Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil

Pani Swojego Biznesu

Polecane posty

Te  zmiany zapewne dotyczrc będą zmiany miejsca zamieszkania. Kiedyś wygadala się w komantarzach że szukają domu z ogrodem w okolicach Krakowa. 

27 minut temu, meggy napisał:

Te  zmiany zapewne dotyczrc będą zmiany miejsca zamieszkania. Kiedyś wygadala się w komantarzach że szukają domu z ogrodem w okolicach Krakowa. 

Coś Budza kiedyś o tym wspominała. Zresztą, to dziwne źe gniezdzi sie w mieszkanku jak zarabia tyle hajsu na ebookach

Widać, że kwarantanna dała jej w kość, bo jeszcze nie tak dawno zarzekała się, że ona nigdy by nie chciała mieszkać w domu. Mówiła, że może to mieszkanko mają małe, ale woli mieszkać w centrum, blisko pracy, niż za miastem. 

4 minuty temu, Cuda wianki napisał:

Widać, że kwarantanna dała jej w kość, bo jeszcze nie tak dawno zarzekała się, że ona nigdy by nie chciała mieszkać w domu. Mówiła, że może to mieszkanko mają małe, ale woli mieszkać w centrum, blisko pracy, niż za miastem. 

Niedawno w q&a pisala ze rozgladaja sie za domem

Tak, też to widziałam. Stąd moje zdziwienie, bo Budza zawsze powtarzała, że nie wyobraża sobie stać codziennie w korkach i marnować czas na dojazdy do biura. No ale ok, rozumiem ją. W obecnej sytuacji też bym chyba wolała domek na wsi niż ciasne mieszkanie w zatłoczonym centrum. 

1 godzinę temu, Cuda wianki napisał:

Tak, też to widziałam. Stąd moje zdziwienie, bo Budza zawsze powtarzała, że nie wyobraża sobie stać codziennie w korkach i marnować czas na dojazdy do biura. No ale ok, rozumiem ją. W obecnej sytuacji też bym chyba wolała domek na wsi niż ciasne mieszkanie w zatłoczonym centrum. 

Chyba Budzy bardziej chodzilo o jazde samochodem. Co nie zmienia faktu ze ona bardzo czesto zdanie zmienia

No właśnie dla mnie to jest mega dziwne żeby milionerka mieszkała w ciasnym mieszkaniu z mini ogródkiem🤣? nawet jak kocha centrum i nie przeszkadza jej smog to przecież mogłaby kupić sobie dom gdzieś pięknym zakątku miasta. Kraków ma tyle wspaniałych zakamarków.

nie mówicie mi że może tak lubi bo jak się jest faktycznie milionerem to człowiek żyje w lepszym standardzie niż zwykly blok. Inaczej po tyle co pracować? 

Smog jest w całej Małopolsce, więc może się nawet 30km za miasto i będzie to samo. No a dom trzeba lubić. Mieszkam w podobnej odległości od centrum Krakowa jak Ola i za moje mieszkanie mogłabym sobie kupić dom gdzieś dalej, ale nie chcę. No ale gdybym zarabiała tyle co Ola, to może bardziej bym się skłaniała ku większej inwestycji, a na pewno z chęcią kupiłabym większe mieszkanie, np. z zielonym tarasem itd.

Te szumnie zapowiadane zmiany to chyba były nowe ciuchy 😉 Czyli teraz będzie kobieco i w ...enkach 😉 Czyżby udało się znaleźć sponsora outfitow?

13 minut temu, Buka napisał:

Te szumnie zapowiadane zmiany to chyba były nowe ciuchy 😉 Czyli teraz będzie kobieco i w ...enkach 😉 Czyżby udało się znaleźć sponsora outfitow?

Taaaak, teraz zaczynam łączyć wątki. Wywalony cyc, teraz suk.ienka. Budza zmienia styl, 😬

Przed chwilą, Cuda wianki napisał:

Taaaak, teraz zaczynam łączyć wątki. Wywalony cyc, teraz suk.ienka. Budza zmienia styl, 😬

Haha- i tyle było z hejtowania kobiet w garsonkach, dopracowanych fryzurach i makijażu.  I tyle było z feministycznej gadki że trzeba patrzeć co kobieta ma w głowie a nie jak wygląda. I przywoływania ksiażki „Obsesja piękna”.

A teraz Budza sama w ...enkach pomyka. Tylko czekam jak zrobi haul z Sephory/Rosmanna

• Like 1
  • Haha 1

Napisano (edytowany)

Coś czuję, że jakaś specjalistka od wizerunku tu maczała palce. No bo skąd u Budzy tak nagłe zainteresowanie nowymi ciuchami? 

Jeśli znalazła sponsora, to zgodnie z obietnicą powinna oznaczać markę, a na stories nigdzie nie ma. (Na tym miała ta współpraca polegać. Ktoś przysyła jej ciuchy, a ona w zamian oznacza firmę) 

Edytowano przez Cuda wianki

40 minut temu, Cuda wianki napisał:

Coś czuję, że jakaś specjalistka od wizerunku tu maczała palce. No bo skąd u Budzy tak nagłe zainteresowanie nowymi ciuchami? 

Jeśli znalazła sponsora, to zgodnie z obietnicą powinna oznaczać markę, a na stories nigdzie nie ma. (Na tym miała ta współpraca polegać. Ktoś przysyła jej ciuchy, a ona w zamian oznacza firmę) 

Bo to miało być w filmach na jutubie! 😂

Jak wam mało cycków Budzy, to wskakujcie na insta story 😂

Z przeprowadzką jest coś na rzeczy, bo kilka osób jej zadało pytanie, czy planują kupno domu i Budza za każdym razem unikała odpowiedzi 😜

24 minuty temu, Cuda wianki napisał:

Jak wam mało cycków Budzy, to wskakujcie na insta story 😂

Z przeprowadzką jest coś na rzeczy, bo kilka osób jej zadało pytanie, czy planują kupno domu i Budza za każdym razem unikała odpowiedzi 😜

No jak? Przecież napisała, że nie zamierza się przeprowadzać, za to już zaplanowali z mężem, gdzie będą za 10 lat, co mnie zastanowiło, bo to chyba ona zawsze się zarzekała, że tak dalekie planowanie jest nie dla niej?

Ooo, to ta odpowiedź mi umknęła. Czy to znaczy, że za 10 lat będą dalej w tym mieszkaniu?

1 godzinę temu, Cuda wianki napisał:

Ooo, to ta odpowiedź mi umknęła. Czy to znaczy, że za 10 lat będą dalej w tym mieszkaniu?

Cholera wie o co jje chodzi i co to za dziwe uniko stosuje. Parę tyg temu na bank szukali domu z ogrodem i na bank komuś napisała ze dla psa ogród ma być.  Dzis pisze ze jej pies ogrodu nie potrzebuje, oni nie przeprowadzają się w ogóle. Po czym dodaje że za 10.lat juz plany maja na jakies inne miejsce . A moze do Korei?? Jej mąż uczy sie namiętnie koreańskiego przecież xd 

9 godzin temu, meggy napisał:

Cholera wie o co jje chodzi i co to za dziwe uniko stosuje. Parę tyg temu na bank szukali domu z ogrodem i na bank komuś napisała ze dla psa ogród ma być.  Dzis pisze ze jej pies ogrodu nie potrzebuje, oni nie przeprowadzają się w ogóle. Po czym dodaje że za 10.lat juz plany maja na jakies inne miejsce . A moze do Korei?? Jej mąż uczy sie namiętnie koreańskiego przecież xd 

Tak się uczy koreańskiego jak budza włoskiego 🤣🤣🤣?

• Haha 2

9 godzin temu, meggy napisał:

A pamiętacie jak zaczynała się uczyć włoskiego? Mówiła wtedy, że uczy się, bo za kilka lat chce kupić dom na Sardynii i na emeryturze chce mieszkać w Włoszech 😂

Wiecie, Budza to ma bujną wyobraźnię. Zmienia plany co chwilę i miota się biedna, bo chyba sama nie wie czego chce 😁

• Haha 1

No więc Mister B nie goli okolic intymnych. 🤔 Czy ta wiadomość była mi potrzebna do życia? Jak to teraz odzobaczyć? 😂

• Haha 2

19 minut temu, Cuda wianki napisał:

No więc Mister B nie goli okolic intymnych. 🤔 Czy ta wiadomość była mi potrzebna do życia? Jak to teraz odzobaczyć? 😂

Dziwne pytanie ta widzka zadała to i dziwną odpowiedz dostała. 
Ale Budza ma rację- faceci mają to w dupie(depilację okolic intymnych u siebie) i kobiety powinny z nich wziąć przyklad i się tak nie spinać.

2 minuty temu, Dark Evil napisał:

Dziwne pytanie ta widzka zadała to i dziwną odpowiedz dostała. 
Ale Budza ma rację- faceci mają to w dupie(depilację okolic intymnych u siebie) i kobiety powinny z nich wziąć przyklad i się tak nie spinać.

Myślę, że to już partnerzy między sobą ustalać powinni... 

Napisano (edytowany)
14 minut temu, Buka napisał:

To niewątpliwie racja. Ale rozumiem punkt widzenia Budzy i sie z nią zgadzam.

Edytowano przez Dark Evil

1 godzinę temu, Buka napisał:

Przede wszystkim powinni to omawiać wyłącznie ze sobą. Jest to na tyle indywidualna i intymna kwestia, że nie rozumiem pisania o tym na forum publicznym. A już tym bardziej pytania obcej baby z internetu jak sobie goli krocze. No ludzie... 🤦‍♀️ 

• Thanks 1

3 godziny temu, Cuda wianki napisał:

Przede wszystkim powinni to omawiać wyłącznie ze sobą. Jest to na tyle indywidualna i intymna kwestia, że nie rozumiem pisania o tym na forum publicznym. A już tym bardziej pytania obcej baby z internetu jak sobie goli krocze. No ludzie... 🤦‍♀️ 

Ale przecież to było w kontekście jazdy na rowerze. Może to właśnie ważne zagadnienie, by jazda była wygodna?

21 minut temu, klementyna88 napisał:

Ale przecież to było w kontekście jazdy na rowerze. Może to właśnie ważne zagadnienie, by jazda była wygodna?

Chodzi o to że na tych rowerach co Budza jeździ-  nie jeżdzi się w majtach tylko w samych spodenkach kolarskich.

1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

Chodzi o to że na tych rowerach co Budza jeździ-  nie jeżdzi się w majtach tylko w samych spodenkach kolarskich.

To wiem, może dlatego kwestia depilacji miejsc intymnych jest ważna w tym przypadku?

34 minuty temu, klementyna88 napisał:

To wiem, może dlatego kwestia depilacji miejsc intymnych jest ważna w tym przypadku?

Chyba autorce bardziej chodziło o metodę najmniej drażniącą skórę.

Tym niemniej- dziwne pytanie jak dla zadawnia obcej kobicie z internetu.

• Like 1

10 minut temu, Dark Evil napisał:

Chyba autorce bardziej chodziło o metodę najmniej drażniącą skórę.

Tym niemniej- dziwne pytanie jak dla zadawnia obcej kobicie z internetu.

Zawsze mogła napisać na priv. A budza mogła odpisać też na priv, a nie na publicznym. 🤷🏼‍♀️

• Thanks 2

14 minut temu, Cuda wianki napisał:

Zawsze mogła napisać na priv. A budza mogła odpisać też na priv, a nie na publicznym. 🤷🏼‍♀️

Dokładnie.

Chociaż jestem pewna że Budza i tak zrobiłaby tyradę o tym jak kobiety mają wyprane mozgi przez mass media- patrz ksiązka „Obsesja piekna”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się