Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wadera

Luksusowe Youtuberki

Polecane posty

Znacie kanały jakichś bogatych, luksusowych polskich youtuberek? Mam na myśli vlogerki pokazujące prestiż, który Olfa by chciała pokazywać, ale go nie ma :classic_laugh:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Wadera napisał:

Znacie kanały jakichś bogatych, luksusowych polskich youtuberek? Mam na myśli vlogerki pokazujące prestiż, który Olfa by chciała pokazywać, ale go nie ma :classic_laugh:

Mam wrażenie, że Planeta Stylu i Mela Modela (są siostrami) śpią na hajsie, ale kontent dla nastolatek.

Edytowano przez Linuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tez najlepiej moim zdaniem w taki kanon się wpisuje Julia Zalewska, bo u niej widać ze faktycznie pochodzi z bogatej rodziny ale nie próbuje sprawić wrażenia bogatej na sile, nie trąbi w każdym odcinku 7 razy o swoim życiu w luksusie, tylko po prostu widać to na pierwszy rzut oka, wiec nie musi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość12345678 napisał:

Serio? Czy to był sarkazm?

Chyba tak. Poziom "luksusu" Olfy i Szusz jest porównywalny, tak mi się wydaje.

Edytowano przez Linuszka
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olfaktoria to nie wiem kogo oklamuje ze ma pieniadze.  Dosorsla kobieta ktora niby mieszka z mezczyzna ktory zarabia. Nie maja mieszkania, wynajmuja naprawde w kiepskim standarcie dwa pokoje w tym mamy duzego psa i dwa koty. Brak samochodu, wiadomo ze luksusowy samochod to i drozsze paliwo i ubezpieczenie ale takze przeglady. Nigdzie nie jezdzi. Jakas porazka

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Ellenfashion napisał:

A co ta juliazalewska studiuje? Kolejna jakas tepa gwiazdka z instagrama?

Nazwy konkretnego kierunku nie podała (kierunek związany z zarządzaniem, mediami i biznesem), ale z urywków ostatniego vloga zalatuje mi Koźmińskim (ale loga uczelni nie widać zbyt dobrze, chociaż może to celowe ze strony Julii). Patrząc po ofercie Koźmina jest kierunek zarządzanie - socjologia mediów i biznesu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ellenfashion napisał:

Ktos tam jej pisal w komentarzach ze poznaje kozmina

W sumie nie wiem, czemu się wstydzi (?) mówić, że studiuje w Koźmińskim. To akurat przyzwoita uczelnia, która wyrobiła sobie renomę. Chociaż mogliby trochę zjechać w dół z czesnym, bo kwota astronomiczna.

 

A i kometarz chyba usunęła, bo nie widzę.

Edytowano przez Linuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie luksusowy niekoniecznie oznacza bogaty a bogaty niekoniecznie oznacza luksusowy. Za osobę bogatą i luksusową uznałabym osobę wykształconą, znającą kilka języków, dobre maniery, umiejącą dobrze się ubrać, zadbaną i samodzielną finansowo. Nie znam na polskim YT takiej osoby, bo jest u nas dziwna moda na luksus w styli "prostaczka i bogaty chłop/bogaci rodzice". Z zagranicznych youtuberek jako przykład osoby bogatej i luksusowej mogę podać Emmę Anders. Jest lekarką, zna języki, dobrze się wypowiada. Kojarzę też Cindy z "A Heated Mess". Cindy to prawniczka, która przed skończeniem studiów pracowała w LV i daje dużo porad odnośnie tej marki. Karin Bohn, designerka z Kanady jest też godna polecenia. Jest też Sophie Shohtet, która ma agencję marketingową, ale ma trochę dyskusyjny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hlikpigjeahbzdkbsj napisał:

Dla mnie luksusowy niekoniecznie oznacza bogaty a bogaty niekoniecznie oznacza luksusowy. Za osobę bogatą i luksusową uznałabym osobę wykształconą, znającą kilka języków, dobre maniery, umiejącą dobrze się ubrać, zadbaną i samodzielną finansowo. Nie znam na polskim YT takiej osoby, bo jest u nas dziwna moda na luksus w styli "prostaczka i bogaty chłop/bogaci rodzice". Z zagranicznych youtuberek jako przykład osoby bogatej i luksusowej mogę podać Emmę Anders. Jest lekarką, zna języki, dobrze się wypowiada. Kojarzę też Cindy z "A Heated Mess". Cindy to prawniczka, która przed skończeniem studiów pracowała w LV i daje dużo porad odnośnie tej marki. Karin Bohn, designerka z Kanady jest też godna polecenia. Jest też Sophie Shohtet, która ma agencję marketingową, ale ma trochę dyskusyjny gust

Na pewno, za kase kogos innego latwo byc bogatym luksusowym youtuberem

Mnie zaskakuje tylko ze luksusowe rzeczy koncza sie dla wiekszosci na Chanel czy LV czy moze Hermes. Nikt nie siega po jakies bardziej wyszukane marki, kosmetyki. Bizuteria to glownie miedziane broszki YSL czy sztuczne perly Chanel. Noi jeszcze sznurkowe branzoletki Dior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2020 o 14:13, zaaaanna napisał:

Na pewno, za kase kogos innego latwo byc bogatym luksusowym youtuberem

Mnie zaskakuje tylko ze luksusowe rzeczy koncza sie dla wiekszosci na Chanel czy LV czy moze Hermes. Nikt nie siega po jakies bardziej wyszukane marki, kosmetyki. Bizuteria to glownie miedziane broszki YSL czy sztuczne perly Chanel. Noi jeszcze sznurkowe branzoletki Dior.

Bo to muszą być marki, które KAŻDA widzka kojarzy xD inaczej by nie było wiadomo, że to prestiżowe i drogie xD w sumie nie znam youtuberek, które by kupowały rzeczywiście "prestiżowe" drogie rzeczy, ale !dobre jakościowo! a nie tylko ze znaczkiem znanej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×