Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ania H99

projekt ślub i trzecie bebe

Polecane posty

23 minuty temu, Truskawkowy_krem napisał:

Z tego co pokazuje to Herbata moze potrzebuje uwagi, ale jest to po prostu żywe dziecki, które popotrzebuje po prostu zajęcia. Jakby małej zorganizowała porządną zabawę, ba! mogłaby ja nawet zaangażować w sprzątanie. Wiec serio ona jest po prostu leniwa i szuka wymowek. Teraz jest naprawdę tyle kreatywnych zabawek, a Herbata chodzi po prostu z wozkiem i z tą lalka, widac, ze Jujka nawet tym nie potrafi sie nia bawic. Przy Felixie mowila, ze nie potrafi sie bawic autami itd - jestem w stanie zrozumiec, ale kurde ma dziewczynke i nie potrafi jej zabawy zorganizowac. Puści w TV kraine lodu i tyle, nie ma co sie dziwic, zw dziecko jest marudne, złe, wścieka sie. Jest po prostu znudzone i ma potrzebe rozwoju. Tak samo nie ma czasu na czwiczenia. Serio? Tyle filmikow co jest na trening z dzieckiem... z resztą ładuje herbatę do wózka i moze z nia biegac, rower? Ładuje Herbate do fotelika albo przyczepki i jazda! Mała widac, ze jest ciekawa świata...

Swego czasu często bawiłam się ze swoimi bratankami. I nie rozumiem jak można powiedzieć że się nie umie bawić samochodzikami. Dziecko wszystko powie co i jak i się bawisz. Powinna cieszyć się każdą chwilą że dziecko chce jej poświęcić czas bo przyjdzie moment że będzie jej tego brakowało. Tu jest ewidentnie brak chęci na cokolwiek. Widać że mysli tylko o sobie to po co robiła sobie drugie dziecko? Skoro nim też się nie zajmuje. 

• Thanks 1

Jakie ona ma czerwone plamy na polikach 😮 zamiast isc do dermatologa to nie wiem na co ona czeka 

Najnowszy vlog i urywki wakacji Aleksa z Agnieszką i z dziadkami. Ta babcia poświęca młodemu dużo uwagi i cierpliwie słucha co on mówi. Widać, że go bardzo kocha.

• Like 1
  • Thanks 1

9 godzin temu, Truskawkowy_krem napisał:

Tak samo nie ma czasu na czwiczenia. Serio? Tyle filmikow co jest na trening z dzieckiem... z resztą ładuje herbatę do wózka i moze z nia biegac, rower? Ładuje Herbate do fotelika albo przyczepki i jazda! Mała widac, ze jest ciekawa świata...

Mnie najbardziej dziwi, że mają swój ogródek a nie spędzają tam czasu. Przecież można zrobić tam piaskownice dla dzieci, dać piłkę, ustawić huśtawki i samej też posiedzieć na słońcu, na powietrzu. A to mam wrażenie, ze ona korzystała z ogródka tylko podczas krajowej izolacji. Dziwne. 

• Like 2

Żulce sie ładnie przybrało, w końcu nie wyglada jak wieszak i garb jakoś mniejszy jak troszkę więcej ciałka. Czyli jednak brak robienia sportu Wyszedł jej na plus. 

• Like 1

O mamo na tik toku czy na story na instagramie u żulii ja nie patrzac myslalam ze to łapy jakiegos faceta hahahahah

Obejrzyjcie w najnowszym vlogu na zwolnieniu  od 2:54 zęby Jujki...

Usiadłaby z Melissą same, skupilaby jej uwagę na książeczkach, naklejkach, ukladankach. Porobilaby coś gdzie dziecko bedzie musiało pomyśleć. Ale po co? dziecko robi co chce, matka nie zwraca na to uwagii i jeszcze narzeka, ze jej dziecko jest wymagajace i wiecznie jej zle. Wtfffff

• Like 1

nie widzialam jej vlogów przez weekend. i jedynie iwdze po tytułach że pozbyła się syna. i dziwie się że córki dziadkowie nie wzieli też, żeby ona miała dużo czasu na montaż 😜 

ciekawe na co teraz marudzi jak ma tylko 1 dziecko 😜  na stanie

1 minutę temu, ania H99 napisał:

ciekawe na co teraz marudzi jak ma tylko 1 dziecko 😜  na stanie

Teraz jest że dziecko nie chce jesc. Je tylko owocki i kompociki. Od kiedy kompot się je?

• Haha 1

1 godzinę temu, leilaa napisał:

Obejrzyjcie w najnowszym vlogu na zwolnieniu  od 2:54 zęby Jujki...

O matko 😱 wolałabym tego nie widzieć... Ale jakim cudem. Przecież podobno chodzi do dentysty i ma wstawiać zęba, to reszty zębów jej nie powinien najpierw naprawić? 

10 minut temu, Fiolki napisał:

Teraz jest że dziecko nie chce jesc. Je tylko owocki i kompociki. Od kiedy kompot się je?

no te "kompociki" to są musy owocowe tylko ona mówić nie umie

• Like 1

5 minut temu, ania H99 napisał:

no te "kompociki" to są musy owocowe tylko ona mówić nie umie

Aaa myślałam że taki serio kompot kompot i aż się zastanawiałam kto ten kompot by gotował. Bo raczej nie ona. No to jak te musy to wszystko jasne. 

24 minuty temu, R.H.B napisał:

O matko 😱 wolałabym tego nie widzieć... Ale jakim cudem. Przecież podobno chodzi do dentysty i ma wstawiać zęba, to reszty zębów jej nie powinien najpierw naprawić? 

Moze to amalgamaty a nie prochnica?

5 godzin temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Julka SPŁUKE olej z wlosow 😂

mialam to pisac.... 😄

matko bosko 🙂

W ogóle to oglądnęłam w zwolnionym tempie żuli wywód o melissie i ogrodniczkach 😄 leje 😹😹

1 godzinę temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Moze to amalgamaty a nie prochnica?

Jeśli amalgamaty to znaczy, ze żulia żżui hajsy na zęby, alw na c.ycki -noł problem

6 minut temu, Truskawkowy_krem napisał:

Jeśli amalgamaty to znaczy, ze żulia żżui hajsy na zęby, alw na c.ycki -noł problem

To jest hit. Zamiast zrobić sobie żeby i coś z twarzą pomyśleć to ta o cyckach. Masakra 🙈

Juz wiadomo do czego Zulica używa wyproszonych legginsow ze strong point, do mycia kibla, brawo!!!

Rozwaliło mnie jak powiedziała, ze robia grilla zeby nie stac w kuchni 😂 ciekawe kto i kiedy tam stoi? Chyba tylko Lolo jak szoruje brudne gary

• Like 2

Dnia 11.07.2020 o 21:48, Dudu awła napisał:

Meliska kuku

Kuku, niuniu dudu awła 🤣

Przed chwilą, GoscAmebka napisał:

Kuku, niuniu dudu awła 🤣

Kochane moje 

• Haha 1

Dziewczyny piszcie co chcecie ale Meliska jest urocza 😉 Chyba jedyne tak "rozgadane" żywe i ruchliwe dziecko na tym juciubie 😉 Ja ją uwielbiam. Tzn. U- WIEL - BIAM tą niuśkę 😉 Choć jak Julka każe jej powtarzać dudu awła to tak trochę nie wiem czy śmiać się czy płakać, ach te wspomnienia 😉 

• Like 1

1 minutę temu, plotki3030 napisał:

Dziewczyny piszcie co chcecie ale Meliska jest urocza 😉 Chyba jedyne tak "rozgadane" żywe i ruchliwe dziecko na tym juciubie 😉 Ja ją uwielbiam. Tzn. U- WIEL - BIAM tą niuśkę 😉 Choć jak Julka każe jej powtarzać dudu awła to tak trochę nie wiem czy śmiać się czy płakać, ach te wspomnienia 😉 

ja przewijam fragmenty z herbata bo nie moge ich we dwie przesluchac 🙂

2 godziny temu, Truskawkowy_krem napisał:

Pewnie miala jeszcze w polsce za darmoche zalozone, mi tez w dziecinstwie ze dwa zalozyli na NFZ, ale ja tylko jak zaczelam zarabiac to je sobie wymienilam na normalne w kolorze zeba😄

• Like 1

nadrabiam vlogi. i czytałam że mówiłyście że to nie rizotto, a ryż z rosołem, to by było coś, a tutaj nawet nie ma rosołu - tylko kostka rosołowa 😞 

Dobrze, ze Alex pojechał z dziadkami na wakacje. Przynajmniej zje coś normalnego.

• Like 3
  • Thanks 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się