Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hshshzhs

Mam 16 lat i jestem w ciąży.

Polecane posty

Co ja mam teraz zrobić? Bardzo się teraz boję rodziców. Jak ja mam im to powiedzieć? Najchętniej to bym wziąła jakąś tabletkę żeby się pozbyć problemu ale nie mogę tego zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozbyć się problemu masakra. Bawiłaś się w bycie dorosłą to teraz zacznij tak się zachowywać, weź odpowiedzialność za swoje czyny idź do rodziców i poproś ich o pomoc. 

  • Like 2
  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Calypso1 napisał:

Pozbyć się problemu masakra. Bawiłaś się w bycie dorosłą to teraz zacznij tak się zachowywać, weź odpowiedzialność za swoje czyny idź do rodziców i poproś ich o pomoc. 

przede wszystkim nie sluchaj takich starych, dennych porad od 30 latek bez zycia

napisz do dziewcuch ( dziewuchy dziewuchom na fb) albo Ciocia Basia ( tez fb) znajda rozwiazanie problemu 

jesli nie chcesz szukac, napisz do mnie na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Hshshzhs napisał:

Co ja mam teraz zrobić? Bardzo się teraz boję rodziców. Jak ja mam im to powiedzieć? Najchętniej to bym wziąła jakąś tabletkę żeby się pozbyć problemu ale nie mogę tego zrobić. 

wiem że się boisz . ale musisz iść do rodziców. napewno jak ochłoną pomyślą jak ci pomóc. trzymaj się i nie rób nic.glupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Babiszon napisał:

przede wszystkim nie sluchaj takich starych, dennych porad od 30 latek bez zycia

napisz do dziewcuch ( dziewuchy dziewuchom na fb) albo Ciocia Basia ( tez fb) znajda rozwiazanie problemu 

jesli nie chcesz szukac, napisz do mnie na priv

Po pierwsze nie mam 30 lat 🤣 życie mam i powiem Ci więcej urodziłam pierwsze dziecko bardzo młodo. A wy za aborcją jesteście dla mnie nikim.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Calypso1 napisał:

Po pierwsze nie mam 30 lat 🤣 życie mam i powiem Ci więcej urodziłam pierwsze dziecko bardzo młodo. A wy za aborcją jesteście dla mnie nikim.

gratulacje! i co w zwiazku z tym, ze urodzilas dziecko mlodo? ktos inny ma sobie marnowac zycie tak jak ty?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Babiszon napisał:

gratulacje! i co w zwiazku z tym, ze urodzilas dziecko mlodo? ktos inny ma sobie marnowac zycie tak jak ty?

Czy uważasz że gdy się ma dzieci młodo to marnuje się życie? Jeśli tak, to moim zdaniem masz nierówno pod sufitem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty autorko po prostu weź się w garść. Robiłaś co robiłaś i chyba wiedziałaś co może z tego wyniknąć. Byłaś na tyle dorosła aby uprawiać seks to teraz bądź dorosła i powiedz rodzicom. Jeśli mają trochę oleju w głowie to ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Calypso1 napisał:

Po pierwsze nie mam 30 lat 🤣 życie mam i powiem Ci więcej urodziłam pierwsze dziecko bardzo młodo. A wy za aborcją jesteście dla mnie nikim.

Alle kogo to interesuje co ty zrobiłaś? Kim Ty jesteś żeby oceniać innych? 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Calypso1 napisał:

A ona skoro sobie zmarnowała to mogła myśleć szybciej

Ta dziewczyna powinna miec prawo do decyzji odnosnie tego czy chce urodzic dziecko czy tez nie. Kazda kobieta powinna to prawo posiadac. Sama jestem mama dwojki dzieci, ale popieram prawo kobiet do aborcji. Kazdy powinien podejmowac decyzje samodzielnie i potem z ta decyzja zyc. Bledy popelniaja wszyscy. W wypadku tak mlodych ludzi jak autorka watku, nie powinny marnowac im przyszlosci.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, AgsAgsAgs napisał:

Ta dziewczyna powinna miec prawo do decyzji odnosnie tego czy chce urodzic dziecko czy tez nie. Kazda kobieta powinna to prawo posiadac. Sama jestem mama dwojki dzieci, ale popieram prawo kobiet do aborcji. Kazdy powinien podejmowac decyzje samodzielnie i potem z ta decyzja zyc. Bledy popelniaja wszyscy. W wypadku tak mlodych ludzi jak autorka watku, nie powinny marnowac im przyszlosci.

Otóż to. Tym bardziej, że 16 latka nadal ma obowiązek uczyć się, nie jest w stanie zapewnić dziecku nic pod względem finansowym (emocjonalnym w tym wypadku również podejrzewam, że nie). Obowiązek prawnej opieki nad dzieckiem spadnie na rodziców jak zapewne reszta obowiązków. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2020 o 15:55, Hshshzhs napisał:

Co ja mam teraz zrobić? Bardzo się teraz boję rodziców. Jak ja mam im to powiedzieć? Najchętniej to bym wziąła jakąś tabletkę żeby się pozbyć problemu ale nie mogę tego zrobić. 

Odezwij się na priv jak potrzebujesz pogadać/poradzić się. Nie podejmuj pochopnie kolejnej decyzji  🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, BitchNaughty napisał:

Alle kogo to interesuje co ty zrobiłaś? Kim Ty jesteś żeby oceniać innych? 

A ty kim jesteś żeby jej dawać takie porady z dupy wzięte? Dziewczyna pyta się co ma zrobić,to każdy odpowiada co by zrobił ma jej miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Calypso1 napisał:

A ona skoro sobie zmarnowała to mogła myśleć szybciej

Nie tylko ona, ale również jej chłopak, bo to on robił to dziecko.

I powiedz autorko co na to chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2020 o 17:12, Calypso1 napisał:

Pozbyć się problemu masakra. Bawiłaś się w bycie dorosłą to teraz zacznij tak się zachowywać, weź odpowiedzialność za swoje czyny idź do rodziców i poproś ich o pomoc. 

Seks nie zbrodnia, ciąża nie kara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Eva napisał:

Seks nie zbrodnia, ciąża nie kara!

Masz rację, jednak seks jest czynnością z gatunku tych, które przynoszą konsekwencje na całe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno, wejdź na stronę women on web. Jak nie stac Cie na tabletki od nich to skontaktuj sie z aborcyjny dream team, tam powinny wiedzieć, gdzie Ciebie skierowac. Ciąża to nie jest koniec swiata, można ją przerwac jak czujesz taką potrzebe. Nie sluchaj tych dewot, aborcja to nie jest morderstwo. Wychowanie dziecka jest ciężkie, ty jestes mloda, sama nie bedziesz w stanie wychowac dziecka. Nawet prawnie nie bedziesz jego opiekunem! Zastanow sie nad tym czego chcesz! Sa tez grupy na facebooku, na ktorych mozesz uzyskac pomoc.

  • Like 2
  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletkę to trzeba było wziąść wcześniej w celu zabezpieczenia się a nie po fakcie będziesz się pozbywać problemu. Powiedz rodzicom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mineczja napisał:

Tabletkę to trzeba było wziąść wcześniej w celu zabezpieczenia się a nie po fakcie będziesz się pozbywać problemu. Powiedz rodzicom. 

Pisze się ''wziąć''. A rodzice to niestety bardzo często nie  rodzice, tylko ''rodzice''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×