Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ania H99

projekt ślub i trzecie bebe

Polecane posty

Kilka tygodni temu pokazywała na insta ciężarki, sztangę, a nawet laweczke do "robienia sportu" ciekawe czy chociaż raz czegokolwiek użyła...

• Like 1

Chwilowo zafascynowala sie Deynn. Zdobyla laweczke, ciezarki, stroj gym glamour, co drugie slowo to sztos, czekam jeszcze na jakis tatuaz. 

Zaraz jej minie i na tapete wleci inna znana instagramerka. 

• Like 1

1 godzinę temu, PastelowaTapeta napisał:

Chwilowo zafascynowala sie Deynn. Zdobyla laweczke, ciezarki, stroj gym glamour, co drugie slowo to sztos, czekam jeszcze na jakis tatuaz. 

Aga From America już była, Deynka tez, trochę się Aliss fascynowała kiedyś. To może teraz Karolina ze stylizacje tv? Będzie robić „super” makijaże!

• Thanks 1
  • Haha 1

6 minut temu, Plamaty napisał:

Aga From America już była, Deynka tez, trochę się Aliss fascynowała kiedyś. To może teraz Karolina ze stylizacje tv? Będzie robić „super” makijaże!

Cere maja podobna, wiec... 😂 tylko jujka ma brak jakichkolwiek umiejetnosci, jej kreski w filmie o sukni slubnej wołaja o pomste do nieba

• Thanks 1
  • Haha 2

11 godzin temu, R.H.B napisał:

Zawod: żebraczka 

I dupodajka 

• Like 3

30 minut temu, lola33pp napisał:

co tam w nowej produkcji?

Oglądnęłam tylko początek, ale już się zachwyca summer vlogami. Ciekawe ile pociągnie. 

• Thanks 1

3 minuty temu, Plamaty napisał:

Oglądnęłam tylko początek, ale już się zachwyca summer vlogami. Ciekawe ile pociągnie. 

Obstawiam tydzień. Później już będzie film co 2-3 dni albo tygodniowe vlogi. Zauważyłam to po vlogmasach - niemal wszystkie juciuberki podniecone, że zaczyna się vlogmas, każda twierdzi że to jej ulubiona seria, że czeka na to cały rok! Kupują choinki, przystrajają dom, robią kawki w świątecznych sweterkach a po tygodniu.... Już wszystko nagrane, już nuda i już się nie chce.. Więc filmy wlatują z opóźnieniem, albo co drugi dzień. 😉 A twierdzą, że to ich praca 😉 Czy można chodzć do pracy co drugi dzień jak już się robi nudno? 

• Like 1

Nic nowego w tym jej filmie..burdel w pokoju Aleksa, obiad/kolacja od teściowej, spacerki z niusią, "traci morale" kiedy nikt nie ogląda jej filmików, zachwyt nad nową łazienką, i pierwszy échec xD

tyle 😂

• Like 1

instagram walsnie jej zobaczyłam i ona na ostatnim zdjeciu w instastory wyglada jak emerytka jak sie tak dziwnie uśmiecha - zmarszczki? 😜 i ten dziwny sweter.. nie wiem.. nie wygląda jak gwiazda insta

38 minut temu, lola33pp napisał:

co tam w nowej produkcji?

Mówi, że robili badania Alexa bo czasem boli go brzuch. Moim zdaniem, skoro robili badania to musi go boleć dość często. Ale co w tym dziwnego, skoro dzieciak nie je ciepłych pełnowartościowych obiadów, śniadań? Przecież on tego potrzebuje. Jestem daleka od tego by dzieciom zabraniać słodkich jogurtów czy słodyczy no ale nie jako główne czy jedyne danie! 

Oby tylko efektem wieloletnich zaniedbań w kwestii żywienia nie były jakieś choroby zapalne jelit, bo z tym będzie się męczył do końca życia. 

• Thanks 1
  • Sad 2

10 godzin temu, PastelowaTapeta napisał:

wcześniej była Aga america, teraz Deynna, kto kolejny?

1 minutę temu, plotki3030 napisał:

Mówi, że robili badania Alexa bo czasem boli go brzuch. Moim zdaniem, skoro robili badania to musi go boleć dość często. Ale co w tym dziwnego, skoro dzieciak nie je ciepłych pełnowartościowych obiadów, śniadań? Przecież on tego potrzebuje. Jestem daleka od tego by dzieciom zabraniać słodkich jogurtów czy słodyczy no ale nie jako główne czy jedyne danie! 

Oby tylko efektem wieloletnich zaniedbań w kwestii żywienia nie były jakieś choroby zapalne jelit, bo z tym będzie się męczył do końca życia. 

ja dopiero zobaczę jak wrócę w pracy, ale po waszych opiniach widać że nic ciekawego nie będzie w nowym odcinku "telenowela meksykańsko francuska juliett " 

• Like 1

1 minutę temu, ania H99 napisał:

wcześniej była Aga america, teraz Deynna, kto kolejny?

Może Janachowska? W końcu projekt ślub na tapecie lada chwila? Będą porady co i jak. 

• Like 1

Przed chwilą, ania H99 napisał:

ja dopiero zobaczę jak wrócę w pracy, ale po waszych opiniach widać że nic ciekawego nie będzie w nowym odcinku "telenowela meksykańsko francuska juliett " 

No cóż, uprzedziła że będzie vlog "normalnej dziewczyny, z normalnymi dziećmi, z normalnych kredytem i normalnym burdelem 😉 " 

• Haha 4

Jak jej się chce non stop jeść ten makaron. Jak zobaczyłam na talerzu ziemniaki i mięso to pomyślałam o Boże! Ugotowała normalny obiad. Okazało się, że to teściowa 😄 na gotowe to pierwsza ale żeby sama od siebie coś zrobić..

• Like 2

1 minutę temu, plotki3030 napisał:

No cóż, uprzedziła że będzie vlog "normalnej dziewczyny, z normalnymi dziećmi, z normalnych kredytem i normalnym burdelem 😉 " 

Burdel w domu, w głowie, w buzi III tam gdzie słońce nie dochodzi 😜

• Like 2
  • Haha 2

22 minuty temu, plotki3030 napisał:

I warto dodać że do tego lekarza poszedł z Feliksem - Lolo... Zapytacie a dlaczego Jujka nie? Otóż Jujka wybrała się w tym czasie na spacer do parku z Pokrzywą 🙈 Matka roku

• Like 3
  • Sad 1

Co ona gada na story, ze dzis nie zaprowadzi Alexa do szkoly, bo mala spi. Przeciez jest sroda, w srody dzieci maja wolne. 

• Like 1

1 minutę temu, rozalinda napisał:

I warto dodać że do tego lekarza poszedł z Feliksem - Lolo... Zapytacie a dlaczego Jujka nie? Otóż Jujka wybrała się w tym czasie na spacer do parku z Pokrzywą 🙈 Matka roku

Też mnie to rozwaliło. Gdyby miała pracę to ok, nie zawsze można się wyrwać ale tak?

Problemy żołądkowe od czasu do czasu ma każdy ale skoro mieli potrzebę robić badania to chyba zdarzały się zbyt często no i jak sami wiemy, nic w tym przyjemnego. Też uważam, ze powinna być z synem. Ale może poszedł Lorek by zrozumieć lekarza specjalistę? Co Julka by zrozumiała? Ona nie zna języka dobrze. 

A Alex to albo "dieta" mu nie służy, albo choroby zapalne albo może nawet tak reagować na stres? Jest co raz starszy, co raz więcej widzi i rozumie i nie chcę snuć jakichś teorii ale może zaczyna zauważać, że jest tym "gorszym" dzieckiem? A zaburzenia lękowe często dają somatyczne objawy. Oby to tylko kwestia diety i jak wprowadzą regularne, ciepłe i pełnowartościowe posiłki to mu przejdzie bo aż mi go szkoda. 

• Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, PastelowaTapeta napisał:

Co ona gada na story, ze dzis nie zaprowadzi Alexa do szkoly, bo mala spi. Przeciez jest sroda, w srody dzieci maja wolne. 

Może chodzi jej o świetlicę? Wiesz, jak ona wypycha Alexa na każdy możliwy sposób z chaty więc może korzysta ze świetlicy w dni wolne od nauki? A dziś taki "pech" Lorek w pracy a mała śpi i nie ma jak go wypchnąć ;/ 

Edytowano przez plotki3030

11 minut temu, plotki3030 napisał:

Może chodzi jej o świetlicę? Wiesz, jak ona wypycha Alexa na każdy możliwy sposób z chaty więc może korzysta ze świetlicy w dni wolne od nauki? A dziś taki "pech" Lorek w pracy a mała śpi i nie ma jak go wypchnąć ;/ 

Jak mozna nie chciec spedzac czasu ze swoim dzieckiem. 

Zapomnialam, ze jujka lubi koloryzowac i szkola brzmi ladniej niz swietlica.  

• Like 1

2 minuty temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Ona to w poniedzialej nagrywala, sroda jest dzisiaj przeciez

Ja pisalam o dzisiejszym instastory. 

Hahah "normalna dziewczyna z normalnym burdelem w domu"

a jak ktoś jej napisze to obrażona.

1 godzinę temu, Chitza napisał:

Jak jej się chce non stop jeść ten makaron. Jak zobaczyłam na talerzu ziemniaki i mięso to pomyślałam o Boże! Ugotowała normalny obiad. Okazało się, że to teściowa 😄 na gotowe to pierwsza ale żeby sama od siebie coś zrobić..

bo jej się nie chce obierać ziemniaków 🙂

2 godziny temu, PastelowaTapeta napisał:

Jak mozna nie chciec spedzac czasu ze swoim dzieckiem. 

Zapomnialam, ze jujka lubi koloryzowac i szkola brzmi ladniej niz swietlica.  

On wygląda jak comsa pewnie dlatego juja go nie kocha, to widać że Aleksio był kochany jak był małym bobaskiem a teraz ma go w tyłku

J. Tak na koniec vloga, dyskretnie chce nam przekazać że nikt ma nie pisać złych komentarzy . Chce swoim widzom odebrać wolność słowa ? 🧐 Oczywiście chamski hejt nie jest na miejscu, jednak myśle że jeśli ktoś będzie chciał napisać dlaczego mu się ten filmik nie podobał i poprze to argumentami to tez nie ma prawa?  🤫 Nawet po komentarzach widać że już od rana zrobiła czystki i są tylko pozytywne opinie. Zobaczymy czy uda jej się kręcić te vlogi przez całe 2 miesiące , może to ją zmotywuje do systematyczności w końcu. 

• Like 1

10 minut temu, MaV19 napisał:

J. Tak na koniec vloga, dyskretnie chce nam przekazać że nikt ma nie pisać złych komentarzy . Chce swoim widzom odebrać wolność słowa ? 🧐 Oczywiście chamski hejt nie jest na miejscu, jednak myśle że jeśli ktoś będzie chciał napisać dlaczego mu się ten filmik nie podobał i poprze to argumentami to tez nie ma prawa?  🤫 Nawet po komentarzach widać że już od rana zrobiła czystki i są tylko pozytywne opinie. Zobaczymy czy uda jej się kręcić te vlogi przez całe 2 miesiące , może to ją zmotywuje do systematyczności w końcu. 

Ma być pod filmikami tylko słodko-pierdząco. Ani jednego negatywnego komentarza bo Juja straci motywację i przestanie nagrywać🤨

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się