Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
19justi91

Fenomenalnie fantastyczna

Polecane posty

Jak to jest mozliwe,ze ona cwiczac juz tyle czasu dalej ma tak bardzo dosc robiac te same treningi?

Ona jest we wszystkim tak niedokladna i niechlujna,wiec te jej treningi tez pewnie nie do konca takie jak byc powinny. Nie zapomne jak wyprala poszewki ze ... do pidlogi, niechluj

• Like 1

"otwiera okno kiedy nie włącza klimatyzatora"..słowa  Karoliny z ostatniego filmu...czyżby celowe wspomnienie o tej słynnej klimatyzacji co to miała być zakładana?

Dziś na story przeszła samą siebie, jak mogła to pokazać? Ją to obrzydza, a widzów nie? Przeobleśna baba.

Pojechala z dziecmi nad wode w najgorszy ukrop i bijące ciepło, no tak ale bedzie odhaczone i z glowy, zamiast po poludniu na spokojnie jak takiego żaru nie ma ,ale ona po poludniu to juz w pizamie smiga 

54 minuty temu, Ivy🌹 napisał:

masz racje. Potem bedzie trening.

Trening już była o 8 rano razem z Luśką, mówiła. O wodzie powiedziała,że jadą popływać tylko,że nikogo pływającego tam nie było a oni ledwie brodzili we wodzie ...w ogóle to ja pierwszy raz widziałam kogoś chodzącego we wodzie w sandałach

1 godzinę temu, izka33 napisał:

Trening już była o 8 rano razem z Luśką, mówiła. O wodzie powiedziała,że jadą popływać tylko,że nikogo pływającego tam nie było a oni ledwie brodzili we wodzie ...w ogóle to ja pierwszy raz widziałam kogoś chodzącego we wodzie w sandałach

Bo w tej wodzie to same kamienie. Karyna zamiast iść z dziećmi do wody to nagrywa. A poza tym to myślałam że zabierze te dzieciaki w jakieś fajne miejsce a tu jakaś dzika "plaża" na odludziu gdzie nawet te dzieci nie popływają. Jedynie co to zanurza stopy i to cała atrakcja. Pewnie posiedzą 1 godz i wrócą bo co tam robić. 

Dzieci od Natalii mają więcej atrakcji i szaleństw u dziadków na placu niż od Karoliny nad tą wodą gdzie je zabrała. 

• Like 1

5 minut temu, Karyna napisał:

Dzieci od Natalii mają więcej atrakcji i szaleństw u dziadków na placu niż od Karoliny nad tą wodą gdzie je zabrała. 

Trudno się nie zgodzić z tym...ona zawsze ma jakieś ...yczne pomysły, które jej się tylko wydają fantastyczne i fenomenalne

W tej rodzinie musi być cholernie gruba sprawa ,że doprowadziła to takiej sytuacji i się nie widują zupełnie

• Like 1

51 minut temu, Ivy🌹 napisał:

Dzieci siostry u dziadka  a jej ?

A jej na dzikiej plaży gdzie nawet nie można się wykąpać bo można nogi pokaleczyć albo trafić na żmije wśród tych chaszczy. Jak takie odludki tam siedzą. 

• Haha 1

Ciekawe czy ten tłumok pójdzie na wybory? Bo poki co cisza, a potem bedzie strzepic ryja w pogadankach jak to źle w kraju

Widziałyście ostatnią fotę na story przed komisją wyborczą??? czyżby czytała kafe??

Napisano (edytowany)
13 minut temu, izka33 napisał:

Widziałyście ostatnią fotę na story przed komisją wyborczą??? czyżby czytała kafe??

Wiedziałam, że tak będzie. Tylko tu przeczyta i sobie przypomni żeby zagłosować i zrobic z tego wydarzenia fotke. Nawet miałam napisać pod tym komentarzem ale wolałam poczekać na jej reakcje. 

A te sandały to z kontenera dla powodzian????? Współczuję ludziom, którzy musieli oglądać jej paskudne stopy. 

Edytowano przez Karyna

To z zdjecie pod komisja swiadczy tylko o tym, jak ona bardzo musi udowadniac ludziom dookola jak jest idealna i wszyscy powinni brac z niej przyklad. Wiecznie sie tlumaczy ze wszystkiego, co jej zarzuca sie na kafeterii. Zero godnosci i swojego rozumu. 

• Thanks 1

zauważyłyście że;

- na dzień ojca ni słowa o swoim tacie - Natalia dodała zdj z tatą z dzieciństwa a Karyna nic nawet słowem nie wspomniała

- na insta ani jednego serduszka dla siostry - i odwrotnie

- dzieci w ogóle nie spędzają czasu z dziadkami - Natalii spędzają, dodaje zdjęcia na insta

- Karyna nie komentuje filmów siostry, ani siostra jej

więc co ona takiego zrobiła że cała rodzina trzyma się razem a ona jest całkiem poza?????

Przed chwilą, gośść napisał:

zauważyłyście że;

- na dzień ojca ni słowa o swoim tacie - Natalia dodała zdj z tatą z dzieciństwa a Karyna nic nawet słowem nie wspomniała

- na insta ani jednego serduszka dla siostry - i odwrotnie

- dzieci w ogóle nie spędzają czasu z dziadkami - Natalii spędzają, dodaje zdjęcia na insta

- Karyna nie komentuje filmów siostry, ani siostra jej

więc co ona takiego zrobiła że cała rodzina trzyma się razem a ona jest całkiem poza?????

Tede też od lat nie utrzymuje kontaktu z nikim z jej rodziny. Oni są dziwakami nie od dziś. Karolina jest toksyczna to  mają jej juz dość. Nie każdy da się zakrzyczec Karolinie. To że jej mąż ja słucha nie oznacza, że pozostałe osoby z jej rodziny będą robić jak ona im zagra. 

• Like 2

2 minuty temu, Depesz Blu napisał:

Te sandały wyglądają jakby ktoś się w nie spultał i nie posprzątał masakra co ona nosi na te swoje giry 🤢

I jeszcze tę paluchy odkryte w calosci. Przecież ona ma OGROMNE haluksy, zderformowane stopy do tego grube jak u hipopotama a ona jeczcze to odsłania. 

Napisano (edytowany)
13 minut temu, Ivy🌹 napisał:

Juz ktos pisal. Ze niby bylo porownywanie synow. Syn siostry wypadl bardziej na plus niz anemik karyny. Moze zazdrosc ze dziadki tak sie opiekuja dziecmi siostry?

Analizując jej filmy czasem mam wrażenie, że ona jest zazdrosna o mame. Ma jakieś braki miłości z dzieciństwa stąd te zaburzenia choćby w postaci bulimii, szukanie atencji i pochlebstw na yt wśród obcych osób. Pamiętam jak była w ciąży i się chwaliła, ŻE JAK BĘDZIE RODZIĆ TO MAMA WEŹMIE DLA NIEJ SPECJALNIE URLOP ŻEBY BYĆ PRZY NARODZINACH ORAZ PÓŹNIEJ ŻEBY JEJ POMOC.  Nic takiego oczywiście nie było. Zamiast czekać na pomoc męża ( w końcu ma prawo do tacierzynskiego) to ona oczekiwała od matki, że wykorzysta urlop na pomoc dorosłej córce bo ta sobie dziecko zrobiła. Jej mama ma dwie córki ale tak jakby Karolina rywalizowała o jej względy. Zawsze opowiadała jakie łącza je fantastyczne relacje. Cieszyła ją myśl, że po porodzie mama będzie przy niej. Tak jakby brakowało jej matczynej miłości za dzieciaka i teraz sobie chciała to zrekompensować. Ona jest bardzo niedowartościowana i zakompleksiona. PEWNIE ZAWSZE BYŁA PORÓWNYWANA Z MŁODSZA, DUŻO SZCZUPLEJSZA SIOSTRA. 

Edytowano przez Karyna
  • Like 2

Dziewczyny miałam napisać zaburzenia odżywiania a nie bulimii. Nie wiem skąd mi się to wzięło. Jakoś tak podświadomie to napisałam. 

Karolina jest walnięta, póki nie urodziła to dało się jakoś ją oglądać, była taka swojska a teraz sam wyraz twarzy przeraża.

Co do dzieci to nie ma co porownywać bo każde w swoim tempie się rozwija, to że rodzic zamiast pomóc musi swoje pajace odstawiać i kroki nabijac to inna bajka. Szczerze to mi szkoda tych dzieciaków. byc może rodzina próbowała na nia wpłynąć a damie to sie nie podobało i dlatego jest kwas bo ona przeciez wie najlepiej.

• Like 2

To prawda. Przed Luska była całkiem ok. Teraz się jej nie da oglądać. Nerwowa krzykaczka

Ulubiencow sobie darowalam. Ona sobie sama nic nie kupuje i nie dobiera. Wiec pewnie reklama darow. Ona zasad podstawowych pielegnacji nie zna. Nic sie tam ciekawego nie dowiem ppza tym co przeczyta z opakowania kosmetyku

• Like 1

11 godzin temu, petunia napisał:

Karolina jest walnięta, póki nie urodziła to dało się jakoś ją oglądać, była taka swojska a teraz sam wyraz twarzy przeraża.

11 godzin temu, petunia napisał:

Co do dzieci to nie ma co porownywać bo każde w swoim tempie się rozwija, to że rodzic zamiast pomóc musi swoje pajace odstawiać i kroki nabijac to inna bajka. Szczerze to mi szkoda tych dzieciaków. byc może rodzina próbowała na nia wpłynąć a damie to sie nie podobało i dlatego jest kwas bo ona przeciez wie najlepiej.

Oczywiscie ze kazde dziecko jest inne ale Karolina nie robi nic by mlodemu pomoc. Pokazuje jak rozwiazuja zadania domowe ale przeciez on nie takiej pomocy potrzebuje

Ignas na bank idzie do szkoly w radomierzycach zeby przypadkiem nie byl w jednej klasie z Olim od Natalii...

Moim zdaniem Ignacy jest calkiem normalnym dzieckiem tylko "zahukanym" przez dominujaca matke. On jest typowym flegmatykiem a ona tego nie rozumie. Nic nie wie o osobowosciach dzieci i ze powinno sie podchodzic indywidualnie do kazdego. Na sile probuje zrobic z niego geniusza, sportowca i przywodce, tylko po co? Nie lepiej go zaakceptowac jakim jest i wspierac w tym co potrafi i lubi. On nie spelnia jej oczekiwan. Zal dziecka. 

• Like 3
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)
12 godzin temu, petunia napisał:

Karolinie odbiło po urodzeniu Łucji bo ona nie jest stworzona do bycia mama gromadki dzieci. Ignacy w zupełności jej wystarczał, zaspokajal instynkt macierzynski. Pamiętam dokładnie film gdzie mówiła, że więcej dzieci nie planuje. Ona potrzebuje przestrzeni, czasu dla siebie, spokoju stąd te wczesne wstawanie przed wszystkimi żeby pobyć sama ze sobą, stąd usypianie córki w dzień po kilka razy, zamykanie syna w pokoju z żołnierzykami, kładzenie dzieci spać o 17.00. Bo ona potrzebuje mieć oddech. Jak Łucji nie było to też czekała na tedego jak wróci z pracy żeby oddać mu syna a ona w tym czasie miała wreszcie czas dla siebie. To nie jest typ matki polki, którą cieszy spędzanie czasu z dziećmi. Ona jest szczęśliwa jak mąż się dziećmi zajmuje. I to nie jest nic złego. Sama mam jedno dziecko i więcej nie chce. Tylko niech ona nie oszukuje innych a przede wszystkim siebie. Pod wpływem teściowej zachciała trzeciego dziecka. A później jest znerwicowana bo musi z tymi dziećmi siedzieć. Pamiętam jeszcze jak była w ciąży to Ignacy w wakacje chodził do przedszkola i wtedy była szczęśliwa bo miała czas dla siebie. Ja w wakacje cieszyłam się, że córka jest ze mną bo mogłyśmy wiele rzeczy robić razem, chodzić na basen, na lody, siedzieć do wieczora na placu zabaw. U Karoliny tego nie było. Wolała jak panie z przedszkola zajmują się jej synem w wakacje kiedy właśnie wtedy idzie porobić wiele fajnych rzeczy wspólnie. Mają podwórko. Aż się prosi żeby tam coś fajnego zrobić dla dzieci i siedzieć tam z nimi. A dla niej to jest kara tak spędzać czas. Ona probuje przed wickami udawać kogoś innego. Udaje szczęście bo by wicki się od niej odwróciły, gdyby się okazało że Lucja to wpadka i wcale nie taka wyczekana. Stąd coraz więcej u niej bajkopisarstwa i zakłamania. Tylko że ludzie to wyczuwają, ta jej nieszczerość. U siostry odrazu widac, że dzieci szczęśliwe i tam panują normalne relacje w rodzinie. Tego nie da się ukryć mimo starań Karoliny. 

Edytowano przez Karyna
  • Like 1

17 minut temu, Karyna napisał:

Karolinie odbiło po urodzeniu Łucji bo ona nie jest stworzona do bycia mama gromadki dzieci. Ignacy w zupełności jej wystarczał, zaspokajal instynkt macierzynski. Pamiętam dokładnie film gdzie mówiła, że więcej dzieci nie planuje. Ona potrzebuje przestrzeni, czasu dla siebie, spokoju stąd te wczesne wstawanie przed wszystkimi żeby pobyć sama ze sobą, stąd usypianie córki w dzień po kilka razy, zamykanie syna w pokoju z żołnierzykami, kładzenie dzieci spać o 17.00. Bo ona potrzebuje mieć oddech. Jak Łucji nie było to też czekała na tedego jak wróci z pracy żeby oddać mu syna a ona w tym czasie miała wreszcie czas dla siebie. To nie jest typ matki polki, którą cieszy spędzanie czasu z dziećmi. Ona jest szczęśliwa jak mąż się dziećmi zajmuje. I to nie jest nic złego. Sama mam jedno dziecko i więcej nie chce. Tylko niech ona nie oszukuje innych a przede wszystkim siebie. Pod wpływem teściowej zachciała trzeciego dziecka. A później jest znerwicowana bo musi z tymi dziećmi siedzieć. Pamiętam jeszcze jak była w ciąży to Ignacy w wakacje chodził do przedszkola i wtedy była szczęśliwa bo miała czas dla siebie. Ja w wakacje cieszyłam się, że córka jest ze mną bo mogłyśmy wiele rzeczy robić razem, chodzić na basen, na lody, siedzieć do wieczora na placu zabaw. U Karoliny tego nie było. Wolała jak panie z przedszkola zajmują się jej synem w wakacje kiedy właśnie wtedy idzie porobić wiele fajnych rzeczy wspólnie. Mają podwórko. Aż się prosi żeby tam coś fajnego zrobić dla dzieci i siedzieć tam z nimi. A dla niej to jest kara tak spędzać czas. Ona probuje przed wickami udawać kogoś innego. Udaje szczęście bo by wicki się od niej odwróciły, gdyby się okazało że Lucja to wpadka i wcale nie taka wyczekana. Stąd coraz więcej u niej bajkopisarstwa i zakłamania. Tylko że ludzie to wyczuwają, ta jej nieszczerość. U siostry odrazu widac, że dzieci szczęśliwe i tam panują normalne relacje w rodzinie. Tego nie da się ukryć mimo starań Karoliny. 

Brawa ! Brawa! Brawa!....doskonale ujęte !

zgadzam sie z wczesniejszymi wypowiedziami. te chore ambicje dot. idealnej rodziny, sylwetki, organizacji ostro namieszaly jej w glowie. pamietam jak kiedys we vlogu mowila, ze przez to, ze tesciowa ja chwalila, ze jest super matka to zaczela rozwazac trzecie dziecko. ona zyje dla tych pochwal i komplementow. jest w stanie wstawac o 4, gotowac 7 obiadow i pomimo zmeczenia decydowac sie na kolejne dzieci tylko po to, ze to fajnie z zewnatrz wyglada i ktos to moze milo skomentuje. chore. teraz po poluznieniu relacji z siostra i rodzicami to juz zupelnie odleci

Wszystko na pokaz i zadnej krytyki czy uwag. Tak jak pany banowane na necie tak zbanowana w realu rodzina. 

A 3 dziecko bedzie. Zeby bylo jej na wierzchu a nie siostry

• Like 1

Sklocona z rodzina wiec teraz za wszelka cene chce pokazac jakie ma cudowne rodzinne relacje w jej wlasnym domu z Mezem Synkiem i Coreczka... patrzcie i podziwiajcie 

27 minut temu, Gosc dnia2 napisał:

Sklocona z rodzina wiec teraz za wszelka cene chce pokazac jakie ma cudowne rodzinne relacje w jej wlasnym domu z Mezem Synkiem i Coreczka... patrzcie i podziwiajcie 

Tak, ostentacyjne wstawianie fotek na insta jak sie trzymaja z mezem za raczki. Idealne malzenstwo. A we filmiku o malzenstwie mowi, ze jak sie pokloca to potrafi powiedziec mezowi "wypier....". Jak jej odpisalam, ze to brak szacunku w relacji to ukryla moj komentarz. Pod jej filmikami sa w 95% tylko slodkopierdzace komentarze. Niestety prawda zawsze wyjdzie na jaw i nic z tym nie zrobi, ze juz sporo osob ja przejrzalo. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się