Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ania H99

projekt ślub i trzecie bebe

Polecane posty

9 godzin temu, Fiolki napisał:

No ale przecież z HM też już nie chce kupować ciuchów bo tanio tylko w lepszych sklepach i mieć coś porządnego. Nie wiem czy to kwestia wychowania czy czego. Ale ja nie czuję potrzeby posiadania miliona koszulek bluzek spodni torebek.

Ja mam podobnie. Ale rozumiem, że ktoś może chcieć kupić porządne ciuchy tyle, że Julka "porządne" rozumie jako drogie i z odpowiednią metką, zamiast zwrócić uwagę na skład i jakość materiału. Czasem i w sieciówce trafi się perełka a te markowe często są zwykłymi plastikowymi ciuchami zupełnie nie warte swojej ceny tyle że z metką. 

Więc Julka chce mieć po prostu markowe i drogie a nie porządne, bo porządnego nie będzie umiała wybrać. Ot następna zachcianka a ile razy już miał być ten minimalizm albo przecież miała sprzedać jakiś ciuch który ma zanim kupi następny a teraz gada, ze kupiła 5 strojów (to te co pokazywała chyba) w tym żaden nie odpowiada jej do końca. To czyż nie można odesłać? Po co to trzymać? 

• Like 1

Napisano (edytowany)

A co do Lorka - myślę, że gdyby Julka dbała o dom i dzieciaki a on po powrocie z pracy miał NORMALNY ciepły obiad na stole i porządek to kupowałby jej torebki jakie by chciała i się nie wkurzał jak teraz. A Julka to by chciała nic nie robić i dostawać WSZYSTKO. A tak się nie da. 

Edytowano przez plotki3030

I komentarz pod vlogiem że ktoś ją podziwia bo ogarnia dom ma świetny kontakt z dziećmi i nagrywa i jeszcze sama montuje.

Serio? Ja tam nie widzę świetnego kontaktu z dziećmi ani tego żeby ogarniała dom no ale ok...

I już wiem czemu im zmywarka niedomywa. Na programie 30min to częsty problem

• Like 4

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Fiolki napisał:

I komentarz pod vlogiem że ktoś ją podziwia bo ogarnia dom ma świetny kontakt z dziećmi i nagrywa i jeszcze sama montuje.

Serio? Ja tam nie widzę świetnego kontaktu z dziećmi ani tego żeby ogarniała dom no ale ok...

I już wiem czemu im zmywarka niedomywa. Na programie 30min to częsty problem

Tez zauważyłam, zawsze jakieś chwalebne komentarze a w zasadzie w ogóle krytycyzmu ? Na tyle subskrybcji co ona ma to aż niespotykane żeby wszyscy widzowie tak słodkopierdzaco sie ciagle wypowiadali... myślicie ze Żulka kasuje jakieś nieprzychylne komentarze od razu? 

i żeby nie było, Nie popieram chamstwa w kometarzach, ale żeby żadne krytyczne opinie sie nie pojawiały? Ja czasami zostawię jakis komentarz ale tak to mało co widze ... 

przynajmniej tu sobie można trochę ulać jaki z niej nieudacznik 

Edytowano przez Gaspar66

5 godzin temu, plotki3030 napisał:

A co do Lorka - myślę, że gdyby Julka dbała o dom i dzieciaki a on po powrocie z pracy miał NORMALNY ciepły obiad na stole i porządek to kupowałby jej torebki jakie by chciała i się nie wkurzał jak teraz. A Julka to by chciała nic nie robić i dostawać WSZYSTKO. A tak się nie da. 

Myślę, że on by jej żadnych torebek nie kupował, bo go zwyczajnie nie stać na takie zakupy. Może na jedną z Chanel jakoś tam uzbierają z czasem. Ale to wszystko.

Julka też niby opowiada o jakości i lepszych rzeczach ale jak przyjdzie jej zabulić po 300e za ...enkę z Maje to szybko wróci do zakupów w HM.

czekam kiedy znowu pójdzie na wyprzedaze do galerii i się pochwali ile to rzeczy nowych kupiła 😄 

• Like 1
  • Haha 1

2 godziny temu, Gaspar66 napisał:

Tez zauważyłam, zawsze jakieś chwalebne komentarze a w zasadzie w ogóle krytycyzmu ? Na tyle subskrybcji co ona ma to aż niespotykane żeby wszyscy widzowie tak słodkopierdzaco sie ciagle wypowiadali... myślicie ze Żulka kasuje jakieś nieprzychylne komentarze od razu? 

i żeby nie było, Nie popieram chamstwa w kometarzach, ale żeby żadne krytyczne opinie sie nie pojawiały? Ja czasami zostawię jakis komentarz ale tak to mało co widze ... 

przynajmniej tu sobie można trochę ulać jaki z niej nieudacznik 

spróbuj napisać coś "złego" w komantarzu to zaraz rzucą się na ciebie jej fanki...

Jestem ciekawa jak te naczynia musialy być uwalone, ze on caly czas je szoruje swoja droga puszcza na najkrótszy program nie wypakuje tego zeby od razu dawac do zmywarki tylko kwitnie.to wszystko w zlewie 🤦‍♀️

39 minut temu, Truskawkowy_krem napisał:

Jestem ciekawa jak te naczynia musialy być uwalone, ze on caly czas je szoruje swoja droga puszcza na najkrótszy program nie wypakuje tego zeby od razu dawac do zmywarki tylko kwitnie.to wszystko w zlewie 🤦‍♀️

Ja tak robię z praniem, ściągam poprzednie jak trzeba kolejne wieszać. Ale w przypadku zmywarki sobie tego nie wyobrażam bo nie lubię naczyń na wierzchu, a jest nas tylko 2 w domu. Przy 4 osobach jest dwa razy więcej naczyń i jakby mi to miało w zlewie leżeć czy na blacie to by mnie szlag trafil

2 minuty temu, Fiolki napisał:

Ja tak robię z praniem, ściągam poprzednie jak trzeba kolejne wieszać. Ale w przypadku zmywarki sobie tego nie wyobrażam bo nie lubię naczyń na wierzchu, a jest nas tylko 2 w domu. Przy 4 osobach jest dwa razy więcej naczyń i jakby mi to miało w zlewie leżeć czy na blacie to by mnie szlag trafil

U mnie pranie tez tak wisi 😂 ale pranie nie plesnieje i nie zasycha ze Lolo musi szorowac, bo inaczej je z brudnych 🤢

9 minut temu, Truskawkowy_krem napisał:

U mnie pranie tez tak wisi 😂 ale pranie nie plesnieje i nie zasycha ze Lolo musi szorowac, bo inaczej je z brudnych 🤢

Mam wrażenie że nikt nie lubi ściągać tego prania 😂😂

Przed chwilą, Fiolki napisał:

Mam wrażenie że nikt nie lubi ściągać tego prania 😂😂

Jak wisi to nie trzeba prasowac i skladac 😂😂

31 minut temu, Truskawkowy_krem napisał:

Jak wisi to nie trzeba prasowac i skladac 😂😂

Teraz sobie u mnie wisi w łazience pod sufitem to mi nie przeszkadza. Jak mieszkałam w małym mieszkaniu to starałam się ściągać szybko bo inaczej się o nie potykam, ale na każdym większym pranie wisi albo aż kolejne się wypierze albo jak mają przyjść goście. 

4 minuty temu, Fiolki napisał:

Teraz sobie u mnie wisi w łazience pod sufitem to mi nie przeszkadza. Jak mieszkałam w małym mieszkaniu to starałam się ściągać szybko bo inaczej się o nie potykam, ale na każdym większym pranie wisi albo aż kolejne się wypierze albo jak mają przyjść goście. 

Ja mam na nie użytkowym jeszcze piętrze, wiec moze sobie wisiec spokojnie 😄

czy ja widze ze na insta coś kupuje znowu ciuchy?

5 godzin temu, Gaspar66 napisał:

Przecież Julka już na początku summervlog powiedziała, że chce aby jej filmy były dla rozrywki jak ktoś wraca po pracy to żeby spobie odpoczął a jak zjedzie w komentarze to też żeby było miło. Na moje oko to jasna zapowiedź typu - usunę wszystko co nie będzie słodko pie..rd..dzące. 

1 minutę temu, plotki3030 napisał:

Przecież Julka już na początku summervlog powiedziała, że chce aby jej filmy były dla rozrywki jak ktoś wraca po pracy to żeby spobie odpoczął a jak zjedzie w komentarze to też żeby było miło. Na moje oko to jasna zapowiedź typu - usunę wszystko co nie będzie słodko pie..rd..dzące. 

To samo mówiła jej koleżanka która również robi summer vlogi. W sumie to nawet podobne są do siebie. Dużo Gądki o montowaniu i o tym że ma być milo

Hahaha czyżby wyżebrała ...enki od laurelli? 😄

Dnia 8.07.2020 o 10:50, Truskawkowy_krem napisał:

Jesli ona nakłada żel wybielajacy tez na bielsze zeby to jeszcze bardziej pogłebia różnice 😂

Ona przed użyciem jakiegokolwiek żelu wybielającego powinna iść do dentysty na piaskowanie i zdjęcie kamienia. To podstawa aby zęby były zadbane zwłaszcza dla miłośników kawy, fajek czy wina. Dentysta ładnie je oczyści z osadów i od razu będą jaśniejsze i może obędzie się bez żelu. Tymczasem Julka nakłada żel na brudne zęby, skoro nie usunęła osadów i kamienia. 

• Confused 2

33 minuty temu, plotki3030 napisał:

Ona przed użyciem jakiegokolwiek żelu wybielającego powinna iść do dentysty na piaskowanie i zdjęcie kamienia. To podstawa aby zęby były zadbane zwłaszcza dla miłośników kawy, fajek czy wina. Dentysta ładnie je oczyści z osadów i od razu będą jaśniejsze i może obędzie się bez żelu. Tymczasem Julka nakłada żel na brudne zęby, skoro nie usunęła osadów i kamienia. 

Jujka woli luksusowa torebke niz zęby co zrobisz 😂

Małe dziecko mówi po francusku tzn że Julia nie uczy polskiego. Alex tylko powtarza ale to nie nauka. 

I już wiemy czemu nie marudzi nic o paznokciach bo są za darmo 🤣🤣

• Like 1

58 minut temu, plotki3030 napisał:

Jeżeli ma słabe zęby to lepiej żeby sobie odpuściła wybielanie. A już tym bardziej nie eksperymentowała na własną rękę.

12 minut temu, ania H99 napisał:

Małe dziecko mówi po francusku tzn że Julia nie uczy polskiego. Alex tylko powtarza ale to nie nauka. 

I już wiemy czemu nie marudzi nic o paznokciach bo są za darmo 🤣🤣

Lepiej żeby nie uczyla tych dzieci jej polskiego bo już wgle nikt tego nie zrozumie.

Boże. Już myślałam, że tylko mnie boli jak ona kaleczy jezyk polski. Uszy więdną 🙄

Oznaczyła nawet właścicielkę sklepu laurella... Ona jest poniżej jakiegokolwiek poziomu 😕

• Thanks 1
  • Confused 3

34 minuty temu, R.H.B napisał:

Oznaczyła nawet właścicielkę sklepu laurella... Ona jest poniżej jakiegokolwiek poziomu 😕

Oznaczyła, bo obstawiam, ze wyżebrała te rzeczy po prostu 

• Like 1

Sponsoring zawsze lepszy niż pójść do prawdziwej pracy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się