Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ania H99

projekt ślub i trzecie bebe

Polecane posty

2 minuty temu, kochana999 napisał:

a co myślicie o bluzce od teściów? w ogóle ja bym nie chciała żeby mama mojego faceta mnie ubierała 😜 i to jest problematyczne z rozmiarem i gustem i w ogóle... dziwne

Moze tak oddala? Moja mama i mama mojego chlopaka czasem czyszcza szafe i pytaja sie czy chce wziac, czasem fajne rzeczy 🙂

Ale np. mama partnera mojej mamy zawsze z wyjazdow przywozi tak obciachowe ubrania, ze wstyd w tym po domu chodzic i niestety... nie ma jak jej powiedziec delikatnie, by sie nie obruszyla 😕

• Sad 1

8 minut temu, anitacit napisał:

Moze tak oddala? Moja mama i mama mojego chlopaka czasem czyszcza szafe i pytaja sie czy chce wziac, czasem fajne rzeczy 🙂

Ale np. mama partnera mojej mamy zawsze z wyjazdow przywozi tak obciachowe ubrania, ze wstyd w tym po domu chodzic i niestety... nie ma jak jej powiedziec delikatnie, by sie nie obruszyla 😕

ja w rodzinie sobie przekazujemy szmaty, ale to coś takiego typu: chcesz ? przymierz? weź? oddaj dalej? wyrzuć... nic na siłę.. nieraz można zyskać perełki a nie raz taki dziwny gust że nigdy w życiu..

zastanawiam się co mogła byś powiedzieć... może "to musiało być takie drogie nie musiała pani? wystarczył mały drobiazg..." ha ha albo nie wiem "fajna ta bluzka ale to nie mój kolor, przymierzyłam i z przykrością muszę powiedzieć że źle się w tym czuje, może pani da komuś innemu?" 😛

2 minuty temu, kochana999 napisał:

ja w rodzinie sobie przekazujemy szmaty, ale to coś takiego typu: chcesz ? przymierz? weź? oddaj dalej? wyrzuć... nic na siłę.. nieraz można zyskać perełki a nie raz taki dziwny gust że nigdy w życiu..

zastanawiam się co mogła byś powiedzieć... może "to musiało być takie drogie nie musiała pani? wystarczył mały drobiazg..." ha ha albo nie wiem "fajna ta bluzka ale to nie mój kolor, przymierzyłam i z przykrością muszę powiedzieć że źle się w tym czuje, może pani da komuś innemu?" 😛

Moja mama ma 50 lat a mama jej partnera z 70. Z co by nie bylo - troche starsza osoba niekiedy ciezej sie dogadac. Rozni sa ludzie, czasem mimo ze podjeto sie probe calkowicie mila zwrocic delikatnie uwage, druga osoba potrafi sie obruszyc. Mama bierze te rzeczy, czasem mi pokazuje i sie troche posmiejemy i chowa do szuflady (a sa to rzeczy naprawde wrecz czasem cudaczne!)😄 Z drugiej strony pewnie matce jej partnera jest po prostu przyjemnie i moze nie wie co innego moglaby kupic.

28 minut temu, kochana999 napisał:

a co myślicie o bluzce od teściów? w ogóle ja bym nie chciała żeby mama mojego faceta mnie ubierała 😜 i to jest problematyczne z rozmiarem i gustem i w ogóle... dziwne

Mi się ta bluzka nie podoba nic a nic. Ja ogólnie nie lubię jak ktoś mi kupuje coś do ubrania (no chyba że piżama albo skarpetki) ciuchy to trzeba przymierzyć pod siebie swój gust itd a nie... Ale tam wgle dziwna jest relacja z nimi. Teście ciągle coś kupują. Ja bym się źle z tym czuła. I jeszcze teściowej i lolo bardziej podobają się kwadratowe paznokcie. Przecież one są obrzydliwe

• Like 1

No te żółte paznokcie póki co najładniejsze z tych wszystkich od siostrzenicy lolo chociaż to totalnie nie mój gust

• Like 1

Człowiek-kompleks biustu a na stories z rana bluzka z dekoltem po pępek i brak stanika...

• Like 2
  • Confused 1

13 minut temu, Mmmm napisał:

Człowiek-kompleks biustu a na stories z rana bluzka z dekoltem po pępek i brak stanika...

Oglądałam dwa razy bo pierw gapilam się tylko na te cycki. Ja też swoich nie lubię ale ich nie pokazuje i nie mysle o zmianie. Do głowy by mi nie przyszło żeby taki dekold zakładać. Poza tym mogłaby inny kadr dać żeby nie było widac

• Haha 1

1 godzinę temu, Mmmm napisał:

też na to zwróciłam uwagę. 

i kolejny dzień nie ma vloga. i  się tłumaczy.. po co tak  tniesz swoje życie.. skoro niby było tyle materiału

9 minut temu, kochana999 napisał:

i kolejny dzień nie ma vloga. i  się tłumaczy.. po co tak  tniesz swoje życie.. skoro niby było tyle materiału

5 minut materiału z całego dnia... to tylko dowodzi jakie monotonne nudne życie maja.. z dwójka dzieci ZAWSZE jest co robic ale widocznie żulia siedzi na telefonie większość czasu... a wciąż twierdzi ze to jej praca na pełny etat 😂😂😂😂

• Haha 1

no jak ma nudne życie a zdecydowała się na co dzienne vlogi to w taki dzień mogła by dać pogadankę co u mnie,ale gotuj z julką, albo jakiś TAG 😜 ale nie,nie ma nic.

Przed chwilą, kochana999 napisał:

no jak ma nudne życie a zdecydowała się na co dzienne vlogi to w taki dzień mogła by dać pogadankę co u mnie,ale gotuj z julką, albo jakiś TAG 😜 ale nie,nie ma nic.

Gotuj z jujka makaron z masłem. Już widzę komentarze fanek że o ja ale super przepis jutro robię na obiad 😂😂

I to tłumaczenie że dodała przyspieszenie, no zobaczymy jutro co tam było. Bo na wakacjach też niby tyle nagrywała i co? I jakoś marne te vlogi byly

• Haha 1

komentarze perełki cz2

Kami8 godzin temu
Julka musisz odpowiedziec 🙂 Nie masz czasem problemu z tym że rozmawiasz ze swoim dzieckiem po francusku? Ale w takim sensie że Twoim ojczystym językiem jest polski. Czy zdarza się czasem że nie zrozumiesz do końca co mówi Alex?

Minimalistka 9212 godzin temu -Meliska będzie miała nianię ?

Inga Dell13 godzin temu (edytowany)
Julcia nie przejmuj się tymi komentarzami. Mam nadziej że będziecie mieli zwierzątko, dzieci będą mieli fajną zabawkę 🌹. Dzieci powinny wychować się ze zwierzątkami. Ściskam Cię mocno.

Dominique1 dzień temu
Meliska jest rozbrajająca:-),a rodzice Laurenta to chyba styliści:-)prezenty PREMIUM

Hania Klok1 dzień temu
Podziwiam cię że nie wstydzisz i nie boisz się pokazywać gdy pijecie razem wino lub szampan Pozdrawiam

Werka 671 dzień temu
Będziecie mieli jakiegoś czworonoga? 🥰

Gabriela K1 dzień temu
Już miała psa i go oddała, więc lepiej żeby nie mieli..

Weronika Rewers a ja się zgodzę bo jeśli by kupili lub zaadoptowali, mieli go np. 3/4 lata i znowu oddali to jaki to ma sens?

Kolorowa Blondynka1 dzień temu
Będziesz miała nianię dla malutkiej?

Olga Kedud1 dzień temu
Julka co się stało z ręką Melissy?

8 godzin temu, Plamaty napisał:

Błagam, powiedzcie mi ze ona nie wyszła w tym różowym wianku na głowie do ludzi.

To był jej outfit "ala romantyczny" do szukania sukni ślubnej, a ze Zulica nie potrafi korzystać z lokówki i wyszły "komunijne loki" to już inna sprawa...

1 godzinę temu, kochana999 napisał:

Inga Dell13 godzin temu (edytowany)
Julcia nie przejmuj się tymi komentarzami. Mam nadziej że będziecie mieli zwierzątko, dzieci będą mieli fajną zabawkę 🌹. Dzieci powinny wychować się ze zwierzątkami. Ściskam Cię mocno.

Fanki Jujki mają takie samo siano w głowie, jak ona. 
Przecież zwierzę nie jest zabawką. Chociaż dla Żulicy jest, Max się znudził i wykopała go z chałupy. Tak samo jak znudził się Aleks i wymodlona niusia, która za szybko się rozwinęła i nie można było robić jej słit foci na leżąco. 

• Like 1

Mnie sie ta bluzka od teściowej podoba. Pasuje do jej figury duzo lepiej niz rzeczy, ktore ona sama sobie kupuje. Jest bardziej poważna, ale do dopasowanej spódnicy (baskinke może wpuścić w spódnicę) bedzie to o wiele lepiej wygladało niz np fioletowy za duzy t-shirt. I duzo lepiej niz te jej obcisłe ...enki, bo ani to eleganckie ani se.ksowne. 

40 stopni i jej jest ciezko. Serio. Ludzie nornalnie pracują. Ma ogródek. Zamiast wydawac pieniadze na pierdoły kupiłaby porzadny basen na stelażu i dzieciaki miałyby radoche i sami mogliby skorzystac... chociaz nie wi3m czy ona jest na tyle odpowiedzialna, ze nie doszloby do tragedii...

• Like 3

Ona zachowuje się jak nastolatka. Jak dziewczyna dopiero po skończeniu szkoły.

Zabrała sobie ten czas, raczej nieświadomie. Nie miała czasu wyszaleć się i dojrzeć. Ona jest siostrą a nie matką swoich dzieci. Widać, że ona chce być jak vlogerki bez obowiązków, ale już się nie da. Potrzebny jest jej terapeuta bo ewidentnie ma problem się odnaleźć.

• Like 1
  • Thanks 1

Dziecko z Loro tez troche za szybko bylo. Zamiast nacieszyc sie zwiazkiem, wykorzystac ten czas to ona bum i dziecko, zeby go przy sobie zatrzymac. Nie ma to jak wierzyc, ze dziecko zatrzyma faceta...

• Thanks 2

29 minut temu, Didi0 napisał:

Ona zachowuje się jak nastolatka. Jak dziewczyna dopiero po skończeniu szkoły.

Zabrała sobie ten czas, raczej nieświadomie. Nie miała czasu wyszaleć się i dojrzeć. Ona jest siostrą a nie matką swoich dzieci. Widać, że ona chce być jak vlogerki bez obowiązków, ale już się nie da. Potrzebny jest jej terapeuta bo ewidentnie ma problem się odnaleźć.

Yyy raczej nieświadomie? Nie wie skąd się dzieci biorą? Iść do łóżka z typem, który mógłby być jej ojcem, a potem płacz, bo toksyczny związek.. Skoro była na tyle dorosła żeby s. eks uprawiać to też mogła się zabezpieczyć. 

• Like 1

59 minut temu, angie3009 napisał:

Yyy raczej nieświadomie? Nie wie skąd się dzieci biorą? Iść do łóżka z typem, który mógłby być jej ojcem, a potem płacz, bo toksyczny związek.. Skoro była na tyle dorosła żeby s. eks uprawiać to też mogła się zabezpieczyć. 

Myśle, że dziecko to nie była wpadka, ale myślała, że będzie inaczej wiec trochę nieświadomie- ot kolejna zachcianka. Ona wszystkim się ekscytuje, kupuje zwierzęta, ubrania, robi dzieci, kupuje domy, wszystko pod wpływem chwili, bez analizy co będzie dalej i jakie to obowiązki na wiele, wiele lat.

• Like 1

instagram po bagietki z siostrą. zobaczcie to drugie zdjecie jaką ona ma postawę ciała a jaką ma siostra 😮 i w ogóle jaka ładna okolica a na nigdy okolicy nie pokazuje

Suknia droższa niż torebka? To ile będzie kosztować?

Narzeczonowi narzeczonemu narzeczonowemu 🥴

• Like 1
  • Confused 1

Mnie rozwaliło to jak mówiła, że usiądzie sobie na chwilę i się będzie opalać i odpocznie, bo nie pamięta już kiedy tak odpoczywała i się opalała. Przecież dopiero wróciła z wakacji 🤣🤣 

To idealnie pokazuje jak youtuberki kłamią. 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

1 godzinę temu, Kokomoko napisał:

Suknia droższa niż torebka? To ile będzie kosztować?

to wiadomo że suknia drogi biznes... ale że torebkę taką drogą że nadaje się do porównania to ja nie wiem 😮 

Aga jak jest pocisnela. 
„ale co ja mam nagrywać? Patrzcie jak Julka parkuje woooow”

Może nie słowo w słowo napisałam, ale nie chce mi się oglądać tej produkcji kolejny raz.

i to jej brudne auto. Samochód marzeń, tyle kasy na niego wydała a nie potrafi go posprzątać.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się