Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ale właśnie taki był cel przeprowadzki do Polski. Przecież wiadomo było że Nikola chce zrobić z siebie gwiazdę instagrama i youtuba. Spotkania, wspólprace.. W Irlandi była nikim. Tutaj youtubowo może wypłynąć na szerokie wody. Wszystko z myślą o sobie. A co jej chłoptaś porabia to nie wiem. Ale kiedyś oglądałam ich live, i w szoku byłam że w miarę mądry i ułożony chłopak jest z tak zadufaną sobie Nikola.

On pracuje jako automatyzujący tester oprogramowania. Z tego co Nikola tłumaczyła, firma zgłosiła się do niego sama z propozycją pracy.  A branża IT ma się dobrze i zarobki są dosyć wysokie. Plus ona teraz ma dużo współprac i reklam, na pewno tutaj jest dla niej o wiele korzystniej niż wtedy gdy była w Irlandii.

10 minut temu, ScreamInSilence napisał:

On pracuje jako automatyzujący tester oprogramowania. Z tego co Nikola tłumaczyła, firma zgłosiła się do niego sama z propozycją pracy.  A branża IT ma się dobrze i zarobki są dosyć wysokie. Plus ona teraz ma dużo współprac i reklam, na pewno tutaj jest dla niej o wiele korzystniej niż wtedy gdy była w Irlandii.

Branza IT bardzo dobrze zarabia, 

Szkoda go, ale jego bardzo na vlogach nie widac, moze obydwoje sa zadufani w sobie

Dnia 3.08.2021 o 23:45, beauty_vlogger napisał:

Ona jest w ciazy? 

W ciazy z pizza i kebabem chyba 😂

• Haha 1

marki, loga, lans, winko, śniadanie w charlotte, zakupki w vitkacu, torebka lui wujtą, wizyta w pradzie, guczczi, ermes. i tak to leci. niesamowicie pusta laska. 

To jest zakompleksiona osoba. Zobaczcie jak zachowuje się będąc z innymi. Wszyskie foty pozowane, noga do góry, na blogu Jessy zaskoczona widać, ze w ogóle nie potrafi sie odnaleźć jak cos nie jest ustawione. 
Istagram jest nudny jak flaki z olejem, ciagle te same nudne foty, zero kreatywności, kopiowanie innych. 
Mówi o zdrowym odżywianiu a wydziela sobie jako kalorie 5 chipsów.

Kiedyś może miała potencjał, teraz w jej „beżowym” świecie z biała pościelą wieje nudą i kompleksami. Brak wiary w siebie a drogie rzeczy tego nie wymażą Nikola. 

Edytowano przez Mini Monia
  • Like 3

Ona juz znalazla swoj styl, juz zawsze bedzie zyla w lansiarskim swiecie insta, zapewniam, ze zaraz bedzie pytac widzki o klinike powiekszania piersi. 

2 godziny temu, Bleblebleb napisał:

Chyba zmniejszania. Już kiedyś pytała o to

Ja ją rozumiem, ze to jej kompleks bo przy niskim wzroście mieć taki biust to jest wyzwanie. 
Jakis czas temu płakała na insta, ze ma złe wyniki badań itp. i ze nagra film. Filmu nie ma od kors, wg mnie wyszło jej pcos. 

Mnie troche smieszy ze robi z siebie taka dobra I robi konkurs dla obserwatorow z produktami  za darmoche te przebrane  I juz przeterminowane bo widzialam miala jeszcze rzeczy dawnoo z Belfastu a te lepsze drozsze  sprzedaje na innym profile ofc zeby marki nie widzialy 😂

Nowa torebka od polene na sto Pro darmocha  ubierze raz I zaraz sprzeda na innym  profilu . Jesli tak zrobi to zrobie screens I wysle do firmy 😈😈😈

Edytowano przez Sklarie
  • Thanks 1

Nicoletta po prostu odleciała w świat Instagrama. Zastanawia mnie jak Mateusz to widzi. Wydaje mi się być on poważnym i ogarniętym chłopakiem. Chociaż pamiętam jak był filmik o tym jak wyremontowali domek w Belfaście i Daisylette coś wspomniała, że gdyby mogła go teraz urządzać to nie byłby w tonacji biało-srebrnej (na który był wtedy wielki szał) tylko w beżach i drewnie (na który szał jest teraz :D) To on tylko oczami poprzewracał i uznał, że styl taki jaki wybrali bardzo mu się podoba. No ale nic nie przepadło, bo mieszkanie które mają obecnie i jego wystrój jest już zgodny z obecnymi standardami Insta 😄

2 godziny temu, ScreamInSilence napisał:

Nicoletta po prostu odleciała w świat Instagrama. Zastanawia mnie jak Mateusz to widzi. Wydaje mi się być on poważnym i ogarniętym chłopakiem. Chociaż pamiętam jak był filmik o tym jak wyremontowali domek w Belfaście i Daisylette coś wspomniała, że gdyby mogła go teraz urządzać to nie byłby w tonacji biało-srebrnej (na który był wtedy wielki szał) tylko w beżach i drewnie (na który szał jest teraz :D) To on tylko oczami poprzewracał i uznał, że styl taki jaki wybrali bardzo mu się podoba. No ale nic nie przepadło, bo mieszkanie które mają obecnie i jego wystrój jest już zgodny z obecnymi standardami Insta 😄

Tak, ona żyje pod insta i dla insta. Wieje nudą, brak pomysłu na siebie, ściąga od innych. Drama z każdej drobnostki. Kompleksy się leczy u specjalisty. 

• Like 1

Samochod na kredyt oczywiscie musi byc instagramowy bo inne influencerki juz go maja 😂 za rok dom albo mieszkanie rowniez na kredyt.

w uk co jedyne bylo ja stac na wczasy w hiszpanii a w PL samochody i nieruchomosci w rok😂😂 zbrzydziła mi sie ta dziewczyna. Zakłamana, obłudna a jej IG to smietnik reklam nikomu nie potrzebnych. Jak komus takiemu mozna zaufac i kupic cos z polecenia skoro ona poleca dziennie 3-5 produktów 😂😂 jej insta jest nijakie, bez stylu. Kopia tego co u innych juz było.. 

• Like 3
  • Thanks 1

45 minut temu, glock15 napisał:

Samochod na kredyt oczywiscie musi byc instagramowy bo inne influencerki juz go maja 😂 za rok dom albo mieszkanie rowniez na kredyt.

w uk co jedyne bylo ja stac na wczasy w hiszpanii a w PL samochody i nieruchomosci w rok😂😂 zbrzydziła mi sie ta dziewczyna. Zakłamana, obłudna a jej IG to smietnik reklam nikomu nie potrzebnych. Jak komus takiemu mozna zaufac i kupic cos z polecenia skoro ona poleca dziennie 3-5 produktów 😂😂 jej insta jest nijakie, bez stylu. Kopia tego co u innych juz było.. 

Akurat z mieszkaniem uważam, że ma racje po co komuś płacić w kieszeń za wynajem jak można mieć w tej kwocie ratę kredytu. Natomiast ja ją obserwuje od dawna i uważam, że po powrocie do Polski bardzo się zmieniła. W Irlandii wiodła zwykłe życie, dużo pracowała, gotowała, po nocach szykowała posiłki do pracy, wiecznie sprzątała i przestawiała a teraz nagle tylko knajpy, relax, zakupy. Mnie wcale nie dziwi, że zatraciła się na instagramie bo jej facet ma normalną pracę to i ona chce zarabiać jak najwięcej bo pewnie już nie wróci do prac jakie miała w Irlandii typu coffie shop czy coś. 

2 godziny temu, beauty_vlogger napisał:

hejka, jestesmy w paryzu kolo restauracji INSTA TRENDY, ale nie bedziemy tutaj jesc :classic_wacko: bo nie dali vouchera :classic_ohmy::classic_biggrin:

Hahahaha😂 udaje ze jest jak ta na netflixie “emily in paris”😂

a czy z nia wszystko jest ok? Wszystkie zdjecia albo od tyłu albo bokiem.. i ubrania XXXL.. 

• Haha 1

Dnia 28.11.2021 o 20:28, glock15 napisał:

Hahahaha😂 udaje ze jest jak ta na netflixie “emily in paris”😂

a czy z nia wszystko jest ok? Wszystkie zdjecia albo od tyłu albo bokiem.. i ubrania XXXL.. 

szkoda matiego, wiecznie na zdjeciach smutny i niezadowolony : ( 

Według mnie powrót do pl jednak na minus, jeśli chodzi o YT. Może nie robiła jakiś mega ambitnych filmików, ale kiedyś oglądało się ją z przyjemnością. 

Dnia 22.11.2021 o 23:39, glock15 napisał:

Kupuje q za chwile wszystko sprzedaje. Pożegnalna się już z nią bo ile można 

17 godzin temu, Bleblebleb napisał:

Rozwalił mnie ten jej strój przy kampanii z aparatem wyglada jakby chłopakowi garnitur podwedzila… rozumiem ze to modne i nawet fajnie wyglada ale nie u niej 😑

Wlasnie tez sie zastanawiałam o co biega 🤔 moze Auri miała sraczke? 😂

• Haha 1

Te oswiadczyny 😞 oczywiscie pierscionek nie na palcu ale w pudelku bo tak to nie ma sensu. Mati jak za kare  na zdjeciach 🤣🤣 gratulacje

15 godzin temu, Sklarie napisał:

Te oswiadczyny 😞 oczywiscie pierscionek nie na palcu ale w pudelku bo tak to nie ma sensu. Mati jak za kare  na zdjeciach 🤣🤣 gratulacje

mnie zastanawia skąd oni maja na to wszystko kasę? przeciez ten pierścionek musiał być meta drogi 😮

Zarobi okolo 8tys zl z czego 4 tys to samo mieszkanie i oplaty. Jedzenie na miescie itd to drugie tyle.. ona po prostu reklamuje i wciska na insta co sie da za 2 tysiace. Wiec potrafi zgarnac kilka tysiecy miesiecznie, i wszystko wpakuje w chanel i tiffany😂 Wkoncu marki przestana ja brac bo ilez jedna moze reklamowac, po czasie stanie sie nie rzetelnym reklamodawca tak jak te całe Andziaksy, luki i inne psy. W sumie juz nim jest..

Ja ją uwielbiałam za starych czasów, zanim jeszcze nie była z Mateuszem. Paradoksalnie wtedy kiedy kupowała w Primarku i była po prostu taka swojska, początki instagrama. Obecny wizerunek totalnie mi do niej nie pasuje! Są osoby, z którymi współgra taki styl, a tutaj mam wrażenie, że wpadła w pułapkę i jakoś to takie na siłę. Instastory też, mimo że dopracowane totalnie nie zapada w pamięci jest takie basic. Dużo osób zostało z nią chyba jeszcze od początków, bo jak na ilość obserwacji ma małe zasięgi, a na youtube to już w ogóle. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się