Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
19justi91

Fenomenalnie fantastyczna

Polecane posty

6 minut temu, Monika Arendarska napisał:

No bo mówię, ona nawet jak nie nagrywa, to stara się trzymać kontakt, by suby nie leciały. To częsta praktyka. Ja np cp jakiś czas robię porządki w subskrybcjach i jak wiele miesięcy ktoś nic a nic nie nagrywa ani nie wstawia na IG. to usuwam, bo myślę, że może osoba już nie wróci, albo ogólnie się odzwyczajam i nie chce mi się już oglądać.

A ok rozumiem. Bo ja to mam mało w subskrypcjach i jak już to kanały tematyczne. A z takich kanałów typowo lifestylowych to oglądam ze 4 ale nie subskrybuje. Wpisuje w nazwie albo yt mi wyświetla, że jest nowy film. 

2 minuty temu, Karyna napisał:

A ok rozumiem. Bo ja to mam mało w subskrypcjach i jak już to kanały tematyczne. A z takich kanałów typowo lifestylowych to oglądam ze 4 ale nie subskrybuje. Wpisuje w nazwie albo yt mi wyświetla, że jest nowy film. 

Ja mam trochę ale zwykle słucham, bo np prasuję i sobię włączam w tle gadanine. Jakby tak siedzieć i oglądać, to kto ma na to czas? Chyba, ze jest coś o podróżach, wtedy obejrzę.

Ale nie lubię jak pokazują jak ćwiczą (kogo to obchodzi) a potem całe czerwone i zdyszane mówią do kamery. Niemal pot czuję przez ekran fuj. Jeszcze tylko ta z No to jestem tak robiła i Doriska z DLM. Obrzydliwe to było.

• Like 2

16 godzin temu, izka33 napisał:

i już zapowiedź nowego towaru w sklepie jest..szykować się do bitwy bo towaru zabraknie 😉 ale niedługo powstanie strona sklepu z prawdziwego zdarzenia przecież to towaru będzie dla wszystkich 😉

Ona specjalnie zamawia malo sztuk towaru zeby pokazać chyba ze to towar limitowany. A takie ubrania widzę na marketplace czy olx czyli to jakaś popularna hurtownia. A i te kardigany u niej sa po 81 a widziałam za 75

21 minut temu, Kafe napisał:

Ona specjalnie zamawia malo sztuk towaru zeby pokazać chyba ze to towar limitowany. A takie ubrania widzę na marketplace czy olx czyli to jakaś popularna hurtownia. A i te kardigany u niej sa po 81 a widziałam za 75

Może ją zwyczajnie nie stać żeby kupić większą ilość i potem jej zalegała jako towar niesprzedany..? zastanawia mnie tylko czy niektóre osoby co tydzień naprawdę kupują u niej te ubrania...? ta emiskowronek to też jakaś youtuberka ? ona ciągle jej robi reklamę

6 minut temu, izka33 napisał:

Może ją zwyczajnie nie stać żeby kupić większą ilość i potem jej zalegała jako towar niesprzedany..? zastanawia mnie tylko czy niektóre osoby co tydzień naprawdę kupują u niej te ubrania...? ta emiskowronek to też jakaś youtuberka ? ona ciągle jej robi reklamę

Tak, ona pewnie dostaje za darmo zeby zrobila Karolinie reklame. 

4 minuty temu, Bibi30 napisał:

Może tak być..kiedyś tez widziałam ,że Adagada nosiła i oznaczała ubrania od Karoliny i może faktycznie jest to ciuch za reklamę

48 minut temu, izka33 napisał:

Ta emiskowronek to tak odrzucająca osoba, że szok. Posłuchaj jej, jest ona opropnie wulgarna. Pamiętam na festiwalu kobiet jak spotkała się z Justyną z kanału 10 minut spokoju i ta Emi ledwo zaczęła rozmowę i już leciały u niej wulgaryzmy. Justyna myslala że się przesłyszała i pamiętam jak wtedy jej się dziwnie zrobilo i jak była zniesmaczona tym. 

45 minut temu, Bibi30 napisał:

Ona oraz siarka. 

1 minutę temu, Karyna napisał:

Ona oraz siarka. 

Zgadza się..nie mogłam sobie przypomnieć jak ta druga się nazywa. Dzięki..posłucham tej emi bo dla mnie to ona do tej pory nie istniała

15 minut temu, Karyna napisał:

Ta emiskowronek to tak odrzucająca osoba, że szok. Posłuchaj jej, jest ona opropnie wulgarna. Pamiętam na festiwalu kobiet jak spotkała się z Justyną z kanału 10 minut spokoju i ta Emi ledwo zaczęła rozmowę i już leciały u niej wulgaryzmy.

Idealne towarzystwo dla Karoliny😀 poza kamerą oczywiście.

• Like 1

19 minut temu, lei83 napisał:

Idealne towarzystwo dla Karoliny😀 poza kamerą oczywiście.

no przecież..przed kamerami musi być idealnie, fantastycznie i fenomenalnie 😉

• Like 2

1 godzinę temu, izka33 napisał:

Może tak być..kiedyś tez widziałam ,że Adagada nosiła i oznaczała ubrania od Karoliny i może faktycznie jest to ciuch za reklamę

O Adzie to sobie przypomniała jak jechały na festiwal kobiet i Ada jej wtedy była potrzebna dla towarzystwa więc też jej wysłała za darmo coś  co się jej nie sprzedało. 

Napisano (edytowany)

Widzialyscie ostatnie zdjecie siostry Karoliny, komentarz i odpowiedz Karoliny

Edytowano przez Klerjubl

22 minuty temu, Klerjubl napisał:

Widzialyscie ostatnie zdjecie siostry Karoliny, komentarz i odpowiedz Karoliny

Ja nie widzę komentarza Karoliny. 

9 minut temu, Karyna napisał:

Ja nie widzę komentarza Karoliny. 

na stwierdzenie jednej osoby, że ostatnio brak Karoliny u Natalii i Natalii u Karoliny Karolina odpisała "to prawda 🤩 "

2 godziny temu, Karyna napisał:

Ta emiskowronek to tak odrzucająca osoba, że szok. Posłuchaj jej, jest ona opropnie wulgarna. Pamiętam na festiwalu kobiet jak spotkała się z Justyną z kanału 10 minut spokoju i ta Emi ledwo zaczęła rozmowę i już leciały u niej wulgaryzmy. Justyna myslala że się przesłyszała i pamiętam jak wtedy jej się dziwnie zrobilo i jak była zniesmaczona tym. 

Tej Emi się słuchać nie da i tej jej skrzeku...porażka..nigdy więcej

Możecie się śmiać ale ja na pierwszy rzut oka byłam pewna że ten różowy komplet to piżama...😁🤦

Czytam te komentarze pod zdjęciem Natali i widzę jak się te laski "martwią" czy wszystko między siostrami ok🤢

jaki ten instagram jest obłudny,każda tylko szuka sensacji rewelacji u drugiego 

naprawdę współczuję tym pseudo youtuberkom tego że muszą sprzedawać swoje życie a ludzie mają radoche jak człowiekowi coś nie wyjdzie.

rozumiem jak ktoś ma pomysł na kanał i idzie jak burza, fanów przybywa i widać że ma szansę się wybić

Ale te którym subskrypcji mało co przybywa jak Karolina, Ada Gada, już nie mówię o Natali bo jej całkiem nie wyszło. Po co robić z siebie pośmiewisko?? nie lepiej na etat iść i żyć z twarzą i swoim osobistym życiem dla siebie?

oglądamy ich cała rodzinę, domy , auta , toalety, widzimy w różnych okazjach , humorach, sytuacjach. Co na to cała rodzina i te dzieci które zaraz będą rozumieć.

• Like 3

41 minut temu, Noeliaa napisał:

Czytam te komentarze pod zdjęciem Natali i widzę jak się te laski "martwią" czy wszystko między siostrami ok🤢

naprawdę współczuję tym pseudo youtuberkom tego że muszą sprzedawać swoje życie a ludzie mają radoche jak człowiekowi coś nie wyjdzie.

rozumiem jak ktoś ma pomysł na kanał i idzie jak burza, fanów przybywa i widać że ma szansę się wybić

Ale te którym subskrypcji mało co przybywa jak Karolina, Ada Gada, już nie mówię o Natali bo jej całkiem nie wyszło. Po co robić z siebie pośmiewisko?? nie lepiej na etat iść i żyć z twarzą i swoim osobistym życiem dla siebie?

oglądamy ich cała rodzinę, domy , auta , toalety, widzimy w różnych okazjach , humorach, sytuacjach. Co na to cała rodzina i te dzieci które zaraz będą rozumieć.

Dobrze napisane..Karolina nagrywaniem na Yt spełnia swoje marzenie o byciu aktorką. No i ona ma misję..zarażania wszystkich dookoła optymizmem i uśmiechem. Tylko trochę się zapędziła w tym idealizowaniu swojej rzeczywistości, kreowania swojego świata na "fantastyczny i fenomenalny", tego udawania....życie nie jest tylko "och "i "ach"....zyskałaby więcej będąc prawdziwą i naturalną.

• Thanks 1

13 godzin temu, Noeliaa napisał:

Na siłę nie kręcą tych filmików. Chcą,  to pokazują.  Jakiś cel w tym jest, albo zaspokojenie  jakiś swoich potrzeb. Niby każda  mówi,  że to wycinek z życia,  ale jednak dużo z nich pokazuje swoje mieszkania, domy, dzieci, mezow,  innych członków rodziny. Pokazują też swoje wakacje albo opowiadają prywatne rzeczy,  np o sytuacjach wycieczki rodzinie, o swoich zwiazkach, albo problemach zdrowotnych.  To już bardo dużo. 

• Like 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Monika Arendarska napisał:

Na siłę nie kręcą tych filmików. Chcą,  to pokazują.  Jakiś cel w tym jest, albo zaspokojenie  jakiś swoich potrzeb. Niby każda  mówi,  że to wycinek z życia,  ale jednak dużo z nich pokazuje swoje mieszkania, domy, dzieci, mezow,  innych członków rodziny. Pokazują też swoje wakacje albo opowiadają prywatne rzeczy,  np o sytuacjach wycieczki rodzinie, o swoich zwiazkach, albo problemach zdrowotnych.  To już bardo dużo. 

dużo za dużo 

już sam fakt że pokazują dzieci, męża, dom  to jest porażka 

A kręcą bo nie mają innego pomysłu ma siebie w życiu i marzą o tym żeby żyć z YT.  To jest pozornie proste zajęcie, ale jak faktycznie chcesz z tego żyć to musisz non stop podnosić swoje kwalifikacje, być kreatywnym i mieć pomysł żeby robić to ciekawie. 

Edytowano przez Noeliaa
  • Like 3

Pokazywanie swojej rodziny we vlogach, opowiadanie kiedy ma okres i co gotuje na obiad Karolina nazywa rozwojem osobistym😂😂😂

20 minut temu, Karyna napisał:

Pokazywanie swojej rodziny we vlogach, opowiadanie kiedy ma okres i co gotuje na obiad Karolina nazywa rozwojem osobistym😂😂😂

Ona od dawna stoi w miejscu, "sprzedała" wszystko co miała i teraz myśli co daje...tylko wciąż mnie dziwi ta rosnąca liczba subskrybentów czy obserwatorów

20 godzin temu, Noeliaa napisał:

O tak! To ludzi najbardziej kręci, rajcuje! Mnie to przeraża. To lepsze samopoczucie gdy komuś coś nie wyjdzie. I wszystko to pod postacią niby troski. Świat wirtualny jest zepsuty, tu wielu frustratów znajduje ujście by tłamsząc kogoś,  znaleźć pocieszenie dla siebie. Sama nie wiem czy podziwiam, czy współczuję you tuberkom takiej, jakby nie było pracy.

• Like 2

Jestem ciekawa o jakim rozwoju osobistym ona mowi (pod fotka na insta). I te wychwalanie swojego meza brzmi jakby chciala dopiec komus, czyzby swojej rodzince? Komentarze pod zdjeciem wylaczone, przynajmniej u mnie. Tez nie mozecie komentowac? 

3 minuty temu, Bibi30 napisał:

Jestem ciekawa o jakim rozwoju osobistym ona mowi (pod fotka na insta). I te wychwalanie swojego meza brzmi jakby chciala dopiec komus, czyzby swojej rodzince? Komentarze pod zdjeciem wylaczone, przynajmniej u mnie. Tez nie mozecie komentowac? 

Są komentarze tylko kliknij w ikonkę. Tak wychwala tego męża jakby ona jedyna go miała.

• Thanks 1

6 godzin temu, izka33 napisał:

Ona od dawna stoi w miejscu, "sprzedała" wszystko co miała i teraz myśli co daje...tylko wciąż mnie dziwi ta rosnąca liczba subskrybentów czy obserwatorów

moim zdaniem liczna subskrypcji przybywa Karolnie wolno. 5 lat na yt ma 40tys, to jest słabo 

Nie mówię już o Adzie bo ma 3 razy mniej czy Natalii która nie ma prawie nic 

2 minuty temu, Noeliaa napisał:

moim zdaniem liczna subskrypcji przybywa Karolnie wolno. 5 lat na yt ma 40tys, to jest słabo 

Nie mówię już o Adzie bo ma 3 razy mniej czy Natalii która nie ma prawie nic 

Ona 4 lata nagrywa chyba..ja nie wiem w jakim tempie powinny rosnąć te subskrypcje, moim zdaniem 41 tys to nie jest mało. Ada ma wywalone już na Yt a Natalia nim dobrze zaczęła już skończyła karierę

nasza celebrytka poszła z MĘŻEM na spacer na wybory, bez dzieci!! i wróciła! też bez dzieci!  no co za szał, trzeba uwiecznić na story, że zagłosowała. 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się