Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mankaa28

Jak odmówić zaproszenia?

Polecane posty

Hej wszystkim :)

Piszę tutaj, ponieważ naprawdę nie wiem co zrobić w tej sytuacji - jest mi na prawdę ciężko. 

Otóż kilka dni temu dostałam zaproszenie na ślub i wesele mojej koleżanki z którą nie miałam długo kontaktu (ostatnio widziałyśmy się w zeszłym roku). Wtedy wspominała, że organizuje swoje wielkie wydarzenie i oczywiście jestem zaproszona razem z moim chłopakiem. Niestety w tym czasie dużo się pozmieniało - rozstałam się z chłopakiem, my straciłyśmy kontakt, więc kompletnie zapomniałam o całej sprawie. Koleżanka odezwała się do mnie po długim czasie, że przyjedzie wręczyć mi zaproszenie, a także żebym szykowała się na panieński. Przyjechała dosłownie na 5 min, gdzie nie miałyśmy czasu pogadać, ponieważ śpieszyła się z innymi zaproszeniami.

Problem tkwi w tym, że kompletnie nie spodziewałam się zaproszenia na wesele, a w tym czasie mam zaplanowany urlop, a po drugie nie za bardzo mam z kim iść. Znałabym tam tylko jedną parę, ale czułabym się jak 5 koło u wozu i nie wiem czy czułabym się dobrze. Zastanawiam się jednak czy to nie jest "błacha" odmowa, ponieważ nie chce żeby zrobiło się jej przykro. A wakacje zarezerwowane...

Do tego dochodzi panieński... bardzo bym chciała chociaż tam się wybrać, ale czy powinnam, jeśli nie zamierzam wybierać się na uroczystość? Termin prawie ustalony i wszystkim pasuje tylko nie mi, ponieważ dwa dni później mam obronę licencjata... ale głupio żeby dziewczyny dostosowywały się do mnie skoro nie zamierzam iść na wesele... Chcę wybrnąć z tej sytuacji, ale kompletnie nie wiem jak się zachować, ponieważ chce żeby wyszło jak należy. 

Bardzo proszę Was o rady co zrobić...

Pozdrawiam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, werrksh napisał:

Bardzo proszę Was o rady co zrobić

Powiedziałbym prawdę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz prawdę co i jak. My jako grupa muzyczna Fokus Group - https://fokusgroup.pl możemy polecić kontakt z zespołem bądź DJ-em który będzie grał na tym przyjęciu i zrobić miłą sprytną niespodziankę w postaci dedykacji jakieś piosenki która miło ci się kojarzy z koleżanką 🙂 Pamiętaj również ze można nagrać notkę  głosową którą zespół/dj może odtworzyć przed dedykacja  🙂

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie maż zupełnie powodu by iść. Skoro nie masz z nią za bardzo dobrego kontaktu to raczej wielkiego problemu też nie powinno być.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×