Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
owładnietyPrzezKobiete

Ciągle ktoś do niej pisze

Polecane posty

Witam mam może trochę głupie pytanie  głównie może kierowane do kobiet ale chodzi mi o to czy do Was stale ktoś pisze na FB  itp bo moja kobieta mi stara się wmawiać że to normalne ze po 20 chłopaków do niej pisze zaprasza do znajomych każdego dnia.... ciągle piszą do niej w sensie zaczepiają ona twierdzi że nie reaguje ale nie chce usunąć FB bo mówi że jest jej potrzebne, jakoś ciężko mi jest wierzyć że nie odpisuje kiedyś jak spała to przejrzałem jej tel i widzę ze nie smsuje ale pisze z niektórymi na messengerze..... jak pytają czy ma faceta to odp im. " jestem w trudnym związku" albo "jakbym miała to bym nie odpisywała" a Jesteśmy razem... znaczy seksu nie ma już jakiś czas bo jakby go unika chyba tylko wymagając odemnie np. pieniedzy bo potrzebuje.... czasem milczy w ciągu dnia po 2-3 h a potem odpisuje że obiad robiła.... nie wiem co mam myśleć o tym .... czy Was tez zasypują wiadomościami inni faceci/kobiety? czuje sie czasem jak bankomat bo ciągle chce pieniedzy a nie daje nic w zamian uważajac że to facet sie ma starac a nie kobieta...nie raz padają teksty "jak sie nie podoba to wypierda laj" ......ale to jak jest jakas awantura mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zlikwiduj bankomat- jest duża szansa, że problem sam się rozwiąże 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest normalne, jak się jest nastoletnią singielką , ogólnie to durna wymówka, a trudny związek = nie chce się do ciebie przyznać xd to tak, jakby tkwiła w konkubinacie ze względu na dziecko, a kasy od ciebie chce, bo jest nieudolna

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro pisze obcym że nie to masz odp.

Chyba że potrzebujesz mocnego kopa w jaja a tak najlepiej ze trzy razy żeby się utrwaliło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma was jako zwiazku, jestes sprowadzony do roli bankomatu, a rozrywek, eksycytacji ona szuka u innych, i to mocno szuka

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, owładnietyPrzezKobiete napisał:

czy Was tez zasypują wiadomościami inni faceci/kobiety?

Tak, zasypują mnie nimi kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Machu Picchu napisał:

to jest normalne, jak się jest nastoletnią singielką , ogólnie to durna wymówka, a trudny związek = nie chce się do ciebie przyznać xd to tak, jakby tkwiła w konkubinacie ze względu na dziecko, a kasy od ciebie chce, bo jest nieudolna

no własnie nie jestem nastolatkiem Ona ma 35 ja 32 lata wiec dzieciństwo mamy za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kajkosz napisał:

nie ma was jako zwiazku, jestes sprowadzony do roli bankomatu, a rozrywek, eksycytacji ona szuka u innych, i to mocno szuka

no byc może tak bo ostatnio no z 4 miechy to jest zero seksu ciągłe unikanie itp. wiec może ma gdzie indziej rozrywki zapewnione ale niewiem niby ufam ale coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, owładnietyPrzezKobiete napisał:

no byc może tak bo ostatnio no z 4 miechy to jest zero seksu ciągłe unikanie itp. wiec może ma gdzie indziej rozrywki zapewnione ale niewiem niby ufam ale coraz mniej

dales sie mocno zdominowac, skoro przynosisz kase i w zamian nie dostajesz nawet szacunku, bo to brak szacunku skoro ona pisze z innymi kiedy jest niby twoja, czas na zmiane lokalu, spakuj swoje bety, podziekuj za mile chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kajkosz napisał:

dales sie mocno zdominowac, skoro przynosisz kase i w zamian nie dostajesz nawet szacunku, bo to brak szacunku skoro ona pisze z innymi kiedy jest niby twoja, czas na zmiane lokalu, spakuj swoje bety, podziekuj za mile chwile

nom w zamian nie dostaje nic a nic nie ma czułosc jakis o seksie to nie wspomne a i nie raz "miłe słowa" usłysze oj nie raz... że takich jak ja to jak psów po ulicy lata jak, że kazdy wczesniejszy był lepszy itp. że ja to ... nie facet i takie różne czułosc .... kasa musi sie zgadzac ja nawet dla siebie nie mam złotówki a mało nie zarabiam jak na te czasy mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kajkosz napisał:

dales sie mocno zdominowac, skoro przynosisz kase i w zamian nie dostajesz nawet szacunku, bo to brak szacunku skoro ona pisze z innymi kiedy jest niby twoja, czas na zmiane lokalu, spakuj swoje bety, podziekuj za mile chwile

a i nie mieszkamy razem przyjeżdzam prawie codziennie posiedze troche i jade ciągle jest za mało kasy, bo co to jest 100 200 czy 300zł drobne i to że jej daje to jest normale jej zdaniem bo KAŻDY FACET TAK ROBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, owładnietyPrzezKobiete napisał:

a i nie mieszkamy razem przyjeżdzam prawie codziennie posiedze troche i jade ciągle jest za mało kasy, bo co to jest 100 200 czy 300zł drobne i to że jej daje to jest normale jej zdaniem bo KAŻDY FACET TAK ROBI

masz dwie opcje, albo dalej robisz za jej niewolnika, bankomat, albo rzucasz to w diabli, wybor nalerzy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kajkosz napisał:

masz dwie opcje, albo dalej robisz za jej niewolnika, bankomat, albo rzucasz to w diabli, wybor nalerzy do ciebie

no wiem że decyzja należy do mnie to prawda bo ja ciągle jestem jako bankomat tak jak piszesz nawet szacunku nie mam od niej .... nie mówie już o seksie bo albo jej sie nie chce seksu w co wątpie bo 35 latce raczej sie chce seksu albo ktoś inny ją obrabia.... a ja jestem tylko jako dawca kasy i samochodu bo i auto dostaje odemnie kiedy chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, owładnietyPrzezKobiete napisał:

no wiem że decyzja należy do mnie to prawda bo ja ciągle jestem jako bankomat tak jak piszesz nawet szacunku nie mam od niej .... nie mówie już o seksie bo albo jej sie nie chce seksu w co wątpie bo 35 latce raczej sie chce seksu albo ktoś inny ją obrabia.... a ja jestem tylko jako dawca kasy i samochodu bo i auto dostaje odemnie kiedy chce

dostrzegasz co jest grane, teraz pytanie, czy znajdziesz w sobie moc aby zareagowac, podejrzewam ze ona ma juz dawno wszystko ugadane z innym, ale wygodniy jestes bo osobiscie dostarczas kase do domu, a ona nic od siebie nie musi w zamian

Edytowano przez Kajkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kajkosz napisał:

dostrzegasz co jest grane, teraz pytanie, czy znajdziesz w sobie moc aby zareagowac, podejrzewam ze ona ma juz dawno wszystko ugadane z innym, ale wygodniy jestes bo dostarczas kase do domu, a ona nic od siebie nie musi w zamian

tak uważasz że jest już ugadana z innym fagasem? bo dotychczas to naprawde nie daje od Siebie nic a jak pytam czemu odemnie wymaga wszystkiego a od Siebie nic to pyta mnie wtedy a czego Ty chcesz ? Ty Jestes facetem /niby/ "słowa pod nosem" to sie staraj ja nie musze. a co do siły w sobie to zbieram sie w sobie ale właśnie niewiem czy takową siłe zbiore szybko .... na każdym kroku mnie wiesz poniża w sensie " co z Ciebie za chłop? ja potrzebuje chłopa prawdziwego a nie takiego jak TY.... i wiele innych miłych słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, owładnietyPrzezKobiete napisał:

tak uważasz że jest już ugadana z innym fagasem? bo dotychczas to naprawde nie daje od Siebie nic a jak pytam czemu odemnie wymaga wszystkiego a od Siebie nic to pyta mnie wtedy a czego Ty chcesz ? Ty Jestes facetem /niby/ "słowa pod nosem" to sie staraj ja nie musze. a co do siły w sobie to zbieram sie w sobie ale właśnie niewiem czy takową siłe zbiore szybko .... na każdym kroku mnie wiesz poniża w sensie " co z Ciebie za chłop? ja potrzebuje chłopa prawdziwego a nie takiego jak TY.... i wiele innych miłych słów...

kluczowy jest brak seksu miedzy wami, brak bliskosci, w 99 przypadkach na 100 stoi za tym zwyczajnie potrzeba wiernosci nowemu facetowi, ona sama nie zerwie dostaw kasy od ciebie, przecie skoro sam przynosisz, nic w zamian ona nie musi, to nos jej dalej, a co

mentalnie, emocjonalnie dawno nalerzy do innego

Edytowano przez Kajkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kajkosz napisał:

kluczowy jest brak seksu miedzy wami, brak bliskosci, w 99 przypadkach na 100 stoi za tym zwyczajnie potrzeba wiernosci nowemu facetowi, ona sama nie zerwie dostaw kasy od ciebie, przecie skoro sam przynosisz, nic w zamian ona nie musi, to nos jej dalej, a co

le mentalnie, emocjonalnie dawno nalerzy do innego

Bardzo możliwe teraz tak sie zastanawiam że Ona zbytnio by nie miała kiedy sie widywac z kim innym bo wieczory spedza ze mną zazwyczaj ale ma w ciągu dnia  takie przerwy w odzywaniu sie na 2-3 h po czym pisze ż coś tam robiłą niewiem zmywała gary czy była w sklepie...w sumie już nie raz niewiem sam co myślec? ale już chyba to co napisałeś że mentalnie jest z kimś piszac z tą osobą itp. a ja to ja  jest kasa nic w zamian to życ nie umierac chce seksu to zawsze sobie znajdzie jak bede chciała a frajer niech sypie groszem- czasem ja myśle że ona ma takie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, owładnietyPrzezKobiete napisał:

Bardzo możliwe teraz tak sie zastanawiam że Ona zbytnio by nie miała kiedy sie widywac z kim innym bo wieczory spedza ze mną zazwyczaj ale ma w ciągu dnia  takie przerwy w odzywaniu sie na 2-3 h po czym pisze ż coś tam robiłą niewiem zmywała gary czy była w sklepie...w sumie już nie raz niewiem sam co myślec? ale już chyba to co napisałeś że mentalnie jest z kimś piszac z tą osobą itp. a ja to ja  jest kasa nic w zamian to życ nie umierac chce seksu to zawsze sobie znajdzie jak bede chciała a frajer niech sypie groszem- czasem ja myśle że ona ma takie myśli

sam sobie odpowiadasz na swoje pytania, 2-3 godzinki to w sam czas na tete-a-tete z drugim facetem, jak dziewczyna sprytna to i trzech rozplanuje w ciagu dnia, zawsze moze powiedziec ze wieczorami jest mocno zajeta - szkola, opieka nad kims z rodziny, czy na jakies robote jedzie, zawsze sie cos wymysli

kluczowe jest dla ciebie to ze tak naprawde to jestes dojony z kasy i jeszcze przy okazji panna cie upokarza, to nie jest zwiazek, sorki nie musicie sobie patrzec w oczy, lepiej kiedy razem dazycie do wspolnego celu, u was tego nie ma, jest ona krolowa roju, i ty pocieszny od przynoszenia kasy, jak sie postawisz istnieje szansa ze ona nagle zaczynie zabiegac, ale czy to bedzie szczere, ja watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×