Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ania H99

projekt ślub i trzecie bebe

Polecane posty

11 godzin temu, MaV19 napisał:

Znów poruszony temat zębów jej dziecka.. jak mnie to bawi jak ona wymyśla i kit wciska 😂🤦🏼‍♀️ że miał założony aparacik ?! Chyba PROTEZĘ !!!! Ponieważ jego przednie zęby były zniszczone przez próchnicę, słodycze ogromne ilości cukru, jogurtów , soków itd. Przez J. zaniedbanie🤷🏼‍♀️ . To tylko i wyłącznie jej wina ... biedny chłopiec miał stany zapalne, goraczke i strasznie źle się czuł. A ona wtedy wpadła na pomysł od czego to się dzieje. Ona kilka razy mówiła ze on ma protezę , a teraz wciska nowym obserwującym kit o aparacie xDD 

Obstawiam, ze nowe stałe zeby tez maja próchnicę a wszystki przez to, ze jego matce szkoda na niego pieniedzy

• Like 1

2 godziny temu, Truskawkowy_krem napisał:

No to jesy wstyd zeby dziecko nie miało zapewnionego łozka, przeciez on sie rozwija rosnie, a pozniej w wieku 25 lat bedzie mial problemy z kregoslupem

To J wybuli polowe swojej wypłaty, a raczej wypłaty Lałrona żeby pomoc dziecku. Bo dla niej jej dzieci są najważniejsze. Ważne jest to, ze pokrzywa ma łóżeczko a Alex? On jest nie ważny.

Aha, dziewczyny, czy wy czasem za daleko nie idzicie? 

To jest dziecko.. I to jest bardzo mozliwe ze akurat takie zeby ma ktore sie latwo psuja, stawiam ze po ojcu. I jest mi z tego powodu przykro bo to tylko dziecko. Genetyki nie oszukasz, niektore dzieci niestety tak maja, nawet pieniadze rodzicow nie pomoga w naprawie tego 😕

Mozna czepiac sie Julki ze to ze tamto ale ze nie dba o dzieci to przesada. 

18 minut temu, beauty_vlogger napisał:

To jest dziecko.. I to jest bardzo mozliwe ze akurat takie zeby ma ktore sie latwo psuja, stawiam ze po ojcu. I jest mi z tego powodu przykro bo to tylko dziecko. Genetyki nie oszukasz, niektore dzieci niestety tak maja, nawet pieniadze rodzicow nie pomoga w naprawie tego 😕

Alex miał piękną próchnicę "butelkową" przez zaniedbanie jujki. Zasypiał z butelką, używał bardzo długo smoczka. Wątpie, żeby wyparzała te smoczki. Często jadał słodycze, nawet przed śniadaniem np czekoladki z kalendarza adwentowego. Na stałe w jadłospisie miał słodkie jogurty, soczki, ciastka itp. Wątpie, żeby Julka myła mu zęby regularnie, żeby robiła to od pierwszego zęba. Ona olała temat, bo to mleczaki. W wieku 3 lat miał założoną protezę, a nie aparacik jak wciska teraz,  bo jego mleczne zęby nie nadawały się juz do "użytku". Taką protezę nakłada się dzieciom, które zbyt wcześnie straciły zęby, żeby się szczeka dobrze rozwinęła. Wbrew pozorom o mleczne zęby trzeba dbać. Kiedyś coś tam też już przebąkiwała, że to u nich rodzinne takie słabe zęby, to tym bardziej powinna dbać o nie u dziecka, a tego nie robiła. Madka roku z paryżewa. 

• Like 2

Ktoś pod ostatnim filmem o pracy napisał, ze tak wyglada życie i prawdziwa praca. I czego J się spodziewała?

• Like 1
  • Haha 2

2 godziny temu, beauty_vlogger napisał:

Powtarzam sama mam genetycznie słabe zeby i nigdy nie miałam zebow takich jak Felix, na fotelu u dentysty całe dzieciństwo i dorosłe życie, ale nie musiałam miec wstawianej protezy zębów 🤦‍♀️ 

Jujka nir myła mu zebow (według zaleceń dzieciom zęby powinne byc myte przez rodzicow do 12 roku życia nawet chyba) nie chodziła na fluoryzacje, przeglady itd. podawała słodkie napoje, słodycze, jogury dodatkowo źl zbilansowana dieta. Ona jest winna temu, z dzieciak sie teraz meczy i zapewne bedzje sie meczył do końca zycia. 

• Like 3

Zniszczyła dziecku zęby a teraz kłamie jak z nut, Lecz się francuska latawico, tutaj wszyscy wiedzą że jesteś nałogową kłamczuchą! 

• Like 1

Gość Milineczka

Niekoniecznie jego problemy z zębami są tylko wynikiem zaniedbania,  genetyka też gra dużą rolę.  

Ja jestem jeszcze względnie młoda a problemy zębowe mam okropne . Nie mam próchnicy  lecz zęby mi się rozpadają i odkruszają, do tego stopnia że dwóch szóstek nie da się już odbudować nawet na wkładzie korzeniowym . I nie wiadomo z czego to wynika , wyniki w normie . Wiem tylko że mojej mamie tez się od młodości zęby wykruszają. 

Co nie zmienia faktu że Dżulietta mnie ponadprzeciętne wkurza z tym jej mamraniem ile to musiała wydać. Rozumiałambym gdyby wydawała swoje , a wątpię żeby zarabiała więcej niż 500 Euro miesięcznie na YouTube i insta.

18 minut temu, Weronika.koi napisał:

Na insta Zulicy znów tylko herbata, widać że "wymarzony projekt bebe"

I ten jej komentarz, że to jest JEJ Instagram i może wstawiać co chce.

1 godzinę temu, Kokomoko napisał:

I ten jej komentarz, że to jest JEJ Instagram i może wstawiać co chce.

Pewnie, niech wstawia co chce, tylko niech nie kłamie, że Felixa kocha tak samo jak herbatę bo różnica jest kolosalna co widać nawet na insta jakie zdjęcia dodaje

• Like 2

8 minut temu, Weronika.koi napisał:

Pewnie, niech wstawia co chce, tylko niech nie kłamie, że Felixa kocha tak samo jak herbatę bo różnica jest kolosalna co widać nawet na insta jakie zdjęcia dodaje

Felix jest z przypadku, a herbata no cóż ukochana córeczka. Jestem ciekawa jak niedomyjec traktuje swojego syna w życiu realnym. 

21 minut temu, Kokomoko napisał:

Felix jest z przypadku, a herbata no cóż ukochana córeczka. Jestem ciekawa jak niedomyjec traktuje swojego syna w życiu realnym. 

Oglądnijcie sobie vloga z urodzin herbaty, jak otwiera prezenty. Felek tez dostał prezent i zobaczcie sobie jak Zulia mówi: No dobra, teraz ty. Tak chamsko do niego strasznie.

Najważniejsze jest to że ona opowiada o swojej pracy na kasie bo już nie ma nic do powiedzenia, a jeszcze nie dawno ukrywała gdzie pracuje ! Wstydziła się? Milion było pytań gdzie pracujesz, jakie stanowisko, i cisza.. a teraz nagle się chwali? Dziwna jest. I opowiada o tym jakby to było coś mega.. te historię są o du rozbić, a jej praca? Kasjerka.. a mówi o tym jakby była sekretarką. 

No i na koniec powiedziała że rok pracowała? Z tego co ja pamiętam to 3 miesiące...

• Like 1

9 godzin temu, ania H99 napisał:

Najważniejsze jest to że ona opowiada o swojej pracy na kasie bo już nie ma nic do powiedzenia, a jeszcze nie dawno ukrywała gdzie pracuje ! Wstydziła się? Milion było pytań gdzie pracujesz, jakie stanowisko, i cisza.. a teraz nagle się chwali? Dziwna jest. I opowiada o tym jakby to było coś mega.. te historię są o du rozbić, a jej praca? Kasjerka.. a mówi o tym jakby była sekretarką. 

No i na koniec powiedziała że rok pracowała? Z tego co ja pamiętam to 3 miesiące...

Prawda jest taka, że nienapracowała sie w zyciu. I spoko, nie każdy musi harować jak wół, szczególnie jak ktoś sie uczy/studiuje czy zakłada rodzine. Ale u niej wysiłek nie przekłada sie ani na jedno ani na drugie bo ona ani sie nie rozwija edukacyjnie, ani tez jakoś szczególnie poświęca rodzinie (czyt. Dzieciom). Za to gwiazda zawsze najbardziej zmęczona, i to jej wieczne (teraz juz mniej) „nawet sobie nie wyobrażacie...” leser, nierób i cwaniak, wciska swoimi małoletnim widzkom szajs tylko żeby pieniądz sie zgadzał. Ogarnęła by sie w końcu...

• Thanks 1

A tak ponadto, taki prosty wniosek mi sie nasuwa po jej ostatnich kilkunastu filmikach. Ona juz nie ma o czym nagrywać, nie robi nic wiec nie ma tematów do nagrywek. Mam wrażenie ze jej 300 tys zacznie spadać w niedługim czasie. 

Ona nie ma pomyslow na siebie. Wybila sie na dosyc dramatycznych historiach, ale ile mozna ciagnac jedno i to samo. Nie jest kreatywna. Jedyne co potrafi to wciskac innym kit i udawac gwiazde z Paryza... Bo przeciez jako jedyna mieszka we Francji i nikt jej rewelacji nie zweryfikuje😂

A moglaby zaczac sie jezyka uczyc i nagrywac jak to robi, motywowac innych do nauki,  testowac francuskie jedzenie, francuskie kosmetyki, moze jakies lokalne sklepiki, knajpy. Wyjsc z dzieciakami do muzeum, parku rozrywki. Ona ma tyle mozliwosci, a jej filmiki to darmoszki lub narzekanie na zycie. 

• Like 5
  • Thanks 2

Teraz będzie kręciła vlogi już w środę pierwszy ciekawe.. 

A jak spada oglądalność to pokazuje du, w kostiumie lub krótkie spodenki i komentują ludzie i nabijają się wejścia.. 

Albo faceta pokazuje

Albo płaczę żali się smuci

Jak jej nie skończy oglądaliśc to mogła by wymyśleć jakiś dramat z lolo że się pokłócą a potem bukiet róż jej da i się pogodzą 🤣🙈 masz pomysł Julka! 

8 godzin temu, kochana999 napisał:

ma w planach sprzedać idealny dom? wow 😜

Haha 😂 to dom na 5 lat. A posiadanie pralni wynosi ich ponad przeciętnych ludzi. Nie wiedziałam, że pralnia jest tak luksusowym pomieszczeniem w domu. 

• Thanks 1

50 minut temu, R.H.B napisał:

Haha 😂 to dom na 5 lat. A posiadanie pralni wynosi ich ponad przeciętnych ludzi. Nie wiedziałam, że pralnia jest tak luksusowym pomieszczeniem w domu. 

Ona jest głupia jak but

• Like 1
  • Thanks 1

a największa głupota to kupować dom na 5 lat.. zamiast już kupić większy.. i kupić raz, zrobić remont i mieć gdzie żyć, to potem bawić się w sprzedawanie... to nie jest tak hop siup... z resztą ona nawet nie musiała mieszkania sprzedawać bo nie było jej.

• Like 1

10 minut temu, ania H99 napisał:

a największa głupota to kupować dom na 5 lat.. zamiast już kupić większy.. i kupić raz, zrobić remont i mieć gdzie żyć, to potem bawić się w sprzedawanie... to nie jest tak hop siup... z resztą ona nawet nie musiała mieszkania sprzedawać bo nie było jej.

Wydaje mi się, że kupili ten dom, bo zaszła w ciążę i potrzebowali coś na szybko większego. A Lolo to nie dyrektor w super firmie tylko pracownik fizyczny, więc zapewne nie zarabia wiele i nie dostali wyższego kredytu.  Gdyby choć trochę myśleli to by najpierw uzbierali na kredyt na większy dom, kupili dom a potem zabraliby się za dziecko. No ale J. Musiała usidlic faceta, nie mogła czekać bo jeszcze by się rozmyślił. 

• Like 2

To jest niesamowite jak ona uwielbia rozporzadzac pieniedzmi, ktorych nie ma lub ktore nie sa jej. 

Juz sie wymarzony domek znudzil? Ta jej mini klitka i salon przerobiony z garazu? Nawet nie jest w stanie sobie ogrodka sama zrobic, zasiac trawe, kupic jakies kwiaty. 

Albo jest serio tak rozpuszczona i rozrzutna - albo probuje komus zaimponowac. 

• Like 2
  • Thanks 1

11 minut temu, PastelowaTapeta napisał:

To jest niesamowite jak ona uwielbia rozporzadzac pieniedzmi, ktorych nie ma lub ktore nie sa jej. 

Juz sie wymarzony domek znudzil? Ta jej mini klitka i salon przerobiony z garazu? Nawet nie jest w stanie sobie ogrodka sama zrobic, zasiac trawe, kupic jakies kwiaty. 

Albo jest serio tak rozpuszczona i rozrzutna - albo probuje komus zaimponowac. 

Ja nie wiem po co jej wiekszy dom? Chyba tylko do projektu bebe 3. Razem z wiekszym domem Lolo bedzie musial zatrudnic pomoc domowa, bo jujka zmeczona

ona zazdrości ludziom. zazdrości deynnie.. zazdrości "ekipom"... że mają kasę, sławę, sponsorów, dużo subów.. 

Loro bedzie musial wszystkie nadgodziny wyrabiac, zeby ich utrzymac - wiekszy dom = wiekszy kredyt, wieksza oplata notarialna, wieksze rachunki za prad czy wode, juz nie mowiac o ogrzewaniu, wiekszy podatek od nieruchomosci (a za 70m2 dom to moze nawet byc i 1500€ rocznie). Ona tego faceta zajedzie. 

Watpie, zeby na sprzedazy tego domu cos zarobili, do tego jeszcze sprzedajacy musi oplacic posrednika (kilka procent, ale to moze wyniesc nawet 10000€), potem znow wpakowac sie w kredyt na kolejne 20lat. 

Jujka zyje za bardzo instagramowym swiatem i nie potrafi docenic tego co ma. Nic nie musiala robic, dlatego tak latwo jej sie narzeka. Moze jakby musiala zarobic na polowe domu, to by nie byla taka chetna do zmiany. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się