Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
amelia.ww

Tabletki antykoncepcyjne - skąd wziąć?

Polecane posty

Chciałabym zapytać o jakieś pomysły skąd wziąć tabletki antykoncepcyjne nie mówiąc o tym rodzicom. Mam co prawda 18 lat rocznikowo niestety skończę dopiero w listopadzie, więc sama nie mogę udać się do ginekologa. Rodziców mam sceptycznie nastawionych, więc też ciężko. Da się je kupić jakoś online lub żeby zamówić u kogoś? Wie ktoś/coś na ten temat?

(podarujmy Sobie małopomocne komentarze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchaj a nie możesz na razie bez tych tabletek? Są inne sposoby by się zabezpieczać. Najpopularniejsze są prezerwatywy. Jeśli nadal się byś bała to możesz sprawdzać, w której fazie cyklu jesteś, mi pomaga Afrodyta Smart. Taki mini mikroskop na którym wykonujesz badanie ze śliny i nakładasz na aparat telefonu i póżniej łączy się to z darmową aplikacją na telefonie. Generalnie jeśli nie chcesz prezerwatyw, to są kapturki, diafragmy, żele plemnikobójcze. Przez internet to troche słabo a hormonami, bo wypadałoby jakbyś jakieś bdania zrobiła zanim lekarz dopasuje ci pigułki

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie ma jak zabezpieczenie barierowe. Bo masz ochronę przed niechcianą ciążą i przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Ja myślę, że powinnaś pomyśleć o tym i zobaczyć sobie diafragmę dopochwową caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz kupić tabletki od kogoś kto zmienia sposób antykoncepcji i zostały mu niepotrzebne opakowania. Ja np. mam dwa opakowania tabletek Vibin Mini ,30 zł opakowanie ( zalecane tabletki dla kobiet które dopiero zaczynają przygodę z antykoncepcją hormonalną ). Możesz się ze mną skontaktować pisząc na maila : eternity@epoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja pierwsza antykoncepcja to była prezerwatywa, później przeszłam na diafragme dopochwową i już przy niej zostałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×