Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ania H99

projekt ślub i trzecie bebe

Polecane posty

43 minuty temu, Minka55 napisał:

Szkoda tego koga naprawdę. Zwierzę po przejściach, teraz otoczenie zmienił, więc kolejny stres. A u Jujki będzie wrzask i pisk jak wiadomo, ze kot od bich wyjedzie jeszcze bardziej wystraszony. Ale juz to pomijając, bo mam nadzieję, że kot nabierze pewności siebie i będzie ich pogardliwie jedynie ofrukiwał (boze co ja za slowo napisalam). Czy ta żółtowłosa tandeciara w ogóle biorąc kota wzięła pod uwagę, że będzie musiała sprzątać i to regularnie kuwetę, bo wątpie że nauczy kota aby był wychodzący. Jej się prania nie chce nastawić, jest okropną fleją, może myśli ze z kuwetą jak z jej całym domem "jakoś to będzie" czyli raz posprząta raz nie. Szkoda tylko że nie wie ( a jestem pewna że nie wie) jak cuchną odchody kota. Poza tym wyrzywienie, kot moim zdaniem nie jest tani w utrzymaniu, sorry to nie pies mu makaronu z maslem nie ugotuje. Jestem pewna ze kota bedzie i tak w wiekszosci karmila byle jaka sucha karma. W ogole to myslalam ze jak gadala o tym kocie to jej Lorek wybije pomysl z tej pustej żoltej glowy, ale niestety.

Popieram. Mam dwa koty. Do marca miałam jednego u to wcale nie są zwierzęta łatwe w utrzymaniu. Trzeba sprzątać kuwetke kilka razy dziennie, żwir niestety się roznosi, więc trzeba odkurzać całe mieszkanie bardzo często. Zmieniać pościel częściej niż normalnie, bo jest dużo sierści. A ta bramka co wstawili na schody to niewiele się zda, bo przecież kot ją przeskoczy. Koty wszędzie wskakują i niby można go nauczyć żeby tego nie robił, ale jak człowiek nie widzi to on i tak wskoczy, więc wszystkie blaty w kuchni trzeba często myć. Trzeba przede wszystkim zapewnić mu odpowiednie jedzenie. Ja niestety nie mam czasu na barf, więc moje jedzą wysokomiesne puszki. Mokra karma 3-4 razy dziennie. To są spore koszty. Ja wydaje na dwa koty miesięcznie ok. 400 zł na samo jedzenie, a gdzie badania, wet itp. Jak będzie go karmić syfem to mu padną nerki i będzie po kocie. Trzeba się z nim dużo bawić, żeby miał zaspokojoną potrzebę polowania. No i trzeba bardzo uważać, żeby nie uciekł. Ja mam zabezpieczone wszystkie okna i balkon. Kot jest trudniejszy w pilnowaniu, bo psu jak się da bramkę na schody to nie przyjedzie a kot będzie kombinował. A no i drapak by wypadało mieć, a i tak pewnie będzie drapał meble. Potrzebuję też miejsca spokojnego gdzie będzie mógł się schować. Mam nadzieję że nie będą go oddawać do rodziców bo każda zmiana miejsca dla kota to bardzo duży stres. No jest całkiem inny niż pies. Ona sobie z psem nie poradziła, więc z kotem tym bardziej tego nie widzę, bo jednak one nie są tak przyjazne i łatwe w obchodzeniu jak psy. Psy kochają bezgranicznie nie ważne ile krzywdy im zrobi właściciel, a żeby kot pokochal trzeba się nieźle nagimnastykować i cały czas dbać o relacje. Koty są pamiętliwe. 

Mam słabość do kotow i bardzo szkoda mi tego zwierzaka. 

• Like 3

Dziewczyny, w którym filmie jest ten słynny makaron z masłem? XD umrę jak tego nie zobaczę 

Też mam kota z tym że wychodzącego i psa. I przyznaje się, że na kota idzie mi kasy więcej niż na psa. Po kocie tez trzeba poza kuwetą sprzątać. Mój jak się zacznie lenić to ja tylko odkurzam i zamiatam, bo ma wlosy długie i do wszystkiego sie przyczepiają. Nie wiem jak ona ogarnie dodatkowe obowiązki skoro swoich prostych noe daje rady. I co najwazniejsze po cholere wziela tego kota? Bo przeciez nie  z poczucia samotnosci czy checi opiekowania sie. Jujka taka nie jest. Albo kota chciala do zdjec itp albo byl to pomysl Alexa, a ona spelnila jego zachcianke. Może sie tez okazac co bedzie normalnie chyba plot twistem hehe ze to Lorek kicie chcial😁. Bo naprawde watpie by ona chciala kotka z czystych pobudek.

Boże. Trzeba zgłaszać kontrolę co 2 tygodnie, żeby zajrzeli do kota... Aż strach pomyśleć. 

• Like 1

Obejrzałam film. I pokazuje że na co chcę. Miesiąc temu moim marzeniem kot i jest kot. Kolejne marznie? I lolo spełni bo się kochają bo jest partnerstwo bo jest ważna dla niego..

2 godziny temu, Lexie_r napisał:

Dziewczyny, w którym filmie jest ten słynny makaron z masłem? XD umrę jak tego nie zobaczę 

Któryś vlog z wakacji tegorocznych 

2 godziny temu, Lexie_r napisał:

DUZO SMIECHU, ZABAW, BASENU I RESTAURACJI czyli ciag dalszy naszych wakacji | SUMMER VLOGS 20   8:50  😂😂😂

Komentarze pod ostatnim filmem (o adpocji kotka) to kubeł zimnej wody na rozjaśnione kudły naszej paryżanki.. prawie 200 łapek w dół i masa krytyki, bardzo słusznie! Tego sie chyba nie spodziewała... bezmyślny kocmołuch. Biedny kociak!!!!

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2

5 godzin temu, Gaspar66 napisał:

Komentarze pod ostatnim filmem (o adpocji kotka) to kubeł zimnej wody na rozjaśnione kudły naszej paryżanki.. prawie 200 łapek w dół i masa krytyki, bardzo słusznie! Tego sie chyba nie spodziewała... bezmyślny kocmołuch. Biedny kociak!!!!

Nie ma też insta story z kotem, wgl nic wczoraj nie wrzuciła, więc myślę, że w wiadomościach prywatnych też się na nią wylała fala krytyki. Mam nadzieję, że to da jej do myślenia i się bardziej ogarnie. Gdy była sama z Aleksem to nie narzekała tyle, w miarę miała czysto i coś gotowała. Dbała o siebie. A teraz jak ma lolo i więcej kasy, chociaż to nie jej pieniądze to się zrobiła wiecznie narzekająca, zaniedbana księżniczka, która zawsze ma najgorzej, dużo robi itd. Tylko że efektów nie widać, ale kłamstwa wychodzą. 

• Like 3

37 minut temu, R.H.B napisał:

Nie ma też insta story z kotem, wgl nic wczoraj nie wrzuciła, więc myślę, że w wiadomościach prywatnych też się na nią wylała fala krytyki. Mam nadzieję, że to da jej do myślenia i się bardziej ogarnie. Gdy była sama z Aleksem to nie narzekała tyle, w miarę miała czysto i coś gotowała. Dbała o siebie. A teraz jak ma lolo i więcej kasy, chociaż to nie jej pieniądze to się zrobiła wiecznie narzekająca, zaniedbana księżniczka, która zawsze ma najgorzej, dużo robi itd. Tylko że efektów nie widać, ale kłamstwa wychodzą. 

Mogła kota nie pokazywać we vlogu to by nie miała tyle hejtow.. No ale jak musi się wszystkim pochwalić to ma co chciała 

Myślała może, że już wszyscy zapomnieli o Maksie, a tu niespodzianka

• Like 1

Herbata zazwyczaj rzuca smoczka wszędzie gdzie popadnie i nikt go nie podnosi, już widzę jak ona nieświadomie bo to tylko dziecko bierze do buzi całego w sierści 🤢 Julka nie będzie pilnowała czystości bo nigdy tego nie robi. Ona z natury jest fleją i dalej nią będzie. 

22 godziny temu, Fiolki napisał:

Pieski teraz są be. Teraz królują kotki. Bo już pieska nie chce 🙈

Jak u jej przyjaciółki Agi z Ameryki, tylko kolejność odwrotna😅

Czepiacie się bałaganu, Julka jeśli to czytasz zagraj im na nosie i zatrudnij sobie pomoc domową, pracujesz to Cię stać😅 a tak serio co ona robi całe dnie, z nudów by posprzątała

• Thanks 1

Z niecierpliwością czekam na dramę na insta 😀😀❤❤

• Like 1

Wedlug niej partnerstwo = spelnianie JEJ zachcianek. Nie marzen, bo ten kot to nie marzenie, to kolejna durna zachcianka Jujki, zeby chyba nabic wiecej lajkow, bo u niej od dawna nic sie nie dzieje. Osoby, ktore juz raz oddaly zwierze, bez konkretnego powodu nie powinny juz nigdy brac zwierzaka. Kot to nie zabawka. Kot to odpowiedzialnosc, zaraz bedzie placz, ze wszystko poniszczone, bedzie drapal meble, wskakiwal na nie. Ciekawe jak rozwiaze sprawe wychodzenia na ogrod. Czy kto za 2 tyg magicznie zniknie? Czy znow odda zwierze rodzicom? Ona im najchetniej wszystko oddala, byle by miec kase i spokoj. Kot to tez ogromny wydatek. Sama wizyta u weta to minimun 60€ a gdzie do tego jakies zabiegi, szczepienia, leczenie, dobra karma (a nie jakis whiskas).

Ona o takich rzeczach nie mysli. Ma byc kot i koniec. 

• Thanks 1

7 godzin temu, paulinaa89 napisał:

DUZO SMIECHU, ZABAW, BASENU I RESTAURACJI czyli ciag dalszy naszych wakacji | SUMMER VLOGS 20   8:50  😂😂😂

Dziękuje 🥰🥰 złoto 

Jestem na polskich kocich grupach i tam regularnie przestrzegają fundacje/schroniska przed takimi ludźmi, którzy najpierw przygarniają, a potem porzucają zwierzaka - bez zająknięcia podają personalia takich osób, ze zdjęciem i nazwiskiem. 

Nie oglądałam vloga Julii, więc nie wiem czy kotka jest  kastrowana, czy nie. Mam nadzieję, że zapewni jej ten zabieg w odpowiednim czasie, bo jak zacznie ją wypuszczać, to bardzo szybko może jej przyprowadzić młode.

Pewnie jak zacznie znaczyć teren z powodu rujek/ciągłego stresu i krzyku dzieci/nieposprzątanej kuwety (a trzeba ją sprzątać parę razy dziennie + co kilka dni najlepiej umyć), to równie szybko kotek się znudzi. Albo za parę tygodni Julia zacznie narzekać, że tak dawno nie była na wakacjach i kot będzie problemem.

Ogólnie decyzja o przygarnięciu przez Julię kota jest głośno komentowana w paru miejscach w internecie i to w negatywny sposób. Wszyscy widzą brak odpowiedzialności i "zabawę" w dom, a teraz bierze kolejne żywe stworzenie pod opiekę. Żal tylko kota.

• Like 2

Coś mi się wydaje że teraz vlogow nie będzie przez te fale hejtów. Skoro nawet na insta cisza

Widac po jej story, ze PRAWDA boli.  

Jujka, to ze dodasz jakies durne teksty po angielsku nie sprawi, ze my zmienimy zdanie o tobie. I nie tlumaczy to twojego infantylnego zachowania. Jestes nieodpowiedzialna. Oddalas psa i wzielas kota. Co dalej? Chomik, krolik? 

Spojrz na swoj dom i syf jaki w nim masz. Tam jeszcze tylko go.wn.a. na srodku brakuje. 

• Like 4
  • Thanks 1

komentarze perełki cz 3

Oby decyzja z kotem była bardziej przemyślana niż z psem . Wszystkiego dobrego.

kiedy opowiesz co się stało z Maksiem?

Kurcze...miałaś psa. Oddałaś. Teraz kota....okaże się, że to też jednak obowiązek i po dłuższym czasie też oddasz? Jestem na nie. Julka, to nie są zabawki 😕

Nie jestem w temacie, co stało się z piskiem?

Kot po przejściach i bunt dwulatka dziecka które, z tego co widać na vlogach, ma pozwolone na wszystko bez wytłumaczenia? Nie widzę tego w kolorowym barwach

Uważaj, żeby Meliska nie zrobiła mu krzywdy

kot ma na imie: max number two?

Żeby nie było za chwilę tak jak z psem - Z kotem będzie miała łatwiej ,powie że uciekł. - A co było z psem ? -

Tak dokładnie, wcześniej były filmy o idealnym, wymarzonym psim towarzyszu, oddali go bo jakas pani podobno potrzebowała go bardziej. A teraz będą filmy o wymarzonym kotku. Rzygać mi się chce. Zwierzęta to nie zabawki, to musi być przemyślana decyzja, bo zwierzęta cierpią, czują i tez tęsknią

nie ma żadnego wytłumaczenia na oddanie psa. On nie był agresywny, to była najbardziej czuła rasa jaka istnieje. Widać było też jakie miał podejście do Alexa. Zresztą sama kiedyś wspomniała zanim go oddala. Ale oddala. Bo tak. Z kotem też może stwierdzic że jednak to też obowiązek a nie pluszak na baterie, którego się wyłącza i odda albo "uciekł". Zwierzę to żywe stworzenie.

Porzucenie go do kogoś innego czy do schroniska też cierpi, też tęskni, wpadają nawet w depresję. Bo niedojrzałe osoby chcą mieć zabawkę na chwilę.

Julka a co się stało z Twoim wcześniejszym psem?

45 minut temu, Fiolki napisał:

Coś mi się wydaje że teraz vlogow nie będzie przez te fale hejtów. Skoro nawet na insta cisza

ale czego się spodziewała ? wg mnie nie powinno być tego filmiku tylko ten kot powinnien uniej troche żyć bez kamery, a potem pokazać jak już oswojony, małe dzieci, syf na chacie, i do tego kot z adopcji po przejściach, kto jej dał tego kota.

1 godzinę temu, PastelowaTapeta napisał:

Wedlug niej partnerstwo = spelnianie JEJ zachcianek. Nie marzen, bo ten kot to nie marzenie, to kolejna durna zachcianka Jujki, zeby chyba nabic wiecej lajkow, bo u niej od dawna nic sie nie dzieje. Osoby, ktore juz raz oddaly zwierze, bez konkretnego powodu nie powinny juz nigdy brac zwierzaka. Kot to nie zabawka. Kot to odpowiedzialnosc, zaraz bedzie placz, ze wszystko poniszczone, bedzie drapal meble, wskakiwal na nie. Ciekawe jak rozwiaze sprawe wychodzenia na ogrod. Czy kto za 2 tyg magicznie zniknie? Czy znow odda zwierze rodzicom? Ona im najchetniej wszystko oddala, byle by miec kase i spokoj. Kot to tez ogromny wydatek. Sama wizyta u weta to minimun 60€ a gdzie do tego jakies zabiegi, szczepienia, leczenie, dobra karma (a nie jakis whiskas).

Ona o takich rzeczach nie mysli. Ma byc kot i koniec. 

insta zdjęcia pewnie chciałą mieć ładne z kotkiem ha ha

1 godzinę temu, monstera napisał:

Jestem na polskich kocich grupach i tam regularnie przestrzegają fundacje/schroniska przed takimi ludźmi, którzy najpierw przygarniają, a potem porzucają zwierzaka - bez zająknięcia podają personalia takich osób, ze zdjęciem i nazwiskiem. 

Nie oglądałam vloga Julii, więc nie wiem czy kotka jest  kastrowana, czy nie. Mam nadzieję, że zapewni jej ten zabieg w odpowiednim czasie, bo jak zacznie ją wypuszczać, to bardzo szybko może jej przyprowadzić młode.

Pewnie jak zacznie znaczyć teren z powodu rujek/ciągłego stresu i krzyku dzieci/nieposprzątanej kuwety (a trzeba ją sprzątać parę razy dziennie + co kilka dni najlepiej umyć), to równie szybko kotek się znudzi. Albo za parę tygodni Julia zacznie narzekać, że tak dawno nie była na wakacjach i kot będzie problemem.

Ogólnie decyzja o przygarnięciu przez Julię kota jest głośno komentowana w paru miejscach w internecie i to w negatywny sposób. Wszyscy widzą brak odpowiedzialności i "zabawę" w dom, a teraz bierze kolejne żywe stworzenie pod opiekę. Żal tylko kota.

A gdzie jest komentowana ta sprawa oprócz kafe i YouTube?

Coś się pojawiło na insta XD ja chce płacz i dramat! Julka postaraj się! 

• Haha 1

Jak ona odda tego kota kiedyś to ludzie ją zjedzą 😱

0:15 uśmiech jakby się  z choinki urwała

10 km po kota? dla mnie to dziwne, bo kotów takich nie rasowych potrzebujących jest miliony,i na pewno bliżej w okolicy byłby też jakiś.. i taki malutki? do adopcji po przejściach? raczej kupiła normalnie kota z hodowli. po co jej kot po przejściach? to nie na jej nerwy, uważam że to bajeczka kolejna

do Alexa mówi że kot się boi, a widać że kot zciekaowści przyszedł do Alexa...

z kotami to jest tak że kogoś lubią bardziej kogoś mniej, ale bym się śmiałą jakby julki mniej 😜

i dlaczego ona szeptem mówi do kota? i takim dziwnym nie swoim głosem... a ten kot patrzy się na nią ztakąminą 😜

i do lusterka też szepcze nie wiem po co - a na łóżku syf

a ten tekst - kobieta zadowolona seksualnie jak facet myje gary? smutne

pada z nóg z emocji 😜

grill ze znajomymi, grill z rodzicami, tłum ludzi,tłum zapaków,a kot ma się kiedy zrelaxować? każdy będzie macał i patrzył.. biedny kot

zakupy- do jedzenia, na grilla,, do picia %%%%

4 minuty temu, Jaxxxxx napisał:

Jak ona odda tego kota kiedyś to ludzie ją zjedzą 😱

Kot ucieknie xD

• Thanks 2
  • Sad 1

7 minut temu, Kokomoko napisał:

Coś się pojawiło na insta XD ja chce płacz i dramat! Julka postaraj się! 

Ledwo go zaadoptowała i już musiała go pokazać we vlogu 🤦‍♀️ myślała może że będa same  super komentarze, a tu zonk hejty i jeszcze wielkie oburzenie, że jej prawdę ludzie pisza

• Like 1

nie chciała mieć już pieska, chciała mieć kotka.. mówi to tak,właśnie jak - kolejna zabawka...długa decyzja z przyszłym mężem ... 100% pewni 

melisa nie jest przygotowana na kontakt z kotem? kot z melisą? a rozmawiali od tylu miesięcy że są pewni na kota, a dzieci na to nie przygotowali? niech na razie sie OSUFUJE z meliską 9:08

każdy przeżywa swoje życie tak jak chce, więc jak julka chce mieć kotka to ma, a jak abedzie chciala go się pozbyć to może.. to że miałam na przykład innego zwierzaka - to nie znaczy żenigdy w życiu nie mam prawa już mieć BZDULA kolejne fajne słowo

błędy Juli spoko, ale zwierze czuje?! druga szansa.... 

współnie się DOSZLIFUJEMY 

Jeden z komentarzy pod filmem:

Wiesz co Julka? Jesteś niesamowita. Niedawno mówiłaś że twoim marzeniem jest mieć kotka, dzisiaj wchodze na yt (z nadzieją że będzie twój vlog) patrzę a tam że masz kotka, podziwiam to jak dążysz do spełnienia marzeń nawet tych drobnych, jesteś taką wielka motywacja <3, kocham i uwielbiam, pozdrowienia dla was wszystkich

Ooo damn 🙄🤐

• Confused 4

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się