Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Misiek007

Sexy ubrania

Polecane posty

9 minut temu, Misiek007 napisał:

Co sądzisz o facetach w damskich ciuszkach PS jeśli chcesz ublizac nie odpisuj

Ani mnie to grzeje ani ziębi. Dopóki nikomu się krzywda nie dzieje,to niech każdy robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Misiek007 napisał:

A pozwoliła bys na to swojemu partnerowi? Szczerze 

Myślę że takie ciągoty można zauważyć na początku związku. Jestem hetero i pociągają mnie hetero mężczyźni. Gdybym jednak była panseksualna to tak. Jednak nie pociągają mnie transwestyci itd., więc mój facet by nie mógł tego robić. Jednak samo zjawisko uważam za każdego osobistą sprawę i nie mam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło że nie krytykuje mnie bo większość by to zrobiła bo ja uwielbiam rajstopy i spodniczke:) 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2020 o 04:09, Misiek007 napisał:

Co w tym śmiesznego? 

może nic. Oczywiście mogę zrozumieć, że dla kogoś takie "ukryte odwrócenie ról" to jakiś fetysz. Natomiast patrząc na to "pragmatycznie" to jest coś takiego, że bielizna jest tak konstruowana i dopasowywana, że damska jest bardziej wygodna dla kobiet a męska dla facetów. Dlatego jakoś sobie nie mogę tego wyobrazić. W XIX wieku kobiety to natomiast miały taką bieliznę, że facetowi trudno byłoby się nawet ubrać ... ale widziałem stare kartki, że się przebierali. Więc ten fetysz jest chyba od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do masturbacji używam damskich ciuszków, ubieram bieliznę rajstopy lub pończochy i jeszcze ...enka. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×