Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zielonaglinka

Złota pięta i barterowy luksus. Temat o Olfie.

Polecane posty

1 minutę temu, DanuDanu napisał:

A no popatrz, byłam przekonana, że miała katering właśnie na 1200.

1700 to chyba i tak w jej przypadku wciąż deficyt.

Widać gołym okiem, że średnio jej służy. Porównując Dorotkę, a Martę czy Katarzynę to wygląda ona bardzo niezdrowo. Sama chudość to nie wszystko.

Zresztą i tak mak wrażenie, że przytyła w tyłku. 

Dawno Jej nie oglądałam. Bardzo urosły Jej włosy. ale moim zdaniem o nibo lepiej w krótszych. Ma ich mało plus ta drobna buzia. dużo lepiej w krótszych.

Zajrzałam do niej po Waszych komentarzach i ciarki żenady mną wstrząsnęły...

Serio jej się wydaje, że ona to poziom Jolie czy Melanii? Pomijam już fakt, że kobieta elegancka ubiera się stosownie do sytuacji, a ona sie odwala na zakupy w Moliera2 albo na spacer po parku. 

Nie dla niej seksowne pozy na insta i wywalanie tyłka lub biustu? Fakt, dla niej seksowne są wielkie dziury w nosie i rozdziawiona gęba albo łonowe ujęcia we vlogach

• Haha 1

Ale ją zapiekło po tym pojeździe od Domaradzkiej.

Teraz będzie udostępniac profile obserwatorek że stylizacjami 😁

Olfa staph, nie wyglądasz jak Melania ani jak Meghan. Just staph bo się osmieszasz tymi porównaniami. 

Napisano (edytowany)
4 godziny temu, Brak nicka napisał:

Trudno być elegancką lecąc do warzywniaka po buraki. Nie dla każdego wyjście po kawę jest pretekstem do przestylizowania się.

Pracowałam w korpo, gdzie obowiązywał dress code i pierwszą moją myślą po skończonej pracy było jak najszybsze przebranie się w dresiki i zmycie tapety z twarzy. Kobiety wymienione przez nią w warunkach prywatnych też nie wyglądają jak milion dolarów.

Widać Dorotce brakuje korpoklimatów. No bo na jaką okazję może się ubrać a'la Melania. Chyba tylko żeby wyjść po kawę lub obiad z inną jutuberką. Wicka Ty widziałaś prywatnie jaka to szara mysz.

Normalnie, jak zapewne każda z nas kiedy idzie z psem, albo po mleko.. dres, włosy złapane  gumką i brak makijazu. Tyle, że faktycznie w jej przypadku mało chyba jest takich okazji na wystrzałową kreację, szpilki itd..pracy takiej nie ma, a na eventy chodzi kilka razy do roku. I nie ma gdzie tych Elizabet  z Moliera pokazać.. ja cały czas mam takie wrażenie, że ona sie miota czym chce się zajmować, ani nie poszła na serio w perfumy, ani w stylizacje, ani w lifestyle, wszystkiego po trochu i nic na 100%. Tu wkładki do butów, tu Mojo, tu złoty mebel..tam bananbjuty,a w niczym nie jest ekspertem.  Miał być wspolnym mianownikiem luksus, ale też ie poszło, bo z żadnym towarem  z tej półki nie ma współpracy...Nie pisze tego złośliwie, tak to czytam. I dlatego w tych wszystkich branżach pozostawia morze okazji do krytyki, bo teraz choćby na yt od każdej branży są fachowcy , a ona wszystkiego po trochu i nic na serio i przy tym jest taka protekcjonalna czasami czy wręcz niemiła, że nie zjednuje sobie nowych followersów.

Edytowano przez Wicka

Ona nie ma okazji aby sie wystoic. Nigdzie nie jezdzi ani nigdzie nie chodzi. Niestety

Nie ma kolezanek z ktorymi poszlaby na winko na miasto ani na jakis obiad czy urodziny.

1 godzinę temu, Dżudi_12 napisał:

Najlepsze jest to, ze ta obserwatorka bije Olfe nad głowę w kreatywności. I własnie pokazała, jak można lepiej ograć to, czym ona nudzi 😉

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Dżudi_12 napisał:

Ale ją zapiekło po tym pojeździe od Domaradzkiej.

Olfa staph, nie wyglądasz jak Melania ani jak Meghan. Just staph bo się osmieszasz tymi porównaniami. 

Domaradzka tez nie powala cala w zebrze 😉

Edytowano przez uzyszkodnik

2 godziny temu, uzyszkodnik napisał:

Domaradzka tez nie powala cala w zebrze 😉

Nie mówię, że powala. Nie mój styl i ja nie naśladuję. 

Napisano (edytowany)

Logika wg Olfy: 

Na insta: nie interesują mnie kobiety z wypiętymi tyłkami

Na snapie: Dorotka z wypiętym tyłkiem

Rozdwojenie jaźni czy co?

Nie ma nic wartego uwagi w nowym vlogu. Pani z galerii wygląda na symaptyczną i kompetentną osobę. Olfie musiał nieźle gul skakać, że taka młoda osoba ma własny salon jubilerski:)

Dorotka przekaz dla Ciebie bo widzę, że czytasz forum ale coś Ci nie idzie. Tom Ford z drobinkami ma słoneczny zapach olejku do opalania popsikanego na zroszoną wodą rozgrzaną skórę. Nie dziękuj. A i nie powiedziałaś, że brudzi on ubrania, taki szczegół. Bardzo brzydka sypialnia. 

Edytowano przez Brak nicka
  • Like 1

@brak nicka ma absolutną rację: vlog prze-nudny, poza tym, ze Olfa przyznaje się do czytania forum. Sypialnia po prostu przemalowana, bezbarwna, fatalnie zestawione meble. Połączenie białego ze złotym bywa fajne, choć to trend sprzed kilku lat, ale nie te meble z tym złotem (nie mam niczego przeciw meblom ikea). Dodatkowo zestawik: narzuta+poduszka+dywanik, jakże by inaczej. Podczas room touru dowiadujemy się, że Olfa jest głupia i nie rozumie sensu istnienia parapetu. Dotąd myślała, że ten okienny służy jakiemu celowi? Opis kreacji z przyciasną marynarką (jednak przytyła?) i bezsensownymi okularami, które niczemu nie służą i wyprawa do sklepu

Btw, czy tylko mnie określenie kogoś per "sprzątaczka" wydaje się chamskie?

• Like 1

Najnowszy vlog udowodnil, ze Olfa tu spedza co najmniej tyle czasu co ja, czytajac wszystko co piszemy 😄 

A w ogole zauwazylam ze miala Q&A miesiac temu. Pojechala swoim kolezankom Wandziaks i Karolinie Stylizacji Nivea, ze ona by w zyciu nie udawala osoby religijnej, ktora obchodzi swieta tylko po to, zeby robic vlogmasy, bo na tym sie dobrze zarabia. No zobaczymy w tym roku, cos malo luksusowe te jej wspolprace ostatnio, i promuje juz nawet Ikea, to moze dostanie swiatelka choinkowe od nich w grudniu i sie przeprosi z vlogmasami 😄 

• Haha 1

W ogole, czy wie ktoras z was co sie stalo, ze Olfa juz Semilaca nie reklamuje? 

4 minuty temu, bezcukru napisał:

Prawdopodbonie zakończyła się współpraca.

14 minut temu, dorotka napisał:

Prawdopodbonie zakończyła się współpraca.

18 minut temu, bezcukru napisał:

Semilac ogolnie zakonczyl ladowanie kasy w influencerow. Panietam ze Stylizacje i Maxineczka tez ich reklamowaly a teraz inne firmy z paznokciami polecaja. Wyslalu jej tylko PR z tymi nowymi leakierami jak mazaki, ale kurek z latwa kasa zostal zakrecony. Pamietacie jak Olfa sie podlizywala dziewczynie Maslaka w salonie Semilac? 😂

• Like 2
  • Thanks 1

26 minut temu, Sloikpowidel napisał:

Semilac ogolnie zakonczyl ladowanie kasy w influencerow. Panietam ze Stylizacje i Maxineczka tez ich reklamowaly a teraz inne firmy z paznokciami polecaja. Wyslalu jej tylko PR z tymi nowymi leakierami jak mazaki, ale kurek z latwa kasa zostal zakrecony. Pamietacie jak Olfa sie podlizywala dziewczynie Maslaka w salonie Semilac? 😂

Tak, cala ta szajka reklamowala semilaka non stop, a wlasnie ostatnio dawno nie widzialam zeby ktos ich wspominal. No Olfa na tych eventach semilaka to w ogole byla jak kwiatek do korzucha 

Dnia 1.07.2020 o 15:13, Janekrome napisał:

Dorota kochanie Ty moje, w piątek mam rozmowę o pracę tuż obok Ciebie... No dosłownie 150 metrów w linii prostej. 

Dawaj potem na lunch. Ja stawiam. 

Całuję. 

W związku z sytuacją, że... Dostałem to stanowisko. Chciałbym się pożegnać z forum. Z pewnych względów nie będzie wypadało już mi tu pisać. 

Dorota do zobaczenia. Jestem (będę) bliżej niż Ci się wydaje :))))) 

• Like 1
  • Thanks 2

2 godziny temu, bezcukru napisał:

Najnowszy vlog udowodnil, ze Olfa tu spedza co najmniej tyle czasu co ja, czytajac wszystko co piszemy 😄 

A w ogole zauwazylam ze miala Q&A miesiac temu. Pojechala swoim kolezankom Wandziaks i Karolinie Stylizacji Nivea, ze ona by w zyciu nie udawala osoby religijnej, ktora obchodzi swieta tylko po to, zeby robic vlogmasy, bo na tym sie dobrze zarabia. No zobaczymy w tym roku, cos malo luksusowe te jej wspolprace ostatnio, i promuje juz nawet Ikea, to moze dostanie swiatelka choinkowe od nich w grudniu i sie przeprosi z vlogmasami 😄 

Taka dziewczyna co rzucała się do mnie kilka dni temu to Dorotka:) nikt tu nie pisał, że szła ona ze swoim brzydkim chłopem za rękę więc bidulka aż się zarejestrowała, żeby o tym napisać:) 

Roztyła się w doopie i na brzuchu. Jednak hektolitry modżo robią swoje. Dorotka idź złap współpracę z siłką bo niedługo jak pulpet będziesz wyglądać. 

• Haha 1

58 minut temu, pikoloko napisał:

Olfa we vlogu świeżo po hennie chyba 

Pewnie niedługo zbledną, u mnie zawsze przez pierwsze dwa dni są za mocne, ale teraz wygląda niezbyt, przez te brwi prawie nie widać jej oczu. Normalna sprawa, ale taka perfekcjonistka powinna poczekać trochę, bo serio wygląda to niekorzystnie. Może ciemniejsza bluzka by to trochę zrównoważyła, a tak to są najpierw brwi, potem Olfa, a na końcu jej oczy 😁

• Like 1

Obejrzałam film Doroty o zakupach w Pinko.

Nie powiem -  niektóre torebki Pinko podobają mi się, może nie konkretnie te, które pokazała w filmie, ale  ... te ciuchy są straszne! a to w jaki sposób Dorota w nich pozuje na przebitkach to jest jakaś parodia samej siebie. Jakby parodiowała Olfaktorię, dosłownie, to śmieszy. Te modele ubrań i ten sposób ich prezentacji.. taki hajs a tak groteskowy efekt.

1 godzinę temu, pikoloko napisał:

Olfa we vlogu świeżo po hennie chyba 

Haha odwracaja uwage od ust 😄 

1 godzinę temu, Abcdef napisał:

Pewnie niedługo zbledną, u mnie zawsze przez pierwsze dwa dni są za mocne, ale teraz wygląda niezbyt, przez te brwi prawie nie widać jej oczu. Normalna sprawa, ale taka perfekcjonistka powinna poczekać trochę, bo serio wygląda to niekorzystnie. Może ciemniejsza bluzka by to trochę zrównoważyła, a tak to są najpierw brwi, potem Olfa, a na końcu jej oczy 😁

Jesli pojdziesz do Benefit to nie bedziesz musiala chodzic przez dwa dni z angry birds brwiami 😉 Cenia sie, ale robia fajna robote.  

• Thanks 1

Ja tez nie jestem zbyt religijna ale obchodze wszystkie swieta bo lubie ten czas. Mam wspaniala rodzine i przyjaciol ktorych zapraszam do siebie. Ciagle imprezki przez 2 tygodnie 🙂 plus prezenty

Olfa nie ma z kim spedzac swiat dlatego ich nie lubi

6 minut temu, carolina smith napisał:

Ja tez nie jestem zbyt religijna ale obchodze wszystkie swieta bo lubie ten czas. Mam wspaniala rodzine i przyjaciol ktorych zapraszam do siebie. Ciagle imprezki przez 2 tygodnie 🙂 plus prezenty

Olfa nie ma z kim spedzac swiat dlatego ich nie lubi

Mam tak samo. Lubię spotkania z rodziną, ze znajomymi. Czas, gdy nie trzeba nigdzie pędzić. Swoją drogą dziwi mnie, że matka nie chce przyjechać do swoich dzieci na święta. No chyba, że sie spotykają tylko nie mowią o tym głośno.

17 minut temu, Brak nicka napisał:

Mam tak samo. Lubię spotkania z rodziną, ze znajomymi. Czas, gdy nie trzeba nigdzie pędzić. Swoją drogą dziwi mnie, że matka nie chce przyjechać do swoich dzieci na święta. No chyba, że sie spotykają tylko nie mowią o tym głośno.

Bardzo możliwe że się spotykają, ale nie pokazuje tego, bo spędzają ten czas nieluksusowo.

32 minuty temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Bardzo możliwe że się spotykają, ale nie pokazuje tego, bo spędzają ten czas nieluksusowo.

Matka przywozi im w słoikach bigos, który wcinają by zaoszczędzić na kolejna torebke LV.

• Like 1

6 godzin temu, bezcukru napisał:

To samo sobie pomyślałam, po tekście że przemalowała ściany, bo "ciągle widzowie marudzili, że im się nie podobają". Halo, ziemia! To my marudziłyśmy wyłącznie, widzowie jak zwykle- bez mydła i wazeliny 

• Like 1
  • Thanks 1

5 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

To my marudziłyśmy wyłącznie, widzowie jak zwykle- bez mydła i wazeliny 

Dokladnie! Przeciez jakby widzowie marudzili to juz by byly komentarze pousuwane. A na insta przeciez nie dostaje negatywnych wiadomosci. Wszyscy sie z nia zgadzaja. Dlatego przemalowala, bo my zgodzilysmy sie z nia, ze sciany sa brzydkie xd

• Like 1
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się