Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ania H99

projekt ślub i trzecie bebe

Polecane posty

no z wydawaniem SWOJEJ kasy ma problem, bo mówi że nawet materiał na ozdobienie sali zamawia z polski ;p 

Obywatelstwo dostaje się we Francji albo po 5 latach bycia we Francji, albo po 3 latach pobytu ale ze skończonymi studiami w tym czasie, albo po małżeństwie ale to też po 5 latach.

We Francji jest to procedura żmudna, wymaga zaliczenia testów językowych na poziomie b2 bodajże oraz masy papierologi. Mnie osobiście najbardziej przeraża papierologia i milion dokumentów do wyciągnięcia w Polsce i do przetłumaczenia co kosztuje sporo kasy, dlatego mimo, że od dawna mogę się starać to nadal tego nie robię. Zresztą jeśli jesteś z UE to tak bardzo tego nie potrzebujesz... Chyba, że chcesz pracować w obronie narodowej czy coś a Julce to raczej nie grozi. 

• Like 2

16 godzin temu, SarnaParis napisał:

Jeśli jest samotna matka to znaczy że dom nie jest na nią à tylko na Loro. Bo gdyby nie byli w jakimś pacsie czy coś to bycie na socjalu dyskwalifikuje do otrzymania kredytu. 

Nie mam pojęcia jak to jest we Francji 🙂 Ale wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby kredyt był TYLKO na Lorka. W końcu nawet jeśli byliby związkiem partnerskim (chyba we Francji jest możliwość prawna czegoś takiego, popraw mnie jeśli się mylę) to jaki wkład w zabezpieczenie spłaty miała by Julka? Już wtedy nie pracowała (powtarzam, nie wierzę w cudowne przyrócenie jej do pracy i błaganie szefa aby wróciła akurat po fai krytki w internecie i tym bardziej nie wierzę że ten leser pracował w ciąży mając większy brzuch ), z juciuba może jakiś dochód ma, ale z pewnością nie regularny... Więc jaki sens aby kredyt był też na nią?

Nie wiem na jakiej zasadzie są udzielane kredyty we Francji ale w Polsce to chyba chodzi głównie o to, by bank "wiedział", że dana osoba będzie miała z czego ten kredyt spłacić czyli liczą się dochody, stała praca itp. Nie mam kredytu więc mogę się mylić, ale tak myślę. 

Julka dużo opowiada, lubi czuć się ważna i niezbędna ale może kredyt wziął Lorek a jakąś część na ten domek może rodzice mu dołożyli, a może sprzedał poprzednie mieszkanie. Trudno powiedzieć. Ale założę się, że Julka ciągnie socjale. I alimenty od Comsy (no ale tu akurat Comsa łaski nie robi). Jako samotna matka, imigrantka dostała nawet socjalne mieszkanie (ile rodzin czy samotnych mam by tak chciało w Polsce!) więc kto ich tam wie, jakie są możliwości we Francji.

A jeśli Julka tak "wzięła kredyt" jak "zawsze pracowała na siebie", to same wiecie ile w tym prawdy 😉 

• Haha 1

1 godzinę temu, plotki3030 napisał:

Nie mam pojęcia jak to jest we Francji 🙂 Ale wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby kredyt był TYLKO na Lorka. W końcu nawet jeśli byliby związkiem partnerskim (chyba we Francji jest możliwość prawna czegoś takiego, popraw mnie jeśli się mylę) to jaki wkład w zabezpieczenie spłaty miała by Julka? Już wtedy nie pracowała (powtarzam, nie wierzę w cudowne przyrócenie jej do pracy i błaganie szefa aby wróciła akurat po fai krytki w internecie i tym bardziej nie wierzę że ten leser pracował w ciąży mając większy brzuch ), z juciuba może jakiś dochód ma, ale z pewnością nie regularny... Więc jaki sens aby kredyt był też na nią?

Nie wiem na jakiej zasadzie są udzielane kredyty we Francji ale w Polsce to chyba chodzi głównie o to, by bank "wiedział", że dana osoba będzie miała z czego ten kredyt spłacić czyli liczą się dochody, stała praca itp. Nie mam kredytu więc mogę się mylić, ale tak myślę. 

Julka dużo opowiada, lubi czuć się ważna i niezbędna ale może kredyt wziął Lorek a jakąś część na ten domek może rodzice mu dołożyli, a może sprzedał poprzednie mieszkanie. Trudno powiedzieć. Ale założę się, że Julka ciągnie socjale. I alimenty od Comsy (no ale tu akurat Comsa łaski nie robi). Jako samotna matka, imigrantka dostała nawet socjalne mieszkanie (ile rodzin czy samotnych mam by tak chciało w Polsce!) więc kto ich tam wie, jakie są możliwości we Francji.

A jeśli Julka tak "wzięła kredyt" jak "zawsze pracowała na siebie", to same wiecie ile w tym prawdy 😉 

Moze za jujke kredyt wzieli jej rodzice i na nich jest pół chalupy w "razie w" 

Albo kredyt ma sam Lolo i Jujka byla tylko osobą towarzyszącą przy podpisywaniu aktu notarialnego 

W kazdym razie w samym kredycie jujki raczej nie ma, bo nie ma zdolności kredytowej juciuba zaden bank nie wezmie pod uwage.

• Like 1
  • Haha 1

7 godzin temu, plotki3030 napisał:

Jeśli są w związku partnerskim to na bank już nie może brać socjalu bo loro zarabia i teoretycznie ma utrzymywać też swoją partnerkę i dzieci. Mają może jakieś 200e miesięcznie pomocy z cafu do dopłat do domu ale to jest przecież nic. 

Zamiast kolejnych szmat mogłaby zainwestować w fryzjera bo nie dość, że krzywo ścięte to jeszcze paleta barw na głowie 

• Thanks 1

7 godzin temu, Truskawkowy_krem napisał:

W kazdym razie w samym kredycie jujki raczej nie ma, bo nie ma zdolności kredytowej juciuba zaden bank nie wezmie pod uwage.

No youtube może nie wezmą pod uwagę ale jeśli ma założona własną działalnosc, rozlicza się z podatku  to dlaczego nie miałaby mieć zdolności kredytowej? Witamy w dorosłym świecie gdzie nie tylko praca na etat się liczy. Zresztą ona już tyle reklam ma że jakieś doświadczenie w tym temacie ma jeśli chodzi o działalność marketingowa bo taka pewnie ma firmę 

• Like 1

To jej kanał powinien się nazywać 'Awięc', bo co chwilę tylko słyszę 'a więc' i 'a więc'. Uszy już bolą 

• Like 1

2 godziny temu, SollAsakura napisał:

No youtube może nie wezmą pod uwagę ale jeśli ma założona własną działalnosc, rozlicza się z podatku  to dlaczego nie miałaby mieć zdolności kredytowej? Witamy w dorosłym świecie gdzie nie tylko praca na etat się liczy. Zresztą ona już tyle reklam ma że jakieś doświadczenie w tym temacie ma jeśli chodzi o działalność marketingowa bo taka pewnie ma firmę 

Wg oficjalnych spisów, Julia posiada entreprise individuelle à to jest limitowane do 70k euro rocznie, z tego trzeba odprowadzić 22,2% podatków. W najlepszym wypadku miałaby jakieś 55k rocznie. I to jest spoko suma bo miesięcznie to jakieś 4,5k co stanowi już dobra pensje dla banków. Jednak nie zapominajmy, że Julia zarabia na yt polskim, więc nawet z jej współpracami nie sądzę by była w stanie zarobić 20k zł miesięcznie. Poza tym z takimi zarobkami nie miałaby ani grama pomocy socjalnej, do tego po co miałaby pracować chwilę przed ciąża w tym sklepie skoro ubezpieczenie i tak by miała. 

8 godzin temu, SarnaParis napisał:

Wg oficjalnych spisów, Julia posiada entreprise individuelle à to jest limitowane do 70k euro rocznie, z tego trzeba odprowadzić 22,2% podatków. W najlepszym wypadku miałaby jakieś 55k rocznie. I to jest spoko suma bo miesięcznie to jakieś 4,5k co stanowi już dobra pensje dla banków. Jednak nie zapominajmy, że Julia zarabia na yt polskim, więc nawet z jej współpracami nie sądzę by była w stanie zarobić 20k zł miesięcznie. Poza tym z takimi zarobkami nie miałaby ani grama pomocy socjalnej, do tego po co miałaby pracować chwilę przed ciąża w tym sklepie skoro ubezpieczenie i tak by miała. 

Z tego co pamiętam, to wspominała że działalność ma zarejestrowaną w Polsce 🤔

1 godzinę temu, vivela napisał:

No to tym bardziej nie dostanie kredytu we Francji na swoje polskie zarobki. Banki we Francji mają totalnie gdzieś zarobki zagraniczne chyba że chodzi o Szwajcarię. 

13 godzin temu, SollAsakura napisał:

Jujka zarabia na polskim youtubie, zarabia w polskich złotowkach i ma na utrzymaniu Alexa, jej zarobki nie sa stabilne, a jej doswiadczenie w reklamie 🤣🤣 banku nie obchodzi. nie ma zadnej zdolnosci kredytowej, a nawet jesli ma to moze sobie kupic telewizor na raty

• Like 4
  • Thanks 1

Aleks cały czas na story u Agi xD ten wiecznie u babki śpi xd

• Like 1
  • Sad 2

Juju kupiła (dostała?) nowy strój do ćwiczeń, w którym nie ćwiczy tylko nagrywa filmiki na juciubie. No cóż, można i tak 😄

• Like 1
  • Thanks 1

nie rozumiem jej filmiku a ubioru ? jak ona na to wpadła żeby się tak ubrać? 

• Haha 1

"filmy wyrezyserowane.." "luzne filmy.... a jej? cały pociety 😕 w pół słowa wyciete co jakis czas..

• Haha 1

20 godzin temu, Weronika.koi napisał:

Zamiast kolejnych szmat mogłaby zainwestować w fryzjera bo nie dość, że krzywo ścięte to jeszcze paleta barw na głowie 

to widać dobrze w lusterku jak ma krzywo.. takie rzeczy przed slubem nie powinna robic 😜 

Oho następny bezsensowny filmik pogadankowy typu "zapchaj dziura". Nie ma o czym nagrywać, a suknie ślubna się marzy :) 

Ciekawe ile jeszcze takich filmików "o niczym" naprodukowała i będzie spamować? 

• Like 2

Napisano (edytowany)
48 minut temu, Mmmm napisał:

Juju kupiła (dostała?) nowy strój do ćwiczeń, w którym nie ćwiczy tylko nagrywa filmiki na juciubie. No cóż, można i tak 😄

Julka nie ćwiczy, tylko CZWYCZY ewentualnie ROBI SPORT 😉 Więc może ten dresik się do tego nie nadaje. Ten dresik to albo reklama (jeśli dostała) albo prośba o reklamę ( jeśli sama kupiła.

Na marginesie - ona te filmy nagrywała w maju, mają klime w domu czy we Francji tak zimno jest teraz? U mnie można się rozpuścić. Ciężko funkcjonować w topie i szortach, w dresie bym umarła chyba. 

5 godzin temu, Dudu awła napisał:

Aleks cały czas na story u Agi xD ten wiecznie u babki śpi xd

Może to i lepiej. Poszedł do przedszkola to nauczył się mówić, Lorek nauczył go posługiwać się widelcem, więc może lepiej że tam siedzi, z dala od Julki. Ma uwagę i ciepły obiad. Chociaż tyle. 

Julka i tak nam powie, że Aleksio sam chciał, wrecz błagał aby mógł pobyć u babci a ona dobra mama zgodziła się. 

Edytowano przez plotki3030
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Sad 1

Dobra, przebrnęłam przez najnowszą produkcję 😉 I wyczuwam zazdrość Julki o suby No i łatwą kasę) np. takiej Wersow czy innych z ekipy czy teamu x którzy właściwe nie zrobili NIC by stać się popularni i dobrze zarabiać tylko zostali wypromowani i mają w kilka miesięcy więcej bez wysiłku niż Julka przez lata z ogromnym "trudem".

• Like 1
  • Thanks 1

8 godzin temu, vivela napisał:

Nie, nie ma zarejestrowanej działalności w Polsce, chyba że powszechnie dostępne rejestry się nie znają o Julka wie lepiej 🙂

teraz się biedna na instagramie tłumaczy 😜 i mói coś o zazdrości, tylko że zawsze jak "My" negatywnie ją komenotwałyśmy to nam laski mówiły że - zazdrościmy jej 😜 i teraz ją samą to do tknęło 

a wg mnie jednak coś zrobili ci Wersow i inni - są na bieżąco nagrywają (nie oglądam, ale widzialam parę odcinków żeby zobaczyć kto to) no więc mają dobre socjal media, mają konkretną drogę, filmy na bieżąco, świeżo na czasie, moda dobra, wszystko idealnie dobrane, a julka?! ignoruje nie nagrywa filmików regularnie, jej filmy oprócz vlogów są do de.. i ona chce żeby miała więcej Subów? to nawet dla przykładu oglądam RedLipstickMonster ona ma 1.44 mln a zaczynała "jak julka" tylko że ona się rozwija, nie wywleka swoich dram osobistych, ciągle widać postęp w jej filmach, w jej makijażach, ma kanał konkretnej tematyce, ciągle na bieżąco filmy, nie wszystko tam na jej kanale mnie interesuje, ale jest konkret, a nie flaki z olejem jak u Julki 

11 minut temu, plotki3030 napisał:

Dobra, przebrnęłam przez najnowszą produkcję 😉 I wyczuwam zazdrość Julki o suby No i łatwą kasę) np. takiej Wersow czy innych z ekipy czy teamu x którzy właściwe nie zrobili NIC by stać się popularni i dobrze zarabiać tylko zostali wypromowani i mają w kilka miesięcy więcej bez wysiłku niż Julka przez lata z ogromnym "trudem".

Jakby Jujka nie marudziła cały czas jaka to jest zmęczona i ciagle haj nid bejbi błe błe błe i skupiła sie na jednym konkretnym temacie wkładając w to odrobine wysiłku to by miała o wiele, wiele lepszą oglądalnosc.

Starsi widzowie odeszli od niej bo zaczęła fisiować robic z siebie wielką męczennice itd bo sie musi zajmowqc swoimi dziećmi (wtf) moglaby pójść w tematy parentingowe, no ale musialaby sie wysilic np ugotowac obiad albo zorganizowac zabawe małej

Mogła pójść w tematykę urzadzania domu - nie poszla 

Mogła pójść w tematyke ślubną - zapewne tez tego nie zrobi, bo jest za leniwa 

A daily vlogi... to jest fajne, ale trzeba byc regularnym i robic cos innego niz jej skiełczenie, ze jej dziecko skiełczy 🤷‍♀️

Od pogadanek ludzi3 juz rzygaja, bo wiecznie opowiada jaka to prz3razliwi chora/zmeczona/zle traktowana itd 

2 minuty temu, Truskawkowy_krem napisał:

Jakby Jujka nie marudziła cały czas jaka to jest zmęczona i ciagle haj nid bejbi błe błe błe i skupiła sie na jednym konkretnym temacie wkładając w to odrobine wysiłku to by miała o wiele, wiele lepszą oglądalnosc.

Starsi widzowie odeszli od niej bo zaczęła fisiować robic z siebie wielką męczennice itd bo sie musi zajmowqc swoimi dziećmi (wtf) moglaby pójść w tematy parentingowe, no ale musialaby sie wysilic np ugotowac obiad albo zorganizowac zabawe małej

Mogła pójść w tematykę urzadzania domu - nie poszla 

Mogła pójść w tematyke ślubną - zapewne tez tego nie zrobi, bo jest za leniwa 

A daily vlogi... to jest fajne, ale trzeba byc regularnym i robic cos innego niz jej skiełczenie, ze jej dziecko skiełczy 🤷‍♀️

Od pogadanek ludzi3 juz rzygaja, bo wiecznie opowiada jaka to prz3razliwi chora/zmeczona/zle traktowana itd 

no fajnie też zaczęła że ćwiczenia, ciuchy, zdrowe odżywianie mogła w ten temat pójść, zwłaszcza rok do śłubu miała by co nagrywać. ale kwaratanna się skończyła i przestała..

miała być seria mamusiowa - 2 filmy i koniec, tak samo ze zwiedzaniem paryża czy gotowaniem, 2-3 odcinki i koniec serii.. wraca do vlogów o niczym

jakaś laska piszę komentarz

"Jestem z Tobą od filmu o toksycznym związku ☺️ byłam wtedy w ciąży, a moja córka ma już 4 lata, po dzieciach widać jak ten czas leci ☺️ jesteśmy w tym samym wieku i mimo, że oglądam Cię już rzadziej, bo zwyczajnie nie mam czasu, to mam do Ciebie sentyment 😛 i zawsze wracam co jakiś czas" 

i to jest to julka wylansowała się na dramie o toksycznym związku wszyscy chcieli sluchać jak dalej biedna pokrzywdzona sobie daje radę, ale teraz juz bierze slub i nie moze na tym smutku nabijać subów, temat wyczerpał się. 

• Like 1

Czy ona w nowym filmie sie żali, ze ktos sie dowiedział o jej przeszłosci od drugiej strony? 😅  

Czy ona mowi, z po poronieniu tygodniami nie mogła dojsć do siebie, wiec nagrała filmik dla wyświetleń? 😄

Czy ona jest zdziwiona, ze małym dzieckiem trzeba sie zajmowac i z czegos trzeba zrezygnowac? 🤣🤣🤣

Znalazła sie juciuberka, ktora jako jedna z niewielu "pokazuj prawdziwe zycie". Nie Jujka, ciagle marudzenie na te same rzeczy swiadczy tylko i wyłacznie o lenistwie 🤦‍♀️

I niech nie p.i.e.p.r.z.y głupot, ze nikt nie chce oglądać filmow jak sie komuś cos nie udało/stało itd. Takie filmiki zawsze maja największą oglądalność.

• Thanks 1

6 minut temu, Truskawkowy_krem napisał:

Czy ona w nowym filmie sie żali, ze ktos sie dowiedział o jej przeszłosci od drugiej strony? 😅  

Czy ona mowi, z po poronieniu tygodniami nie mogła dojsć do siebie, wiec nagrała filmik dla wyświetleń? 😄

Czy ona jest zdziwiona, ze małym dzieckiem trzeba sie zajmowac i z czegos trzeba zrezygnowac? 🤣🤣🤣

Znalazła sie juciuberka, ktora jako jedna z niewielu "pokazuj prawdziwe zycie". Nie Jujka, ciagle marudzenie na te same rzeczy swiadczy tylko i wyłacznie o lenistwie 🤦‍♀️

I niech nie p.i.e.p.r.z.y głupot, ze nikt nie chce oglądać filmow jak sie komuś cos nie udało/stało itd. Takie filmiki zawsze maja największą oglądalność.

Chodzi mi o film w ktorym opowiada jak prawie zrezygnowala z youtube, a nie nowy sorka 

25 minut temu, kochana999 napisał:

a wg mnie jednak coś zrobili ci Wersow i inni - są na bieżąco nagrywają (nie oglądam, ale widzialam parę odcinków żeby zobaczyć kto to) no więc mają dobre socjal media, mają konkretną drogę, filmy na bieżąco, świeżo na czasie, moda dobra, wszystko idealnie dobrane, a julka?!

Tak, tylko chodziło mi, że np. taka Wersow została wypromowana przez Friza, więc nie włożyła wysiłku by zdobyć wstępne zainteresowanie. Pojawiła się u niego jako jego dziewczyna i na dzień dobry u siebie miała milion subskrypcji (od friza) co od razu otworzyło jej wiele więcej drzwi niż ma taka Julka, więc było jej na starcie łatwiej. Inni w tych domach i ekipach też pojawiali się na tej samej zasadzie - pojawiają się, zostają przedstawieni u kogoś popularniejszego, później wzajemne promowanie i taka osoba ma popularnosć już na starcie. Co z tym zrobi to inna sprawa (Wersow i ekipa przez rok serio sporo nagrali, głupie to ale dzieci były zadowolone, było regularnie i dokładnie to czego wymaga kontent i tu plus masz rację) Ale wyczułam jakoś, że Julka trochę zazdrości tym ekipom i teamom wzajemnej promocji i przez to bardzo dużej popularności. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się