Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
19justi91

Fenomenalnie fantastyczna

Polecane posty

35 minut temu, Gosc dnia2 napisał:

"Dziewczyny wy tak na serio pelne podziwu? Czy karolina robi cos naprawde wyjatkowego i szczegolnego wychowujac swoje dzieci? Kazda z Was jest super i najlepsza matka dla swojego dziecka /  dzieci. Dzieci nie odliczaja jakie bledy popelniacie. Kazda matka popelnia bledy . Kazde dziecko jest inne, co dziala u karoliny moze nie dzialac u was. Karolina sie stara byc najlepsza matka jak potrafi, tez popelnia bledy ktore widac w jej vlogach,ale kazda z was jest super matka, pamietajcie o tym. Nie idealizujcie innych matek bo nie jestescie w niczym gorsze  . Wasze dzieci was kochaja za to jakoe jestescie"

Ja widze ten komentarz. Wydaje mi sie, ze ona zrobila sobie zatwierdzanie komentarzy tak jak Miszmaszka. Moj komentarz tez widac teraz pod jej vlogiem, ale jest neutralny. Patrzylam 30 min temu I bylo 28 komentarzy a teraz 57. Na 100% zatwierdza to co jej pasuje. 

• Like 2

4 minuty temu, Bibi30 napisał:

Ja widze ten komentarz. Wydaje mi sie, ze ona zrobila sobie zatwierdzanie komentarzy tak jak Miszmaszka. Moj komentarz tez widac teraz pod jej vlogiem, ale jest neutralny. Patrzylam 30 min temu I bylo 28 komentarzy a teraz 57. Na 100% zatwierdza to co jej pasuje. 

To prawda. Jest teraz widoczny. 

Przed chwilą, Ivy🌹 napisał:

Ale wczesniej nie bylo chyba bo nie widzialam.

Moze faktycznie czekal w kolejce   na pozwolenie 😂

Ja też długi czas widziałam 28 komentarzy, potem nagle 55..teraz już 61

To jest cwaniara. Nie piejesz z zachwytu to znaczy ze jestes przeciwko niej. Ale kolejny film o samookceptacji bedzie. Kolejne bzdury od osoby z zaburzeniami odrzywiania

• Like 1

3 godziny temu, Ivy🌹 napisał:

Jak sie wdasz z nia w dyskusje pod tym komentarzem to juz ukryje. Mnie tak zrobila na komentarz odp a potem jak napisalam to odp byla juz ukryta

Ja to samo mialam jak jej napisałam o jakości ubrań a zwłaszcza bielizy w pepco. 

• Like 1

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Gosc dnia2 napisał:

To jest cwaniara. Nie piejesz z zachwytu to znaczy ze jestes przeciwko niej. Ale kolejny film o samookceptacji bedzie. Kolejne bzdury od osoby z zaburzeniami odrzywiania

Tak się niby akceptuje a sama przyznała ze jak była grubsza to się wstydziła przed mezem rozebrać. Gada coś co nie jest prawda. Ona jest zakompleksiona ale będzie wmawiać innym jaka jest pewna siebie. No chyba w łazience jak jest sama. Nie wiem jak się można męża wstydzić. Tym bardziej że sam grubas. 

Edytowano przez Karyna
  • Thanks 2

Napisano (edytowany)
42 minuty temu, Depesz Blu napisał:

Co do zaburzeń odżywiania to skoro na śniadanie podaje resztki po Luśce Fuj Fuj to Ignacemu da kasę na kolejny plastik a on zrobi obiad. Tak kiedyś będzie. Wygodnictwo. Zresztą ona zje każdą paperyje 

O to to. Nie zapomnę poszarpanej w rękach szynki na salacie, rzodkiewki z ogonkami czy pomidor z tą twarda częścią ze środka. Ona nic nie wykraja tylko wrzuca wszystko co ma pod ręką. 

Edytowano przez Karyna

Ona potrafi na sniadanie wciagnac 3 wielkie klopsy z dodatkami, ja bym to na obiad zjadla a ta z rana cisnie porcje jak dla chlopa pracujacego na kopalni

Napisano (edytowany)
29 minut temu, papaja&mango napisał:

Tez jecie rybe smazona na sniadanie? 

Ja na śniadanie nie jem nic smażonego. Zjem 2-3 kanapki i jestem najedzona. Obiad jem między 15-17,o  20-tej  kolacja i to wszytsko. No ale ja nie Karyna, że potrzebuję zjeść pół lodówki na samo śniadanie, za chwilę obiad a między posilkami ogrom przekąsek. 

Edytowano przez Karyna
  • Like 1

Ona ma zaburzenia odżywiania i sama to w którymś ze starszych filmów przyznała. Dziś po treningu była aż napalona na myśl o tłustej kolacji więc na zapas dała sobie wycisk z Chodą. To jest nienormalne ! ona ćwiczy i żyje po to żeby żreć, trudno to nawet jedzeniem nazwać.

• Like 2

7 minut temu, izka33 napisał:

Ona ma zaburzenia odżywiania i sama to w którymś ze starszych filmów przyznała. Dziś po treningu była aż napalona na myśl o tłustej kolacji więc na zapas dała sobie wycisk z Chodą. To jest nienormalne ! ona ćwiczy i żyje po to żeby żreć, trudno to nawet jedzeniem nazwać.

To prawda. Ale niech sobie żre i ćwiczy naprzemiennie. Jej życie. Ja jej nie zazdroszcze bo wymagam od życia więcej niż ona. Nie siedzę calymi dniami w domu szykując posiłki i ćwicząc. Ona jest mocno zaburzona ale w sumie niech się męczy w życiu. Nic mi do tego. Wiem jedno, że zaburzenia jedzenia wiążą się z głębszych problemów, braku akceptacji otoczenia, niskiego poczucia wartości. Ale nie współczuję jej. Jest wredna, agresywna i chamska w życiu więc karma do niej wróciła. 

• Like 1
  • Haha 1

Karyna ćwiczyła w kuchni? Tyle niby pomieszczeń ma a musi ćwiczyć w kuchni czy w pokoju syna na wykładzinie? Jaka ona jest obrzydliwa 🤢 

56 minut temu, Ivy🌹 napisał:

Ktos sie pyta u natkipolki o karyne pod ost zdjeciem 🤣

Widziałam to pytanie i nie sądzę by Natalia odp...

29 minut temu, izka33 napisał:

Widziałam to pytanie i nie sądzę by Natalia odp...

28 minut temu, Ivy🌹 napisał:

Na pewno nie odp dzisiaj zauwazylam 

w sumie brak odpowiedzi to też odpowiedź 😉

• Like 2

Nie dowiemy się pewnie nigdy bo Karolina o tym nie powie

Chodziło o to, że rodzina dobrze wie i zdaje sobie sprawę z opóźnienia Ignasia, a Karyna to wypiera. Pod vlogiem Natki ktoś napisał komentarz, że Oliwier bardzo ładnie mówi, w przeciwieństwie do Ignasia, a Natka odpisała dziękuję 😉 no i Karyna się wk...Matka i ojciec są przeciwni temu aby dzieci pokazywać i jeszcze tak naginać wszystko. No i hukloooo 🙂

Czy mi się wydaje czy Ignacy ostatnio ma podobną fryzurę do Oliwera?????  Karyna chyba naśladuje w tej kwestii siostrę. 

41 minut temu, czuczosia napisał:

Chodziło o to, że rodzina dobrze wie i zdaje sobie sprawę z opóźnienia Ignasia, a Karyna to wypiera. Pod vlogiem Natki ktoś napisał komentarz, że Oliwier bardzo ładnie mówi, w przeciwieństwie do Ignasia, a Natka odpisała dziękuję 😉 no i Karyna się wk...Matka i ojciec są przeciwni temu aby dzieci pokazywać i jeszcze tak naginać wszystko. No i hukloooo 🙂

Karyna pewnie chciała cała rodzinkę ustawiać tak jak Tedego. Dobrze, że Natalia na swój rozum i nie robi tak jak jej siostra karze. Podejrzewam, że Karyna wszystkim najchętniej by mówiła co maja robić i mówić. Ale widać, że Natalia to nie typ kłamczuchy i bajkopisarki. Bardzo ja lubię. 

Dnia 26.06.2020 o 10:44, Depesz Blu napisał:

Jeszcze kiedyś coś można było zobaczyć u Karyny. Teraz ani rodziców, ani Natalii, Ignac nie ma kontaktów z dziećmi Natalii. Kiedyś były prezenciki, imprezki a teraz każdy na nią tyłek wypnie bo to widać. Liczą się ćwiczenia i żarcie które wygląda u niej nieestetycznie i nieapetycznie szczególnie w jednym filmiku to śniadanie gdzie powiedziała że jest z resztek po Luśce 🤢 Te dzieci jakieś zastraszone, osowiałe jakby trzymane z dala od ludzi. Dlatego nie jeden rodzic mógłby różne wnioski wyciągnąć np. chociażby że tam jakaś patola się odprawia. Zauważyliście że to wszystko jest od kiedy pojawiła się Łucja? Coś jest nie tak. Tylko co? A Tede zamiast to rzucić i huknąć to łazi jak w zegarku jak mameja pomidorowa. 

Tez zauwazylam, ze odkad urodzila Lucje to jej odbila szajba. Polubilam ja jeszcze dlugo przed tym jak zaszla w ciaze z Lucja i ja ogladalam regularnie. Ale od porodu nie da sie jej sluchac, przewijalam wiekszosc vlogow, a teraz jest z nia jeszcze gorzej. Chyba sie pogubila w tym swiecie idealnego Instagrama i youtube. Tak jakby miala zaburzenia typu borderline. Raz tryska energia i wszystko jest fenomenalne a raz depresja, nie nagrywa, nie odzywa sie na insta i twierdzi ze nie miala weny i musiala odpoczac. A potem sie okazuje, ze powodem byl katar Lusi a Karolina dostala do glowy chocby dziecko moglo jej umrzec od katarku. Powinna szukac terapeuty. 

Wy macie racje...że do czasu zajścia w ciążę to jeszcze szło ją jakoś oglądać ale po urodzeniu było coraz gorzej...

8 godzin temu, Ivy🌹 napisał:

10 minut temu, izka33 napisał:

Wy macie racje...że do czasu zajścia w ciążę to jeszcze szło ją jakoś oglądać ale po urodzeniu było coraz gorzej...

Ja już kiedyś o tym pisałam, że jej odbiło jak zaszła w ciążę a jak już urodziła to wogole. Odkad zaczęła się tłumaczyć, że ciąża była planowana a nie wpadka tak się zapędziła w tych klamstwach i koloryzowaniu, że z każdym miesiącem jest coraz gorzej. Musiała wszystkim udowodnić jaka to jest szczęśliwa bo niby tyle czasu się starała o dziecko. Później też chciała pokazać jaka to z niej super matka, że wszystko ogarnia, zaczęła ćwiczyć, nakładać mocny makijaż żeby czasem nikt jej nie posadził, że wpadła i że miała zupełnie inne plany na życie. Więc żeby tym wszystkim domysłom zaprzeczyć zaczęła grać super woomen. 

1 minutę temu, Ivy🌹 napisał:

Masz racje 🤣🤣🤣 tak bylo

Ja tez pamiętam te tłumaczenie się tym kiedy to kupowała na allegro testy owulacyjne co miało być dowodem ich starań...

Ciekawe czy karyna juz w pizamie, pamietacie jak w tamtym roku o 17 juz w lozkach lezeli kiedy bylo jeszcze widno 

Napisano (edytowany)

Ja pamiętam jak kladla się spać o 17.00 a wstawała o 3. 00 rano.  Ją ta druga ciąża dobiła psychicznie. Wystraszyła się, że przy drugim dziecku nie będzie miała już czasu dla siebie to zaczęła dziwaczeć i wstawac o 3.00 żeby zrobić trening oraz się wymalować na jokera. I potem ta lawina już poszła. Syna zaczęła odpychać, zamykać w pokoju z zabawkami, strofować kiedy wszedł do kuchni, córkę kłaść co chwilę ma drzemki żeby tylko miała spokój. Dzieci mają tam musztrę większą niż w wojsku.  Ustalone pory snu żeby czasem matce nie zaburzyć rytmu dnia.

I teraz mamy to co mamy. Film bez bajkopisarstwa i koloryzacji rzeczywistości to teraz nie istnieje. A hitem było jak dorosła kolebieta  zaczęła wymyślać niewidzialne koleżanki, które do niej przychodzą albo ona wybiera się na spotkanie. Drugi hit to była ściema z sylwestrem. Całkowicie odpłynęła. 

Edytowano przez Karyna

5 minut temu, Karyna napisał:

Ja pamiętam jak kladla się spać o 17.00 a wstawała o 3. 00 rano.  Ją ta druga ciąża dobiła psychicznie. Wystraszyła się, że przy drugim dziecku nie będzie miała już czasu dla siebie to zaczęła dziwaczeć i wstawac o 3.00 żeby zrobić trening oraz się wymalować na jokera. I potem ta lawina już poszła. Syna zaczęła odpychać, zamykać w pokoju z zabawkami, strofować kiedy wszedł do kuchni, córkę kłaść co chwilę ma drzemki żeby tylko miała spokój. Dzieci mają tam musztrę większą niż w wojsku.  Ustalone pory snu żeby czasem matce nie zaburzyć rytmu dnia.

I teraz mamy to co mamy. Film bez bajkopisarstwa i koloryzacji rzeczywistości to teraz nie istnieje. A hitem było jak dorosła kolebieta  zaczęła wymyślać niewidzialne koleżanki, które do niej przychodzą albo ona wybiera się na spotkanie. Drugi hit to była ściema z sylwestrem. Całkowicie odpłynęła. 

To wszytko prawda..ona która przeżywa wszystko 2 tyg wcześniej, tydzień przed już ma srakę jakby nigdy nic wspomina,że się wybierają na Sylwestra do znajomych albo na spotkanie z koleżankami. Nie wzięła pod uwagę tego,że są osoby które ją obserwują dokładniej niż ślepo zapatrzone w nią "wicki" rzucające ochami i achami z byle jej pierdnięcia...półtora roku ćwiczeń i te jej teksty ,że pot jej oczy zalewa...aż się człowiekowi niedobrze robi

Włączyłam jeden z jej starszych filmów, z końcówki roku 2017 z podsumowaniem roku i planami na 2018...ona miała taki spokojny, przyjemny dla ucha głos, chciało się jej słuchać wtedy...teraz wręcz krzyczy, donośnie mówi, wrzeszczy i ta gestykulacja łapskami zniechęca do oglądania a głośny sposób wypowiadania się, do słuchania

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się