Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Babcia Kasia

egzamin praktyczny czerwiec 2020 opiekun medyczny

Polecane posty

Hej Ja będę zdawała ale 28 także byłabym wdzięczna za podpowiedz jakie będą zestawy 🙂 pozdrawiam i życzę powodzenia w jutrzejszym egzaminie trzymam 👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Migusienka napisał:

Hej Ja będę zdawała ale 28 także byłabym wdzięczna za podpowiedz jakie będą zestawy 🙂 pozdrawiam i życzę powodzenia w jutrzejszym egzaminie trzymam 👍👍

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,  ja zdaje egzamin w poniedziałek 29 czerwca. Wiem, że od dzisiaj zaczynają się egzaminy, dlatego podpytuję o zadania. Trzymam bardzo mocno kciuki za Twój egzamin 👊 i jeśli mogę prosić to napisz jakie mieliście zadania, pozdrawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, no szkoda bo już myślałam ze będę wiedziała co i jak. Trudno jakoś może dam radę.😉 Ok jak tylko będę po napisze co było napewno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia na egzaminie, już trzymam za Ciebie kciuki 👊👊👊 będzie wszystko dobrze, " bo jak nie my to kto" zda ten egzamin 🙂👍🌞😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2020 o 18:38, Babcia Kasia napisał:

Witaj,  ja zdaje egzamin w poniedziałek 29 czerwca. Wiem, że od dzisiaj zaczynają się egzaminy, dlatego podpytuję o zadania. Trzymam bardzo mocno kciuki za Twój egzamin 👊 i jeśli mogę prosić to napisz jakie mieliście zadania, pozdrawiam 

 

Już po? jak poszło, który zestaw miałaś? i co w nim było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, myślę,że będzie wszystko dobrze. Miałam zadanie nr 1. Zmiana pieluchomajtek, mycie pośladków, oklepywanie i zmiana koszuli, napisać trzeba było problemy pacjentki i profilaktykę przeciwodleżynową. Trzymam za wszystkich kciuki. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 czy ktoś z was może już zdawał egzamin teoretyczny na opiekuna medycznego w formie elektronicznej?Ja zdaje juz za kilka dni i zastanawiam się w jaki sposób są pytania:czy wszyscy mają jednakowe i jednakowej kolejności czy każdy ma w innej kolejności pytania?Będę wdzięczna za pomoc 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już pisał egzamin pisemny z opiekuna medycznego na komputerze 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie mial już któs test z OM na komputerze ja mam jutro.czy ktoś mogłby pwoiedzieć na co zwrócić uwagę i mniej więcej jakie pytania byly? praktyczny mam w piatek 21.08.2020 

pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dzis pisałam i zdałam 🙂 pytania u nas każdy miał inne-inna kolejność pytań,inna kolejność odpowiedzi w pytaniu a nawet zupełnie inne pytania.Losowaliśmy numerki i siedzieliśmy w odległości od siebie,ale komisja była bardzo fajna, pracowali z przymróżeniem oka 😉 Po zakończeniu egzaminu przez wszystkich można było wejść i się zalogować ponownie na swoje hasło i sprawdzic wynik 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jutro teorię, nie martwię się nią aż tak strasznie. Postaram sie też zapamiętać pytania i napiszę jutro Wam co uda mi sie zapamiętać. 

Ale miał bym wielką prośbę do osób które zdawały już praktykę. Napiszcie proszę godzinę rozpoczęcia egzaminu i treść zadania. Np.
Godzina 8
-Mycie klatki piersiowej
-Prześcielenie łóżka 
-Przesadzenia z łóżka na wózek 
-Zestaw do mycia głowy

Itd. 

Edytowano przez perseid19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę moderację o połączenie postów

Jestem już po egzaminie zdane. Pytania są mieszane. nie ma zestawów pytań. są one losowane z ogólnego zestawu. 

Niestety wiele nie udało mi się zapamiętać

1.Było pytanie o kolor stolca z krwią. Co ma opiekun zameldować pielęgniarce gdy widzi czarny stolec. Jak on się nazywa. chodziło o stolec smolisty
2.Jak zaopatrzyć oparzenie
3. Do czego jest uprawniony opiekun medyczny koordynujący innych opiekunów W GOPS. Spisać raport z działań opiekunów w terenie
4. Co może zrobić opiekun zajmujący się chorym w domu. Odpowiedź zadbać o czystą bieliznę pościelową 
5. Dwa pytania z profilaktyki przeciwodleżynowej. Materac i gdzie powstają odleżyny 
6. Czego może nabawić się pacjent długo leżący. Zapalenie płuc
7.  RKO
8. Skala lawtona Barthel
9. Pacjentka po operacji nie chce aby opiekun wykonał toaletę całego ciała, co zrobić. przekonać pacjentkę do udzielenia zgody.
10. Pytanie o dystres
11. Pacjentka ma umówioną prześwietlenie, choruje na zapalenie żył głębokich, Jaki sposób transportu z jej pokoju do pokoju badań będzie odpowiedni. 

Ech słaba mam pamięć, jak sobie przypomnę to dopiszę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×