Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej co o niej sadzicie?  Mi sie wydaje spoko dziewczyna i zaradna . Ale do konca nie rozumiem tego ich nowego biznesu to jest legit?

Kiedyś wydawała mi się spoko nastolatką, jest zaradna i pracowita ale od jakiegoś czasu zaczęłam ją postrzegać jednak jako dość nudną, powierzchowną i zakompleksioną dziewczyną szukającą akceptacji. Nie wiem czy słusznie ale takie wrażenie sprawia.

Ten biznes odrobinę dziwny, już raz były domysły czy to aby na pewno legit bo ich znajomi "wygrywali" nagrody co wytknęli jej ludzie.

• Like 4

Oglądałam parę razy. Wydaje mi się bardzo flegmatyczna i mam wrażenie, jakby jej niespecjalnie zależało. To już Ala albo Siwa są żywsze u siebie.

Lubię ją, ma fajne poczucie estetyki, jest taka szczera i normalna, ale wydaje mi się ze ma problem z zakupami 

kupuje ciuchy i buty naprawdę MASOWO, często modele różniące się od siebie tylko jakimś detalem, w ilości takiej ze do końca sezonu jest nikła szansa, żeby zdążyła to wszystko ubrać chociaż dwa razy 

• Like 1

7 minut temu, Maeve napisał:

Tez mam takie wrazenie. To nikolletta teraz tak?. Gdzie ona teraz mieszka w Polsce?

Mieszka w Irlandii w Belfaście 

kiedys wspominała, ze chce się przeprowadzić do polski ale jeszcze tego nie zrobiła 

Mnie przeraża to jej ciagłe gadanie o żarciu... schudnie 5 kg i trąbi o tym w każdej sekundzie vloga, wszystko się kręci wokół diety, nagle koniec i żarcie wszystkiego co się nawinie, płacz, ze dieta się posypała, ujęcia talerzy i aż sie trzęsie „nie mogę się doczekać aż to zjem” litosci 

12 minut temu, Maeve napisał:

Aha a ile ona ma lat? Cos mowi ze skonczyla 2 rok studiow. Widac ze maja kase.

Dom na kredyt, za granica żadne osiągniecie, lepiej kupić i spłacać niż płacić to samo za wynajem obcym ludziom.

1 godzinę temu, Maeve napisał:

Aha a ile ona ma lat? Cos mowi ze skonczyla 2 rok studiow. Widac ze maja kase.

Rocznik 95 albo 96, ale ręki sobie za to nie dam uciąć.

1 godzinę temu, Linuszka napisał:

Rocznik 95 albo 96, ale ręki sobie za to nie dam uciąć.

95

2 godziny temu, Izix0000 napisał:

Lubię ją, ma fajne poczucie estetyki, jest taka szczera i normalna, ale wydaje mi się ze ma problem z zakupami 

kupuje ciuchy i buty naprawdę MASOWO, często modele różniące się od siebie tylko jakimś detalem, w ilości takiej ze do końca sezonu jest nikła szansa, żeby zdążyła to wszystko ubrać chociaż dwa razy 

Ah tak, zapomniałam wspomnieć o jej problemie z konsumpcjonizmem.. Wszystko na pokaz. Dodatkowo te jej wieczne diety, treningi i lamenty na ten temat, kompleksy i brak akceptacji.  Widać niestety, że nie ma własnego zdania i chce się upodobnić do innych instagirl (powiększanie ust).

Szkoda bo to fajna dziewczyna, może niezbyt charyzmatyczna ale miła i normalna. 

• Like 1

4 minuty temu, kldm napisał:

Ah tak, zapomniałam wspomnieć o jej problemie z konsumpcjonizmem.. Wszystko na pokaz. Dodatkowo te jej wieczne diety, treningi i lamenty na ten temat, kompleksy i brak akceptacji.  Widać niestety, że nie ma własnego zdania i chce się upodobnić do innych instagirl (powiększanie ust).

Szkoda bo to fajna dziewczyna, może niezbyt charyzmatyczna ale miła i normalna. 

Tak.. brak własnego zdania, wiecznie cuduje na tym instagramie i tworzy ankiety, jakie zdjęcia wola obserwujący czy w ramce czy bez... przestawia biurko po pokoju i ankieta gdzie biurko ma stać 😂 Czy przyprawy maja stać na blacie czy ekspres do kawy... nuda i męczarnia

• Like 1

Zapomniałam o stosie dresów, we wszystkich rozmiarach od 34 do 40, oczywiście tez do obserwujących należy decyzja co zostawić a co zwrócić.. chyba bym szału dostała jakbym tak się sugerowała cudzym zdaniem zamiast prezentować to na co mam ochotę wg własnego gustu.

Slyszalam ze chciala wrocic do pl ale tylko do warszawy a wiadomo po co "wracaja bo wiecej darmochy i eventy

• Thanks 1

Nie moge z nia kupujete szmaty a zaraz je sprzedaje 😂

• Haha 2

1 godzinę temu, Sklarie napisał:

Nie moge z nia kupujete szmaty a zaraz je sprzedaje 😂

To jest zastanawiające. Ona zamawia tyle rzeczy i to chyba nawet nie jej rozmiary i zamiast odesłać, to je sprzedaje 🤷. A co z tym ich biznesem? 

Dnia 22.06.2020 o 15:50, Isawitfirst napisał:

Slyszalam ze chciala wrocic do pl ale tylko do warszawy a wiadomo po co "wracaja bo wiecej darmochy i eventy

Teraz to eventów raczej za dużo by nie zaliczyła ale darmochy by miała dużo. Pewnie by nawet nie pracowała normalnie

Właśnie też ja oglądam i trochę nie ogarniam jej tego kupowania i zaraz tego sprzedawania niby ciągle a to zamówiłam za duże to za małe no kurde. Po co jej 30 par adidasów czy dresów a za chwilę filmik o minimalizmie. A po 2 kupili ten domek i teraz z eobi nie chcą tak żyć chcą wrócić do Polski bo sobie inaczej tam życie wyobrażali pod względem finansowym czy nie wiem osiedlowym czy pogodowym UJ wie o co kaman. Twierdzi że trzymają ja tylko studia które już chce skończyć a są nie wypalem. 

• Haha 1

I znowu kolejne dresy i sprzedawanie butów albo jakiś biznes z tego robi że kupuje taniej sprzedaje drożej albo zwyczajnie nie czaje a pierdzieli o minimalizmie 

Teraz w Polsce jest, to w Polsce sprzedaje te buty 🤣🤭

• Thanks 1

Widzieliscie ile ona wpieprza? Jej story to non stop jakies tortile, pizze, kawy z polowa szklanki mleka, chipsy, znowu jakies soki z zawartoscia cukru 90%, lody, i tak kazdego dnia opierdziela to non stop. Za kazdym razem stara sie podkreslac “oh te chipsy maja 80kcal” haha. 
Moja siostra mieszka w jej miescie i mowi ze widuje ja na zywo czesto i ze jest bardzo przy kosci dlatego nie pokazuje czesto dolnej czesci ciala, chodzila bez maseczki po sklepach ze swoim chlopakiem a na insta wielce poucza jak maja sie ludzie chronic przed wirusem😅 jak miala kwarantanne po powrocie z PL to na insta wstawiala tylko story z domu ale zapomniala dodac ze chodzi do supermarketu 🙂 dla mnie ta dziewczyna jest hipokrytka, zero wartosci. Na filmie o ich domu sam jej partner powiedzial ze ona nie za wiele wniosla w zakup i remont domu, nic dziwnego skoro kupuje stos szmat i butow ktorych nigdy nie wynosi 😂. Obserwujcie jej story uwaznie i po kilku tygodniach zobaczycie jaka tam jest hipokryzja, i klamstwo. 

• Thanks 1

Z tego psa robi taka tajemnice ze ho ho z polski jak zwykle taniej i pewnie szamranej hodowli jak to bywa lol

• Like 1

Jak się do Warszawki przeprowadzi, to pewnie będzie jedną wielka reklama 

17 minut temu, Bułeczka napisał:

Jak się do Warszawki przeprowadzi, to pewnie będzie jedną wielka reklama 

A to ludzie myslia ze po co chce sie przeprowadzic 😂 wiadome ze darkocha i eventy

Psa kupila w polsce bo taniej Pani bogaczka, po parku chodzi bez maseczki a rozmiar jej zmienia sie z dnia na dzien, jeszcze chwila i bedzie XXXL. Psem sie zabawi i odstawi w kat tak jak ten stos szmat co kupuje kazdego dnia. 
P.S zastanawiam sie do ktorej godz ona spi no zawsze pierwsze story kazdego dnia dodaje kolo 13 i zazwyczaj sa to jakies zdjecia tego co pochłania na sniadanie.

Dnia 27.02.2021 o 17:04, glock15 napisał:

Psa kupila w polsce bo taniej Pani bogaczka, po parku chodzi bez maseczki a rozmiar jej zmienia sie z dnia na dzien, jeszcze chwila i bedzie XXXL. Psem sie zabawi i odstawi w kat tak jak ten stos szmat co kupuje kazdego dnia. 
P.S zastanawiam sie do ktorej godz ona spi no zawsze pierwsze story kazdego dnia dodaje kolo 13 i zazwyczaj sa to jakies zdjecia tego co pochłania na sniadanie.

Przeciez w jej kraju nie trzbea nosic maski w parku 😂

Widze ze robi tak samo jak sobeauty 

Dostala za darmoche torebke z Polene

Ubrala raz i chce sprzedac  na 2 koncie 😂😂 oj Daisy bo ktos ogarnie i cie zglosi firme i ch  uu jaa dostaniesz nastepnym razem

• Thanks 1

Dnia 3.03.2021 o 18:25, Sloikpowidel napisał:

Przeciez w jej kraju nie trzbea nosic maski w parku 😂

Trzeba.. sprawdz restrykcje covida w Northern Ireland i nie wypowiadaj sie skoro nie wiesz. 

8 godzin temu, glock15 napisał:

Trzeba.. sprawdz restrykcje covida w Northern Ireland i nie wypowiadaj sie skoro nie wiesz. 

To sobie lepiej sprawdz na oficjalnej stronie gov. Na zewnatrz jest zalecane, a nie obowiazkowe. Obowiazkowo w sklepach, komunikaccji publicznej itd 🤷‍♀️

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się