Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
staystrong2020

DA się poznać kogoś normalnego przez internet

Polecane posty

Hej ,

Piszę bo chciałam dać nadzieję samotnym 30+. Byłam samotna i nie miałam jak kogoś poznać ( w pracy same kobiety a na imprezy chodzę bardzo rzadko). Zalogowałam sie na portalu randkowym i musiałam przebrnąć przez wiele dziwnych facetów, żeby poznać wreszcie tego odpowiedniego dla mnie. Nie poddawałam się bo miałam gdzieś w podświadomości przeczucie ,że się ułoży. Teraz jestem w szczęśliwym związku i już nie muszę szukać. Gdybym korzystała z rad typu "wyjdź do ludzi" to pewnie nadal byłabym sama. Po 30-ce ( mniej więcej bo nie jest to jakaś magiczna granica ) ciężko kogoś poznać. Internet dał nam szansę na spotkanie się, chociaż nie ukrywam nie było różowo i każde z nas miało wiele nieudanych randek zanim na siebie trafiliśmy. Jednak warto było 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poznawałem kobiety w grach online typu Literaki, Poker lub Kości. Fajnie idzie rozmowa podczas gry :)

Edytowano przez maq84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, staystrong2020 napisał:

Piszę bo chciałam dać nadzieję samotnym 30+

Oczywiście, że się da. I wcale nie jest to trudne. Wystarczy być sobą, i chcieć chcieć.

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się, ale to jak zakupy w lumpeksie. Można znaleźć perełki, ale trzeba przekopać się przez hałdy śmieci

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Większość facetów z internetu to popaprańcy. Twój wyjątek potwierdza regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mallena 85 napisał:

Nie. Większość facetów z internetu to popaprańcy. Twój wyjątek potwierdza regułę.

O! Jaka ciekawa analiza!  Krótko i na temat. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko wariat twierdzi że jest normalny tak jak złoczyńca że jest niewinny. Może na portalach katolickich kogoś znajdziesz ale ty sam musisz spełniać określone kryteria .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2020 o 09:38, staystrong2020 napisał:

Hej ,

Piszę bo chciałam dać nadzieję samotnym 30+. Byłam samotna i nie miałam jak kogoś poznać ( w pracy same kobiety a na imprezy chodzę bardzo rzadko). Zalogowałam sie na portalu randkowym i musiałam przebrnąć przez wiele dziwnych facetów, żeby poznać wreszcie tego odpowiedniego dla mnie. Nie poddawałam się bo miałam gdzieś w podświadomości przeczucie ,że się ułoży. Teraz jestem w szczęśliwym związku i już nie muszę szukać. Gdybym korzystała z rad typu "wyjdź do ludzi" to pewnie nadal byłabym sama. Po 30-ce ( mniej więcej bo nie jest to jakaś magiczna granica ) ciężko kogoś poznać. Internet dał nam szansę na spotkanie się, chociaż nie ukrywam nie było różowo i każde z nas miało wiele nieudanych randek zanim na siebie trafiliśmy. Jednak warto było 🙂

O czym piszesz do facetów? Bo ja jak  mi się ktoś  podoba to zawsze musze coś walnąć brz sensu i chyba dlatego przestają pisać.. A zapowiada się często tak fajnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×