Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mr anderson

Ładna panna zawsze będzie postrzegana jako rywalka

Polecane posty

Mhm a przystojny i kasiasty facet zawsze będzie postrzegany jako rywal. Macie to zakodowane w genach. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Malutka92 napisał:

Mhm a przystojny i kasiasty facet zawsze będzie postrzegany jako rywal. Macie to zakodowane w genach. 

nope, pewnemu siebie facetowi inni faceci są obojętni jeśli chodzi o rynek datingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Moją największą rywalka nie jest ładna kobieta, a łatwa, taka bez zasad i wartosci, która dla swoich własnych korzyści zawsze wykorzysta to, że ma cipkę. Z taką nie mogę konkurować w tym świecie, bo wygra zawsze ona.

Edytowano przez Likitiki108
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kir napisał:

nope, pewnemu siebie facetowi inni faceci są obojętni jeśli chodzi o rynek datingowy.

Pff to samo moze tyczyc sie pewnych siebie, świadomych swojej urody (i wartości jako człowieka) i fajnych kobiet- takich które maja do zaoferowania nie tylko urodę ale i ciekawą osobowość, są inteligentne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2020 o 02:01, mr anderson napisał:

tego nie przeskoczycie panny, macie to zakodowane genetycznie

Umiarkowana rywalizacja jest dobra, bo podwyższa poziom funkcjonowania. Dotyczy nie tylko urody, ale też inteligencji. Zresztą, można przywołać tu znowu ów słynny eksperyment na mysiej utopii. Bez rywalizacji zgnuśniejemy i nie będzie motywacji do jakiegokolwiek rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kir napisał:

jesteś idi/otka, rywalizacja w doborze seksualnym to zwykła dysfunkcja ewolucyjna stojąca w opozycji do doboru naturalnego.

A kysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kulfon napisał:

Nigdy nie czuje, ze musze z kims rywalizowac. Choc mialam kolezanke, ktora lubila rywalizowac ze mna, nie wiem dlaczego, w sumie smieszylo mnie to.

Jak ona sie zachowywała? Pewnie próbowała Ci udowodnić ze ona ma większe branie u facetów od Ciebie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm w sumie to ani ja ani moje kolezanki nie sa super ladne ale byly takie sytuacje co bylam wdzieczna albo kolezanka byla wdzieczna jak zobaczyla jaki kto tam jest naprawde (pokazal co dla niego liczy sie w zyciu i t p) to po prostu nie trzymalysmy w sekrecie ani nic tylko mowilusmy jak jest on tak robi. uwazaj i takie tam. a moglysmy rywalizacje w sumie ale jednak nie.

Edytowano przez oinq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2020 o 23:04, Likitiki108 napisał:

 Moją największą rywalka nie jest ładna kobieta, a łatwa, taka bez zasad i wartosci, która dla swoich własnych korzyści zawsze wykorzysta to, że ma cipkę. Z taką nie mogę konkurować w tym świecie, bo wygra zawsze ona.

chcesz powiedzieć że każda nie wykorzystuje dla własnej korzyści faktu że ma cipkę, tylko niektóre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Malutka92 napisał:

Pff to samo moze tyczyc sie pewnych siebie, świadomych swojej urody (i wartości jako człowieka) i fajnych kobiet- takich które maja do zaoferowania nie tylko urodę ale i ciekawą osobowość, są inteligentne. 

takie niestety zwykle są same bo nikogo nie mogą sobie dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mr anderson napisał:

takie niestety zwykle są same bo nikogo nie mogą sobie dobrać

Jeśli maja wokół samych buraków, cwaniakow i bawidamkow, roochaczy jakich teraz cale mnóstwo to juz wola być same niz brać byle kogo aby tylko być w związku bo nie są desperatkami, proste.

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ivy🌹 napisał:

Nigdy nigdy nie potrzegalam zadnej kobiety jako rywalki. Musialby byc to odeal a idealow nie ma. Jesli kobieta jest naprawde atrakcyjna to trakruje ja jako inspiracje. Jesli chodzi o rywalizacje to zawsze ona byka narzucana z zewnatrz przez osoby ktore czuly sie lepsze bo bylo im to potrzebne do egzystencji. 

Zajebiscie zainspirowana jesteś kielbaso. Beka z ydjotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Malutka92 napisał:

Jeśli maja wokół samych buraków, cwaniakow i bawidamkow, roochaczy jakich teraz cale mnóstwo to juz wola być same niz brać byle kogo aby tylko być w związku bo nie są desperatkami, proste.

nie możliwe aby z całego stada nie dało się wybrać orzynajmniej jednego pasującego, to już jest mega aroganckie wybrzydzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kulfon napisał:

Zycie kobiety nie powinno sie krecic wokol faceta i jego oczekiwan. Nie jestesmy towarem, ktory sie wybiera na podstawie jego atrakcyjnosci. Nie potrzebujemy juz mezczyzn zeby przetrwac, potrzebujemy jedynie milosci i towarzystwa, a tego nie wygrywa sie w konkursie na atrakcyjnosc.

i tu się mylisz, często zaniżacie się do poziomu towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mr anderson napisał:

i tu się mylisz, często zaniżacie się do poziomu towaru

W jaki sposób? Może zanizaja sie do roli towaru te łatwe które od razu godzą sie na seks, to owszem ale nie wiem czy o to akurat Ci chodziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2020 o 10:33, Malutka92 napisał:

Jeśli maja wokół samych buraków, cwaniakow i bawidamkow, roochaczy jakich teraz cale mnóstwo to juz wola być same niz brać byle kogo aby tylko być w związku bo nie są desperatkami, proste.

Roochaczy jest całe mnóstwo, bo mają branie u kobiet. Gdyby kobiety ich nie chciały, to by ich nie było.

Zmieńcie otoczenie i znajdźcie sobie normalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2020 o 10:38, Kulfon napisał:

potrzebujemy jedynie milosci i towarzystwa

Tak bardzo potrzebujecie, że odrzucacie facetów, którzy chcą wam tę miłość i towarzystwo dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBombel napisał:

Kobiety chcą być roochane

No wiem, że chcą, ale jak widzisz, nie przyznają się do tego i twierdzą, że nie lubią roochaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×