktycznie nie zarabiaj─ů i mar┼╝a jest minimalna, ale jako┼Ť jest w stanie obni┼╝y─ç im cen─Ö o ponad po┼éow─Ö. Czyli jednak da┼éoby si─Ö. A segregatory to podobno jeden z najlepiej sprzedaj─ůcych si─Ö produkt├│w fizycznych. ┼Ümiech troch─Ö.

Wyprzedaj─ů produkty zeby zrobic miejsce na nowe rzeczy.┬á
w sumie logiczne, bo magazyn nie jest z gumy. 
Co do dekoltu- mnie nie jaraj─ů damskie dekolty- niezaleznie┬áczy to naturalne czy sztuczne cycki

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, Cuda wianki napisał:

Mnie´╗┐ bardziej razi/┼Ťmieszy sam fakt pokazania cyck├│w na insta. Tak si─Ö wy┼Ťmiewa┼éa, krytykowa┼éa inne dziewczyny, ┼╝e wystarczy pokaza─ç kawa┼éek cycka i ju┼╝ lec─ů lajki i zarzeka┼éa si─Ö, ┼╝e ona ´╗┐Nigdy nie zni┼╝y si─Ö do tego poziomu.... No c├│┼╝, widocznie zasiegi spad┼éy i trzeba by┼éo si─Ö jednak ratowa─ç "sexy" fotk

Mnie tez razi zdjecie, ktore ma by─ç ÔÇ×seksiÔÇŁ co jest do Budzy niepodobne- i od razu z wielkim dekoltem
Notabene- ┼╝eby wygl─ůda─ç sexy nie trzeba wyskakiwa─ç od razu z cycem na wierzchu(niezaleznie od kondycji)

Udost─Öpnij ten post

tak si─Ö m├│wi, ┼╝e wyprzedaj─ů, ┼╝eby miejsce zrobi─ç, a co innego maj─ů powiedzie─ç? Sam fakt takiego obni┼╝enia ceny du┼╝o m├│wi.

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

8 minut temu, Buka napisał:

tak si─Ö m├│wi, ┼╝e wyprzedaj─ů, ┼╝eby miejsce zrobi─ç, a co innego maj─ů powiedzie─ç? Sam fakt takiego obni┼╝enia ceny du┼╝o m├│wi.

Hmm ale skoro lada dzien ma wejsc nowa kolekcja

plus kalendarze- nic dziwnego ┼╝e sprzedaj─ů za grosze- w koncu kto kupuje kalendarze w czerwcu ­čśť

Udost─Öpnij ten post

no ale segregator? Albo slowpresso? 

Udost─Öpnij ten post

No ale one m├│wi┼éy, ┼╝e segregatory to taki hit, ┼╝e nigdy nie bed─ů na promocji, bo si─Ö super sprzedaj─ů. To albo si─Ö sprzedaj─ů i s─ů super albo s─ů kijowe i si─Ö je wyprzedaje.

Wiadomo, ┼╝e si─Ö robi miejsce na now─ů kolekcj─Ö, kt├│ra te┼╝ nie b─Ödzie tak lada dzie┼ä, dopiero co by┼éy pastele, wszystko jest jeszcze w tematyce tych pasteli, wakacje id─ů, nikt tu nie wrzuci nowej kolekcji. W lipcu maj─ů by─ç nowe planery, ale kolekcja to pewnie wrzesie┼ä/pa┼║dziernik. Tak by┼éo poprzednio z glamour.

Slowpresso jest drogie, potwornie drogie, a kawa jako┼Ťciowo jak ka┼╝da inna.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Do tego dużo lepsza od slowpresso jest zwykła kawiarka

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Buka napisał:

Do tego dużo lepsza od slowpresso jest zwykła kawiarka

Przelew├│wka. To jest klasyczna przelewowa kawa. Nie wiem co w tym odkrywczego. W sensie rozumiem, ┼╝e kto┼Ť lubi takie rzeczy mie─ç, gdybym pi┼éa kaw─Ö bez mleka to mo┼╝e bym si─Ö pokusi┼éa. Mo┼╝e slowpresso przesta┼éo schodzi─ç bo Ola przesta┼éa je tak reklamowa─ç. Wcze┼Ťniej przecie┼╝ ka┼╝da kawa zaczynala si─Ö od pokazania slowpresso i robienia kawy. A teraz nie ma. Mo┼╝e jakis konflikt z producentem ­čśä

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
11 minut temu, Foko Loko napisał:

No ale one m├│wi┼éy, ┼╝e segregatory to taki hit, ┼╝e nigdy nie bed─ů na promocji, bo si─Ö super sprzedaj─ů. To albo si─Ö sprzedaj─ů i s─ů super albo s─ů kijowe i si─Ö je wyprzedaje.

Wiadomo, ┼╝e si─Ö robi miejsce na now─ů kolekcj─Ö, kt├│ra te┼╝ nie b─Ödzie tak lada dzie┼ä, dopiero co by┼éy pastele, wszystko jest jeszcze w tematyce tych pasteli, wakacje id─ů, nikt tu nie wrzuci nowej kolekcji. W lipcu maj─ů by─ç nowe planery, ale kolekcja to pewnie wrzesie┼ä/pa┼║dziernik. Tak by┼éo poprzednio z glamour.

Slowpresso jest drogie, potwornie drogie, a kawa jako┼Ťciowo jak ka┼╝da inna.

No nie wiem, Budza mowila ze nowa kolekcja bedzie w lipcu- w tym planery. Notabene- pastelowe nie wyprzedaja tylko dzungle

Slowpresso- chyba kto mial kupic to juz kupil- wydaje mi sie tez ze jest ono bardziej skomplikowane od zwyklego dripa- bo skad brac filtry do slowpresso? Tylko ze strony producenta. A do dripa mozna wlozyc dowolne papierowe filtry

Edytowano przez Dark Evil

Udost─Öpnij ten post

W sumie ciekawe, bo faktycznie od dawna ani s┼éowa o slowpresso. Nawet nie wiadomo czy ona jeszcze z niego korzysta ­čĄö

Udost─Öpnij ten post

A wracaj─ůc jeszcze do cyck├│w, to co┼Ť mi m├│wi, ┼╝e za kilka dni wleci post nawi─ůzuj─ůcy do tematu. Tylko nie wiem czy zn├│w o hejterach, czy o akceptacji swojego cia┼éa, czy o zasi─Ögach.... Budza tak cz─Östo robi. Najpierw kijek w mrowisko, powie albo poka┼╝e co┼Ť kontrowersyjnego, a potem post z komentarzem. Te cyce to mo┼╝e by─ç element strategii ­čśé

A swoj─ů drog─ů to w┼éa┼Ťnie si─Ö zorientowalam, jak bardzo Olka nie wzbudza mojego zaufania. Cokolwiek poka┼╝e - natychmiast mam podejrzenia, ┼╝e to strategia marketingowa. Z innymi influenserkami nie mam tego problemu ­čĄĚ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Cuda wianki napisał:

A wracaj─ůc jeszcze do cyck├│w, to co┼Ť mi m├│wi, ┼╝e za kilka dni wleci post nawi─ůzuj─ůcy do tematu. Tylko nie wiem czy zn├│w o hejterach, czy o akceptacji swojego cia┼éa, czy o zasi─Ögach.... Budza tak cz─Östo robi. Najpierw kijek w mrowisko, powie albo poka┼╝e co┼Ť kontrowersyjnego, a potem post z komentarzem. Te cyce to mo┼╝e by─ç element strategii ­čśé

A swoj─ů drog─ů to w┼éa┼Ťnie si─Ö zorientowalam, jak bardzo Olka nie wzbudza mojego zaufania. Cokolwiek poka┼╝e - natychmiast mam podejrzenia, ┼╝e to strategia marketingowa. Z innymi influenserkami nie mam tego problemu ­čĄĚ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Bo Budza duzo kontrowersyjnych rzeczy wrzuca(tak jak teraz cyce a wczesniej post polityczny/lgbt) zeby nakrecic fanki i zwiekszyc sobie zasiegi.

Pamietajmy ze ostatnio Budza mniej wrzucala fotek, bo baluje w Ołomuńcu wiec troche wypadła z algorytmu Instagrama. 
Plus wkrotce wchodzi nowa kolekcja to trzeba fanki obudzic

Udost─Öpnij ten post

A potem p┼éacz, bo ludzie komentuj─ů Twoje ┼╝ycie prywatne/wygl─ůd/rodzin─Ö.┬á

Przesrane troch─Ö ma. Z jednej strony nie chce tego, chce chroni─ç prywatno┼Ť─ç, a z drugiej MUSI, bo jak przestanie si─Ö w necie pokazywa─ç to firma upadnie.┬á

Udost─Öpnij ten post

To jest wlasnie ÔÇ×urrookÔÇŁ biznesu online

Udost─Öpnij ten post

Moje posty musz─ů by─ç zatwierdzane przez moderatora o.o czy to z powodu z┼éego slownictwa?:D

Udost─Öpnij ten post

Tak naprawd─Ö to Ola dopiero co dorzuci┼éa do pasteli skarpetki, wi─Öc nowa kolekcja, zw┼éaszcza na lato, to s┼éaby pomys┼é. Wakacje, rozjazdy, ┼╝adna normalna marka nie robi wtedy wielkich akcji sprzeda┼╝owych. Wiadomo, ┼╝e ludzie nie maj─ů kasy. A z drugiej strony to jest Olka, kt├│ra mowila.najpierw, ┼╝e przez pandemi─Ö.nie b─Ödzie podnosi─ç ceny klubu, bo wie, ┼╝e finansowo ludzie s┼éabo stoj─ů, a potem r├│wnie rado┼Ťnie za┼Ťpiewala wy┼╝sze ceny.

A slowpresso w sumie mogła promować przy okazji pasteli, bo ono też takie pastelowe.

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Cuda wianki napisał:

oczywi┼Ťcie bo to znane i sprawdzone┬á techniki prowadzenia konta w mediach spo┼éeczno┼Ťciowych. ┼╗eby zdoby─ç zasi─Ögi musi by─ç troch─Ö prywaty, troch─Ö gownoburzy, troch─Ö cyck├│w ­čĄú

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö