Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ania H99

projekt ślub i trzecie bebe

Polecane posty

28 minut temu, plotki3030 napisał:

Tak, tylko chodziło mi, że np. taka Wersow została wypromowana przez Friza, więc nie włożyła wysiłku by zdobyć wstępne zainteresowanie. Pojawiła się u niego jako jego dziewczyna i na dzień dobry u siebie miała milion subskrypcji (od friza) co od razu otworzyło jej wiele więcej drzwi niż ma taka Julka, więc było jej na starcie łatwiej. Inni w tych domach i ekipach też pojawiali się na tej samej zasadzie - pojawiają się, zostają przedstawieni u kogoś popularniejszego, później wzajemne promowanie i taka osoba ma popularnosć już na starcie. Co z tym zrobi to inna sprawa (Wersow i ekipa przez rok serio sporo nagrali, głupie to ale dzieci były zadowolone, było regularnie i dokładnie to czego wymaga kontent i tu plus masz rację) Ale wyczułam jakoś, że Julka trochę zazdrości tym ekipom i teamom wzajemnej promocji i przez to bardzo dużej popularności. 

Oczywiscie, ze Jujka zazdrości im, zazdrosci tez juciuberkom ktore zaczynały razem z nia, a teraz nie musza nagrywac, bo wystarczy, ze wrzuca zdjecie na insta i hajs leci. Jeszcze na stories sie tłumaczy, ze nie mozna nic powiedziec o innych, bo zaraz jest ze sie zazdrosci dramy itd 🤣🤣🤣 ale do kafeterii ma pretensje ze sie o niej mowi 🤔

A jak Jujka marudzi, ze oni marudza to jest HIT😱 moze powinna sama siebi posłuchac na ten temat 🤣🤣

• Like 1
  • Haha 1

Teraz zarzuca innym, że nie może wyrazić swojego zdania, bo ludzie jej piszą że zazdrości, ale jak pod jej filmami, ktoś napisze niepochlebną opinię to jest taki najazd fanek, że na pewno się jej zazdrości, że masakra... 

Niech ta dziewczyna się ogarnie. Mówi, że innym było łatwiej, bo wstąpili do pewnej grupy. Nikt nie broni jej wstąpić do jakieś grupy. Ona po prostu tak się stara i tyle pracuje na to co ma, co najmniej jak jakaś męczennica. 

Są kanały, które robią bardzo dużo i mają niewiele subów. Nawet niech się do nich nie porównuję, bo nagranie vloga czy jakieś pogadanki to nie jest wyczyn. Już więcej robią te beauty dziewczyny. Montaż o milion poziomów wyższy niż i J. Non stop siedzą w tej tematyce, testują, poświęcają dużo godzin na nagranie makijażu, robinie całodniowych testów np. Karolina Zientek. Jej pracę, są na bardzo wysokim poziomie i bardzo wiele musiała pracować, żeby to osiągnąć, a J. Myśli że nagra film i wszyscy się na niego rzucą. Może kiedyś tak było, ale teraz jest tylu twórców na yt, że trzeba coś od siebie dać, żeby mieć widzów, a nie wiecznie narzekać. Ona jak zwykle ma najgorzej. A ile było różnych serii, które kończyły po się 2-3 filmach. 

A co z tym jej gadaniem o wdzięczności. Ten filmik zaprzecza temu co gada, że docenia, że jest wdzięczna. Jakby tak było nie porównywała by się do innych tylko robiła swoje najlepiej jak potrafi, była sumienna, rzetelna i z czasem by zobaczyła różnice. Jakby poszła w konkretny temat, ale ona nagra "inny" filmik, w którym jest sobą i narzeka, że ma mało wyświetleń. To przychodzi z czasem, zmienia się widzów. Jak całe życie nagrywała vlogi i nagle nagra coś całkiem innego to jasne, że nie wszyscy widzowie będą to oglądać, bo są przyzwyczajeni do innych filmów i potrzeba czasu, żeby przyszli inni....ona sama pod sobą dołki kopie. No ale teraz napinka bo ślub coraz bliżej, dzieci coraz starsze to boi się, że Lolo ją do pracy wyślę. 

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

55 minut temu, plotki3030 napisał:

Tak, tylko chodziło mi, że np. taka Wersow została wypromowana przez Friza, więc nie włożyła wysiłku by zdobyć wstępne zainteresowanie. Pojawiła się u niego jako jego dziewczyna i na dzień dobry u siebie miała milion subskrypcji (od friza) co od razu otworzyło jej wiele więcej drzwi niż ma taka Julka, więc było jej na starcie łatwiej. Inni w tych domach i ekipach też pojawiali się na tej samej zasadzie - pojawiają się, zostają przedstawieni u kogoś popularniejszego, później wzajemne promowanie i taka osoba ma popularnosć już na starcie. Co z tym zrobi to inna sprawa (Wersow i ekipa przez rok serio sporo nagrali, głupie to ale dzieci były zadowolone, było regularnie i dokładnie to czego wymaga kontent i tu plus masz rację) Ale wyczułam jakoś, że Julka trochę zazdrości tym ekipom i teamom wzajemnej promocji i przez to bardzo dużej popularności. 

ale julce nikt nie zabrania mieć znajomych, domy ekipy itp 😜 więc jakby zależało to tez by mogła sobie znaleźć kogoś kto by dodał jej skrzydeł, albo zapraszała by znanych gości czy coś - ale jej się nie chce

• Like 1

5 minut temu, kochana999 napisał:

ale julce nikt nie zabrania mieć znajomych, domy ekipy itp 😜 więc jakby zależało to tez by mogła sobie znaleźć kogoś kto by dodał jej skrzydeł, albo zapraszała by znanych gości czy coś - ale jej się nie chce

No ona ma ogromne możliwosci. Mieszka pod paryżewem. Mogłaby zaprosic np jakas juciuberk3 do siebie na kanał, pozniej ona poszlaby do niej, ale to wymaga pracy 🤷‍♀️

Mogłaby tez wykorzystac np Lolo no porownanie tradycji swiatecznych czy probowanie Polskiego jedzenia to sa klikalne filmiki... no tak ale musialaby sie nagotowac 🤦‍♀️

• Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1

Skoro Zulica w najnowszym filmie mówi, że nie wstydzi się żadnego nagranego filmiku na yt, to czemu video numer 2 zniknęło z jej kanalu?

Hipokrytka

• Like 7
  • Thanks 1

Wiecie myślę, że głównym problemem Julki jest to, że ona przez tyle lat nie ustaliła do kogo właściwe są te jej treści. Dlatego ciężko jej nazbierać i utrzymać dużą publiczność. Raz mamy jakieś młodzieżowe rozdania piórników i back to school, raz dziecowe typu ciąża, poród, karmienie, wychowanie innym razem znowu sport i fit koktajle jakieś. Mogłaby się zdecydować, bo matki nie będą oglądać jak się ubrać do szkoły a z kolei młodzież też będzie znudzona historiami porodu itp... Do tego tak jak piszecie - KOMPLETNY brak regularności. Mogłaby dodawać tylko 4 filmy w miesiącu, np. we środę ALE ZAWSZE w tą środę coś wrzucić. A nie że wrzuca 5 pogadanek pod rząd a później przez miesiac nic. 

Julka miała najlepszą passę, jeśli chodzi o juciuba zanim poznała Lorka. Młoda dziewczyna, mama z małym dzieckiem po toksycznym związku. Zdawało się, że to taka "jedna z nas", żyła skromnie, była wdzięczna, SZCZERA (nie ukrywała gdzie pracuje, że ma socjalne mieszkanie), raz radziła sobie lepiej raz gorzej ale nie robiła z siebie ani gwiazdy ani cierpiętnicy. Nie wciskała nachalnie każdego gów..na za kasę. Dużo osób śledziło ją i kibicowało tak jakby to była jakaś znajoma dziewczyna, dobra kumpela. Po poznaniu Lorka zaczęło się psuć. Julka trochę się zachłysnęła i ... poczuła lepsza od innych? Nie wiem jak to nazwać, ale zaczęła więcej gwiazdorzyć i wywyższać się. Olewać widzow. Moźe zawsze taka była a to ukrywała? Nie wiem. 

• Like 1
  • Thanks 3

Przed chwilą, Weronika.koi napisał:

Skoro Zulica w najnowszym filmie mówi, że nie wstydzi się żadnego nagranego filmiku na yt, to czemu video numer 2 zniknęło z jej kanalu?

Hipokrytka

Ten komentarz to złoto 😉 hehe Dobre pytanie 😉 

Napisano (edytowany)
28 minut temu, kochana999 napisał:

Oj wiesz jak z nią jest. Twierdziła, ze założyła francuski kanał bo koleżanki z pracy tak ja o to błagały i.... co z tym kanałem? Od zakończenia pracy (styczeń 2018) aż do roku Melisy (wiosna 2020) postał 1 filmik tam. I też to rzuciła. Jakoś w tym roku nagrała jeszcze dwa czy ile. No ale jak w taki sposób rozwinąć jakikolwiek kanał? Po co?

Jak były te obostrzenia w zwiazku z wiadomym, to miałam wrazenie, ze Julka nagle coś wrzuca na ten francuski kanał bo wysyłka paczek z polski była zablokowana więc nie mogła dostawać rzecz do reklam 😉 Więc chciała szybko pozyskać jakieś francuskie współprace. Bo pomyślcie, jakby dalej nie było wysyłek zagranicznych co by ta nasza julka zrobiła bez paczek pr i reklamowych? 

Edytowano przez plotki3030

francuski kanał powstał bo chciała zarabiać w euro ale nie miała pomysłu ani czasu ani widzów 😜 

31 minut temu, Dudu awła napisał:

Zulia robi jeszcze sport? Czy jak zwykle słomiany zapał? 

Obstawiałabym słomiany zapał, bo jakby robiła sport to byłoby na instagramie zeby darmoszki leciały jak np srodżo

no ale ten pomysł żeby dostała fryzjera jako sponsora to by było idealne teraz 😜 

Napisano (edytowany)
Dnia 17.06.2020 o 18:10, Gość z kontem napisał:

Jakim cudem ona więcej pracowała jako nastolatka a teraz jest takim leniem, zawód madka?

Przecież ma małe dziecko, więc co w tym dziwnego? Nie każda matka ma ochotę oddawac tak małe dziecko do przechowalni, no sorry . I nie musi. 

Edytowano przez Niheko

16 minut temu, Niheko napisał:

Przecież ma małe dziecko, więc co w tym dziwnego? Nie każda matka ma ochotę oddawac tak małe dziecko do przechowalni, no sorry . I nie musi. 

Jakby nie to, ze dzieciaki ciagle podrzuca do dziadkow, to może nawet bym uwierzyła w to, ze robi to dla dobra dziecka. 😅

Ale mowimy tu o Jujce, ktora juz kombinuje jak sie dzieciaków pozbyć. 

Żeby nie było ja tam nie mam nic do oddawania od czasu do czasu dzieci pod cudza opiekę. Wiadomo kazdy jest czlowiekiem, potrzebuje odpocząć, ale bez przesady nie codziennie 🙄

• Like 3

1 minutę temu, Truskawkowy_krem napisał:

Jakby nie to, ze dzieciaki ciagle podrzuca do dziadkow, to może nawet bym uwierzyła w to, ze robi to dla dobra dziecka. 😅

Żeby nie było ja tam nie mam nic do oddawania od czasu do czasu dzieci pod cudza opiekę. Wiadomo kazdy jest czlowiekiem, potrzebuje odpocząć, ale bez przesady nie codziennie 🙄

Bo ona musi odechnąć.

• Haha 3

1 minutę temu, Plamaty napisał:

Bo ona musi odechnąć.

No wiadomo, nawet górnicy w kopalni mają lżej niż Jujka 🤣🤣

• Like 1

15 godzin temu, Truskawkowy_krem napisał:

Ejjk, ale Julka musi odpocząć. Nie zapominaj, ze ona siedziala z własnymi dziećmi 54 dni. 

• Thanks 1
  • Haha 1

Zulia zastanawia się czy robić odrost czy nie. Ona naprawdę nie wie co to lustro w domu i do czego to służy?

• Haha 1

51 minut temu, Plamaty napisał:

Zulia zastanawia się czy robić odrost czy nie. Ona naprawdę nie wie co to lustro w domu i do czego to służy?

Jak dla mnie ten jasny kolor to pomyłka zwłaszcza w połączeniu z jej żółtymi zębami 

• Like 2
  • Haha 1

1 minutę temu, Weronika.koi napisał:

Jak dla mnie ten jasny kolor to pomyłka zwłaszcza w połączeniu z jej żółtymi zębami 

Dokładnie. Myślę, że powinna, zrobić ciemniejszy blond. Podobny do jej naturalnych. Kiedyś miała takie włosy i wyglądała najlepiej. I nie w końcu obetnie te zniszone włosy, bo słabo to wygląda, jeszcze tak ie krzywe. 

Zulia zajęta realizowaniem projektu bebe nr 3?

2 godziny temu, Plamaty napisał:

Ona chce do ślubu zapuścic jak najwięcej, swietnie bedzie to wyglądało jak bedzie miała poł takie jasne a poł normalne 🤣 

Ogolnie ten jasny nie pasuje do jej karnacji, przez to wygląda na niedomytą cały czas. No i nie oszukujmy się ona nie dba o te włosy, taki jasny blond trzeba tonowac, nakładać milion masek itd 

• Like 1

10 godzin temu, Truskawkowy_krem napisał:

Ogolnie ten jasny nie pasuje do jej karnacji, przez to wygląda na niedomytą cały czas. No i nie oszukujmy się ona nie dba o te włosy, taki jasny blond trzeba tonowac, nakładać milion masek itd 

Zgadzam się z Tobą - kolor sam w sobie jest fajny i pasuje wielu dziewczynom ale niestety nie Julce. Ona wygląda w tym jak w peruce - jakby to były dwie osoby - twarz była sobie a włosy sobie. Ona ma skłonność do zaczerwienień, zmiany trądzikowe, blizny i tak jasne włosy bardzo to podkreślają. Do tego ma naturalnie ciemne brwi więc strasznie się to gryzie. To raz a dwa, to - znów masz rację - decydując się na tak jasne włosy trzeba mieć też na to czas, bo pielęgnacja i utrzymanie ich jest dość wymagające. Do tego szybciej widać odrost. A Julce nawet makijażu się nie chce zmywać. 

Jej najładniej było w naturalnych, taki miodowy ciemny blond (pierwsze vlogi). W którymś vlogmasie (chyba jak była w ciąże z Melisą) fajnie jej fryzjer zrobił takie bardzo naturalne z fajnym refleksem. Ewentualnie w tych ciemniejszych, Taka platyna mało komu tak naprawdę pasuje. No chyba, ze dziewczynom z bardzo jasnymi cerami i brakiem trądziku. 

10 godzin temu, Truskawkowy_krem napisał:

Ona chce do ślubu zapuścic jak najwięcej, swietnie bedzie to wyglądało jak bedzie miała poł takie jasne a poł normalne 🤣

Jak chce zapuścić to powinna te sianko obciąć. Bo teraz są tak poniszczone, ze pewnie kruszą się i przez to wydaje jej się, że nie rosną lub rosną bardzo wolno. Tymczasem u niej co jak co, ale włosy zawsze szybko rosły i miała je grube i bardzo gęste. Ja kiedyś też codziennie prostowałam i mi "nie rosły" a zaczęły gdy je radykalnie obcięłam. 

Zresztą - nawet najdłuższe ale zniszczone włosy nie będą dodawać jej uroku ani dobrze wygladać czy to na żywo czy na zdjęciach. Powinna je obciąć i zadbać o ich kondycję. A na ślub zawsze można "uzupełnić" fryzurę jakimś przedłużaniem czy coś. Teraz fryzjerzy znają niezłe sztuczki, a jeden dzień krzywdy włosom nie zrobi. 

Zgadzam się z Tobą - kolor sam w sobie jest fajny i pasuje wielu dziewczynom ale niestety nie Julce. Ona wygląda w tym jak w peruce - jakby to były dwie osoby - twarz była sobie a włosy sobie. Ona ma skłonność do zaczerwienień, zmiany trądzikowe, blizny i tak jasne włosy bardzo to podkreślają. Do tego ma naturalnie ciemne brwi więc strasznie się to gryzie. To raz a dwa, to - znów masz rację - decydując się na tak jasne włosy trzeba mieć też na to czas, bo pielęgnacja i utrzymanie ich jest dość wymagające. Do tego szybciej widać odrost. A Julce nawet makijażu się nie chce zmywać. 

Jej najładniej było w naturalnych, taki miodowy ciemny blond (pierwsze vlogi). W którymś vlogmasie (chyba jak była w ciąże z Melisą) fajnie jej fryzjer zrobił takie bardzo naturalne z fajnym refleksem. Ewentualnie w tych ciemniejszych, Taka platyna mało komu tak naprawdę pasuje. No chyba, ze dziewczynom z bardzo jasnymi cerami i brakiem trądziku. 

• Like 3

Jak chce zapuścić to powinna te sianko obciąć. Bo teraz są tak poniszczone, ze pewnie kruszą się i przez to wydaje jej się, że nie rosną lub rosną bardzo wolno. Tymczasem u niej co jak co, ale włosy zawsze szybko rosły i miała je grube i bardzo gęste. Ja kiedyś też codziennie prostowałam i mi "nie rosły" a zaczęły gdy je radykalnie obcięłam. 

Zresztą - nawet najdłuższe ale zniszczone włosy nie będą dodawać jej uroku ani dobrze wygladać czy to na żywo czy na zdjęciach. Powinna je obciąć i zadbać o ich kondycję. A na ślub zawsze można "uzupełnić" fryzurę jakimś przedłużaniem czy coś. Teraz fryzjerzy znają niezłe sztuczki, a jeden dzień krzywdy włosom nie zrobi. 

• Thanks 1

zobaczyłam jej stare filmy to ona najbardziej taka 'pocieszna" z wyglądu była w 2015 roku 🙂 ładne długie brązowe włosy, to i ta szminka czerwona dobrze wyglądała, z jej oczu biła taka serdeczność 🙂 inna baba normalnie

• Like 2

59 minut temu, kochana999 napisał:

zobaczyłam jej stare filmy to ona najbardziej taka 'pocieszna" z wyglądu była w 2015 roku 🙂 ładne długie brązowe włosy, to i ta szminka czerwona dobrze wyglądała, z jej oczu biła taka serdeczność 🙂 inna baba normalnie

Wtedy nie zgrywała wielkiej gwiazdy i przepracowanej jutuberki

• Like 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, kochana999 napisał:

zobaczyłam jej stare filmy to ona najbardziej taka 'pocieszna" z wyglądu była w 2015 roku 🙂 ładne długie brązowe włosy, to i ta szminka czerwona dobrze wyglądała

Myślę, że ciemne włosy tworzyły kontrast z jej dość jasną cerą i to było dla niej korzystne. Ciemne brwi też pasowały w takim układzie.

Edytowano przez plotki3030

A ja włączyłam sobie vloga z ich świat w Polsce. I zauważyłam, ze Zulia nawet nie pomogła w kuchni. Wszystko, cale jedzenie zrobiła jej mama. I zapewne również posprzątała. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się