Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zielonaglinka

Złota pięta i barterowy luksus. Temat o Olfie.

Polecane posty

15 godzin temu, Brak nicka napisał:

Dorotka mogłaby  połączyć sprzedaż biżuterii z perfumami(ale nie mainstreamowymi lub pseudoniszą jak Jo Malone). Ale pewnie na to jest za leniwa

Dokladnie, jak juz ma ludzi, ktorzy ja ogladaja to mialaby chociaz jakas baze klientow, a pozniej pewnie jej umiejetnosci zostalyby zweryfikowane. 😄 

Obawiam sie jednak, ze ona woli byc wieczna klientka, a kazda praca ja hanbi. 

A te perfumy Jo malone to ładne są? 😄 Bo taaak zachwalaaaneee... 

4 minuty temu, Cencik napisał:

Ja sie nie znam na perfumach, ale uwielbiam ich Mimosa&Cardamom. To sa jedyne od nich jakie znam, powachalam tester w gazecie z 5 lat temu i zachorowalam na nie. Jak juz je w koncu kupilam, to zuzylam ze trzy flakony. Niebawem zamowie nastepny. 

• Thanks 1

Olfa się nadaje do takiego Douglasa albo Sephory. Niektóre panie są tam chyba z przypadku, mały procent umie coś powiedzieć o kompozycji i zna się na rzeczy. 

Kiedyś byłam świadkiem jak przyszedł facet z synem i chcieli kupić perfumy na urodziny dla corki/siostry. Pani nie zapytała nawet jakich perfum dziewczyna nie lubi, czy ma jakieś ulubione, żeby chociaż trop złapać itd. Poprowadziła ich do półki z Chanel "Gabrielle" (akurat wtedy je wypuścili) i od razu wystrzeliła, że te poleca, że dobre na prezent, nowość i będzie pan zadowolony. Jak Doronia - "perfumy dobreeee na preezeeeent, kwiatooooweeee, pooleeecam" 

Doronia jest chyba jedyną użytkowniczką Instagrama, która każdemu, kto ją zafalołuje, pisze list powitalny z serduszkami i przeprowadza ankietę pytając co spowodowało, ze się na nią kliknęło. Nie miałam sumienie pisać, że falołuję dla beki, odezwała się moja litość i dobre serce  😄 To chyba certyfikat dobrego falołersa na start, a potem Doronia weryfikuje, czy było warto. Jeszcze tak reaktywnej influencerki nie widziałam 😄

W Douglasie czy Sephorze zarabia się 2,500 więc kto mający wiedzę o perfumach czy kosmetykach chce tam pracować. 

57 minut temu, Cencik napisał:

Zależy co masz na myśli pod pojęciem "ładne". Jakie nuty zapachowe preferujesz? Kwiaty, drewniaki, kadzidła? Ja nie cierpię białych kwiatów, uwielbiam kadzidła i dla mnie każdy zapach kadzidlany jest "ładny" .

• Like 1

54 minuty temu, pikoloko napisał:

Olfa się nadaje do takiego Douglasa albo Sephory. Niektóre panie są tam chyba z przypadku, mały procent umie coś powiedzieć o kompozycji i zna się na rzeczy. 

Kiedyś byłam świadkiem jak przyszedł facet z synem i chcieli kupić perfumy na urodziny dla corki/siostry. Pani nie zapytała nawet jakich perfum dziewczyna nie lubi, czy ma jakieś ulubione, żeby chociaż trop złapać itd. Poprowadziła ich do półki z Chanel "Gabrielle" (akurat wtedy je wypuścili) i od razu wystrzeliła, że te poleca, że dobre na prezent, nowość i będzie pan zadowolony. Jak Doronia - "perfumy dobreeee na preezeeeent, kwiatooooweeee, pooleeecam" 

Zazwyczaj zdezorientowanym facetom poleca się:Chanel nr 5 i wszelkie odmiany typu Chance, Gabrielle itp... Dior Joy(nie polecam kompot owocowy rozwodniony litrami wody), nieśmiertelne LVEB lub Armani Si.

Macie do wydania kilka stówek to jest multum perfum lepszych od Jo Malone. Zapoznajcie się z typową niszą, np:JuliaHasAGun lub Robert Piguet. W tym przedziale cenowym możecie znaleść również moje ulubione Montale.

• Thanks 2

Ja od siebie polecam perfumy Serge Lutens

• Like 2

45 minut temu, Brak nicka napisał:

Zależy co masz na myśli pod pojęciem "ładne". Jakie nuty zapachowe preferujesz? Kwiaty, drewniaki, kadzidła? Ja nie cierpię białych kwiatów, uwielbiam kadzidła i dla mnie każdy zapach kadzidlany jest "ładny" .

Ja jestem kiepska w opisywaniu zapachów. Lubię versace crystal noir, Angela tm, takie slodkawe i dość ciężkie, dior dolce vita, dior hypjotic poison. Ostatnio w ciemno kupiłam jakieś tańsze Pacha Ibiza rose i mega mi się spodobały. Poczytam o TYCH Waszych, bo bardzo lubię wachac nowości 😄 ❤️

Mojemu bylemu chyba ktos tak wcisnal perfumy, bo niedawno wywalalam prezent od niego o aromacie zdechlego lotosu.

Napisano (edytowany)
25 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Mojemu bylemu chyba ktos tak wcisnal perfumy, bo niedawno wywalalam prezent od niego o aromacie zdechlego lotosu.

Ja nie rozumiem, jak mozna kupic komus na prezent zapach, jesli nie mamy pewnosci co ta osoba lubi. Przeciez to strasznie indywidualna sprawa. Nawet bestseller moze po prostu danej osobie smierdziec 😅 Dobrze, ze to juz byly haha

Edytowano przez Sloikpowidel

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Cencik napisał:

Ja jestem kiepska w opisywaniu zapachów. Lubię versace crystal noir, Angela tm, takie slodkawe i dość ciężkie, dior dolce vita, dior hypjotic poison. Ostatnio w ciemno kupiłam jakieś tańsze Pacha Ibiza rose i mega mi się spodobały. Poczytam o TYCH Waszych, bo bardzo lubię wachac nowości 😄❤️

Z półki cenowej co Pacha polecam Ci Woman Bond 007, w ciemnym flakonie. Zapach w stylu versace cristal noir. Pieprzna, perfumeryjna róża skąpana w waniliowo - piżmowym sosie. Parametry dość dobre jak na tę półkę cenową. Myślę, że może Ci się spodobac:)

Edytowano przez Brak nicka
  • Like 1

Zaczyna robić się offtop.

Może założymy osobny wątek nt perfum? 

• Like 1
  • Thanks 1

Booooze 🤣🤣🤣🤣🤣 już wiem kogo ona mi przypomina! Julkę Wróblewską jak nic 😄 ma twarz dziecka 

10 minut temu, Brak nicka napisał:

Z półki cenowej co Pacha polecam Ci Woman Bond 007, w ciemnym flakonie. Zapach w stylu versace cristal noir. Pieprzna, perfumeryjna róża skąpana w waniliowo - piżmowym sosie. Parametry dość dobre jak na tę półkę cenową. Myślę, że może Ci się spodobac:)

Bardzo dziękuję chętnie sprawdzę 🙂

5 minut temu, SolKjut napisał:

Booooze 🤣🤣🤣🤣🤣 już wiem kogo ona mi przypomina! Julkę Wróblewską jak nic 😄 ma twarz dziecka 

W wersji młodszej to Julka Wróblewska, w wersji starszej Violetta Arlak.

Gdzie mozna zobaczyc jak wyglada jej facet?

Napisano (edytowany)
25 minut temu, SolKjut napisał:

Nigdzie.

Edytowano przez Brak nicka
  • Haha 1

Mi sie kojarzy z Maja Boho, szczegolnie ten dziwny ksztalt ust 

3 godziny temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

W wersji młodszej to Julka Wróblewska, w wersji starszej Violetta Arlak.

A W wersji zwierzęcej Małpka Kapucynka 😂🤣😂🤣😂

• Haha 3

Dorotka łapie muchy jeżdząc z otwartą buzią po trawie na rolkach🤣

Prawie jak Chuck Norris:)

Oby się wy.......iła😂🤣

4 godziny temu, SolKjut napisał:

Yt, film z otwarcia perfumerii mon credo. Pozuje z nim na ściance 

3 godziny temu, Galanonim123 napisał:

Yt, film z otwarcia perfumerii mon credo. Pozuje z nim na ściance 

Cóż, jedno się zgadza na 100% w związku z filmikiem o idealnych cechach... na pewno nie jest przystojny 😂

12 minut temu, Kefirowa napisał:

Cóż, jedno się zgadza na 100% w związku z filmikiem o idealnych cechach... na pewno nie jest przystojny 😂

On wygląda anemicznie i antypatycznie. Brzydal.

• Like 1

Napisano (edytowany)

Kiedy stoisz przy średnim ruchu na czerwonym, na skrzyżowaniu i jęczysz Stasiom, że jest korek..  🚜  🚓🚚🚚🚕🚗🚙🚑🚗   😎   to a'propos nowego filmu.

Edytowano przez Wicka
  • Haha 1

4 minuty temu, carolina smith napisał:

On nie jest zamozny. Ja nie wiem czmu ona z nim jest. An ladny ani bogaty.

Jest tez opcja, że go kocha, ale tego nie okazuje..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się