Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zielonaglinka

Złota pięta i barterowy luksus. Temat o Olfie.

Polecane posty

Haha, kupuje  ta sama karme dla mojego (nierasowego i nieluksusuwego kota). Moi znajomi nie wiedza ile kosztuje, moze powinnam wysylac im newslettery z tego co wydaje?

Boze, laska z kompleksem Karyny z Pipidówy Dolnej. Rzucanie cenami jest w złym guście nawet przecięnego Kowalskiego. 

A tak apropos wpisu domaradziej i olfy, wlasciwie to nigdy sie nie zastanawialam, ile mam na sobie. Chyba mam to w dupie.

Napisano (edytowany)

Doris czyta i się inspiruje, ale jajecznica na ścianach to moje autorskie określenie i wypadałoby podać źródło inspiracji, Olfico 

Wmanewrujmy Doris w jakieś gófno. Ona i tak nie załapie, o ile podamy wystarczająco luksusowo 😈

Edytowano przez Kółko wzajemnej adoracji
  • Like 2

odwazylam sie i napisalam jej prywatna wiadomosc na insta. Takze ten, odliczam sekundy do bana i licze na was siostry w zdawaniu relacji, bo akuart dla niej nawe fake konta mi sie nie chce zakladac.

PS. jesli odpisze to zrobie printscreen i wkleje

• Like 1

Wyzej zamiescilam linki do screenow, ale nie zatwierdzili, wiec moge skopiowac wiadomos z DM:

Dani: Mysle, ze ceny powinny byc podkreslone na czerwono, aby stanal wszystkim ludziom z kompleksem z Pipidowy Dolnej. Teraz mam dylemat, bo kupuje te sama karme mojemu kotkowi, a do tej pory sie nikomu nie pochwalilam ile zre moje kocisko. Tyle potencjalu sie marnuje,. Brakuje mi starych postow z rachunkami z taksowki i restauracji, jest szansa, ze wroca? Potrzebuje porady na temat sprzatania. Tak jak powiedzialas, jest to cos bezsensownego, bo po co sprzatac skoro i tak zaraz bedzie kurz. Stosujac te sama logike mysle tez o zaprzestaniu mycia sie i jedzenia, bo w sumie po co sie myc, skoro i tak zaraz sie spoce (wiem, ze Ciebie to nie dotyczy, wygladasz na taka, co sie nie poci) i po co jesc, skoro i tak zaraz pojde na kibel (wiem, wiem, tez Cie nie dotyczy). Tyle pytan!! Mam nadzieje, ze nie zajelam zbyt duzo Twojego czasu.

Lolfa: Polecam wizytę u psychoterapeuty 🙂

Dani: masz jakiegos do polecenia?

Lolfa: Nie ja nie potrzebuje specjalistycznej pomocy 🙂

Dani: i dlaczego do psychologa? zawsze polecasz zachowanie dystansu do siebie, moze tego trzeba nam obu? moze moglybysmy byc psiapsi od dystansu?

Lolfa: Ale Ty widzę tak j to bardzo

Dani: ale by bylo super 🤗

Lolfa: Kobieto ale Twoje zdanie mnie nie interesuje wiec zajmij się swoim życiem

Dani: Ojej

Pozniej cos tam pisala, ale ostatecznie nie wyslala. Nie mam tez jeszcze bana 😄

• Like 1
  • Haha 5

Jak dla mnie to twoja wiadomość była trochę żenująca... Serio dorosła kobieta traci czas na wypisywanie jakichś hejterskich głupot do laski z Instagrama? Uważam, że to poniekąd sprowadzenie się do żałosnego (w mojej opinii) poziomu olfy.

• Like 8

I to najlepiej pokazuje, jak bardzo Olfa jest zależna od opinii innych i zakompleksiona. Gdybym ja dostała wiadomość nr 1, to zwyczajnie bym ją olała (wybacz DanuDanu 😉) Ale ona wdaje się w dość długą dyskusję, w której przekonuje samą siebie, że jej krytykantka jest po prostu niestabilna emocjonalnie. I na końcu informacja, że Twoje zdanie jej nie interesuje 😉

Szkoda, że nie poprosiłaś jej o terapię. W końcu jest fachowcem- skończyła lata temu kierunkowe studia na marnej uczelni i czyta pismo "Psychologia" 

4 minuty temu, Tytka napisał:

Jak dla mnie to twoja wiadomość była trochę żenująca... Serio dorosła kobieta traci czas na wypisywanie jakichś hejterskich głupot do laski z Instagrama? Uważam, że to poniekąd sprowadzenie się do żałosnego (w mojej opinii) poziomu olfy.

Dziekuję za opinię 🙂

Nie wiem skad założenie, ze jestem dorosla i jakie spędzanie czasu jest nietraceniem czasu.

A żałosna mogę być, przymiotnik jak każdy inny.

• Like 5

3 minuty temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

I to najlepiej pokazuje, jak bardzo Olfa jest zależna od opinii innych i zakompleksiona. Gdybym ja dostała wiadomość nr 1, to zwyczajnie bym ją olała (wybacz DanuDanu 😉) Ale ona wdaje się w dość długą dyskusję, w której przekonuje samą siebie, że jej krytykantka jest po prostu niestabilna emocjonalnie. I na końcu informacja, że Twoje zdanie jej nie interesuje 😉

Szkoda, że nie poprosiłaś jej o terapię. W końcu jest fachowcem- skończyła lata temu kierunkowe studia na marnej uczelni i czyta pismo "Psychologia" 

Właściwie pomyślałam to samo. Czasami na tinderze się zdarza, że dostaję wiadomość czysto prześmiewczą z powodu mojego wyglądu czy opisu (chyba?), i nie odpisuję, bo ewidentnie ktoś robi sobie jajca. Także nie ma czego wybaczać, doskonale rozumiem o co Ci chodzi 🙂

No chciałam odpisać coś w stylu, że jak nie jem chleba to nie znaczy, że nie wiem, które piekarnie w okolicy są spoko, ale już mi się nie chciało.

O ja. Ale Karolina pocisnęła Doris. 

Chyba najgorsze co może być, usunięcie wiadomości nawet bez czytania. Olfa się musi teraz telepać bo pewnie się produkowała jak szalona a tu ktoś stwierdził, że nawet nje warto tego wysietlic xD 

Jak się nazywa insta tej Karoliny? 😅 biedna Olfa

Poprzedni wątek spadł, bo Olfa nie mogła znieść, że padły marne zarobki i nieprestiżowe stanowisko Kuby z call center, tylko europejskiego😹

ależ ona jest.... jak tylko zaczęłyśmy mocniej cisnąć po jajecznicy na ścianach, to od razu jedzie po farbę,  mimo że w blogu się długo zastanawiała, czy dołożyć jeszcze hajs do tego mieszkania, bo przecież to tylko chwilowe😅 
jak tylko napisałam o niewyczesanych kotach, ich niezadbanym futerku to puszysta i zadbana sierść i wielkie zdjęcie kocura na story nagle, do tego przypomnienie, jaką drogą karmę kupuje i ile wydaje miesięcznie na zwierzyniec.
Gdy padło o butach Kuby,  że pewnie zaraz odeślą kilka par, to pokazuje  całą półkę(niezabudowana półka z adidasami na widoku jest taka 2000s i studenckie mieszkanie😁

Jak zaczęłyśmy pisać o cycuszkach Kuby, to nagle idzie na siłownie i do trenera personalnego(tu oczywiście trzeba zaznaczyć, bo przecież go stać😅 )

Ależ ona musi się trząść i wyszukiwać forum raz za razem😂 nie raz w poprzednich wątkach dziewczyny dowodziły, ze ona to czyta i reaguje 

Tym razem przegielysmy- ciekawe co bardziej ją uraziło, to, że śmiejemy się z jej bezwartościowego wykształcenia, niskie zarobki luksusowego Kuby, to że wiemy na jakiej ulicy mieszka i z okna ma widok na wychodek publiczny, żółte ściany, najdłuższe wakacje w życiu olfy i pobyt za granicą, czyli zbieranie truskawek,  czy co?🙈 

dla mnie i tak najlepsze jest to, ze olfa nie ma stałych znajomych. Od nigdy, każdy ją olewa jak tylko bliżej pozna takiego nieprzyjemnego fałszywego pustka mającego problem z samym sobą 

• Like 1
  • Haha 1

Karmienie sucha karma i spuszczanie żwirku w toalecie, no masz się Olfa czym pochwalić.

Spuszczanie żwirku w toalecie jest niedopuszczalne na mocy ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków.

A o rozwalaniu kotu nerek suchym szajsem to się nawet nie będę wypowiadać.

• Like 3
  • Thanks 2

#inspajerdbajkafeteria#

Ćwiczenia z personalnym nie są buk wie jak drogie i nie ma czym się chwalić. Poza tym i tak jest brzydki, miliony godzin spędzane na wyciskaniu żelastwa nie sprawią, że stanie się przystojniakiem.

Dorotka mogłaby go też nauczyć, że nie zakłada się takich skarpetek do tego typu obuwia. Są fajne poniżej kosteczki. 

2 godziny temu, Wiktor_krum napisał:

Karmienie sucha karma i spuszczanie żwirku w toalecie, no masz się Olfa czym pochwalić.

Spuszczanie żwirku w toalecie jest niedopuszczalne na mocy ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków.

A o rozwalaniu kotu nerek suchym szajsem to się nawet nie będę wypowiadać.

Serio? Nie mialam nigdy kota w domu,ale mnie temat zaciekawil, bo wszysycy znajomi, ktorych znam i maja koty w bloku to tak robia...to jak sie powinno sprzatac po kocie kuwete mieszkajac w bloku? 

Sorry za offtop, ale mnie to zaintrygowalo 😄

10 godzin temu, Tytka napisał:

Też myśle, że po co do niej pisać. Lubię z niej cisnąć zwłaszcza widząc ją motającą się jak małpka w małej klatce, żeby udowodnić, że jest inaczej. Nie liczy się ze zdaniem nieudaczników, a przeżywa każdy wpis. 

Karolina zmiażdżyła ją intelektem. Nie wiem czy widziałyście ale Olfa napisała, pod jedną stylizacją, że jest lumpeksowa(były na niej ciuchy z Zary)a Karolina zabiła ją śmiechem. Była na tyle mądra, że nie wdała sie w pyskówki a Dorotka zapewne się telepała.

53 minuty temu, Dżudi_12 napisał:

Insta było wspominane, karolina_domaradzka. 

I doslownie kazda stylowka dziewczyn tam pokazanych wygladala na drozsza niz Olfy. Stylu nie da sie zrobic oblepiajac sie metkami. Dodatkowo usuniecie jej wypocin bez czytania bylo jak uderzenie w twarz 😂 Chciala byc luksusowa, a dla co raz wiekszego grona ludzi jest synonimem obciachu i braku klasy. 😁

To chyba było najgorsze dla Olfy - bycie zignorowaną. Jak jakiś życiowy nieudacznik! 

Olfa taka zajarana że ma rasowe koty a karmi je suchą karmą, co z tego że za "miliony" jak sucha karma to syf

• Like 1

1 godzinę temu, Takajedna123 napisał:

Serio? Nie mialam nigdy kota w domu,ale mnie temat zaciekawil, bo wszysycy znajomi, ktorych znam i maja koty w bloku to tak robia...to jak sie powinno sprzatac po kocie kuwete mieszkajac w bloku? 

Sorry za offtop, ale mnie to zaintrygowalo 😄

Do śmietnika normalnie, do zmieszanych.

12 godzin temu, Tytka napisał:

Napisałaś o traceniu czasu na wypisywanie jakichś głupot, a Kafeteria rozumiem służy pogłębianiu wiedzy życiwej, naukowej? 🤔 Ja uważam, że bardziej sesnowne jest pisanie do osoby której dotyczy temat, niż "ukrywanie" się na jakimś forum, żeby tam dać upust swoim emocjom. To według mnie jest bardziej żenujące jeśli już o żenadzie piszesz.

Pisanie do "laski z instagrama", czy pisanie o niej na forum, to przecież taki sam sposób tracenia czasu.

• Thanks 1

2 minuty temu, Wiktor_krum napisał:

Do śmietnika normalnie, do zmieszanych.

O fffuuujaaa...jak to dobrze ze nie mam kota! Dzieki za uswiadomienjw i sorka za offtop!

A ja nadal chciałabym zobaczyć filmik jak Doris robi pełny makijaż. 

Już pokazała wieczorną pielęgnację (dzięki Dora!) ale jest pewien niedosyt. 

29 minut temu, pikoloko napisał:

A ja nadal chciałabym zobaczyć filmik jak Doris robi pełny makijaż. 

Już pokazała wieczorną pielęgnację (dzięki Dora!) ale jest pewien niedosyt. 

Nie zobaczysz bo wtedy nie mogłaby użyć filtrów 😛

• Thanks 1

2 godziny temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Napisałaś o traceniu czasu na wypisywanie jakichś głupot, a Kafeteria rozumiem służy pogłębianiu wiedzy życiwej, naukowej? 🤔 Ja uważam, że bardziej sesnowne jest pisanie do osoby której dotyczy temat, niż "ukrywanie" się na jakimś forum, żeby tam dać upust swoim emocjom. To według mnie jest bardziej żenujące jeśli już o żenadzie piszesz.

Pisanie do "laski z instagrama", czy pisanie o niej na forum, to przecież taki sam sposób tracenia czasu.

Ja uważam, że lepiej pisać tu na forum. Olfa nie może Ciebie zablokować, a i przeczyta prawdziwą opinię, a nie słodko pierdzącą na swoj temat.

20 minut temu, Brak nicka napisał:

Ja uważam, że lepiej pisać tu na forum. Olfa nie może Ciebie zablokować, a i przeczyta prawdziwą opinię, a nie słodko pierdzącą na swoj temat.

Zamieniamy temat na dyskusję o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą? 

Dla jednej jedno jest sensowniejsze, dla drugiej inne. Na IG też przeczyta, spokojnie. Odnoszę wrażenie, że ona wszystko czyta i wszystkim się przejmuje+ wertuje net w poszukiwaniu tematów o sobie. Może zwyczajnie po sobie nie jeździć i uznać, że  każdy ma prawo do własnych decyzji?

nie widzę nic na insta Karoliny Domaradzkiej - czy ktoś mógłby mnie pokierować, gdzie szukać tematu outfitów naszej gwiazdy?

Napisano (edytowany)
9 minut temu, jabłko robaczywe napisał:

nie widzę nic na insta Karoliny Domaradzkiej - czy ktoś mógłby mnie pokierować, gdzie szukać tematu outfitów naszej gwiazdy?

Były wczoraj na insta stories Domaradzkiej- już pewnie zniknęły. Ogólnie było zdjęcie Olfy z jej słynnym wyliczeniem ile co kosztowało (wyszło ponad 16 tys) i pytanie (napisane z błędnie zaznaczonym akcentem) How much IS your outfit? No i potem posypały się zdjęcia widzek Domaradzkiej z podobnymi wyliczeniami, gdzie wartość ciuchów nie przekraczała zwykle 200zl, a wyglądały naprawdę dobrze. Pojechały po Olfie ale w sposob niebezpośredni i kulturalny. Żadnego obrażania nie było. 

Edytowano przez Melba
  • Thanks 1

2 godziny temu, Brak nicka napisał:

Tylko że ja akurat odniosłam się do postu, który nie był "słodko-pierdzący" i wg. mnie dobrze, że Olfa mogła go przeczytać, gdy był skierowany bezpośrednio do niej. Tak czy inaczej, chodziło mi głównie o to, że dla jednego stratą czasu jest pisanie tu, a dla innego gdzie indziej i faktycznie o tym nie ma co dyskutować.

O matko, jak długo Olf będzie reklamował ten jedwabny biznes? To jest tak natrętne, że nawet gdybym chciała coś u nich kupić to już by mnie odrzuciło. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się