Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zagubiony22

Czy ona coś do mnie czuje?

Polecane posty

Cześć.

Może nie jestem kobietą ale mam pewne pytanie do kobiet by pomogły mi zrozumieć czy ona coś do mnie czuje.

Mam obecnie 16lat. W klasie jest pewna dziewczyna która mi się podoba lecz nie wiem czy ona coś do mnie czuje. 

Pewna "wróżka"  z rodziny po pokazaniu zdjęcia dziewczyny , która mi się podoba mówiła , że ona się we mnie podko...e lecz jej koleżanki odciągają ją odemnie. Również mówiła że zerka na mnie gdy siedzę na korytarzu lecz tego nie widzę , raz wydarzyła się pewna sytuacja gdy ona przechodziła przez korytarz próbowałem nawiązać kontakt wzrokowy (wtedy siedziałem na ławce pod klasą)  ona na mnie zerknęła odrazu zobaczyła że widzę to wtedy lekko przyspieszyła kroku i usiadła dalej. 

Podczas lekcji nauczyciel prosił by dyżurni przynieśli jakieś przedmioty z sekretariatu. Okazało się że dyżurnych nie ma w szkole. Więc poprosił gospodarza klasy czyli ją  Wybrała pierwszą osobę przy drugiej się chwilę zastanawiała , popatrzyłem się przez chwilę na nią po czym wybrała mnie bym był drugą osobą która pomoże przynieść potrzebne rzeczy. Czy moja reakcja była proszeniem się o wybranie? Czy tylko chciała zwrócić moją uwagę na nią?

Bardziej  "ostrą" sytuacją była luźna lekcja przez duże braki osób w klasie. Na przerwie przy jej koleżankach/przyjaciółkach gdy sama siedziała w ławce zapytałem się czy mogę usiąść z nią 

Odpowiedziała: dzisiaj siedzę sama. W jej głosie był wyczuwalny "hamski/agresywny" ton.

 

Zazwyczaj nigdy prawie nigdy nie rozmawiamy , unika jak tylko może kontaktów wzrokowych.

Podczas lekcji zdalnych gdy nauczyciel zadawał pracę na następną lekcję raz na jakiś czas prosiłem ją o rozwiązane zadania , zawsze bardzo szybko wysyłała zadania których nie mialem.

Jeżeli ona czegoś potrzebowała również starałem się jak najszybciej jej wysłać to czego jej brakowało.  

Podczas sprawdzianów zdobywałem wszystkie poprawne rozwiązania zadań. Jako jedyna potrafiła do mnie napisać czy wszystkie odpowiedzi są prawidłowe. Odpowiadałem że tak. I na tym kończyła się nasza konwersacja.

 

Czy rzeczy które wymieniłem mogą oznaczać że ona coś czuje do mnie? 

Nie mam żadnej pewności do tej "wróżki"  poprostu tak zapytała czy chce żebym wiedział co ktoś o mnie myśli/czuje do mnie więc pokazałem różne zdjęcia dziewczyn , ze wszystkimi jakie są z charakteru sprawdziło się naprawdę tak się zachowują. Gdy pokazałem zdjęcie tej która mi się podoba powiedziała , ona ciebie lubi oraz że podobam się jej , po około dwóch tygodniach pokazałem znów jej zdjęcie powiedziała , ona się w tobie skrycie podko...e.

 

Dodam tylko że ona jest dość nieśmiała jeżeli kogoś dobrze nie zna.

 

Przepraszam za wszystkie błędy jeżeli takowe się pojawiły oraz za momenty które są ciężkie do zrozumienia.

 

Liczę na odpowiedź odpowiedzialnych i dorosłych osób które będą wstanie ocenić poprawnie sytuacje.

Nie życzę sobie chamskich i bezpodstawnych  odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wróżka 😅 ona nic do ciebie nie czuje bo się tylko kolegujecie, ale musisz zapytać się czy ma czas w piątek bo jak nie ma planów to ją zapraszasz na lody i kino 🙂 jeśli się zgodzi to masz radnkę i okazję żeby polubiła cie i coś poczuła do ciebie, a jeśli się nie zgodzi, to sprawa rozwiązana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×