Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Szumowina Pis To dziady?

Byłem dziś nad wodą, coś zaszuuuumiało, widziałem kaczkę. I duduś jakiś latał na niebie

Polecane posty

Pan Szumowski lubi szumić dużo a sam nic nie robi. Dobrze że pali Ci się grunt pod nogami 🙂 Wy-pier alaj! I se pampersa na swój rudy ryj załóż a nie nam Polakom każ nosić!!! Zacznij od siebie. Bo co widzę Pańską przystojną buzię w TV to jakoś ni masz haha. Hipokryzja na maksa. Wie Pan że ta maska więcej zarazków zbiera niż chodzenie bez? Że obdziera to człowiieka z godności? Że nie poznasz kto komuś ukradł torebkę załóżmy? Bo nie da się rysopisu podać? Daj sobie spokój.Nie jestem sam, wiele osób będzie walczyś z tym systemem. W żadnym innym kraju nie było takich rygorystycznych ograniczeń jak w Polsce. Więc wstrzymaj sie pan, o tym ...eniu że znów 'maseczki" mamy nosić. Zacznij od siebie... Kurva kto nami rządzi? Sfrustrowany starszy pan z kotem bez konta, jakis brodacz rudy, i przemiły usmiechnięty Pan po 40stce? Masakra. Szkoda mi tylko postawy Polaków. Że się nie buntują jak za PRL-u. Za dwa miesiące każą wam nosić stalową kulę u nogi i co, też tak z uśmiechem na twarzy załiożycie. Apeluję do mądrych ludzi by poczytali czym jest Covid-19. Nazwa brzmi groźnie ale to tylko zwykla odmiana grypy. NIE DAJMY SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S dajcie jeszcze więcej socjalu. 500+ dla dzieciorobów, 1400 dla bezrobotnych, kurde, 14 pensja dla seniora i uj wie kogo ale nic wam to nie da. My wszyscy młodzi mamy was dośc a ja staram sie uswiadamiać jak największą ilośc znajomych. Po to by na wyborach był wielki wasz koniec 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×