Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Aniak223

Jakie sklepy online z odzieżą damską polecacie?

Polecane posty

Szukam sklepów internetowych z dobrej jakości ciuszkami, chętnie polskich producentów w umiarkowanych cenach. Możecie polecić coś sprawdzonego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co Cię interesuje. Jeśli chodzi o  spodnie jeansowe to kupuję w Cross Jeans. Mają dobre jakościowo spodnie. A i wybór wśród fasonów i kolorystyki jest duży. Niestety są trochę drogie. Jednak ich wytrzymałość sprawia ,że masz je na lata. ...enki wybieram na Molly.pl .Krój nietuzinkowy, ciekawe kolory. Cena odpowiednia. Bluzy na Danley.pl.. Cena? Zależy , którą bluzę chcesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę ci polecić sklep https://modbis.pl/pol_m_OUTLET_...enki-outlet-1141.html, gdzie teraz mają też outlet ...enek. Robiłam już zakupy kilka razy i się nie zawiodłam. Całkiem niedawno kupiłam sobie tą w groszki. Teraz już częściej robię zakupy przez internet. Sklepy stały się bardziej konkurencyjne niż te stacjonarne, np. w galeriach. Jest też dostępnych więcej rozmiarów niż w sklepach, gdzie wszystko jest poprzebierane. Jest to bardzo wygodna forma zakupów. Zawsze, jak nam coś się nie spodoba, to możemy to odesłać i wymienić towar. Nawet w niektórych sklepach wydłużyli możliwość zwrotu towaru. A na czym Tobie konkretnie z ubrań zależy? To ma być strój do pracy czy na co dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×