Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zapomnianaaa

Samotna Zapomniana....

Polecane posty

7 godzin temu, Zapomnianaaa napisał:

Nie wiem co napisaliscie bo was w ogole nawet nie czytam na marne wasze jadowite komentarze w moja strone ale naprawde to juz jest nudne przestancie zasmiecac moje watki waszymi radami i wyjdzcie bo nikt was nie trzyma.... wyraznie napisalam (wiem wiem ze nie umiecie czytac ze zrozumieniem ale moze wysilcie sie troche moze cos zajarzycie) aby wypowiadali sie ludzie z podobym problemem i bardziej empatyczni  ....  czyli nie wy 🙂   ty szczegolnie z tym pieknym kotem w avatrze kot piekny ale ty szkoda slow... zakochales sie czy co 🙂 gdzie nie napisze tam sie pojawiasz dziwne troche 🙂 nie dam ci szansy nawet jak bys mial mi doplacac albo mialabym byc sama niz z takim przygulpem co nic w zyciu nie przezyl ale nie musi bo on i tak  wie jak to jest :D:D pograj sobie w gry i nie nudz juz dla mnie jestes zalosny i podobni tobie rowniez i twoje zdanie w ogole nie biore pod uwage pogodz sie z tym ze cie olewam i olewac bede 🙂 milego dzionka 🙂

Zapomniana

sama odtrącasz pisząc takim tonem. I pewnie ktoś jeszcze tu zajrzy ale nic nie napisze czytając ten post.

Ja jednak wiem że dasz RADE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, jamuonmi napisał:

Zapomniana

sama odtrącasz pisząc takim tonem. I pewnie ktoś jeszcze tu zajrzy ale nic nie napisze czytając ten post.

Ja jednak wiem że dasz RADE;)

Witaj ale o czym ja mam dyskutowac z nimi oni mnie tylko doluja i dobijaja swoimi radami tekstami atakuja mnie ja tylko sie bronie a to ze ich juz nie czytam po co mam czytac skoro oni wcale nie wspolczuja nawet tylko sie wyzywaja na mnie wysmiewaja... ja chetnie popisze ale z kims kto jest empatyczny ja nikogo nie kopie jak lezy ja tylko bronie sie jak ktos mnie atakuje ale dzieki moze dam rade szkoda tylko ze nikt mnie nie rozumie i obraca ze to ja jestem niemila a oni jacy dla mnie sa ? uprzejmi ? nie sadze... pozatym nie zwracam sie do wszystkich tylko do tych osob z ktorymi wiem ze nie mamy o czym juz rozmawiac... a to roznica nie wrzucam wszyskich do wora. dzieki za wpis. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zasługujesz na współczucie tylko na pogardę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Zapomnianaaa napisał:

La la la ktos cos mowil nie slyszlam ? 🙂

I nie usłyszysz. Tu się pisze.

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka piekna noc... tak piekna ze glupota ktora mnie otacza blednie do tego stopnia ze jej nie zauwazam 🙂 noc jest piekna 🙂 ahhh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a gdyby jeszcze słowa świadczyły jak jest a nie czyny... Świat byłby jeszcze piękniejszy.

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, alko to Ty zostaw !

Pomyśl jak chciałabyś, żeby chłopcy ci to zrobili, z której strony i jak mieliby Cię potraktować itd.

Napisz teraz takie wezwanie, możliwie krótko i dosadnie niezmywalnym flamastrem nad swoją cipką, ubierz się ładnie zakrywając wszelkie napisy, tak żeby były niewidoczne i idź miedzy ludzi,np do galerii, lub na jakiś deptak, do kawiarni, etc.

Staraj się tak zachowywać, żeby nikt nie domyślił się od razu, czego pragniesz,

Jak wrócisz, opowiedz nam tu jak było, wtedy podpowiem Ci co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem młodsza od Ciebie, nie miałam nigdy chłopaka i nie mówię sobie, że to przez to, że jestem brzydka, czy beznadziejna, tylko przez to, że moje nastawienie do życia jest słabe i pracuję nad tym. ROBIĘ COŚ, a nie śpię całymi dniami, zamykam się w pokoju na klucz i płaczę wieczorami. Na przykład: planuję zagadać do chłopaka, który mi się podoba, mam dzisiaj w planach jeszcze rowery ze znajomymi, jadę sobie na wakacje jutro - NIE ZAMYKAM SIĘ NA ŚWIAT. Pan wyżej ma rację, że trzeba również pokochać siebie, chociaż to trudne... Bo myśląc o sobie, że jesteś beznadziejna, brzydka, głupia i na śmieci to dajesz takie wrażenie innym. Niestety, ludzie lubią otwartych, pozytywnie nastawionych ludzi. W życiu nie zawsze wychodzi tak jakbyś chciała no ale tak jest i nie wolno tak reagować na porażki - rozpaczą i depresją.

Dnia 17.06.2020 o 21:08, Zapomnianaaa napisał:

sukcesy innych mnie doluja bo ja nic nie osiagnelam

Też zdarza mi się czuć nie fajnie wśród moich znajomych, nie singli, mających partnerów na studniówkę (na którą idę sama), no ale cóż udało im się, gratulację, ja muszę zająć się sobą i iść dalej.

Porada od 17 latki specjalnie dla Ciebie 😊 Znajdź sobie jakieś zajęcie, trochę życia w siebie włóż, bo to nie koniec, musisz się dalej trudzić na tej planecie ;) Rozmowa z terapeutą potrzebna bo to już właśnie wcześniej wspomniana rozpacz i depresja.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nastepna madra inaczej... ja nic  nie musze moge jedynie chciec... nie jestes w mojej sytuacji nic a nic wiec nie masz pojecia... pozdrawiam i ciesz sie ze masz chciaz znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, blada doopa napisał:

Czego tak naprawde chce Zapomnianaaa?

Wyżalić się i otrzymać aplauz. Rady nie potrzebuje. Wszystko wie.

Tak więc bijmy brawo! 👏

😉

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2020 o 22:49, _Kirke napisał:

Poczytaj własne posty, a zdiagnozujesz swój problem. Diagnoza tkwi w tym, jak traktujesz życzliwych ludzi. Ta 17-letnia dziewczyna, którą właśnie zbeształaś (kolejną), jest dojrzalsza, mądrzejsza i milsza od Ciebie. Szczerze? Nie chciałabym być z Tobą, będąc facetem. Ani być Twoją znajomą. Internet ujawnia pewne cechy osobowości, które w życiu też najpewniej wychodzą.

Tylko się podpisać pod tym.

buhaha a kto powiedzial w ogole ze ja bym cie chciala albo dala ci szanse ?  mila ? taka mila jak i ty a teraz splywaj miernoto...  bez odbioru 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzuciliscie sie na mnie jak stado sepow bo zadna was nie chce wole ksiazke albo spacer cokolwiek niz wam dac szanse.... wiem wiem jestescie sfrustrowani bo was olalam, ale moze wyzyjcie sie na kims tak zalosnym jak wy... ja sie nawet wami nie przejmuje bo nie jestescie nawet mezczyznami tylko zwyklymi pipami co zyja babskim forum to jest wasze zycie i nic wiecej smiecie pouczac tutaj kobiety dziewczyny nie majac o niczym pojecia sami jestescie beznadziejni nieudacznicy nienawidzicie kobiet nie macie szacunku wiec jak ktos ma was chciec ? ja kazdego odrzucam haha no sory ale kazda w miare normalna kobieta odrzucila by prostaka ktory piszac do mnie nie przedstawi sie na wstepie ani czesc ani nic tylko pyta ile waze ile mam wzrostu haha brak slow albo pisze mi jakis pajac o smierci i co bym zrobila gdyby cos tam nawet nie napisze bo to bylo obrzydliwe i przerazajace gorzej niz w horrorze z takim mam dyskutowac psycholem ? albo albo duzo jeszcze wiecej przykladow ale szkoda klawiatury... wezcie sie w garsc bo wstyd robicie prawdziwym mezczyznom przez takich jak wy juz ich nawet nie widac... dumni jestescie ? nie wstyd wam ? 🙂 ide poczytac to ciekawsze o wiele naprawde polecam niz przesiadywanie tu 24 h jak mozna byc tak ograniczonym i ciagle tu przesiadywac i atakowac  oj ale slawna jestem naprawde...  nie nadazam czytac nie ma zreszta czego trudno wasz belkot i wulgaryzmy czytac nie chce mi sie wole madra ksiazke 🙂 Milego wieczorku. Zajrze z nudow ale kiedy nie wiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×