Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ania H99

projekt ślub i trzecie bebe

Polecane posty

Melissa idzie w ślady za bratem... „Awua i kuku”. A Jujka na nowym „storys” „psedewsystkim”, po co nagrywać z błędami? Teci ludzie, którzy to oglądają, nie słyszą tego?! 🥶

• Like 1
  • Thanks 1

6 minut temu, Egzorcystka napisał:

Melissa idzie w ślady za bratem... „Awua i kuku”. A Jujka na nowym „storys” „psedewsystkim”, po co nagrywać z błędami? Teci ludzie, którzy to oglądają, nie słyszą tego?! 🥶

Jak juja sepleni do dzieci to tak mówią 😅ona była w HAJEM 😆

jujka zauwaZyła PSEDEWSYSTKIM 🤦‍♀️🤦‍♀️ co to za słownictwo? A aleksiu nad morzem z babką a juju zazdrości... Ale niedługo pojadą sami z meliską kuku dudu awła

• Haha 2

18 minut temu, Egzorcystka napisał:

Pewnie słyszą i potem powielają te błędy. Tak już jest, że jak coś usłyszymy/przeczytamy to potem to zostaje w naszej głowie. Mam wrażenie, że kiedy internet nie był tak powszechny ludzie popełniali mniej błędów. A teraz znaleźć kogoś, kto pisze lub wypowiada się poprawnie, graniczy wręcz z cudem 😥

• Like 1

34 minuty temu, Dudu awła napisał:

jujka zauwaZyła PSEDEWSYSTKIM 🤦‍♀️🤦‍♀️ co to za słownictwo? A aleksiu nad morzem z babką a juju zazdrości... Ale niedługo pojadą sami z meliską kuku dudu awła

ale w komentarzach widać że się rzuca, że o co się czepiają że nie umie powiedzieć... że to normalne bo ona mieszka zza granicą... 

a jak super jak pozbędzie się alexa na 2 tyg z domu bo pojdzie do szkoly.. małą oddaje bo niby pracuje na yt 😜 ciekawe 

o a jeszcze widzę na insta że alex nad morze pojechał, no i super dziecko się zrelaxuje i odpocznie od matki 

• Thanks 1

Jujka wczoraj kupila folie aluMININIOwa

Nie wiedzialam, ze jak nagrywa sie instastory, to trzeba je koniecznie dodac, ze to tak troche jak z polaroidem - zrobisz zdjecie i koniec. Moze napiszmy do instagrama, zeby mozna bylo skasowac nagrane story jak cos nie wyjdzie i zrobic je od nowa. Mysle, ze to swietny pomysl, szkoda ze nikt na to nie wpadl. 

😂

• Haha 1

Mnie rozwala jeszcze AĘC zamiast a więc 😄 

14 minut temu, Chitza napisał:

Mnie rozwala jeszcze AĘC zamiast a więc 😄 

Aaaa, już o tym wspominałam. Mnie to strasznie denerwuje, nie wiem dlaczego 🙈

• Like 1

Rykłam śmiechem, jak dzisiaj na IS powiedziała, że "ona nie jest z tych ludzi, którzy ciągle krytykują" (chyba chodziło jej o narzekanie). Przecież to jest najbardziej niezadowolona ze wszystkiego osoba na juciubie 😂

• Like 3

Ktoś ją poprosił, aby opowiedziała o tym, jak sobie radzą z edukacją domową Alexa w czasie epidemii 😄 

• Like 1
  • Haha 3

Moze Jujka zalatwi Felixowi prywatna szkole z internatem niedlugo. Tlumaczac, ze to takie dobre dla jego przyszlosci. Herbata od 3 roku pojdzie do przedszkola i Jujka bedzie miala caly domek dla siebie. 

Napisano (edytowany)

Teraz prosi o opinie na temat jakości bluzki za 44 zł i oznacza firmę. Chyba chce darmoszke w ramach współpracy. To jest żałosne...

A nawiązując do placów zabaw to sprzęty są zamknięte bo te sprzęty trzeba dezynfekować, a kto to ma robić w parku? W przedszkolach też atrakcje na podwórku przedszkolnym są zamknięte, a w galeriach itp. Wszystko jest non stop dezynfekowane. 

Edytowano przez R.H.B
  • Like 2
  • Thanks 1

1 godzinę temu, PastelowaTapeta napisał:

Moze Jujka zalatwi Felixowi prywatna szkole z internatem niedlugo. Tlumaczac, ze to takie dobre dla jego przyszlosci. Herbata od 3 roku pojdzie do przedszkola i Jujka bedzie miala caly domek dla siebie. 

Melissa od 3 roku dopiero? A mnie się wydaje, ze kiedys cos juju mówiła, że od września posyła ją do żłobka. 

Przed chwilą, goscosc napisał:

Melissa od 3 roku dopiero? A mnie się wydaje, ze kiedys cos juju mówiła, że od września posyła ją do żłobka. 

Chodzilo mi o to, ze od 3 roku ma juz obowiazkowe przedszkole, ale wiadomo, ze do zlobka wysle po wakacjach. 

Tylko co wtedy? Trzecie bébé czy moze full time youtube. 

To jaki ona ma syf w całym mieszkaniu to aż mnie przeraża xd ja w 2 razy większym domu z wielką działką nigdy nie miałam takiego syfu jak ona. Chyba nawet w połowie takiego..

• Like 2

3 godziny temu, R.H.B napisał:

Teraz prosi o opinie na temat jakości bluzki za 44 zł i oznacza firmę. Chyba chce darmoszke w ramach współpracy. To jest żałosne...

A nawiązując do placów zabaw to sprzęty są zamknięte bo te sprzęty trzeba dezynfekować, a kto to ma robić w parku? W przedszkolach też atrakcje na podwórku przedszkolnym są zamknięte, a w galeriach itp. Wszystko jest non stop dezynfekowane. 

ona tego nie rozumie! BO ONA CHCE dać dziecko na plac zabaw a co ją obchodzi reszta?!

nawet nie potrafi porządnie dziecka ubrać .... widzi że jej spada ta bluzka mówi że trzeba zapiąć ale co tam .... OLAĆ niech jej spada

I te jej piszczenie i śmieszki jak tylko Lolo coś powie, zupełnie jak 15 latka 

• Like 1

Ona nawet pisać po polsku nie potrafi. Na stories: „znalazłam idealnie taka jakiej szukałam. Znać sklep? Dobra jakość?” 
Znać sklep? Co to znaczy? Czy ona nie może napisać a później przeczytać to co napisała? Nie rozumiem.

Ona nawet pisać po polsku nie potrafi. Na stories: „znalazłam idealnie taka jakiej szukałam. Znać sklep? Dobra jakość?” 
Znać sklep? Co to znaczy? Czy ona nie może napisać a później przeczytać to co napisała? Nie rozumiem.

Jak mnie ta Jujka wku***a, jak siedzi hrabina na sofie i wrzuca te story z przewalaniem oczami i minami jak to ten remont łazienki ją wykańcza... Na miejscu Lolo to bym ją za te kudły złapała i do roboty zaciągnęła bo się jej już na prawdę w dupie przewraca, nie dość że dom remontuje Lolo, pomaga mu jej ojciec, to jeszcze narzeka, że hałas jest i królowa już nie ma siły. Założę się że nie wniosła w ten remont niczego od siebie oprócz chodzenia po sklepie za płytkami. Trzeba było dalej się kisić w kawalerce z jedną łazienką nie byłoby potrzeby remontować niczego. Ona jest taka obłudna i niewdzięczna że aż jestem w szoku, że jej obserwatorzy tego nie widzą.

• Like 8
  • Thanks 2

57 minut temu, Audreyxoxo napisał:

Jak mnie ta Jujka wku***a, jak siedzi hrabina na sofie i wrzuca te story z przewalaniem oczami i minami jak to ten remont łazienki ją wykańcza... Na miejscu Lolo to bym ją za te kudły złapała i do roboty zaciągnęła bo się jej już na prawdę w dupie przewraca, nie dość że dom remontuje Lolo, pomaga mu jej ojciec, to jeszcze narzeka, że hałas jest i królowa już nie ma siły. Założę się że nie wniosła w ten remont niczego od siebie oprócz chodzenia po sklepie za płytkami. Trzeba było dalej się kisić w kawalerce z jedną łazienką nie byłoby potrzeby remontować niczego. Ona jest taka obłudna i niewdzięczna że aż jestem w szoku, że jej obserwatorzy tego nie widzą.

A co przyszedł "dół od prysznica"? Nawet nie sprawdzila jak to sie nazywa... za pierwszym razem spoko, nieraz jest zacmienie umyslowe, ale za kazdym rqzem... WSTYD

1 minutę temu, Truskawkowy_krem napisał:

A co przyszedł "dół od prysznica"? Nawet nie sprawdzila jak to sie nazywa... za pierwszym razem spoko, nieraz jest zacmienie umyslowe, ale za kazdym rqzem... WSTYD

Nie wiem, nie oglądam jej vlogów bo nudy, ale pokazało mi się jej instastory gdzie siedzi, w tle słychać wiercenie i podpis bodajże "ten remont mnie wykończy" nosz ku*wa xD ona ma wszystko, co chciała, a jest mistrzynią w narzekaniu, nic, dosłownie nic jej nie dogodzi, a jak już, to robi te swoje wdzięczności pod publikę jakaż to ona wdzięczna i ona "nie narzeka" 😄 Lolo pracuje a po pracy zajmuje się remontem a ta nie dość, że siedzi całymi dniami w domu, syf wszędzie, o obiadach już nie wspomnę, to jeszcze przy tym remoncie na pewno nie pomaga i czeka na gotowe, i jeszcze siedzi i kręci tą gębą jakby narzeczonow jej tym remontem na złość robił. Nie życzę jej źle, ale ona powinna jeszcze raz kopa dostać w dupę od życia żeby się ogarnęła i zaczęła znowu doceniać to co ma, bo ma dosłownie wszystko, co chciała i sobie planowała. 

• Like 3

Swoją drogą myślę, że ten jej wymarzony Lolo od młotka, tez zbytnio brania nie miał, nikt nie był nim zainteresowany oprócz Zulicy, to więc teraz robi co ona mu karze, przesuwa meble w salonie jak Żulica mu karze, łazienka jak ona chce, domek w ogródku jak ona, on raczej pantofel z tego co widać na filmikach

33 minuty temu, Weronika.koi napisał:

Swoją drogą myślę, że ten jej wymarzony Lolo od młotka, tez zbytnio brania nie miał, nikt nie był nim zainteresowany oprócz Zulicy, to więc teraz robi co ona mu karze, przesuwa meble w salonie jak Żulica mu karze, łazienka jak ona chce, domek w ogródku jak ona, on raczej pantofel z tego co widać na filmikach

Pantofel i parobek, a ona księżniczka królofa juciuba 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się