Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
19justi91

Fenomenalnie fantastyczna

Polecane posty

41 minut temu, Maeve napisał:

Tez to zauwazylam. Odkad nie ma o niej watkow przestalam ja ogladac. Jakos przestala mnie rajcowac. A co tam u karyny?

Mam to samo. Nawet nie chce mi się jej słuchać. Jeszcze bardziej wydaje mi się być wredna z twarzy oraz głosu. Odrzuca mnie póki co jej wredota. 

• Like 1

Nie ma czego oglądać bo w kółko klepie to samo albo reklama...o swoim ojcu nawet słowem nie wspomniała wczoraj, czyli co...nawet życzeń Mu pewnie nie złożyła..a o prezencie dla męża piała jak kogut...smród w rodzinie się zrobił. Szkoda tylko że te osoby co ją subskrybują są tak ślepo w nią zapatrzone , nie widzą tego zakłamania, koloryzowania rzeczywistości na potrzeby wzrostu oglądalności.

• Like 1

Gość marceyla

Zdjecie Karoliny siedzacej na piasku. Jakie ona ma zjechane dlonie.

A gdzie prezent na dzień ojca dla jej taty? Zero wspomnienia nawet na jego temat. Do rodziców nie chodzi tez. 

• Thanks 1

1 godzinę temu, antyklekotowcy napisał:

" tu bedom jeżynki..." co za rodomierzycki dajzman🤦‍♀️

Empik mógł jej wysłać słownik ortograficzny. Ona robi większe błędy niż moja córka w pierwszej klasie szkoły podstawowej. No ale moja córka to jeździ na konkursy ortograficzne a Karynka od małego latała za chłopakami. 

• Like 1
  • Haha 4

Brakuje pomysłów do nagrywania to dawajcie pytania...im bardziej kontrowersyjne tym lepiej. Zaraz zobaczycie jak będzie wzrastać liczba subskrybentów jak w tytule będzie #lgbt

A już komentarz,że ona stała pierwsza w kolejce po urodę jest wręcz śmieszny...Karola nigdzie nie stała bo ona wierzy w Boga, który by ją to "urodą: obdzielił

20 minut temu, Karyna napisał:

Empik mógł jej wysłać słownik ortograficzny. Ona robi większe błędy niż moja córka w pierwszej klasie szkoły podstawowej. No ale moja córka to jeździ na konkursy ortograficzne a Karynka od małego latała za chłopakami. 

To jest najlepsze podsumowanie akcji z książkami i młodości Karolinki 🙂

• Haha 1

33 minuty temu, izka33 napisał:

A już komentarz,że ona stała pierwsza w kolejce po urodę jest wręcz śmieszny...Karola nigdzie nie stała bo ona wierzy w Boga, który by ją to "urodą: obdzielił

Z filtrami to każdy jest piękny. Wicki są pozbawione mózgu. Bez filtrów wygląda jak 40+. Twarz zapryszczona, czerwono szara i styrana bardziej niz u mojej mamy. 

30 minut temu, izka33 napisał:

To jest najlepsze podsumowanie akcji z książkami i młodości Karolinki 🙂

Dzieki😊😊😊😊

2 godziny temu, Kafe napisał:

A gdzie prezent na dzień ojca dla jej taty? Zero wspomnienia nawet na jego temat. Do rodziców nie chodzi tez. 

no dla mnie to mega dziwnie jak ona świętuje ze swoimi dziećmi  dzień ojca..

przecież to święto oznacza dzień SWOJEGO ojca a nie prezenty dla męża. Po co ona daje prezent mężowi???wy też tak robicie ? to dzieci powinny dawać prezent swoim ojcom. A jak są małe to zwykła laurka wystarczy. Prezent ma być dla ojca od dzieci a nie dla męża od żony 🤣

• Like 1

19 godzin temu, Noeliaa napisał:

no dla mnie to mega dziwnie jak ona świętuje ze swoimi dziećmi  dzień ojca..

przecież to święto oznacza dzień SWOJEGO ojca a nie prezenty dla męża. Po co ona daje prezent mężowi???wy też tak robicie ? to dzieci powinny dawać prezent swoim ojcom. A jak są małe to zwykła laurka wystarczy. Prezent ma być dla ojca od dzieci a nie dla męża od żony 🤣

Karolinka ma swój świat i ona wszystkie święta obchodzi inaczej...Dzień Ojca to u niej Dzień Męża 😉

W miss sorry dostawa

zwykly t shirt za 60zl matko co za ceny

plus dostawa oczywiscie

kto to zamawia?

3 minuty temu, Martisha32 napisał:

W miss sorry dostawa

zwykly t shirt za 60zl matko co za ceny

plus dostawa oczywiscie

kto to zamawia?

W chińskim ten sam asortyment i bez kosztów dostawy. 

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Depesz Blu napisał:

I pchły i mole 🙄

Czyli u Karoliny są pchły i mole ????? Bo to wszystko jest z Chin. Dokładnie te same ubrania. A na metkach też pisze Made in ITALY😂😂😂😂

Edytowano przez Karyna

Ona wczoraj zrobila trening sprzedajac w budzie, wyobrazacie to sobie? Wchodzi klient a ta skłony robi. Ona jest .....

Ona poszla do tej budy zeby te dziady z niemiec ktorych nie stac na normalne fajki ja podziwialy .... bo od kiedy granice otwarte to i zolnierze odeszli no i spacery z psem poszly w odstawke ... Juz nie mial kto tego przyglupa ze wsi podziwiac to sobie bude wymyslila 🤣 Pustak jeden biedny ...

Kurde teraz tak sobie mysle ze ten cielak jeszcze zacznie ciasto za darmoche w tej budzie rozdawac i kawe ... do zolnierzy tez latala ... 🤣🤣🤣

29 minut temu, Ivy🌹 napisał:

A skad wiecie ze w budzie cwiczyla? Gadala cos ostatnio? Nie ogladam jej.

Na insta o tym pier..li 😉

Napisano (edytowany)

W ostatnim filmie o wychowaniu dzieci pie...li ze chodzi i Ignacem na rower ... Od kiedy to Ignac na rowerze jezdzic umie? Jeszcze pare dni temu pier...ila ze ze Ignacy ma jakies leki przed rowerem i na nim nie jezdzi ... on chyba nawet nie ma roweru ... Ludzie jak ten babsztyl klamie i koloryzuje ....

Edytowano przez Swinia Pepowina
  • Haha 1

9 godzin temu, Ivy🌹 napisał:

A skad wiecie ze w budzie cwiczyla? Gadala cos ostatnio? Nie ogladam jej.

Tak..na insta gadała,że ćwiczyła w pracy...przesada...a "wicki" będą piały jaka to Karola zorganizowana i wykorzystuje na ćwiczenia nawet czas w pracy...masakra...

8 godzin temu, Swinia Pepowina napisał:

W ostatnim filmie o wychowaniu dzieci pie...li ze chodzi i Ignacem na rower ... Od kiedy to Ignac na rowerze jezdzic umie? Jeszcze pare dni temu pier...ila ze ze Ignacy ma jakies leki przed rowerem i na nim nie jezdzi ... on chyba nawet nie ma roweru ... Ludzie jak ten babsztyl klamie i koloryzuje ....

zgadza się, mówiła,że nie potrafi jeździć na rowerze bo się przewrócił i boi się jeździć. Podejrzewam,że i na rolkach nie potrafi bo gdyby było inaczej już by dawno się chwaliła...ma wyjątkowy talent dziewczę do koloryzowania i bajek pisania. Te rady na temat wychowywania dzieci nie są niczym nadzwyczajnym więc nie ma się co zachwycać nad filmem

To zdjęcie na insta pod którym można zadawać pytania przeraża naprawdę...widać taki lód i zimno w jej ślepiach

Napisano (edytowany)

Ona jest tak wredna i chamska, że nawet jej wlasna rodzina się od niej odcięła. Opowiada takie bajki, że już nikt nie chce byc z nią kojarzony. Wogole się dziećmi nie zajmuje. Jedyne co to im gotuje i to wszystko. Nie ma do nich cierpliwości. Kłamczucha na każdym kroku. Prawka do dziś nie zrobiła bo to tłuk jakich mało. Jak widzę ją jak z mezem organizują rodzinną wyprawę po zakupy spożywcze to mam wrażenie jakby była niepełnosprawna. Sama nie potrafi ogarnąć tak podstawowej. 

Edytowano przez Karyna

Napisano (edytowany)
19 minut temu, Ivy🌹 napisał:

Ja to sie w ogole zastanawiam po co ja ja ogladalam ? Przeciez juz z nudow lepiej popisac na kafe albo ogladac kogos innego. Byl moment ze tez uwierzylam w jej fenomen tak o tym trabila. Ja w nudny swoj dzien wiecej robie niz ona w swoj fenomenalny. Jak ona chce byc taka fenomenalna to powinna ogarnac dom remont caly ogarnac dzieci po sa opoznione widac zachowanie nie takie i rozwoj, maz grubas nie ma wyksztalcenia on tez znajomosc jezykow lezy, prawko  brak wlasnego samochodu, sklep z ciuchami a raczej ...ki lezy, psa nienawidzi nie ma kolezanek rodzina sie odwrocila, dzieci nie maja znajomych, jej maz nie ma znajomych wszystko lezy. Moze powinna sie przeprowadzic do miasta. Kanal prowadzony byle jak, instagram tez. Jedyne co jest u niej youtubowe to to ze schudla i ze gotuje codziennie. A reszta lezy. Pieknie klamie fenomenalnie potem nie wraca do tego.A i jeszcze wycieczki na topie sa te zagraniczne a nie 10 km od domu 🤣🤣🤣

Ja jej już nie oglądam.  Co do dzieci to widać zwłaszcza po synu że jest zaniedbany. On potrzebuje, zeby dużo z nim pracować. W szkole będzie mieć ciężko a ta myślała o trzecim dziecku. Skupia się tylko na sobie i własnych potrzebach a syn tylko jej w życiu przeszkadza. Nie zapomnę jak go ochrzaniła kiedy wszedł do kuchni jak nagrywala albo jak tą mala szarpała. Udaje super matkę a tak naprawdę to ja tam widzę więcej patologii.  Psa nienawidzi oraz się nim brzydzi. Widać jak się zasłania tą swoją ręką przed nim kiedy podchodzi do niej i ją liże. 

Edytowano przez Karyna
  • Like 1

Przed chwilą, Ivy🌹 napisał:

Ja tez nie po co prawda. 🤣. Niech ona sobie pooglada kobiety sukcesu zaradne pracujace robiace kariery wygladajace nie kiczowato i tak dalej a nie ade gade co tak cwaniakowala ze az jest po rozwodzie 🤣. Ona tez spadnie z wysokiego konia kazdy spada. Zauwaz ze teraz jest 100 procent bajkopisarstwa niz realizmu. Ja ja ogladalam jak to bylo mniej bajek. A kogo polecasz do ogladania? Ja polecam eweline be glashes np.

Powiem Ci, że nie oglądam już tak youtuba. Jedynie alicja_z mogę Ci polecić. Super dziewczyna. Szczera, zadbana, zaradna i nie opowiada bajek. Zero koloryzowania. Bardzo ja lubię. Ale chyba ostatnio mniej nagrywa. Kiedyś coś wspominała, że być może porzuci yt. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się