Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nataaa_01

Odpisywanie na wiadomości

Polecane posty

Hejo, słuchajcie mam pytanie, pisze z chłopakiem który mi się podoba i ja już nie wiem w sumie czy ja mu też , bo jest aktywny na wszystkich portalach społecznościowych w ciągu dnia a mi nie odpisuje .Nie chodzi do pracy , do szkoły też nie. Jasne rozumiem że może być zajęty, ale no prawie cały czas jest aktywny na Facebooku więc no chyba raz na godzinę znalazłby czas na odpisanie na wiadomość. Tak myślałam że mu nie zależy już ale tak po 21:00 to gdy ja coś napisze to odpisuje po minucie i do 23 dosyć szybko odpowiada a na następny dzień to samo. Proszę o nie wstawianie głupich komentarzy 😅, no ale tak chciałam na to spojrzeć z perspektywy kogoś innego co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, TenX napisał:

Słabo to wygląda. Gdyby mi zależało na dziewczynie, to zdecydowanie pisałbym w ciągu dnia.

No właśnie dla mnie też to słabo wygląda , dlatego się zastanawiam nad tym wszystkim, bo zauważyłam że kontaktu chyba zerwać nie chce ,bo pisze cały czas , a wydaje mi się że jakby mu całkowicie nie zależało to zerwałby poprostu kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, kaspej napisał:

on nie zerwie, ty to jednak zrób

Dlaczego nie zerwie? Jakby mi nie zależało to dawno bym z tym kimś zerwała kontakt. Chyba że faceci podchodzą do tego inaczej i boją się zerwać kontakt czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, kaspej napisał:

Faceci często trzymają panny w rezerwie. Ty masz zerwać kontakt nie on.

To żeś mnie dobił teraz z tą rezerwą ehh😥 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, antropolita napisał:

Najlepiej będzie po prostu z nim porozmawiać jeśli ci zależy i się dość dobrze znacie, jak nie znacie się zbyt to możesz wyjść na lekko nachalną.

Kurcze no nie wiem, głupio mi tak , nie jesteśmy parą więc obowiązku odpisywania mi nie ma , więc mógłby mnie za wariatkę uznać , no ale jest mi przykro poprostu no😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za pierdoły tu ludzie piszą... 

Skoro do siebie piszecie wieczorem po 21 i to dość intensywnie to po cholere jeszcze mu d... pe zawracasz w ciągu dnia? Ile można pisać? Dzień, drugi, trzeci... ale ciągle? Odpuść laska to ciągłe pisanie bo się chłopak znudzi i zirytuje. Daj chłopu żyć. Faceci nie mają potrzeby ciągłego trajkotania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, szopenik napisał:

Co za pierdoły tu ludzie piszą... 

Skoro do siebie piszecie wieczorem po 21 i to dość intensywnie to po cholere jeszcze mu d... pe zawracasz w ciągu dnia? Ile można pisać? Dzień, drugi, trzeci... ale ciągle? Odpuść laska to ciągłe pisanie bo się chłopak znudzi i zirytuje. Daj chłopu żyć. Faceci nie mają potrzeby ciągłego trajkotania.

Nie wypisuje do niego miliona wiadomości ,gdy on nie odpisuje , tylko czekam na wiadomość. Zastanawialam się poprostu dlaczego nie odpisuje przez cały dzień. Skoro to takie pierdoły dlaczego w ogóle weszłeś w ten temat? Nie trzeba od razu nikogo obrażać , prosiłam o radę a nie o hejt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest rada, nie hejt. Po prostu znam to z doświadczenia. Pisanie jest super jak są ku temu chęci, możliwości, czas. Powinno ci wystarczyć wieczorne pisanie ale i ono z czasem będzie coraz mniej intensywne. To absolutnie normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szopenik napisał:

To jest rada, nie hejt. Po prostu znam to z doświadczenia. Pisanie jest super jak są ku temu chęci, możliwości, czas. Powinno ci wystarczyć wieczorne pisanie ale i ono z czasem będzie coraz mniej intensywne. To absolutnie normalne. 

No dobrze w takim razie dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W doopie Cię ma, pisze żeby nie urwać kontaktu a tak naprawdę pisząc z Tobą przewraca oczami i myśli sobie, boszzze jaka ona jest gloopia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TwojaMuuza napisał:

W doopie Cię ma, pisze żeby nie urwać kontaktu a tak naprawdę pisząc z Tobą przewraca oczami i myśli sobie, boszzze jaka ona jest gloopia:)

A co będzie miał z tego że kontaktu nie urwie? Nie rozumiem serio tego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Chyba, że zamieszkacie ze sobą i będziecie żyli długo i szczęśliwie. Jak w bajce. Czego Wam życzę. 

Oj na to to za wcześnie haha, ciekawa jestem czy wtedy też by mnie tak ignorował w ciągu dnia😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nataaa_01 napisał:

A co będzie miał z tego że kontaktu nie urwie? Nie rozumiem serio tego gościa.

No właśnie nic, ale może myśli że może coś realnie namacalne mu się skapnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nataaa_01 napisał:

Oj na to to za wcześnie haha, ciekawa jestem czy wtedy też by mnie tak ignorował w ciągu dnia😅

O Ty szujo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, TwojaMuuza napisał:

No właśnie nic, ale może myśli że może coś realnie namacalne mu się skapnie:):)

On wie że łatwo ze mną nie będzie do takich rzeczy także no wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj zdjęcie na FB i patrz kiedy kliknie Ci polubienie.
Może ma włączony komputer, lub jest ciągle zalogowany na telefonie, a wcale tam nie zagląda, tylko robi coś innego.
Spróbuj zapytać czym się zajmuje w ciągu dnia. Nie pracuje, nie uczy się, to może cały dzień gra na komputerze i dlatego jest zalogowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Jack445 napisał:

Dodaj zdjęcie na FB i patrz kiedy kliknie Ci polubienie.
Może ma włączony komputer, lub jest ciągle zalogowany na telefonie, a wcale tam nie zagląda, tylko robi coś innego.
Spróbuj zapytać czym się zajmuje w ciągu dnia. Nie pracuje, nie uczy się, to może cały dzień gra na komputerze i dlatego jest zalogowany...

Gdy jakimś cudem odpisze mi w ciągu dnia to jeszcze nigdy nie napisał że gra czy cos takiego tylko przeważnie mówi że się nudzi i leży 🙈z tym zdjęciem to spróbuję kiedyś jak będę miała wenę na zrobienie jakiegoś zdj 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2020 o 15:56, Nataaa_01 napisał:

No właśnie dla mnie też to słabo wygląda , dlatego się zastanawiam nad tym wszystkim, bo zauważyłam że kontaktu chyba zerwać nie chce ,bo pisze cały czas , a wydaje mi się że jakby mu całkowicie nie zależało to zerwałby poprostu kontakt

Ile macie lat? Pewnie pisze tez z innymi laskami i jesteś jedna z jego opcji ale chce Cie trzymac w rezerwie i nie urywa kontaktu. Typowe u facetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Malutka92 napisał:

Ile macie lat? Pewnie pisze tez z innymi laskami i jesteś jedna z jego opcji ale chce Cie trzymac w rezerwie i nie urywa kontaktu. Typowe u facetów. 

Ja 19 ,on 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2020 o 15:44, Nataaa_01 napisał:

Dlaczego nie zerwie? Jakby mi nie zależało to dawno bym z tym kimś zerwała kontakt. Chyba że faceci podchodzą do tego inaczej i boją się zerwać kontakt czy o co chodzi?

O koła zapasowe.

Masz być pod ręką i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Malutka92 napisał:

Jak długo juz z nim piszesz? Nie proponował do tej pory spotkania? 

Piszemy 2 miesiące ,tydzień temu się spotkaliśmy, w sumie to on zaprosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nataaa_01 napisał:

Piszemy 2 miesiące ,tydzień temu się spotkaliśmy, w sumie to on zaprosił

I jak było na spotkaniu? Czulas ze sie Toba interesuje, próbuje skrócić dystans i się zbliżyć czy raczej traktował Cie jak koleżankę? Po tym spotkaniu zaczął nieregularnie odpisywac czy juz wczesniej tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wyglądają wasze wiadomości ale na twoim miejscu nie angażowałabym się.Dla niego to nic znaczącego wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Cyganka napisał:

Nie wiem jak wyglądają wasze wiadomości ale na twoim miejscu nie angażowałabym się.Dla niego to nic znaczącego wierz mi

Wiele osób nie zna znaczenia słowa kultura a jeszcze wiecejj nie stosuje jej w życiu a szkoda,  bo kultura powinna być nieodłączną częścią człowieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Wiele osób nie zna znaczenia słowa kultura a jeszcze wiecejj nie stosuje jej w życiu a szkoda,  bo kultura powinna być nieodłączną częścią człowieka. 

Mam inne podejście niektóre osoby mają po 400 po 1000 znajomych, zależy o czym piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, #Piotr# napisał:

Mam inne podejście niektóre osoby mają po 400 po 1000 znajomych, zależy o czym piszą.

Proszę Cię,  haha przecież wiesz że gloopich nie sieją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×