Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy te live’y są gdzieś zapisywane?

2 godziny temu, Neliii napisał:

Czy te live’y są gdzieś zapisywane?

Na jego kanały YT 

Jest nowy filmik z prezentacją nowości w jednej z drogerii. Pojawiły się łapki w dół i opinie i jakiś zarzut, że to boty. Bo twórczość guru jest podobno negatywnie oceniana przez boty i hejterów. Postanowiłam się przyjrzeć temu bliżej.

W 1.22 min mamy skwalEn zamiast skwalAnu. Pod filmem pytanie o to zadaje Małgorzata Morawska. Zobaczymy, czy doczeka się odpowiedzi.

Dalej mówi o "minimalnym stężeniu bakuchiolu" (1.30 min), choć w opisie pod filmem znalazło się stwierdzenie "Cudowne formuly, produkty, które posiadaja wysokie stezenia substancji aktywnych". Ciekawe, skąd czerpie wiedzę na ten temat, bo z INCI nic takiego nie wynika, a sugerowane stężenie surowca w kosmetykach to  0,5 – 1 %. 

6.38 min - mowa o kwasie tartarynowym. 

7.50 min - poleca tonik z kwasami AHA do każdego typu cery.

• Like 1

25 czerwca Kacpi będzie miał lajwa na instagramie z jakąś laską, której Kacper podobno pomógł w ciągu miesiąca wyleczyć trądzik. Cała sprawa jest dziwna z kilku powodów:

- ta dziewczyna już ok 2015 roku miała zdrową skórę (jej pierwsze zdjęcia są z tego okresu),

- niedawno zapisywała się do niego na konsultacje (więc skąd ten miesiąc?),

- podobno sama jest kosmetologiem (to już w ogóle WTF?)

- kasuje komentarze (no przecież....)

- laska ma 16k obserwujących na instagramie, a komentarzy i lajków tyle co kot napłakał.

Wygląda jakby bardzo chcieli coś/kogoś wypromować tym live.

Jak wybrnąć z niewygodnych pytań o nieistniejącą żonę?

OGLOS ROZWOD.

brawo Kacpi 😄

• Like 2

2 godziny temu, Sylwia76682 napisał:

Jak wybrnąć z niewygodnych pytań o nieistniejącą żonę?

OGLOS ROZWOD.

brawo Kacpi 😄

Współczujących komentarzy pod filmem nie brakuje. Pytanie tylko ile z tych osób istnieje naprawdę.

2 godziny temu, Cyganeriao napisał:

Mi sie od początku wydawał gejem.. 

a nie pokazywał gdzieś tej swojej żony? mówił wcześniej, że jest w szczęśliwym związku...

23 minuty temu, kiciunia napisał:

a nie pokazywał gdzieś tej swojej żony? mówił wcześniej, że jest w szczęśliwym związku...

Jakoś nie pamiętam żeby się nią chwalił, chociaż moglam coś przeoczyć, tak czy siak nie wydaje mi się, że ona istnieje 🙄

4 godziny temu, Cyganeriao napisał:

Mi sie od początku wydawał gejem.. 

Bo jest. Wszyscy wiedzą w Gubinie jak się jego chłopak nazywa. Może z nim się rozstaje. 

11 godzin temu, pimponia napisał:

Bo jest. Wszyscy wiedzą w Gubinie jak się jego chłopak nazywa. Może z nim się rozstaje. 

Na Kosmitologii jakaś laska wrzuciła screeny rozmowy ze swoją siostrą, która widziała jak Artur (chłopak Kacpiego) wyprowadził się od Kacpra i wprowadziła się do niego jakaś kobieta 

8 godzin temu, Nadian napisał:

Na Kosmitologii jakaś laska wrzuciła screeny rozmowy ze swoją siostrą, która widziała jak Artur (chłopak Kacpiego) wyprowadził się od Kacpra i wprowadziła się do niego jakaś kobieta 

Zeby zycie mialo smaczek raz dziewczynka raz chlopaczek

10 godzin temu, Nadian napisał:

No to teraz będzie mówił, że ma męża. 

• Like 1

On w filmach sprzed 2 lat ma jakąś obrączkę na palcu (albo po prostu pierścionek), więc może chociaż w jednej kwestii w swoim życiu nie kłamie. Ktoś coś wie na ten temat?

Dnia 9.08.2020 o 00:38, Lillkaa napisał:

On w filmach sprzed 2 lat ma jakąś obrączkę na palcu (albo po prostu pierścionek), więc może chociaż w jednej kwestii w swoim życiu nie kłamie. Ktoś coś wie na ten temat?

na grupie hydeparku niejednokrotnie ludzie z Gubina pisali, że K. to gej, a zdjęcie z dziewczyną, które miał na fb, to po prostu jakaś jego koleżanka. A spod ostatniego posta o nim:

" · Niedawno pojawił się filmik w którym marnie prezentuje swoją grę aktorska i płacze  Kacperek postanowił rozwieść się z żona i zostać wolontariuszem w domu opieki. Na pewno dostał kolejny wyrok za swoje przekręty i musi teraz odpracować pare godzin w domu opieki. Żal mi tego człowieka. Błazen i tyle.

·  Z tym, że on nigdy nie miał żony nawet, był dość długo z gościem o imieniu Artur 

· Ludzie o żonę się dopytywali więc się pozbył problemu mówiąc, że się rozwodzą. A kilka dni wcześniej pisał o wspólnym urlopie z żonką.

· przecież on był z facetem, gadałam z jego sąsiadka nigdy nie był hetero, za to niejednokrotnie brała go karetka jak mu odwalało

·  Oczywiście, że Kacper nie ma żony. Kacper jest obrzydliwym kłamcą.

· kacper ma żółte papiery

· wiem tylko tyle, że Kacper nie jest zbyt stabilny i podczas kłótni ze swoim partnerem wzywana była karetka. Prawdopodnie groził, że się za / bi /

je, bo karetka jest w takich przypadkach przyjeżdża od razu biorąc pod uwagę, że owa sąsiadka powiedziałami, że nie doznawał żadnych poważnych obrażeń (każdy widział, że go zabierają). Według procedury jak osoba sobie zagraża to wysyła się ją do szpitala psychiatrycznego na obserwację (to akurat wiem z racji tego, że jestem z wykształcenia psychologiem), ale na 100% nigdy nie można być pewnym co się stało, choć wszystko na to wskazuje." 

ps. wejdź na insta @kacper_beauty_klamczuszek albo na fb grupa kosmitologia

@devolay czytałam to wszystko bo jestem na hydpark. Takie historyjki o karetkach, szpitalach psychiatrycznych itd widzianych przez siasiadke, która jest znajoma znajomego, też trzeba traktować z dystansem. Część z tych historyjek zaczyna się od "prawdopodobnie...", "wydaje mi się, że...", "słyszałam od kogoś,że...". Nie wnikam, czy to prawda czy nie, bo na hydepark też siedzą różni ludzie.. Ciekawiła mnie tylko ta obrączka.

31 minut temu, Lillkaa napisał:

@devolay czytałam to wszystko bo jestem na hydpark. Takie historyjki o karetkach, szpitalach psychiatrycznych itd widzianych przez siasiadke, która jest znajoma znajomego, też trzeba traktować z dystansem. Część z tych historyjek zaczyna się od "prawdopodobnie...", "wydaje mi się, że...", "słyszałam od kogoś,że...". Nie wnikam, czy to prawda czy nie, bo na hydepark też siedzą różni ludzie.. Ciekawiła mnie tylko ta obrączka.

Tak się pisze dla bezpieczeństwa, w razie gdyby Kacpi kogoś pozwał 😛 Nie zarzucasz komuś czegoś wprost, tylko się domyślasz, itp...

• Like 1

5 minut temu, pimponia napisał:

Tak się pisze dla bezpieczeństwa, w razie gdyby Kacpi kogoś pozwał 😛 Nie zarzucasz komuś czegoś wprost, tylko się domyślasz, itp...

Może, nie wiem. W internecie pełno jest takich Kacprow ubarwiajacych swoje i cudze historyjki, więc lepiej nie brać tego na serio. Myślę, że to co Kacper mówi jest wystarczające do wyciągnięcia własnych wniosków i ogarnięcia co to za człowiek. 

1 minutę temu, Lillkaa napisał:

Może, nie wiem. W internecie pełno jest takich Kacprow ubarwiajacych swoje i cudze historyjki, więc lepiej nie brać tego na serio. Myślę, że to co Kacper mówi jest wystarczające do wyciągnięcia własnych wniosków i ogarnięcia co to za człowiek. 

Sugerujesz zbiorowe halucynacje na jego temat? 😄 Sama miała okazję dostać od niego "pozew" w wiadomości na facebooku 😄 nieźle się uśmiałam.

• Like 1

44 minuty temu, pimponia napisał:

Sugerujesz zbiorowe halucynacje na jego temat? 😄 Sama miała okazję dostać od niego "pozew" w wiadomości na facebooku 😄 nieźle się uśmiałam.

Oj ja też miałam dostać pozew (3 razy: tutaj na kafe ze rozgrywanie zagrywek, w komentarzach na yt i wiadomości na FB)

Moim zdaniem warto jest być ostrożnym wobec wieści z internetu zwłaszcza że w okół Kacpra jest wiele dziwnych wydarzeń.

55 minut temu, pimponia napisał:

Nie, nie sugeruje, ty sobie to tak interpretujesz. Ja po prostu nie wierzę we wszystko co przeczytam w internecie. A że koleś ma problem ze soba, to akurat widać po tym co sam wyczynia i do stwierdzenia tego nie potrzebuje historyjek o szpitalach psychiatrycznych i karetkach pod domem. Swoją drogą to też ciekawe, że nagle wszyscy są z Gubina i znają wszystkie sąsiadki. Ja zapytałam tylko o obrączkę która ma na palcu w pierwszych filmach. Nie przewiduje u niego takiej przebiegłości i konsekwencji, że od początku udawał, że ma żonę, więc zastanawiam się czy to po prostu pierścionek, czy serio obraczka. To że koleś jest jaki jest, nie jest argumentem za tym, że nie ma żony. Ludzie z większymi problemami ze sobą mają żony, więc mnie akurat nic nie zdziwi....

Poza tym, wypisywanie takich rzeczy stygmatyzuje trochę osoby o innej orientacji i posiadające problemy psychiczne. Te dwie rzeczy raczej nie wpływają na to jakim "kosmetologiem jest". Wpływ na to ma tylko jego brak wykształcenia i wiedzy. Bycie oszustem tez z orientacją się nie wiąże i nie musi to wynikać z chorób psychicznych. 

• Like 2

Widział kto najnowszy film najgładszego? Teraz chyba będzie miał ksywkę spalony. 

Czerwony jak rak, skóra ewidentnie podrażniona. No cóż, jaki ekspert taki film. 

Kacperek założył nową grupę "ANTY KOSMITOLOGIA", która w jego założeniu ma działać w opozycji do Kosmitolgii. Wykonanie... cóż. Trochę napisanych komentarzy z błędami XD Chyba jednak jego widownia nie jest tak oddana jak mu się wydawało. 

• Confused 1

6 minut temu, Sylwia76682 napisał:

I co sie dzieje na tej grupie? Ktos tam wbil?

Ostatni post sprzed 10 minut, podał link do bezprawnika z artykułem Wierzyć czy nie wierzyć - oto jest pytanie. wiedza znanego vlogera nie podoba się... z dopiskiem "Jak wygląda moja działalność w sieci z strony prawnej. Zapraszam do artykułu". 1 like, brak komentarzy

np. post ze screenem z Kosmitologii (generalnie większość postów jest w takiej formie). tutaj odnośnie postu o tym, żeby zastanowić się czy społeczność Kacpra to sekta. Kacper kometuje "Jesteśmy sektą, wypowiada się główna osoba która zaczęła mnie pomawiać, pozew poniżej. Gdy sama tworzy grupę hejterów?" (dosłownie przepisałam) 16 like, głównie haha. Najlepszy komentarz: "Niedojrzałe smarkule choć już dorosłe to bawią się jak w podstawówce"

Był kiedyś screen z tym, jak Kacper do komentarza pytającego o 30% kwoty z boxa, która miała zostać przekazana na pomoc osobom starszym odniósł się następującymi słowami: "tak na twój botox ci damy i sztuczne piersi". Kacper wkleił screena z dopiskiem "Lewe konto, założone na mnie i obrażające innych ludzi". 19 komentarzy o tym, jakie to okropne i trzeba było to zgłosić, na co zainteresowany "nie zdążyłem, profil zniknął chwilę po tym". Więc aha, koniec dyskusji. 

Generalnie jak ma się konto niepowiązane z "hejterami" Kacpra to można dołączyć i sobie poczytać, ruchu nie ma na razie za dużego, ale pośmiać się można. 

• Thanks 1

17 minut temu, Sylwia76682 napisał:

I co sie dzieje na tej grupie? Ktos tam wbil?

Najpierw trzeba przejść test i odpowiedzieć na pytania: Czy oglądasz kanał "okiem kosmietologa" i czy zostawiasz łapki w górę w celu wsparcia kanału oraz "uświadomienia nieświadomych". Po deklaracji wiary można pisać o ile pewnie nie jest się grupie "kosmitologia".

Standardowe oskarżenia typu: hejterom płoaccooo w lorealach i zaiajach i piniądzach

• Like 1

btw Kacperku, skoro tak bardzo jesteś na łączach z Kafeterią to śmiało, usuń ten post i moje konto XD może nawet będziesz mnie straszyć pozwem o pomówienie 

• Like 1

W ogóle Kacper nikt tu nigdy nie groził Ci spaleniem mieszkania, a tym bardziej śledzenia Cię w Zielonej Górze (bo wszyscy wiedzą, że Ty z Gubina jesteś XD)

To okropne tak szczuć

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się