Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ania H99

projekt ślub i trzecie bebe

Polecane posty

39 minut temu, ania H99 napisał:

-nie ma sportu

- nie ma porządku w domu

- nie ma drugiego francuskiego kanału

- odgapia wszystko od innych

- nie gotuje normlanych obiadow

- i nie ma czasu?! 

- a mężowi ma wiele więcej do zaferowania niż sama fizyczność i do tego on nie lubi z nią pod prysznicem 

i tak myślę, że ona martnuje czas na social media żeby śledzić i być jak inni 😄 no bo na co?

Ja nie mam pojecia co ona ma mu do zaoferowania. 

- w domu syf 

- ciepłego obiadu brak 

- zakupów spożywczych/chemicznych tez nue zrobi 

- wieczne narzekanie 

- wieczne zmęczenie 

- inny gust do seriali 

- ona sama zadbana nie jest no bo serio (zaniedbana twarz i zęby, spalone włosy i paznokcie łopaty) 

- dziećmi sie nie zajmuje 

- ogródek zaniedbany 

- brak zainteresowań 

- wieczne rozmyślanie na co jeszcze wydac pieniądze, których nie ma

- podawanie zrobionego przez kogos jedzenia na brudnych talerzach - hit

- brak jakiejkolwiek chęci samorozwoju 

• Thanks 2

24 minuty temu, Truskawkowy_krem napisał:

Ja nie mam pojecia co ona ma mu do zaoferowania. 

- w domu syf 

- ciepłego obiadu brak 

- zakupów spożywczych/chemicznych tez nue zrobi 

- wieczne narzekanie 

- wieczne zmęczenie 

- inny gust do seriali 

- ona sama zadbana nie jest no bo serio (zaniedbana twarz i zęby, spalone włosy i paznokcie łopaty) 

- dziećmi sie nie zajmuje 

- ogródek zaniedbany 

- brak zainteresowań 

- wieczne rozmyślanie na co jeszcze wydac pieniądze, których nie ma

- podawanie zrobionego przez kogos jedzenia na brudnych talerzach - hit

- brak jakiejkolwiek chęci samorozwoju 

no i on ją kocha? to tylko hm.. albo taki desperat, albo ten sam poziom "rozwoju"

a ciekawe czy planowali pokrzywe? a może to wpadka 😜 

14 minut temu, ania H99 napisał:

a ciekawe czy planowali pokrzywe? a może to wpadka 😜 

Jujka twierdzi, ze wymarzona i wymodlona córeczka 🥳

Bajzel ale siedzę i słucham piosenek z Frozen. Serio? To nie da się sprzątać i słuchać? Chyba że nas tu podczytuje i chciała pokazać co robi kiedy jest bajzel w domu?

• Thanks 1

Jak mozna być tak leniwym... 

Ona serio nie ma poczucia wstydu? Te wszystkie komentarze słodko-pierdzące piszą jej chyba g.ow.nia.ry rownie nierozgarniete jak ona 🤦‍♀️

Ja nie mówię, ze chata ma lśnić, ale na litość... weź brudne gary wstaw do zmywarki, pozbieraj szmaty z podlogi - skąd one sie tam wziely? Podkurzaj, umyj podłoge - po tym pełza dziecko, bawi sie na tej podlodze! Bo to, ze zabawki leżą przy dzieciach to jest normalne - chociaz tutaj czesto przyklad idzie z góry, ale niech po prostu nie bedzie takirgo syfu 🤢

Jutro jada na wakacj i ona to wszystko zostawi? Zaschniete gary itd? 😱

• Like 2
  • Thanks 1

12 minut temu, Truskawkowy_krem napisał:

Jak mozna być tak leniwym... 

Ona serio nie ma poczucia wstydu? Te wszystkie komentarze słodko-pierdzące piszą jej chyba g.ow.nia.ry rownie nierozgarniete jak ona 🤦‍♀️

Ja nie mówię, ze chata ma lśnić, ale na litość... weź brudne gary wstaw do zmywarki, pozbieraj szmaty z podlogi - skąd one sie tam wziely? Podkurzaj, umyj podłoge - po tym pełza dziecko, bawi sie na tej podlodze! Bo to, ze zabawki leżą przy dzieciach to jest normalne - chociaz tutaj czesto przyklad idzie z góry, ale niech po prostu nie bedzie takirgo syfu 🤢

Jutro jada na wakacj i ona to wszystko zostawi? Zaschniete gary itd? 😱

Przecież dziecko jest nieodkladalne, ostatnio nawet jak coś w kuchni robiła to z pokrzywa na rekach. Chyba że woli ją nosić niż umyć podłogę 🙈 

• Thanks 1

Napisano (edytowany)

Mnie dziwi zawsze to, ze ona ma wiecznie łachy na podłodze porozwalane, dzisiaj jak gada widac lazienke w tle, a tam szma.ta na szmacie😁 ja tam mam po prostu kosz na brudy i nic mi sie nie wala🤷‍♀️

Edytowano przez Kawusia_z_mleczkiem
  • Like 4

Matka mogłaby jej do rozumu przemówić. Na pewno śledzi jej poczynania. Mnie by było wstyd za taką córkę. To jest największy flejtuch na juczubie. 

• Thanks 1

4 minuty temu, goscosc napisał:

Matka mogłaby jej do rozumu przemówić. Na pewno śledzi jej poczynania. Mnie by było wstyd za taką córkę. To jest największy flejtuch na juczubie. 

To fakt, straszna syfiara

1 godzinę temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Mnie dziwi zawsze to, ze ona ma wiecznie łachy na podłodze porozwalane, dzisiaj jak gada widac lazienke w tle, a tam szma.ta na szmacie😁 ja tam mam po prostu kosz na brudy i nic mi sie nie wala🤷‍♀️

Mnie zastanawia jak ona to robi, ze ma szm.aty po calej chalupi porozwalane, nierqz jujka jak sprzatala pod vloga zdejmowala z tego wiklinowego regału ubrania no Herbata tam nie dosiegnie, pełno sz.mat na kanapie, na krzesłach MA.SA.KRA

• Like 1

54 minuty temu, Truskawkowy_krem napisał:

Mnie zastanawia jak ona to robi, ze ma szm.aty po calej chalupi porozwalane, nierqz jujka jak sprzatala pod vloga zdejmowala z tego wiklinowego regału ubrania no Herbata tam nie dosiegnie, pełno sz.mat na kanapie, na krzesłach MA.SA.KRA

Ja to bym się wstydziła w ogóle pokazać ten syf w internecie, ale jak widać Jujce to nie przeszkadza

• Like 2
  • Thanks 1

1 godzinę temu, Truskawkowy_krem napisał:

Bo tyle sz.mat kupuje, ze nie ma gdzie ich już wkładać bo nie ma miejsca.

24 minuty temu, Dudu awła napisał:

A pościel ona kiedyś zmienia wgl? 

A ile już nie zmienia? Bo aż tak to nie analizuje filmików na YT 

Na lozku tez wiecznie pelno szmat. A potem spi w tej brudnej poscieli i zdziwiona, ze ma syfy na calym ciele. Ona jest najwieksza balaganiara na calym yt. 

• Like 1

Jej dziecko na wakacje wyjechało tydzień temu bodajże...a jego łóżko nadal, po tygodniu jego nieobecności jest nieogarnięte. Wstyd jak wiadro.

"Moj biust to moj najwiekszy kompleks" a na vlogach ciagle bez stanika, albo w sportowym, albo w stroju kapielowym na 'okladce' filmiku. No jasne, to ma sens. Skoro ja sie wstydze brzucha to powinnam w croptopach smigac.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2

4 godziny temu, Oglądaczka napisał:

"Moj biust to moj najwiekszy kompleks" a na vlogach ciagle bez stanika, albo w sportowym, albo w stroju kapielowym na 'okladce' filmiku. No jasne, to ma sens. Skoro ja sie wstydze brzucha to powinnam w croptopach smigac.

Poza tym pewnie śmiga bo jej się podoba i też dodatkowo szuka poklasku wśród widzów. 

"oh, wcale nie, jest super"

"oh, ja po dwojce dzieci mam xx razy gorszy, zamieńmy się" 

"Jujka, jesteś idealna w każdym calu, w wychowaniu dzieci, wygladzie, gospodarowaniu domem" 

xD

• Like 1
  • Haha 1

6 godzin temu, Oglądaczka napisał:

No i nie zapomniajmy o planowanej sukni ślubnej z dekoltem do pępka. Kompleksy tak bardzo 🙄

• Like 1

A Herbata to tak jak kiedyś Alex tylko „ku ku” i „ku ku”

Na pewno nas czyta. 

2 dzisiejszym vlogu stwierdziła, że lubi wracać do czystego domu. I nawet lubi jak pościel jest zmieniona 😂 potem poszła do ogrodu i mówiła, że musi posprzątać żeby rower nie leżał na środku... Nawet liście grabiła. 

Ja też nie rozumiem sprząta jak ma wyjeżdżać i nikt w tym ogrodzie nie będzie siedział, a jak jest w domu to siedzi w takim brudnym ogrodzie? Gdzie tu logika. Nie lepiej od razu odkładać rzeczy na miejsce i mieć zawsze czysto? Tyle liści nie naleciało w ciągu jednej nocy. Melisa biega wśród tego brudu... 

To samo w kuchni, znowu bałagan. Talerze z resztkami jedzenia leżą na blacie... Tak ciężko zaraz po jedzeniu wyrzucić resztki, opłukać talerz i włożyć go do zmywarki? 

Ja bym chyba zwariowała jakbym miała nauczynia rozłożone po całej kuchni, zmywarka pusta i dopiero jak chciałabym zmywać to bym je wkładała. Ile oni wody marnują usuwając te zaschnięte resztki. 

41 minut temu, R.H.B napisał:

Na pewno nas czyta. 

2 dzisiejszym vlogu stwierdziła, że lubi wracać do czystego domu. I nawet lubi jak pościel jest zmieniona 😂 potem poszła do ogrodu i mówiła, że musi posprzątać żeby rower nie leżał na środku... Nawet liście grabiła. 

Ja też nie rozumiem sprząta jak ma wyjeżdżać i nikt w tym ogrodzie nie będzie siedział, a jak jest w domu to siedzi w takim brudnym ogrodzie? Gdzie tu logika. Nie lepiej od razu odkładać rzeczy na miejsce i mieć zawsze czysto? Tyle liści nie naleciało w ciągu jednej nocy. Melisa biega wśród tego brudu... 

To samo w kuchni, znowu bałagan. Talerze z resztkami jedzenia leżą na blacie... Tak ciężko zaraz po jedzeniu wyrzucić resztki, opłukać talerz i włożyć go do zmywarki? 

Ja bym chyba zwariowała jakbym miała nauczynia rozłożone po całej kuchni, zmywarka pusta i dopiero jak chciałabym zmywać to bym je wkładała. Ile oni wody marnują usuwając te zaschnięte resztki. 

Tak samo z brudnymi ciuchami.. Za ciężko jest im włożyć brudne ubrania do kosza na brudy lepiej niech leżą rozwalone w całym domu 🤦‍♀️

• Like 1

Loro mysli, ze Jujka posprzata, a Jujka mysli, ze Loro posprzata i tak sobie zyja w tym syfie. Mnie by bylo wstyd pokazywac taki burdel w internecie. A po jej vlogach widac, ze ona nic konkretnego nie robi caly dzien. Udaje zapracowana, ale wyjscie po bagietke albo ugotowanie ryzu w kostce rosolowej, to nie jest jakies czasochlonne zajecie. 

Montaz jej filmow tez nie jest jakis super, po tylu latach moglaby juz lepiej to robic (i szybciej). Dodanie przerywnika z napisem na kolorowym tle nie tlumaczy 4 godzin montowania. Czesto nawet nie chce jej sie robic napisow do tego co mowia Alex i Loro, ale to chyba bardziej dlatego, ze ich nie rozumie. 

• Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 2

Ale ekspres do kawy udupczony 🤮 Żulka, rzeczy sie brudzą ale jak nagrywasz to przetrzyj szmatką syf żeby widza na wymioty nie ciągło !!!! 

Koło musi być wdzięczny Kafe, że dzięki temu porządek 

15 godzin temu, Jaxxxxx napisał:

Ja to bym się wstydziła w ogóle pokazać ten syf w internecie, ale jak widać Jujce to nie przeszkadza

tyle że fanki mówią twoje vlogi są takie ludzkie a nie instagramowe...

w nowym vlogu pyta sie po co chcecie oglądać jak sprzątam? 😜 no i w końcu sprząta ogórek - potem jeszcze do sklepu bo zapomniała mleko dla córki? i c.d. pakowaia się.. 

Siedzieli tyle czasu na kwarantannie i nawet trawy nie zasiali ani chwastow nie wyrwali. Im chyba nic nie przeszkadza. W domu brud, ale poza domem trzeba sie pokazac z luksusowa torebka i zegarkiem, niech ludzie w carrefourze widza, ze bogata jest. 

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się