Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zielonaglinka

Złota pięta i barterowy luksus. Temat o Olfie.

Polecane posty

Olfa plątasz się po cudzych mieszkaniach a cenami z barteru chcesz szpanować.nie wiem na kim to ma robić wrażenia ? Chyba na Stasiu i innych nastolatkach. Osoby w twoim wieku  Dorobiły się więcej niż jeansów butów i pierścionka ( które za barter dostajesz) nie wiem jak jakakolwiek szanująca się marka bierze ja na poważnie. Przecież Ona to symbol żenady i obciachu.  

• Like 1

Kazdy powinien zobaczyc jej taniec w tym dziwnym stroju/przebraniu jaki uskutecznia na ig. Powiedzcie mi, ze to nie na serio? Ona jest taka sztywna, nawet jak probuje byc wyluzowana 😂

1 godzinę temu, Galanonim123 napisał:

Karolina Domaradz wzięłam się za styl Olfaktorii. Polecą bany 😂

No, ten how much is your outfit to był już przejaw prostactwa niespotykany nawet u olfy. 

• Haha 1

3 godziny temu, Sloikpowidel napisał:

Kazdy powinien zobaczyc jej taniec w tym dziwnym stroju/przebraniu jaki uskutecznia na ig. Powiedzcie mi, ze to nie na serio? Ona jest taka sztywna, nawet jak probuje byc wyluzowana 😂

Strasznie sztywna😂

Swoją drogą co za bieda ćwiczyć wśród jajecznicowych ścian. A zapomniałam, pokończyły sie współprace to i skończyły sie ćwiczenia z widokiem na PKiN. 

• Haha 1

Tam naprawde musi byc bieda, ze zaczęla cwiczyc w domu. Wszystko inne jest na pokaz. A jej „taniec” dajcie spokoj. Co to bylo? 😆

3 godziny temu, Brak nicka napisał:

Strasznie sztywna😂

Swoją drogą co za bieda ćwiczyć wśród jajecznicowych ścian. A zapomniałam, pokończyły sie współprace to i skończyły sie ćwiczenia z widokiem na PKiN. 

No właśnie właśnie. Przecież siłownię już są otwarte. Podczas lockdownu restauracja też bądź co bądź działały, a ona puszki jadła... Cateringi dietetyczne też działały. 

Dlaczego ona ubrała się do ćwiczeń jak mężczyzna do klubu gejowskiego w latach 80?

• Like 1
  • Haha 6

9 godzin temu, Galanonim123 napisał:

gdzie? 

No właśnie właśnie. Przecież siłownię już są otwarte. Podczas lockdownu restauracja też bądź co bądź działały, a ona puszki jadła... Cateringi dietetyczne też działały. 

Bo nie stać jej na karnet za 5k? U Dorotki bida z nędzą. Popłakałam się ze śmiechu, gdy zobaczyłam buty jej faceta poukładane na półecce. Wszystkie eksponaty muzealne bez oznak użytkowania:)

• Haha 2

Ona sama pokazuje jaka jest pusta 

1 godzinę temu, DanuDanu napisał:

gdzie? 

Na instagramie Karoliny Domaradzkiej. Jest jeszcze grupa na fb mafia Domaradzkiej, gdzie luźno można powiedzieć co się dzieje myśli o jej stylówce. Stylówce, ale nie o jej zachowaniu itp 

8 minut temu, Galanonim123 napisał:

Na instagramie Karoliny Domaradzkiej. Jest jeszcze grupa na fb mafia Domaradzkiej, gdzie luźno można powiedzieć co się dzieje myśli o jej stylówce. Stylówce, ale nie o jej zachowaniu itp 

Czytałam jej wpis. Ciekawe czy Olfa jej się odszczeknęła ale myśle, że Karolina zaorała ją jednym słowem. Widać miedzy nimi przepaść intelektualną. Karolina ma bardzo ładny styl wypowiedzi.

2 godziny temu, Yukijo napisał:

Dlaczego ona ubrała się do ćwiczeń jak mężczyzna do klubu gejowskiego w latach 80?

Brakuje jeszcze gwizdka i rękawiczek 

• Like 1

Janusz już prezentuje adidasy na swoich nogach. Idzie na trening. 

A dopiero co było pisane, że widać, że nie noszone heheh

• Like 2

Olfa znowu się zaorała. Mówiła, że kupiła nowy obiektyw, ten do makro zdjęć, a to jej brata - u niego na relacji widać 

• Haha 1

1 godzinę temu, vladiv napisał:

Janusz już prezentuje adidasy na swoich nogach. Idzie na trening. 

A dopiero co było pisane, że widać, że nie noszone heheh

On idzie na trening w nowych adidaskach, a Dorotka ćwiczy w domu jak jakiś plebs wśród żółtych ścian.

• Like 1

37 minut temu, Brak nicka napisał:

On idzie na trening w nowych adidaskach, a Dorotka ćwiczy w domu jak jakiś plebs wśród żółtych ścian.

jak ona tłumaczyła tą przeprowadzkę do żółtych ścian? bo nie oglądałam

jest jakaś luksusowa teoria związana z przeprowadzką?

Żyjecie!!! 😘

Olfa znowu pokazała, jak ma bardzo wywalone na opinie innych i nie zniosła prawdy na swój temat 😎

6 godzin temu, zielonaglinka napisał:

Tam naprawde musi byc bieda, ze zaczęla cwiczyc w domu. Wszystko inne jest na pokaz. A jej „taniec” dajcie spokoj. Co to bylo? 😆

Jakie ćwiczenia? Nie widziałyście tej rachitycznej figurki bez jednego mięśnia? Obstawiam, że Olfa wstawała i śmigała na siłownię, żeby cyknąć fotę dla barterowca. Ale swoją drogą janusz ma rzekomo trenera personalnego, a olfa śmiga z kotem przed lustereczkiem (draq queen na występach)

Olfa znowu się zaorała. Mówiła, że kupiła nowy obiektyw, ten do makro zdjęć, a to jej brata - u niego na relacji widać 

Dokładnie, brat opisuje na IS próbę nowego obiektywu i monitora. Będzie go testował na pomidorze. Kojarzy się to może komuś z jakimś filmikiem Olficy? I można posłuchać dokładnie jego głosu- wg mnie to głos Janusza z IS Olfy. 

• Haha 1

2 minuty temu, Dodeusz napisał:

jest jakaś luksusowa teoria związana z przeprowadzką?

Jest. Na Złotej 44 były fatalne koce, więc wybrała alternatywę, która jej bardziej odpowiadała pod każdym względem 🤣

• Haha 3

4 minuty temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Dokładnie, brat opisuje na IS próbę nowego obiektywu i monitora. Będzie go testował na pomidorze. Kojarzy się to może komuś z jakimś filmikiem Olficy? I można posłuchać dokładnie jego głosu- wg mnie to głos Janusza z IS Olfy. 

Nie, to nie jest głos Janusza. Janusz istnieje, to niski, grubiutki, biedny i niezbyt przystojny kartofel. Zupełnie inny niż wysoki i chudy brat Doroty. Tyle tylko, że randomowe Janusze także powstają - bo jej wstyd, że ziemniak się z nią nigdzie nie rusza.

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Yukijo napisał:

Nie, to nie jest głos Janusza. Janusz istnieje, to niski, grubiutki, biedny i niezbyt przystojny kartofel. Zupełnie inny niż wysoki i chudy brat Doroty. Tyle tylko, że randomowe Janusze także powstają - bo jej wstyd, że ziemniak się z nią nigdzie nie rusza.

Mhm, rozumiem, że znasz Olfę prywatnie i znasz również jej faceta? Bo to, że ona od czasu do czasu pokazuje się z Jakubem T. a może nawet mieszkają pod jednym dachem, to jeszcze o niczym nie świadczy

Edytowano przez Kółko wzajemnej adoracji

18 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Mhm, rozumiem, że znasz Olfę prywatnie i znasz również jej faceta? Bo to, że ona od czasu do czasu pokazuje się z Jakubem T. a może nawet mieszkają pod jednym dachem, to jeszcze o niczym nie świadczy

dobrze rozumiesz

43 minuty temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Żyjecie!!! 😘

Olfa znowu pokazała, jak ma bardzo wywalone na opinie innych i nie zniosła prawdy na swój temat 😎

Jakie ćwiczenia? Nie widziałyście tej rachitycznej figurki bez jednego mięśnia? Obstawiam, że Olfa wstawała i śmigała na siłownię, żeby cyknąć fotę dla barterowca. Ale swoją drogą janusz ma rzekomo trenera personalnego, a olfa śmiga z kotem przed lustereczkiem (draq queen na występach)

Masz racje z tym głosem. Identyczny głos był sterującego dronem w jednym z ostatnich vlogów. Nieźle:)

Po co ściemnia, że kupiła obiektyw jak to jej brata, w najlepszym wypadku kupiony wspólnie ze zniżką sklepową na firmę brata?

• Like 1

17 godzin temu, Galanonim123 napisał:

Faktycznie. A oczywiście Olficę zaraz dupka zabolała i musiała odpisać, kompromitując się jeszcze bardziej. Polecam IS Karoliny 😉

• Like 1

2 godziny temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Faktycznie. A oczywiście Olficę zaraz dupka zabolała i musiała odpisać, kompromitując się jeszcze bardziej. Polecam IS Karoliny 😉

Szkoda, że Karolina nie pokazała co jej ona odpisała. Pewnie straszyła pozwami 

2 godziny temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Ah ta pewność siebie:)taka silna jednostka.

Może straszyć pozwami, jestem ciekawa z jakiego artykułu:P

Dorotko fajnie, że czytasz kafe, podobno zdanie nieudacznikow nic dla Ciebie nie znaczy, a w try migi zmieniasz ściany w mieszkaniu. Zmień jeszcze luksusowy widok na toitoike.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się