Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pixeel7

Nie podnieca mnie seks

Polecane posty

Hej, jestem 21 letnim chłopakiem. Moim problemem z którym tutaj przychodzę jest fakt, że nie podnieca mnie seks. Podnieca mnie wygląd chłopaków i dziewczyn, podnieca mnie "gra wstępna" (tzn całowanie się, obściskiwanie, masaż, dotykanie miejsc intymnych czy nawet wspólna masturbacja) ale nie sam seks. Nie wiem co o tym myśleć, czy to normalne? Ktoś ma lub miał podobnie? Czy da się jakoś nazwać takie zjawisko? Nie można tu raczej mówić o aseksualności, bo wtedy raczej nie czułbym przyjemności nawet z takich rzeczy, o których napisałem wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś uraz psychiczny, nie pomożemy ...potrzebny fachowiec czyli seksuolog chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pixeel7 napisał:

Hej, jestem 21 letnim chłopakiem. Moim problemem z którym tutaj przychodzę jest fakt, że nie podnieca mnie seks. Podnieca mnie wygląd chłopaków i dziewczyn, podnieca mnie "gra wstępna" (tzn całowanie się, obściskiwanie, masaż, dotykanie miejsc intymnych czy nawet wspólna masturbacja) ale nie sam seks. Nie wiem co o tym myśleć, czy to normalne? Ktoś ma lub miał podobnie? Czy da się jakoś nazwać takie zjawisko? Nie można tu raczej mówić o aseksualności, bo wtedy raczej nie czułbym przyjemności nawet z takich rzeczy, o których napisałem wyżej...

seks jest nudny jak flaki z olejem, liczy się uderzyć z dyśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
11 godzin temu, pixeel7 napisał:

Hej, jestem 21 letnim chłopakiem. Moim problemem z którym tutaj przychodzę jest fakt, że nie podnieca mnie seks. Podnieca mnie wygląd chłopaków i dziewczyn, podnieca mnie "gra wstępna" (tzn całowanie się, obściskiwanie, masaż, dotykanie miejsc intymnych czy nawet wspólna masturbacja) ale nie sam seks. Nie wiem co o tym myśleć, czy to normalne? Ktoś ma lub miał podobnie? Czy da się jakoś nazwać takie zjawisko? Nie można tu raczej mówić o aseksualności, bo wtedy raczej nie czułbym przyjemności nawet z takich rzeczy, o których napisałem wyżej...

Jakie masz doświadczenie (ile pełnych stosunków miałeś do tej pory)?🙂 Jesteś w związku i spędza ci to sen z powiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Naprawdę? 😅

Przecież nie na żarty. Może jak ktoś zmienia partnerów jak lateksowe rękawiczki w laboratorium, to dla niego nie będzie to chleb powszedni, tylko nowa potrawa, na którą cieknie ślina jak buldogowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, acordeon napisał:

Przecież nie na żarty. Może jak ktoś zmienia partnerów jak lateksowe rękawiczki w laboratorium, to dla niego nie będzie to chleb powszedni, tylko nowa potrawa, na którą cieknie ślina jak buldogowi.

nitrylowe rękawiczki lepsze ...

https://www.sexystyle.eu/i/full_size_optimized/products/24601221101_nor_a.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

nitrylowe rękawiczki lepsze

Czy ta Pani pracuje jako inseminator🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ddt60 napisał:

w banku spermy?

jak widać pracują tam zwyczajnie wyglądające panie ...

 

Może też pracować w Sanepidzie. Lub jako lekarz 😁😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×