Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
19justi91

Fenomenalnie fantastyczna

Polecane posty

6 minut temu, Ivy ­čśł napisa┼é:

no dokladnie. Nie slucham jej tylko przewijam . Moze i dala te ciuchy tamtej ale ona jest tak skapa ze mi to do niej nie pasuje alw tamta powiedziala dala mi. Mam dosc karyny. 

Siostrze sprzedaje stare ubrania, na ┼Ťwi─Öta rodzinie porozdawa┼éa darmoszki z Ziaji a jakiej┼Ť wulgarnej skowronek wysy┼éa ubrania za darmo. Niez┼éa z niej c├│rka i siostra.┬á

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
7 godzin temu, Ivy­čŹĆ napisa┼é:

Dzisiaj mial byc fenomenalny dzien obiad w wiejskiej budzie a tu nic? Brak relacji

Pewnie bedzie vlog z tego wydarzenia ­čśé­čśé

Udost─Öpnij ten post

Dnia 4.08.2020 o 19:31, vanyasa napisał:

O kim to w─ůtek?

o Karolinie My┼Ťlwiec

Udost─Öpnij ten post

Niech mnie kto┼Ť poprawi z tych co s┼éucha┼é dzisiejszego story...ona opala dupsko a Jej dzieci obok si─Ö k─ůpi─ů w basenie????

Udost─Öpnij ten post

16 minut temu, izka33 napisał:

Niech mnie kto┼Ť poprawi z tych co s┼éucha┼é dzisiejszego story...ona opala dupsko a Jej dzieci obok si─Ö k─ůpi─ů w basenie????

Tak dok┼éadnie te┼╝ my┼Ťla┼éam ┼╝e si─Ö przes┼éysza┼éam. Ona jest skrajnie nieodpowiedzialna...

Udost─Öpnij ten post

20 minut temu, 19justi91 napisał:

Tak dok┼éadnie te┼╝ my┼Ťla┼éam ┼╝e si─Ö przes┼éysza┼éam. Ona jest skrajnie nieodpowiedzialna...

To ju┼╝ nawet nie wiem co powiedzie─ç bo musia┼éam cofn─ů─ç i drugi raz ods┼éucha─ç czy dobrze s┼éysza┼éam

Udost─Öpnij ten post

6 godzin temu, 19justi91 napisał:

Cała karyna.. na wybory jak chodziła to dzieci same w domu zostawiała. najwazniejsza jest ona i.. jej .....

Udost─Öpnij ten post

Ostatnim filmie Karolina jako modelka...sztuczna wr─Öcz a Jej nogi w trampkach..masakra...jak dwie kolubryny bez kostek...

Udost─Öpnij ten post

55 minut temu, izka33 napisał:

Ostatnim filmie Karolina jako modelka...sztuczna wr─Öcz a Jej nogi w trampkach..masakra...jak dwie kolubryny bez kostek...

A┼╝ sobie zerkn─Ö┼éam bo nie ogl─ůdam jej ostatnio. Faktycznie masakra. Nogi ma straszne, kostek to nawet nie wida─ç. Jej nogi wygl─ůdaj─ů jakby by┼éy spuchni─Öte. A te ci─ůgle poprawianie w┼éos├│w i g┼éowa spuszczona w d├│┼é kiedy prezentuje ubrania dra┼╝ni. Ona dalej czuje si─Ö niepewnie i ma mega kompleksy.

Edytowano przez Karyna
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, Mięta napisał:

I ten krokomierz ­čśĹ

Musi by─ç obowi─ůzkowo bo bez niego nie wiedzia┼éaby na ile ┼╝arcia mo┼╝e sobie pozwoli─ç i ile musi spali─ç ­čśë

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Strasznie to sztucznie wyszlo. Widac, ze chciala zeby bylo mega jutubowo, ale krempacja wziela gore. Slaboooo

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö