Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sara96

Czy jest prawdopodobieństwo ciąży?

Polecane posty

Cześć,

Po przeczytaniu wielu wątków na różnych forach, mam już mętlik w głowie. 
W 10 dc. uprawiałam stosunek przerywany, nie mam pojęcia kiedy była owulacja, mam raczej nieregularne cykle. Wiem, że to za wcześnie, ale po 13 dniach od stosunku zrobiłam test ciążowy- wyszedł negatywny. Około 2 dni przed dniem spodziewanej miesiączki dostałam brązowe plamienia pomieszane ze śluzem. Następnego dnia (17 dzień po stosunku) zrobiłam kolejny test ciążowy, wynik również negatywny. Tego samego dnia mój "okres" się rozkręcił. Było to normalne krwawienie, takie jakie mam zazwyczaj pierwszego dnia. Odczuwałam również takie same bóle menstruacyjne jak co miesiąc. Następnego dnia, okres się tak jakby zatrzymał, krwawiłam rano (również towarzyszyły temu bóle menstruacyjne), po południu ani śladu... 19 dnia po stosunku zrobiłam dwa testy, jeden o czułości 10, a drugi o czułości 25 -obydwa wyniki negatywne. Czy możliwe, że okres zatrzymał mi się przez stres? Istnieje jakieś ryzyko ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie myślę że nie ma szansy na ciążę. A okres może po prostu miałaś krotszy/ mniej intensywny. Tymbardziej że 4 testy wyszły negatywne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ciąży raczej nie ma mowy. Co do miesiączki to różne bywa. Stres, dieta, choroba. Poza tyym też tak czasami mam. Dostałam miesiączki 2 czerwca. Po 2 dniach zniknęła. Dwa tygodnie i znowu się pojawiła na kolejny tydzień czy półtora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to nie ryzyko ale poważny znak że masz coś z głową. Czego nie rozumiesz? Negatywnych testów czy tego że dostałaś okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno przy stosunku przerywanym nie zajdziesz w ciążę😁 my z mężem 15 lat w ten sposób współżyjemy i nie było wpadki, mamy tylko planowane dzieci

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Lavina napisał:

Dziewczyno przy stosunku przerywanym nie zajdziesz w ciążę😁 my z mężem 15 lat w ten sposób współżyjemy i nie było wpadki, mamy tylko planowane dzieci

Przestań pisać takie głupoty. Stosunek przerywany to nie jest żadna metoda zabezpieczania przed ciążą. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, BitchNaughty napisał:

Przestań pisać takie głupoty. Stosunek przerywany to nie jest żadna metoda zabezpieczania przed ciążą. 

Tylko że większość kobiet zachodzi w ciążę przy użyciu prezerwatywy oraz przy tabletkach antykoncepcyjnych ,najmniej wpadek jest właśnie przy stosunku przerywanym dlatego że nie dochodzi do wytrysku wewnątrz.

Mam koleżanki które zaszły w ciążę przy tabletkach i przy prezerwatywach a żadna nie zaszła przy stosunku przerywanym.

Edytowano przez Lavina
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Lavina napisał:

Tylko że większość kobiet zachodzi w ciążę przy użyciu prezerwatywy oraz przy tabletkach antykoncepcyjnych ,najmniej wpadek jest właśnie przy stosunku przerywanym dlatego że nie dochodzi do wytrysku wewnątrz.

Mam koleżanki które zaszły w ciążę przy tabletkach i przy prezerwatywach a żadna nie zaszła przy stosunku przerywanym.

To skąd tyle pytań na forach "uprawialiśmy stosunek przerywany, czy mogę być w ciąży?". Poza tym moja siostra zaszła w ciążę przy stosunku przerywanym, żadna z mich znajomych stosującą prezerwatywy czy pigulki w ciążę nie zaszła. 

Tak swoją drogą jak można zajść w ciążę przy użyciu pigułek czy prezerwatyw? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, może wróć na lekcje biologii do szkoły podstawowej, bo widzę, że wiedzy to Ty nie masz. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BitchNaughty napisał:

To skąd tyle pytań na forach "uprawialiśmy stosunek przerywany, czy mogę być w ciąży?". Poza tym moja siostra zaszła w ciążę przy stosunku przerywanym, żadna z mich znajomych stosującą prezerwatywy czy pigulki w ciążę nie zaszła. 

Tak swoją drogą jak można zajść w ciążę przy użyciu pigułek czy prezerwatyw? 

Gdyby tabletki i gumki były stuprocentowym zabezpieczeniem  to nie byłoby tyle nieplanowanych ciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, BitchNaughty napisał:

Poza tym, może wróć na lekcje biologii do szkoły podstawowej, bo widzę, że wiedzy to Ty nie masz. 

W szkole teoria teorią a w praktyce życie wygląda inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BitchNaughty napisał:

Przestań pisać takie głupoty. Stosunek przerywany to nie jest żadna metoda zabezpieczania przed ciążą. 

Proponuję doczytać czym jest preejakulat, zanim zacznie się szerzyć własną głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Blurp napisał:

Proponuję doczytać czym jest preejakulat, zanim zacznie się szerzyć własną głupotę.

Tylko że najnowsze badania dowodzą  że w preejakulacie plemniki nie są zdolne do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o fachowe (zaznaczam: fachowe) źródło tej rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Poczytaj sobie w Googlach wypowiedzi lekarzy. W preejakulacie  ruchliwość plemników jest upośledzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BitchNaughty napisał:

Tak swoją drogą jak można zajść w ciążę przy użyciu pigułek czy prezerwatyw?

Na działanie pigułek anty mają wpływ leki np. na grypę, przeziębienia i inne takie

A w przypadku prezerwatywy, to jak masz wybitnego pecha, bo pękła, albo została źle założona i się zsunęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Lavina napisał:

 Poczytaj sobie w Googlach wypowiedzi lekarzy. W preejakulacie  ruchliwość plemników jest upośledzona.

Upośledzona, ale nie, że w ogóle brak. Jak trafi się jeden sprawniejszy w stadku i dotrze do celu to wystarczy. Mężczyźni z ogólnie "słabą spermą" też koniec końców mają dzieci, chociaż może to dłużej trwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lavina napisał:

Gdyby tabletki i gumki były stuprocentowym zabezpieczeniem  to nie byłoby tyle nieplanowanych ciąż

Gdyby stosunek przerywany był zabezpieczeniem to nie byłoby tylu nieplanowanych ciąż, bo "on powiedział, że wyciągnie". 

 

1 godzinę temu, Blurp napisał:

Proponuję doczytać czym jest preejakulat, zanim zacznie się szerzyć własną głupotę.

Ależ oczywiście, że w preejakulacie mogą być plemnik zdolne do zapłodnienia. To jest wiedza z zakresu szkoły podstawowej. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BitchNaughty napisał:

Gdyby stosunek przerywany był zabezpieczeniem to nie byłoby tylu nieplanowanych ciąż, bo "on powiedział, że wyciągnie". 

 

Ależ oczywiście, że w preejakulacie mogą być plemnik zdolne do zapłodnienia. To jest wiedza z zakresu szkoły podstawowej. 

Przecież piszę że zostało udowodnione że nie ma żywych czy ruchliwych plemników w prejakulacie.Jesli facet za późno wyciągnie to będzie ciaza.Ale nie z prejakulatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Lavina napisał:

Przecież piszę że zostało udowodnione że nie ma żywych czy ruchliwych plemników w prejakulacie.Jesli facet za późno wyciągnie to będzie ciaza.Ale nie z prejakulatu.

Poproszę odnośnik do badań naukowych, publikacji w periodykach medycznych itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lavina napisał:

 Poczytaj sobie w Googlach wypowiedzi lekarzy. W preejakulacie  ruchliwość plemników jest upośledzona.

Prosiłam o fachowe źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Blurp napisał:

Prosiłam o fachowe źródło.

Ona Ci takiego nie poda, zresztą ona twierdzi, że zajście w ciążę podczas miesiączki jest niemożliwe więc z kim i o czym tu dyskutować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BitchNaughty napisał:

Ona Ci takiego nie poda, zresztą ona twierdzi, że zajście w ciążę podczas miesiączki jest niemożliwe więc z kim i o czym tu dyskutować 

Nie ma możliwości żeby zajść w ciążę podczas miesiączki ponieważ miesiączka wyklucza owulację,to są jakieś bzdury wyssane z palca ,poczytajcie sobie Fakty i Mity o zajściu w ciążę. Tam się wypowiada lekarz ginekolog na ten temat. Jak może występować miesiączka i owulacja jednocześnie😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Lavina napisał:

Nie ma możliwości żeby zajść w ciążę podczas miesiączki ponieważ miesiączka wyklucza owulację,to są jakieś bzdury wyssane z palca ,poczytajcie sobie Fakty i Mity o zajściu w ciążę. Tam się wypowiada lekarz ginekolog na ten temat. Jak może występować miesiączka i owulacja jednocześnie😁

Fakty i Mity jako źródło wiedzy naukowej, leżę i kwiczę. To teraz podaj jakiś uznany periodyk medyczny na potwierdzenie tego co piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BitchNaughty napisał:

Fakty i Mity jako źródło wiedzy naukowej, leżę i kwiczę. To teraz podaj jakiś uznany periodyk medyczny na potwierdzenie tego co piszesz. 

To może ty podaj periodyk medyczny potwierdzający,że podczas miesiączki jakaś kobieta zaszła w ciążę 🤦‍♀️😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lavina napisał:

Dziewczyno przy stosunku przerywanym nie zajdziesz w ciążę😁 my z mężem 15 lat w ten sposób współżyjemy i nie było wpadki, mamy tylko planowane dzieci

Ha ha ha ha dobre.

5 godzin temu, Lavina napisał:

Gdyby tabletki i gumki były stuprocentowym zabezpieczeniem  to nie byłoby tyle nieplanowanych ciąż

Stuprocentowym zabezpieczeniem jest szklanka wody zamiast. Tabletki dzielą się na jednoskładnikowe i dwuskładnikowe. Jednoskładnikowe trzeba brać co do godziny. Poza tym, antybiotyki, podobno niektóre zioła i na pewno furalgina, upośledzają wchłanianie, więc tak naprawdę zdecydowana liczba ciąż podczas brania antykoncepcji ma źródło nie w samej antykoncepcji.

5 godzin temu, Lavina napisał:

Tylko że najnowsze badania dowodzą  że w preejakulacie plemniki nie są zdolne do zapłodnienia

Piękną córkę mam.

44 minuty temu, Lavina napisał:

Nie ma możliwości żeby zajść w ciążę podczas miesiączki ponieważ miesiączka wyklucza owulację,to są jakieś bzdury wyssane z palca ,poczytajcie sobie Fakty i Mity o zajściu w ciążę. Tam się wypowiada lekarz ginekolog na ten temat. Jak może występować miesiączka i owulacja jednocześnie😁

Drugą piękną córkę mam. Zaszłam zaraz po miesiączce. Po pierwszej ciąży przesunęła mi się owulacja do tyłu. Koleżanka ma synusia, zaszła podczas miesiączki. Kobieta, to nie maszyna, a natura nie zawsze jest doskonała i ma czasami swoje schizy.

4 godziny temu, Gość_2 napisał:

Na działanie pigułek anty mają wpływ leki np. na grypę, przeziębienia i inne takie

A w przypadku prezerwatywy, to jak masz wybitnego pecha, bo pękła, albo została źle założona i się zsunęła

Lub życzliwa pani w kiosku poprzekłuwała, a czasem jest to facet zainteresowany ciążą z tą konkretną panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Unlan napisał:

Zaszłam zaraz po miesiączce. Po pierwszej ciąży przesunęła mi się owulacja do tyłu. 

Oczywiście,to jest jak najbardziej możliwe żeby zajść w ciążę że stosunku zaraz po miesiączce ,ponieważ plemniki potrafią przetrwać w narządach rodnych kilka dni i czekać do owulacji- z tym się zgodzę,ale nie uwierzę że można zajść w ciążę podczas miesiączki. Twoja koleżanka na pewno uprawiała również seks później i zabezpieczenie zawiodło a myślała że zaszła podczas miesiączki bo wtedy było bez zabezpieczenia.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Lavina napisał:

Oczywiście,to jest jak najbardziej możliwe żeby zajść w ciążę że stosunku zaraz po miesiączce ,ponieważ plemniki potrafią przetrwać w narządach rodnych kilka dni i czekać do owulacji- z tym się zgodzę

Aż tyle dni raczej nie przeżyły. 30dniowy cykl. Miesiączka 3 dni, stosunek 4 dnia cyklu. Plemniki żyją 3 dni. To masz 7 dni. Zostaje ci 7-8 dni do książkowej owulacji. 

17 godzin temu, Lavina napisał:

,ale nie uwierzę że można zajść w ciążę podczas miesiączki. Twoja koleżanka na pewno uprawiała również seks później i zabezpieczenie zawiodło a myślała, że zaszła podczas miesiączki, bo wtedy było bez zabezpieczenia.

Taa, a usg pokazywało jej 8 tygodniową ciążę jako 10 tygodniową? Weź się zastanów. I nie. Nie uprawiała w tym cyklu więcej seksu, ponieważ nie miała takiej możliwości. Ojciec jej dziecka nie był wtedy jej mężem, a facetem z którym się spotykała i tak jakoś wyszło, że widzieli się w tym cyklu 2 razy. Pisałam już, kobieta to nie maszyna, a natura bywa zawodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×