Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ania H99

projekt ślub i trzecie bebe

Polecane posty

13 minut temu, Plamaty napisał:

A ja włączyłam sobie vloga z ich świat w Polsce. I zauważyłam, ze Zulia nawet nie pomogła w kuchni. Wszystko, cale jedzenie zrobiła jej mama. I zapewne również posprzątała. 

Jakoś mnie to nie dziwi. Cóż żulka mogła przyrządzić ? Makaron z brokułą? Czy jogurta? A moze winogron?  Taka z niej pani domu jak i jucziuberka.. beznadziejna. 

Julka to była kiedyś fajna, pełna energii dziewczyna. Co się z nią stało? Ona ma dopiero 25 lat a zachowuje się jak jakaś matrona.

53 minuty temu, Nina98 napisał:

Julka to była kiedyś fajna, pełna energii dziewczyna. Co się z nią stało? Ona ma dopiero 25 lat a zachowuje się jak jakaś matrona.

Ona sie zachowuje jakby niewiadomo co w zyciu osiagnela i niewiadomo jak w zyciu napracowała. Prawda jest taka, ze jakby nie Lolo dalej bylaby nq socjalnym mieszkaniu i musiala isc do roboty zeby je zatrzymac

• Like 3
  • Thanks 1

5 minut temu, Truskawkowy_krem napisał:

Ona sie zachowuje jakby niewiadomo co w zyciu osiagnela i niewiadomo jak w zyciu napracowała. Prawda jest taka, ze jakby nie Lolo dalej bylaby nq socjalnym mieszkaniu i musiala isc do roboty zeby je zatrzymac

W punkt 

• Thanks 1

27 minut temu, Truskawkowy_krem napisał:

Złapała Pana Boga za nogi, tak przynajmniej stwierdziła. 
Nie żeby sama się do niego pchała.

2 minuty temu, Plamaty napisał:

Złapała Pana Boga za nogi, tak przynajmniej stwierdziła. 
Nie żeby sama się do niego pchała.

Żeby sie tylko nie zdziwiła jak przejrzy na oczy i zostanie sama z felixem i herbatą. Chociaż jeśli chodzi o herbatę, bedzie miał mocne argumenty do pełnej opieki

33 minuty temu, Truskawkowy_krem napisał:

Żeby sie tylko nie zdziwiła jak przejrzy na oczy i zostanie sama z felixem i herbatą. Chociaż jeśli chodzi o herbatę, bedzie miał mocne argumenty do pełnej opieki

We. Francji, rzadko kiedy ojciec dostaje pełnię praw rodzicieskich. 

1 minutę temu, SarnaParis napisał:

We. Francji, rzadko kiedy ojciec dostaje pełnię praw rodzicieskich. 

Mówisz, ze nie daliby mu jak Żulia nie pracuje, ma na utrzymaniu juz jedno dziecko i nie ma własnego lokum?

7 minut temu, Truskawkowy_krem napisał:

Mówisz, ze nie daliby mu jak Żulia nie pracuje, ma na utrzymaniu juz jedno dziecko i nie ma własnego lokum?

Z autopsji wiem, że nie. Była mojego partnera ma zawód matka, mini état w jakimś sklepiku i mieszkanie socjalne, i nadal pełnię praw a on tylko pozwolenia na wizyty. 

Żulia poszła na paznokcie. Szczerze to słabe, ledwo zrobione a już odrost. Jako, że reklamuje to może jakaś współpraca? 

12 minut temu, SarnaParis napisał:

Żulia poszła na paznokcie. Szczerze to słabe, ledwo zrobione a już odrost. Jako, że reklamuje to może jakaś współpraca? 

Czekamy teraz kiedy pójdzie do fryzjera.

1 minutę temu, Plamaty napisał:

Czekamy teraz kiedy pójdzie do fryzjera.

Jeśli pójdzie to tak samo utalentowanego fryzjera co stylistki paznokci to nie wróżę sukcesu. 

51 minut temu, SarnaParis napisał:

Zulica chce być seksi flexi z plastikowymi czerwonymi paznokciami, idealnie będą się komponować z jej welurowym niebieskim dresem...

• Haha 2

28 minut temu, Weronika.koi napisał:

Zulica chce być seksi flexi z plastikowymi czerwonymi paznokciami, idealnie będą się komponować z jej welurowym niebieskim dresem...

Weszłam na profil tej stylistki i zdjęcia innych paznokci też ma tragiczne. J. Na pewno je widziała i jej się spodobały skoro tam poszła. Ciekawe czy tym razem też będzie narzekać... 

2 godziny temu, SarnaParis napisał:

Z autopsji wiem, że nie. Była mojego partnera ma zawód matka, mini état w jakimś sklepiku i mieszkanie socjalne, i nadal pełnię praw a on tylko pozwolenia na wizyty. 

Masakra 🤦‍♀️

1 godzinę temu, Weronika.koi napisał:

Ja nie wiem ona nie zdaje sobie sprawy z tego ze tylko sie osmiesza kreując sie na seksi kocice?

2 godziny temu, Weronika.koi napisał:

Ale łopaty sobie zrobiła. Akurat będzie miała do przekopywania ogródka.

• Haha 2

1 minutę temu, Plamaty napisał:

Ale łopaty sobie zrobiła. Akurat będzie miała do przekopywania ogródka.

Raczej do odmierzania natural mojo po sporcie 

• Like 1
  • Haha 1

Pamietacie jak był boom na  se.mi.la.c i ne.o.na.il i żulia chciala sama robic hybryde, a później caly czas zastanawiala sie co wybrac? Chyba liczyla na darmoszki, a tu smuteczek, bo zodna firma sie nie odezwala 🤣 chyba przewidzieli jak jej hybrydy beda wygladaly 🤣

• Haha 1

Jezu co za paznokcie... 

Przecież takie coś jest już nie modne a teraz już wręcz obleśne.

Napisano (edytowany)

Nowe story. Paznokcie jej robiła siostrzenica Lolo- Zulia zadowolona, bo i pewnie mniejsze koszta. I ma skórki ładnie OPJECIĘTE 😂

Edytowano przez Zadra
  • Like 2
  • Haha 2

Julia tłumaczy się z paznokci, mówi że to siostra Lolo robiła a ona się uczy. Jednocześnie dla niej są to najlepsze paznokcie z wszystkich które robiła w Paryżu. Ja rozumiem, w Paryżu poziom stylistek jest słaby (sama szukam od 10 lat kosmetyczki, która będzie w 100% tak dobra jak moja w Polsce) jednak bez przesady. Sama mam z 3 dziewczyny, które robią paznokcie lepiej, pod skórki, z ładnym kształtem. Ale za nie trzeba zapłacić I dojechać.. Julia chcesz kontakt? 

• Like 1

Do tego tłumaczy się, że przecież wygląd nie jest taki ważny, że nie można przejmować się takimi rzeczami. No fakt, ty nie przejmujesz się ani paznokciami ani zębami swego syna ani nawet swoim odrostem. Za to masz bol tyłka o swój brak cyckow I robisz filmiki jak ciężko jest Ci zaakceptować swoje ciało występując w bikini. Gdzie logika? 

• Thanks 3

11 minut temu, SarnaParis napisał:

Do tego tłumaczy się, że przecież wygląd nie jest taki ważny, że nie można przejmować się takimi rzeczami. No fakt, ty nie przejmujesz się ani paznokciami ani zębami swego syna ani nawet swoim odrostem. Za to masz bol tyłka o swój brak cyckow I robisz filmiki jak ciężko jest Ci zaakceptować swoje ciało występując w bikini. Gdzie logika? 

Ktoś kto nie ma mózgu tylko tik taka nie myśli logicznie 

• Haha 1

No jak na kogos kto od roku robi paznokcie to jest słabo, juz pomijam skórki, ale k.urd.e... KONSTRUKCJA paznokcia! Ciekawe czy bedzie tez tak samo mówiła jak jej strzeli paznokieć w połowie naturalnego...

Nie moge jak ona mowi o wakacjach. Od czago Jujka chce miec wakacje?

• Haha 1

2 miesiące vlogów 😄 chyba hajs na wymarzony ślub się nie zgadza

• Like 2
  • Haha 3

1 godzinę temu, Truskawkowy_krem napisał:

No jak na kogos kto od roku robi paznokcie to jest słabo, juz pomijam skórki, ale k.urd.e... KONSTRUKCJA paznokcia! Ciekawe czy bedzie tez tak samo mówiła jak jej strzeli paznokieć w połowie naturalnego...

Nie moge jak ona mowi o wakacjach. Od czago Jujka chce miec wakacje?

Jej pewnie chodzi o to, ze rodzice zabierają alexa na wakacje. Już się madka roku nie może doczekać. Będzie miała tylko jedno high need baby w domu.

55 minut temu, Audreyxoxo napisał:

2 miesiące vlogów 😄 chyba hajs na wymarzony ślub się nie zgadza

Na ...enke hahahah

• Haha 1

Napisano (edytowany)
18 godzin temu, Gaspar66 napisał:

Jakoś mnie to nie dziwi. Cóż żulka mogła przyrządzić ? Makaron z brokułą? Czy jogurta? A moze winogron?  Taka z niej pani domu jak i jucziuberka.. beznadziejna. 

Lepiej było w jednym Vlogu z Wigili gdzie tata Julii smaży rybę na patelni z papierosem w ustach 😂😂

oni tam wszyscy są obleśni.

Edytowano przez Didi0
  • Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się