Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nataaa_01

Okropne rumieńce

Polecane posty

Macie sposoby na walkę z rumieńcami na twarzy? Niestety przez podkład prześwitują, a za grubej warstwy nie chce nakładać bo mam trądzik. Naprawdę już nie mam sił, co się do nich w miarę przywyczaje to znajdzie się osoba która się wyśmiewa z moich wypieków, dzoisj stało się to samo dlatego proszę o pomoc, bo zabiera mi to całą pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem i Cię rozumiem.

Używam teraz kolejny rok Vianek wzmacniający krem na dzień,a w zimę Redblocker.Ma zielony pigment,który kryje czerwony kolor.Pudrow nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Avelinka napisał:

Mam ten sam problem i Cię rozumiem.

Używam teraz kolejny rok Vianek wzmacniający krem na dzień,a w zimę Redblocker.Ma zielony pigment,który kryje czerwony kolor.Pudrow nie używam.

Używałam redblocker ale ważył mi się na twarzy niestety 😪 zastanawiałam się nad laserem albo świetle IPL , ale boje sie jakoś tych zabiegów😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na zabieg nie pójdę.Tym bardziej przy tej epidemii .

Smaruję Viankiem,jest lepszy od Redblockera,bo chociaż widzę skład.I faktycznie nie można Redblockera nałożyć drugi raz,bo się maśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Avelinka napisał:

Ja na zabieg nie pójdę.Tym bardziej przy tej epidemii .

Smaruję Viankiem,jest lepszy od Redblockera,bo chociaż widzę skład.I faktycznie nie można Redblockera nałożyć drugi raz,bo się maśli.

A po Vianku widzisz jakieś efekty ,tzn. zmniejszył się rumień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, pomaranczarka napisał:

a moze masz po prostu cere naczynkowa i warto byloby zrobic zabieg?

No właśnie chyba mam, bo mimo że mam dopiero 19 lat już na twarzy mam takie popękane żyłki. Nad zabiegiem się zastanawiam bo do mam jeszcze trądzik i chce go wygoić troche przed jakimkolwiek zabiegiem, dlatego się pytałam tu o jakies inne łagodniejsze sposoby 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Vianku cerę mam lepszą.Zmniejsza pory,nie zapycha.I nie muszę fluidu stosować.Po prostu cudo....ale..... No właśnie....nadaje sie tylko na lato 😞

Na chlodniejsze dni już trzeba porządny krem używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do zabiegu.Po jakimś czasie wychodzą naczynka znowu i obok.Więc to walka z wiatrakami.Trzeba wcinać zdrowe rzeczy,używać dobre kosmetyki ,chronić przed mrozem do tego brać suplementy ziołowe typu Sapoven T,Venescin Forte,Ruscoven plus,Venobon.

A dermatolog przepisywala mi Galvenox.Teraz bez recepty jest Galvenox Veno.

I tak sobie radzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2020 o 21:12, Avelinka napisał:

Po Vianku cerę mam lepszą.Zmniejsza pory,nie zapycha.I nie muszę fluidu stosować.Po prostu cudo....ale..... No właśnie....nadaje sie tylko na lato 😞

Na chlodniejsze dni już trzeba porządny krem używać.

Jaki dokładnie używasz ten krem z Vianka? Ja mam normalizujący na noc a się zastanawiam nad kupnem na dzień jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2020 o 21:16, Avelinka napisał:

A co do zabiegu.Po jakimś czasie wychodzą naczynka znowu i obok.Więc to walka z wiatrakami.Trzeba wcinać zdrowe rzeczy,używać dobre kosmetyki ,chronić przed mrozem do tego brać suplementy ziołowe typu Sapoven T,Venescin Forte,Ruscoven plus,Venobon.

A dermatolog przepisywala mi Galvenox.Teraz bez recepty jest Galvenox Veno.

I tak sobie radzę 🙂

Ja byłam na początku lipca u dermatologa i zapisał mi Tetralysal i biorę dawkę 600 mg na trądzik różowaty i mam wrażenie że rumieńce się uspokoiły lekko, tzn. gdy się zawstydze nie są aż tak bordowe jak były.

A na te lasery chyba się skusze, tak z czystej ciekawości czy zadziałają😅

I jest poprawa po tym Galvenoxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×