Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ania H99

projekt ślub i trzecie bebe

Polecane posty

4 godziny temu, Dobranocpaństwu napisał:

Znowu usunęli temat? 🤔 Tytuł trochę nietrafiony, bo ona nie planuje trzeciego bebe z tego co wiem 🙊

jeszcze nie planuje... ale jak tylko Lolo powie - idz do pracy! 😜 

• Haha 3

a jej nowy filmik to się kupy nie trzyma... jak znalazła te pracę i jak jezdziła stopem jak nie umiała mówić po francusku? 

jej prace pokazały tylko jak kończą ludzie bez matury/ bez studiów/ bez wykształcenia/ języka?

i znowu fanki mówią że jest super pewna siebie odważna zaradna

a ja to widze tak: cwaniara, szczęściara, znajomości i jeszcze raz znajomości a na koniec kochany facet....

1 godzinę temu, ania H99 napisał:

jeszcze nie planuje... ale jak tylko Lolo powie - idz do pracy! 😜 

Możliwe 😂

Jak to jest, że człowiek sprzedaje całą swoją prywatność do internetu, przykre i upokarzające sytuacje z życia, historie porodów i kondycję ciała i psychiki (w tym najintymniejsze szczegóły) po przeżytym porodzie, a nie stać go na suknię ślubną.

• Like 1

myje zęby bo współpraca, kremuje twarz bo współpraca, nic nie dostała - idzie spać w makijażu  

• Haha 1
  • Sad 1

1 godzinę temu, Gość z kontem napisał:

Jakim cudem ona więcej pracowała jako nastolatka a teraz jest takim leniem, zawód madka?

bo tamte prace załatwiła jej matka.. a teraz gwiazda już nie ma profitów 😜 

• Like 1

1 godzinę temu, monstera napisał:

Jak to jest, że człowiek sprzedaje całą swoją prywatność do internetu, przykre i upokarzające sytuacje z życia, historie porodów i kondycję ciała i psychiki (w tym najintymniejsze szczegóły) po przeżytym porodzie, a nie stać go na suknię ślubną.

To jest raczej brak umiejętności w kwestii zarządzania pieniędzmi. Jakby nie kupowała miliona szmat z czego niektorych rzeczy nie nosi w ogole albo miala na sobie raz - już by była ogromna oszczędność. Jakby porządnie gotowała i planowała posiłki to juz nawet nie wspomnę, ale jak kupuje pierdoły di jedzenia to to kosztuje, a człowiek się tym nie naje.

No i nie oszukujmy sie ona nie ma super oglądalności. Ludzie przestają ja oglądać, bk serio ile można słuchać narzekania, ze jest zmeczona, z haj nid bejbi itd, a dzieciaki co chwile u dziadkow

Wybielanie słabych i martwych zębów na własną rękę bez konsultacji z lekarzem to głupota. Wybielanie zawsze powinno się odbywać pod okiem lekarza. A takimi urządzeniami sponsorowanymi można sobie zrobić tylko krzywdę, ale tłukom nie przetłumaczysz. 

• Like 1

Ja już czytałam konkretne opinie na temat takich domowych urządzeń do wybielania, a dokładniej o tym jak uszkodziły dziąsła. Ale, kto by się tam przejmował, macie rabacik i hajs w kieszeni się zgadza.

Napisano (edytowany)

Nowy vlog - no nie mogę tego słuchać! Największy leser juciuba twierdzi, ze "aby coś mieć trzeba sobie zapracować" (!!!!!) I jeszcze twierdzi, że ona jest tego nauczona i wyniosła to z domu (!!!) Serio?! Ona zaklina rzeczywistość jak każda juciuberka ale w najnowszym vlogu to poleciała. 

Jak była młoda to widać, rodzice gonili do roboty lenia ale później widać, że szukała sponsora do dojenia. A od 5 lat to ona pracowała 3 miesiace w sklepie i pół roku na 2/4 etatu w hotelu. Łasa na kasę jak mało kto. NIC nie robi. Nie sprząta, nie pracuje, nie wychowuje dzieci (hoduje raczej), wisi na Lorku i doi go jak może. Trzeba mieć tupet. 

Edytowano przez plotki3030
  • Like 4
  • Thanks 1

Pierwszego czerwca podpisała kontrakt na pracę i "przypadkowo" pierwszego czerwca zaszła w ciąże. Sama tak mówi. Czyli co? Zapłata za podpisanie umowy była czy jak? I mam nadzieję, że ten fajny szef co kontrakt podpisywał w dniu gdy akurat zaszła w ciaże to nie był Comsa. Co za historia... To się napracowała tam - miesiac po maturze i hop ciąża :) A niby języka nie znała. 

13 minut temu, plotki3030 napisał:

Nowy vlog - no nie mogę tego słuchać! Największy leser juciuba twierdzi, ze "aby coś mieć trzeba sobie zapracować" (!!!!!) I jeszcze twierdzi, że ona jest tego nauczona i wyniosła to z domu (!!!) Serio?! Ona zaklina rzeczywistość jak każda juciuberka ale w najnowszym vlogu to poleciała. 

Jak była młoda to widać, rodzice gonili do roboty lenia ale później widać, że szukała sponsora do dojenia. A od 5 lat to ona pracowała 3 miesiace w sklepie i pół roku na 2/4 etatu w hotelu. Łasa na kasę jak mało kto. NIC nie robi. Nie sprząta, nie pracuje, nie wychowuje dzieci (hoduje raczej), wisi na Lorku i doi go jak może. Trzeba mieć tupet. 

Szczerze to jej nie rozumiem, jak tak łatwo rozkłada nogi za wikt i opierunek plus parę szmat z hm to czemu wybiera takich słabych kolesi? Rumun stary dziad a teraz loro bez grosza przy duszy. Przecież z takimi wymaganiami i tym co oferuje mogłaby mieć chociaż kogoś kto by jej płacił dodatkowo za panią do sprzątania i czasem by dostała coś więcej niż smartwacza

• Like 1

Podsumujmy. Praca Julka, gdy była pełnoletnia:

1. 2013 czerwiec- wrzesień (4 miesiące) w restauracji.

2. 2015 kwiecień - 2016 sierpień Rok i 3 miesiące na 3/4 etatu w hotleu.

2. 2017 - listopad- grudzień 3 miesiące pracy w sklepie. ( nie, nie wierzę w cudowne przywrócenie po podzękowaniu jej po okresie próbnym. widać było, że nie pracuje nagle maiła czas na wszystko, wiecej nagrywała i nie miała żadnych problemów z dłuższym urlopem) 

Ok, czyli mamy rok i 10 miesięcy pracy, w tym prawie 1,5 na 3/4 etatu (3 razy w tyg po 3 godziny, jakoś to tak było). 

Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi pracować. Ale przy czymś takim wmawiać że zawsze się na siebie pracowało to naprawdę śmiech na sali.

• Like 2
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Gość z kontem napisał:

Jakim cudem ona więcej pracowała jako nastolatka a teraz jest takim leniem, zawód madka?

Pewnie póki była pod opieką rodziców to gonili do roboty. A teraz jest dorosła i nie mają na nią wpływu. I dobra, niech ją Lorek utrzymuje skoro im tak wygodnie ale niech nie wmawia że jest taka pracowita i ma wszystko dzięki własnej pracy. 

Edytowano przez plotki3030

1 minutę temu, plotki3030 napisał:

2. 2017 - listopad- grudzień 3 miesiące pracy w sklepie. ( nie, nie wierzę w cudowne przywrócenie po podzękowaniu jej po okresie próbnym. widać było, że nie pracuje nagle maiła czas na wszystko, wiecej nagrywała i nie miała żadnych problemów z dłuższym urlopem) 

Ok, czyli mamy rok i 10 miesięcy pracy, w tym prawie 1,5 na 3/4 etatu (3 razy w tyg po 3 godziny, jakoś to tak było). 

Nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi pracować. Ale przy czymś takim wmawiać że zawsze się na siebie pracowało to naprawdę śmiech na sali.

Ja nawet nie wiem czy przy takim małym stażu można dostać bezrobocie więc nawet z zasiłku nie żyła tylko ciągnęła od loro

4 minuty temu, SarnaParis napisał:

Szczerze to jej nie rozumiem, jak tak łatwo rozkłada nogi za wikt i opierunek plus parę szmat z hm to czemu wybiera takich słabych kolesi? Rumun stary dziad a teraz loro bez grosza przy duszy. Przecież z takimi wymaganiami i tym co oferuje mogłaby mieć chociaż kogoś kto by jej płacił dodatkowo za panią do sprzątania i czasem by dostała coś więcej niż smartwacza

Oj wiesz, bogatsi kolesie mają zainteresowanie więc pewnie biora jakieś zadbane laski. Więc Julka odpada. 

21 minut temu, plotki3030 napisał:

Tożto len śmierdzący, nic nowego. Z nudów by poszła do pracy, do ludzi na kilka/naście godzin w tygodniu. Ale lepiej siedzieć na dupie i czekać aż mama przywiezie pomidorówkę, teściowa zajmie sie dziećmi a szwagier wykończy łazienkę. 

• Like 1
  • Thanks 1

1 minutę temu, SarnaParis napisał:

Ja nawet nie wiem czy przy takim małym stażu można dostać bezrobocie więc nawet z zasiłku nie żyła tylko ciągnęła od loro

Myślę, że ciągnęła socjal na ciąże, a później na Alexia i z alimentów. I dlatego odechciało się jej pracować. Pracę w hotelu też ponoć miała tylko dlatego, ze to był warunek otrzymania mieszkania socjalnego. Więc musiała coś ogarnąć, żeby wyprowadzić się od starych. Jakby inaczej sponsora szukała? Później Lorej, znów ciąż, Melissa.... Przecież ona jest samotną matką w świetle prawa. Z pewnoscią ciągnie socjal. A do tego teraz Lorek na nią pracuje. 

• Thanks 1

21 minut temu, plotki3030 napisał:

Ja dalej nie mogę pojąć co ona widziała w ojcu Aleksa.... 

1 minutę temu, plotki3030 napisał:

Myślę, że ciągnęła socjal na ciąże, a później na Alexia i z alimentów. I dlatego odechciało się jej pracować. Pracę w hotelu też ponoć miała tylko dlatego, ze to był warunek otrzymania mieszkania socjalnego. Więc musiała coś ogarnąć, żeby wyprowadzić się od starych. Jakby inaczej sponsora szukała? Później Lorej, znów ciąż, Melissa.... Przecież ona jest samotną matką w świetle prawa. Z pewnoscią ciągnie socjal. A do tego teraz Lorek na nią pracuje. 

Jeśli jest samotna matka to znaczy że dom nie jest na nią à tylko na Loro. Bo gdyby nie byli w jakimś pacsie czy coś to bycie na socjalu dyskwalifikuje do otrzymania kredytu. 

• Like 2

1 godzinę temu, Jaxxxxx napisał:

Ja dalej nie mogę pojąć co ona widziała w ojcu Aleksa.... 

🔨🍾🍷💶👶🏼👰🏼

1 godzinę temu, plotki3030 napisał:

No rozbawiło mnie to nie powiem. Sama pracuje odkąd skończyłam średnią (jesteśmy z Jujką w podobnym wieku) i owszem miałam dwie przerwy (nie więcej jak pół roku) i mam 6 lat pracy (i to w sumie na więcej jak jeden etat, bo tu nadgodziny, tu dorabiałam gdzies tam) w jednym miejscu wyrabiałam godzinowo 1.5 etetu np.

Wiec naprawdę jak słysze, ze ona była "przeraźliwie zmęczona", a jak sama mówi miała wolne popołudnia... To tylko pokazuje, ze jest leń śmierdzący i tylko Lolo daj

Serio ja nie mam pojecia czym ona moze być tak zmęczona. Zajmowaniem sie kilka godzin dziennie swoimi dziećmi? (Felix w przedszkolu, Pokrzywa u dziadkow) A przecież Pokrzywa taka wyczekana 🙄 Jeszcze żeby w domu miała na błysk, porzadne śniadania, obiady i kolacje ugotowane codziennie. Albo żeby ogrodem sie zajmowała od rana do nocy - to bym jeszcze zrozumiała.

Co maja powiedziec kobiety, ktore rano zrywaja sie 2 godziny przed wszystkimi ogarniaja siebie, pozniej dzieci, odprowadzaja do szkoły/przedszkola biegiem do roboty po robocie biegiem na zakupy, po dzieci, ugotowac obiad, odrobic z dziecmi zadanie domowe i po prostu spedzic z nimi czas, posprzatać i maja jeszcze czas na spedzenie go z mezem/pertnerem jesli jest, spotkanie sie ze znajomymi, trening, czy siedzenie na kafe 😂

Serio teraz wyobraźcie sobie Żulie w takiej sytuacji - gdzie oddała psa (niby tez taki wyczekany i wymarzony), bo to juz było dla niej za dużo obowiązków 

• Like 3

Napisano (edytowany)

Ciekawe czemu teraz w ogóle mówii  o tej pracy a kiedyś ukrywała, jak się fanki pytały to powiedziała że nie powie. 

Niebieski dres wygląda jak dziecko. 

Zauważyliście że od kiedy nie ma kwarantanny to już nie ćwiczy? Pokazuje tylko nowe ciuchy.. 

Pewnie też już nie gotuje. Bo po co.

Potem odda melisę do żłobka bo przecież zarabia na chleb jako celebrytka. Tego też nie umiem zrozumieć. Jeszcze przedszkolem kontakt itp. ale żłobek? Bo ona kręci YT?

Ślub weźmie to skończy się dotacja od kraju i będzie musiała iść do pracy. 

Tylko jakiej? A swoją drogą jak weźmie ślub to nie dostanie narodowości? Jakiegoś innego statusu? Nie wiem taka myśli mi tersz przez myśl przeszła? 

W ogóle nie wiem komu się przypomniało i czemu znowu nam skasowali forum, przecież my mówimy tylko to co ona sama nam powie.. 

Edytowano przez ania H99
  • Like 1

9 godzin temu, ania H99 napisał:

Ciekawe czemu teraz w ogóle mówii  o tej pracy a kiedyś ukrywała, jak się fanki pytały to powiedziała że nie powie. 

Niebieski dres wygląda jak dziecko. 

Zauważyliście że od kiedy nie ma kwarantanny to już nie ćwiczy? Pokazuje tylko nowe ciuchy.. 

Pewnie też już nie gotuje. Bo po co.

Potem odda melisę do żłobka bo przecież zarabia na chleb jako celebrytka. Tego też nie umiem zrozumieć. Jeszcze przedszkolem kontakt itp. ale żłobek? Bo ona kręci YT?

Ślub weźmie to skończy się dotacja od kraju i będzie musiała iść do pracy. 

Tylko jakiej? A swoją drogą jak weźmie ślub to nie dostanie narodowości? Jakiegoś innego statusu? Nie wiem taka myśli mi tersz przez myśl przeszła? 

W ogóle nie wiem komu się przypomniało i czemu znowu nam skasowali forum, przecież my mówimy tylko to co ona sama nam powie.. 

Jeśli chodzi o Obywatelstwo, to pewnie i bez slubu by sie mogła starać. Podejrzewam ze na to składa sie 5 lat zamieszkania w kraju. ALE musiałaby zdać test z języka na całkiem niezłym poziomie i egzamin z wiedzy o kraju, a jakoś nie widzę żulci Siedzącej w książkach ... plus obywatelstwo kosztuje i to kilka tysięcy. Dopiero by sie onarzekala ile to euro ona nie wydaje we Francją 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się