Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lusiaaa

Zaffiro, opinie, zabiegi w warszawie

Polecane posty

Cześć! Minęła mi magiczna liczba 25 lat, poczytałam trochę o zabiegach zapobiegających starzeniu skóry i zdecydowałam się na termolifting zaffiro. Polecacie sprawdzone salony kosmetyczne, które wykonają mi tę usługę? Region Warszawa. Jakieś jeszcze zabiegi przeciwzmarszczkowe jeśli znacie to też chętnie przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaffiro to dobry zabieg przeciwzmarszczkowy, którego działanie jest udowodnione, dobrze wybrałaś. Polecam dwa salony, Newlooks ulica gałczyńskiego, do którego sama uczęszczam, oraz Och Beauty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie Newlooks, a dlaczego polecasz? sama chodziłaś? Mam blisko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, regularnie chodzę i jestem zadowolona z każdego zabiegu i rozwiązania które mi proponują. Ceny są standardowe. Nie przechwalam nic, naprawdę porządny salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie :) mam parę przystanków tramwajem tam, poczytam jeszcze trochę i chyba się wybiorę. Co jeszcze fajnego jest w Newlooks na zmarszczki? Fotoodmładzanie polecasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaffiro lepszy jako przeciwzmarszczkowy, fotoodmładzanie na istniejace już zmarszczki, chociaż mogę się mylić. Dlatego najlepiej jakbyś pytała na miejscu specjalistek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zmarszczek nie mam, szukam przeciwzmarszczkowych, także skoro mówisz że zaffiro lepsze. Ale będę pytać na miejscu, racja, tak najlepiej. Albo telefonicznie pogadam

Edytowano przez Lusiaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam zabieg zaffiro, dokładnie. Jestem umówiona na cały cykl zabiegów według planu. Jestem dobrej myśli, salon ma świetną obsługę i specjalistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już po wszystkim, zabiegi wykonane precyzyjnie, dobrze. Widać, że wysoka jakość. Przebywajac tam wie się, że jest się w profesjonalnym miejscu, na mnie całość wywarła ogromne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam salon Newlook's, robiłam tam serię zabiegów fizjoterapeutycznych, bardzo miła atmosfera, miłe panie na recepcji i ogólnie miło wspominam wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już po kolejnej wizycie. ogólnie czuję się świetnie po kazdym zabiegu, skóra jest taka 'nowa', odzywiona. ciekawe uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Botoksu nie polecam, nie lubię po nim nienaturalnego efektu. Ja bym wybrała karboksyterapie, ale najlepiej dowiedz się co powiedzą w newlooks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×