Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
19justi91

Fenomenalnie fantastyczna

Polecane posty

2 minuty temu, Ivy­čî╣ napisa┼é:

Ja ja tez ogladalam od dawna i tak ostatnio nie nagrywa. Wcale sie nie dziwie mnie tez by sie nie chcialo juz

Tym bardziej, że to nie jest jej źródło utrzymania tylko normalnie pracuje. Fajna babeczka, taka normalna. Nie to co agresywna Karyna. 

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

No wiecie co dziewczyny....przcie┼╝ pod ostatnim filmem Karoliny pe┼éno komentarzy z kt├│rych wynika,┼╝e jest ona dla innych wzorem ! do na┼Ťladowania...wr─Öcz jednej osobie u┼Ťwiadomi┼éa jak─ů to niedobr─ů mam─ů jest. Od takich dla kt├│rych jest ona wzorem to jak najdalej bo tylko wi─Öcej takich "Karolin" si─Ö porozwija...je┼╝eli chodzi o YT osobi┼Ťcie polecam Green Canoe.┬á

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
10 minut temu, Ivy­čî╣ napisa┼é:

No dokladnie. Ale czy Karyna sie utrzymuje z yt? Musiala wrocic do budy to raczej nie. Dostaje jakies kosmetyki ale czy warto sprzedawac siebie i rodzine dla kilku kosmetykow. Nie warto. Spokoj jest bezcenny.

Karolina nie ma w realu do kogo buzi otworzy─ç wi─Öc udaje w internecie, ┼╝e ma kole┼╝anki. Alicja prowadzi normalne ┼╝ycie towarzyskie, po pracy spotyka si─Ö z kole┼╝ankami. Karoliny nikt w realu nie lubi,┬á nawet z siostr─ů si─Ö nie spotyka wi─Öc kreuje swoje fenomenalne i fantastyczne ┼╝ycie na portalach spo┼éeczno┼Ťciowych . W ten spos├│b si─Ö dowartosciowuje. Widocznie na ┼╝ywo nikt jej nie prawi komplement├│w, nie pogada z ni─ů wi─Öc szuka atencji i lajkow wsrod obcych osob nawet kosztem dzieciakow. Syn b─Ödzie posmiewiskiem w szkole nie tylko przez swoje op├│┼║nienie ale te┼╝ przez mamuske.┬á

Edytowano przez Karyna

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, izka33 napisał:

No wiecie co dziewczyny....przcie┼╝ pod ostatnim filmem Karoliny pe┼éno komentarzy z kt├│rych wynika,┼╝e jest ona dla innych wzorem ! do na┼Ťladowania...wr─Öcz jednej osobie u┼Ťwiadomi┼éa jak─ů to niedobr─ů mam─ů jest. Od takich dla kt├│rych jest ona wzorem to jak najdalej bo tylko wi─Öcej takich "Karolin" si─Ö porozwija...je┼╝eli chodzi o YT osobi┼Ťcie polecam Green Canoe.┬á

Jasne, taka super z niej matka, ┼╝e wychowa┼éa syna kt├│ry boi si─Ö w┼éasnego cienia. Ja nie chce wiedzie─ç, jak ona go traktuje oraz c├│rk─Ö po wy┼é─ůczeniu kamery. Szarpanie, strofowanie by┼éo na wizji oraz zakaz pomalowania kolorowanki z motywem choinki bo matka tu i teraz chce powiesi─ç j─ů na drzwiach zamiast da─ç synowi pokolorowac.┬á

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Karyna napisał:

Karolina nie ma w realu do kogo buzi otworzy─ç wi─Öc udaje w internecie, ┼╝e ma kole┼╝anki. Alicja prowadzi normalne ┼╝ycie towarzyskie, po pracy spotyka si─Ö z kole┼╝ankami. Karoliny nikt w realu nie lubi,┬á nawet z siostr─ů si─Ö nie spotyka wi─Öc kreuje swoje fenomenalne i fantastyczne ┼╝ycie na portalach spo┼éeczno┼Ťciowych . W ten spos├│b si─Ö dowartosciowuje. Widocznie na ┼╝ywo nikt jej nie prawi komplement├│w, nie pogada z ni─ů wi─Öc szuka atencji i lajkow wsrod obcych osob nawet kosztem dzieciakow. Syn b─Ödzie posmiewiskiem w szkole nie tylko przez swoje op├│┼║nienie ale te┼╝ przez mamuske.┬á

Zgadzam si─Ö z tym co napisane wy┼╝ej. Ona wsr├│d najbli┼╝szych os├│b i w otoczeniu nie cieszy si─Ö sympati─ů i st─ůd to szukanie poklasku w necie. Co do Ignacego, to mam dziecko w tym samym wieku. Od wrze┼Ťnia pierwsza klasa ,┬áczyta p┼éynnie bez zajakni─Öcia si─Ö i m├│wi oraz czyta w obcym j─Özyku bo chodzi do szko┼éy za granic─ů.

Udost─Öpnij ten post

Ona nie raz udowodni┼éa,┼╝e nie liczy sie z tym co chce synek..choinki pokolorowa─ç nie da┼éa, urodzin z dziadkami nie pozwoli┼éa sp─Ödzic o czym jej ch┼éopiec sam powiedzi┼é,┼╝e tego chce..wr─Öcz celoo zabrala go dalej od nich i sp─Ödzi┼éa jego i swoje┬áurodziny z aala od rodziny,┼╝eby si─Ö nie t┼éumaczy─ç czemu nikogo nie by┼éo u niej z tej okazji. Grunt to myli─ç innym oczy ze fenomenalnie fantastyczny wyjazd by┼é prezentem dla Ignacego....a ju┼╝ tort urodzinowy przebi┼é wszystko ­čśë

Udost─Öpnij ten post

mialam ostatnio przerwe w sledzeniu karoliny, ale widze, ze zbyt wiele nie stracilam┬á­čśë┬áale zastanawia mnie ta sytuacja z rodzina. ona zawsze podkreslala swoje fantastyczne relacje z rodzina, fenomenalna wiez z siostra a z tego co widze to nawet juz sobie nie komentuja zdjec. na dzien ojca tez brak fotki czy chocby wzmianki o tacie. tak samo ta sytuacja z zostawianiem prezentu dla ignacego podczas ich nieobecnosci i odwiedziny samej babci. a u natalii wrecz przeciwnie - turbo rodzinnie, duzo zdjec ze wszystkimi. myslicie, ze to rzeczywiscie przez jej koloryzowanie i ogolnie prowadzenie youtube┬áczy to jakas grubsza sprawa?

Udost─Öpnij ten post

Po wysluchaniu dzisiejszego story ku...a ! zapomniałam sobie zaplanować picie koktajlu truskawkowego...;) 

Mieć wielki ogród ale po co samemu uprawiać warzywa jak można zachwalać zakupy na rynku..ona jest zwyczajnie leniwa. Co to za praca sprzedawanie fajur czy lumpów? ona nigdy w życiu nie zaznała smaku prawdziwej ciężkiej pracy

Udost─Öpnij ten post

Jej jedyn─ů metod─ů wychowawcz─ů jest zawali─ç pok├│j syna zabawkami z plastiku, ┼╝eby mie─ç ┼Ťwi─Öty spok├│j. Oni nic razem nie robi─ů jako rodzina. Zero kreatywnego sp─Ödzania czasu wolnego. Zero nauki, po┼Ťwi─Öcania swojego czasu synowi, jakiego┼Ť zaanga┼╝owania. Najwa┼╝niejsze aby mia┼é ┼╝o┼énierzyki i najlepiej zamkn─ů┼é si─Ö w pokoju na ca┼éy dzie┼ä.┬á

Udost─Öpnij ten post

Nawet je┼Ťli Ignac nie potrafi je┼║dzi─ç rowerem to od tego jest matka, ┼╝eby go nauczy┼éa, pr├│bowa┼éa prze┼éama─ç jego strach, dopingowa┼éa go aby zdobywa┼é nowe umiej─Ötno┼Ťci ┼╝yciowe. Co ten dzieciak potrafi opr├│cz przek┼éadania zabawek z jednego k─ůta w pokoju do drugiego? On ma 7 lat. Dzieci maj─ů w tym wieku ju┼╝ swoje pasje, hobby.┬á

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Masakra jaki ten jej facet to kanapowiec. W pracy siedzi ca┼éy dzie┼ä na ty┼éku i pewnie wi─Ökszo┼Ť─ç i tak przed kompem bo klient├│w tam nie za du┼╝o jak Karyna potrafi zrobi─ç ca┼éy trening a po pracy te┼╝ siedz─ů i ogl─ůdaj─ů seriale. U mnie latem to tv praktycznie ca┼éy czas wy┼é─ůczony bo szkoda dnia a tede to by calymi dniami siedzia┼é albo le┼╝a┼é i ogl─ůda┼é filmy. Ju┼╝ teraz on przecie┼╝ ledwo chodzi a z ka┼╝dym rokiem b─Ödzie coraz gorzej jak si─Ö nie we┼║mie za siebie.┬á

A Karolina zamiast zainwestowa─ç w porz─ůdna farb─Ö albo w fryzjera to co 3 tyg przez p├│┼é tyg chodzi z siwym odrostem bo u┼╝ywa takiej farby. Ale ona i tak ludzi na ┼╝ywo nie widzi to jej to nie przeszkadza.┬á

Edytowano przez Karyna
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Ivy­čî╣ napisa┼é:

Praca moze byc ciezka i moze byc satysfakcjonujaca.

To prawda, jednak nie w przypadku Karoliny. Ona sprzedała swoje najintymniejsze sprawy w necie by tylko kasa się zgadzała. 

Dzisiaj zako┼äczenie roku szkolnego, pocz─ůtek wakacji a ona b─Ödzie uczy─ç czyta─ç "Ignaca". Ch┼éopiec chodzi┼é do prywatnego przedszkola i ┼╝adnego zako┼äczenia roku nie ma ? ona ┼╝yje zupelnie oderwana od rzeczywisto┼Ťci.

Udost─Öpnij ten post

15 minut temu, Ivy­čî╣ napisa┼é:

A ona to wiadomo nawet szkoda ja porownywac do pracy z satysfakcja bo wtedy ubliza sie tym co tak zyja . 

Idealne okre┼Ťlenie

Udost─Öpnij ten post

Jestem przerazona tym co wypisuja pod jej filmem widzki jak ja podziwiaja i jaka jest idelana matka. Nasza gwiazda to w piórka juz dawno obrosla a teraz to ilosc piorek podwoi... co za bzdury ona wygaduje. Ignas ma kontakt z rowiesnikami na placu zabaw... ameryke odkryla ze 7 latek moze i ma obowiazku. Moj roczniak ma..... 

Udost─Öpnij ten post

19 minut temu, Gosc dnia2 napisał:

Jestem przerazona tym co wypisuja pod jej filmem widzki jak ja podziwiaja i jaka jest idelana matka. Nasza gwiazda to w piórka juz dawno obrosla a teraz to ilosc piorek podwoi... co za bzdury ona wygaduje. Ignas ma kontakt z rowiesnikami na placu zabaw... ameryke odkryla ze 7 latek moze i ma obowiazku. Moj roczniak ma..... 

Po dzisiejszym story to ja nie wiem czy Ignacy za te swoje "obowi─ůzki" nie ma w┼éa┼Ťnie placone skoro tak─ů kas─Ö uzbiera┼é na t─Ö zabawk─Ö. B─Ödzie starszy to pojawi si─Ö problem by zrobil cokolwiek bezinteresownie, bez p┼éacenia Mu.┬á

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, izka33 napisał:

Po dzisiejszym story to ja nie wiem czy Ignacy za te swoje "obowi─ůzki" nie ma w┼éa┼Ťnie placone skoro tak─ů kas─Ö uzbiera┼é na t─Ö zabawk─Ö. B─Ödzie starszy to pojawi si─Ö problem by zrobil cokolwiek bezinteresownie, bez p┼éacenia Mu.┬á

Karolina juz sie wygadala kiedys ze placi mu za obowiazki domowe

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Ivy­čî╣ napisa┼é:

A moze ona klamie ? Mial urodziny jakies pieniadze moze dostal od dziadkow chrzesnego dolozyli mu stowke a stowke zarobil? Nie wiadomo ile zbieral moze rok

Powiedziała,że zarobił w 3 msce

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, izka33 napisał:

Powiedziała,że zarobił w 3 msce

Wedlug karyny on pomaga i ma obowiazki a to zwykle wykonywanie polecen za nagrode pieniezna.

Pokoj pelen plastiku to marzenie tego dziecka

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
4 godziny temu, izka33 napisał:

Karolina usuwa i blokuje wszystkie komentarze, ktore nie sa pochlebne i wychwalajace nasza gwiazde. Moje komentarze nie sa widoczne przez to, ze kiedys odpowiedzialam pod jakims vlogiem mowiac prawde, ale nie pasujaca Karolinie. Nie byl to hejt, ale nie byl slodkopierdzacy wiec juz mam bana na komentarze u niej. Dlatego czytajac, co ludzie pisza pod vlogami mozna pomyslec, ze ona taka wspaniala i zbiera tylko pozytywy. Jest zaklamana i zakompleksiona maksymalnie. 

Green Canoe tez ogladam. Lubie ja za profesjonalizm i autentycznosc. Lubie tez jej live'y na insta, niestety sa przewaznie niezapowiedziane i niezapisywane. 

Edytowano przez Bibi30
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

Juz go nie ma..... ja go widze z mojego konta z ktorego napisalam ale z innego juz go nie widac

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Ivy­čî╣ napisa┼é:

Na yt czy insta?

Ok cokolwiek teraz napisze to nie jest to widoczne

Udost─Öpnij ten post

1 minut─Ö temu, Ivy­čî╣ napisa┼é:

a co jej napislaas nie wchodze juz na jej kanal.

"Dziewczyny wy tak na serio pelne podziwu? Czy karolina robi cos naprawde wyjatkowego i szczegolnego wychowujac swoje dzieci? Kazda z Was jest super i najlepsza matka dla swojego dziecka /  dzieci. Dzieci nie odliczaja jakie bledy popelniacie. Kazda matka popelnia bledy . Kazde dziecko jest inne, co dziala u karoliny moze nie dzialac u was. Karolina sie stara byc najlepsza matka jak potrafi, tez popelnia bledy ktore widac w jej vlogach,ale kazda z was jest super matka, pamietajcie o tym. Nie idealizujcie innych matek bo nie jestescie w niczym gorsze  . Wasze dzieci was kochaja za to jakoe jestescie"

Udost─Öpnij ten post

8 minut temu, Ivy­čî╣ napisa┼é:

Nie !!! Niepotrzebnie pisalas bo cie ukryla mnie tez tak zrobila. Ona wszystko  co nie jest lizpdupstwem ukrywa. Ale sral ja piees po co mi do niej dostep jak ja nie ogaldam

Cwaniara. Taka motywatorka. Zamiast wsomnic o tym ze kazda znas jest najlepsza matka to woli przyjmoa achyty nas soba tylko. Egoistka

Udost─Öpnij ten post

Natalia na isntastory wstawi┼éa fot─Ö syna z dyplomem ko┼äcz─ůcym przedszkole a "gwiazda"nawet nie wspomnia┼éa o tym ┼╝e Ignacy ko┼äczy przedszkole....wr─Öcz przeciwnie...czyta─ç go b─Ödzie uczy─ç dzisiaj..­čĄŽ­čĄŽ­čĄŽ

Udost─Öpnij ten post

29 minut temu, Gosc dnia2 napisał:

"Dziewczyny wy tak na serio pelne podziwu? Czy karolina robi cos naprawde wyjatkowego i szczegolnego wychowujac swoje dzieci? Kazda z Was jest super i najlepsza matka dla swojego dziecka /  dzieci. Dzieci nie odliczaja jakie bledy popelniacie. Kazda matka popelnia bledy . Kazde dziecko jest inne, co dziala u karoliny moze nie dzialac u was. Karolina sie stara byc najlepsza matka jak potrafi, tez popelnia bledy ktore widac w jej vlogach,ale kazda z was jest super matka, pamietajcie o tym. Nie idealizujcie innych matek bo nie jestescie w niczym gorsze  . Wasze dzieci was kochaja za to jakoe jestescie"

Ja widz─Ö tw├│j komentarz pod filmem

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, izka33 napisał:

Ja widz─Ö tw├│j komentarz pod filmem

Juz jest spowrotem! Ba nawet jest odpowiedz 

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!