Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zielonaglinka

Złota pięta i barterowy luksus. Temat o Olfie.

Polecane posty

22 minuty temu, pikoloko napisał:

O matko, jak długo Olf będzie reklamował ten jedwabny biznes? To jest tak natrętne, że nawet gdybym chciała coś u nich kupić to już by mnie odrzuciło. 

Nie wiem. Ale wiem, że Olfa jest złośliwa. Coś piepszyła do kamery i było widać przebierającą się Martę. Nic nie było na szczęście widać ale mogła wybrać inny kadr. Wczoraj szybko skierowała kamerę na inne lustro, żeby nie było widać jej nędznej stylówki, dziś tego nie zrobiła.

Napisano (edytowany)

Na IG prezentacja szmatek. 

Na jednym ze slajdów, gdzie ta dziewczyna ma na sobie biały sweterek i ...enkę, te przyciski "tak /nie" są na takiej wysokości, że można nieopatrznie zagłosować na "nie" (tak się składa, że przycisk jest poniżej środka ekranu, ja np akurat tam przyciskam żeby przewinąć). 

Czy to tylko zbieg okolicznosci czy Olfa jest zdeterminowana żeby ta dziewczyna wypadła gorzej? (I tak wygląda lepiej niż Dorota w tych ciuchach) 

Edytowano przez pikoloko

Helol bodi zarzuciło 60%zniżki na cały asortyment u sary mannei, to ja tak sobie mysle ilu  i d i o t ó w  kupilo te produkty w normalnej cenie, i jak badzo tej ceny nie jest wart. Pokazuje to jak doją  d e b i l i  z kasy.

• Haha 1

Napisano (edytowany)
15 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

...enka w panterkę i pytanie Olfy: gdzie się podział biust? Hmm, trzeba najpierw go mieć, żeby się miał gdzie podziewać. 

Absolutnie golden girl i henelowa lepie

Edytowano przez zielonaglinka

Zgadzam się, na tym zdjęciu gdzie siedzą we trzy, Olfa wygląda jak przebieraniec ("trying too hard") 

• Like 1
  • Haha 1

16 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

...enka w panterkę i pytanie Olfy: gdzie się podział biust? Hmm, trzeba najpierw go mieć, żeby się miał gdzie podziewać. 

Absolutnie golden girl i henelowa lepiej

U chirurga 😂 a nieeee! Wciaz nie znalazl sie sponsor 😉

36 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Może jest u jej faceta?

Body Boom pamiętamy...

2 godziny temu, zielonaglinka napisał:

Na szczescie Mojo reklamuje coraz mniej 👍🏻

Przepraszam za off top , ale czy któraś z Was kupiła te Natural Mojo ? Ja wiem , że one niedługo z lodówki zaczną wychodzić bo każdy je zachwala i pieje peany na ich temat. Niestety mnie też zaczęły kusić , ale wolałabym uzyskać opinię kogoś , kto za własne pieniądze kupił ? 

6 minut temu, QueenB napisał:

Przepraszam za off top , ale czy któraś z Was kupiła te Natural Mojo ? Ja wiem , że one niedługo z lodówki zaczną wychodzić bo każdy je zachwala i pieje peany na ich temat. Niestety mnie też zaczęły kusić , ale wolałabym uzyskać opinię kogoś , kto za własne pieniądze kupił ? 

Zrobione z najtańszych składników. Więcej pieniędzy odzie na marketing niż na jakość produktu. Szkoda zdrowia na to. Typowa maszynka do robienia pieniędzy. 

• Like 3
  • Thanks 1

29 minut temu, QueenB napisał:

Kiedyś gdzieś natrafiłam na rzetelną recenzje. Dziewczyna analizowała skład. Wyszedł słabo, do tego bardzo wygórowana cena. Porozmawiaj lepiej z dietetyk iem. Ewentualne podejdź do sklepu specjalizującgo się w suplach dla sportowców. Na pewno pomogą, doradzą. 

• Like 1

Sama kiedyś chciałam kupić natural mojo, ale te ciągłe promki coś mi nie pasowały. Bardzo się cieszę, że trafiłam na te recenzje, nie pamiętam gdzie, ale całkowicie ona wyłączyła mnie z natural mojo. I przy okazji hello body, czy te szminki banana 

• Like 1

3 godziny temu, pikoloko napisał:

O matko, jak długo Olf będzie reklamował ten jedwabny biznes? To jest tak natrętne, że nawet gdybym chciała coś u nich kupić to już by mnie odrzuciło. 

Sama od roku staram się kupować rzeczy dobrej jakości. Chcę uzupełnić szafę w jadwabne basici. Wcześniej kupowałam od so fluffy, ale dzięki dorocie (tak, napiszę to, pierwszy raz i nigdy więcej) trafiłam na naprawdę fajną markę. Lubię ich ciuchy i akurat z tego rabatu jestem zadowolona. 

18 minut temu, Galanonim123 napisał:

Sama kiedyś chciałam kupić natural mojo, ale te ciągłe promki coś mi nie pasowały. Bardzo się cieszę, że trafiłam na te recenzje, nie pamiętam gdzie, ale całkowicie ona wyłączyła mnie z natural mojo. I przy okazji hello body, czy te szminki banana 

Banana mnie nie kusi , hello body też nie - na całe szczęście...

Przez to siedzenie w domu niestety poszło tu i ówdzie i myślałam nad Mojo.  Kupiłam tabletki z zieloną kawą , kiedyś schudłam na nich 20kg po ciąży , może i teraz się uda. 

Dziękuję za odpowiedź 😉

51 minut temu, pimponia napisał:

Zrobione z najtańszych składników. Więcej pieniędzy odzie na marketing niż na jakość produktu. Szkoda zdrowia na to. Typowa maszynka do robienia pieniędzy. 

Na ebay w Niemczech gdzie to produkują nawet na akcjach idzie po 5€🤣😂🤣😂🤣😉

54 minuty temu, pimponia napisał:

Muszą zapłacić tym wszystkim influencerkom za reklamę a to pewnie nie są małe pieniądze...

Już nie spamuję , dziękuję za odpowiedź 😘

14 minut temu, Fifka napisał:

Na ebay w Niemczech gdzie to produkują nawet na akcjach idzie po 5€🤣😂🤣😂🤣😉

Jeez...

Chyba mózg mi wyżera od siedzenia w domu...

• Haha 1

2 godziny temu, pikoloko napisał:

Zgadzam się, na tym zdjęciu gdzie siedzą we trzy, Olfa wygląda jak przebieraniec ("trying too hard") 

Zdecydowanie obydwie jej koleżanki dużo ładniej się prezentują. 

27 minut temu, alewybredzicie napisał:

jprdl

że wam się chce śledzić ją wszędzie zawsze

mnie się nie chce

nuudaaa

Za to chce ci sie sledzic nas na kafeterii  🤷🏻‍♀️

• Like 1
  • Thanks 1

7 godzin temu, pimponia napisał:

Bardzo słaby skład i drogi badziew.

Gość
Napisano (edytowany)
11 godzin temu, zielonaglinka napisał:

Na szczescie Mojo reklamuje coraz mniej 👍🏻

Tez wydaje mi się, ze coraz mniej widzę tego kupska na insta, no może pomijając Siwcową. Myśle, ze firma obcięła koszta reklamy, już tyle wpompowali na ten dział kasy ze jestem pewna, ze kto ma wiedzieć ten wie, zostawili sobie najlepszych wyjadaczy, a nie oszukujmy się, Olfa ze swoim wizerunkiem jest w oczach potencjalnych firm małym pionkiem. 

9 godzin temu, QueenB napisał:

Kto to niby zachwala ? Z tego co zauważyłam, to nikt nigdy nie kupił tego za swoją kasę i nie polecił z serca, jedynie mamy odczynienia z odpłatnymi reklamami influencerow. Sam fakt nagonki na ten produkt powinien Ci się wydać podejrzany oraz to, ze robią wyprzedaże często -50%.. trzeba być imbe c ylem, aby kupić  hellobananamojo.. jeszcze większym  imbe c ylem żeby to reklamować i robić z siebie ściere za pare zeta

Edytowano przez Gość

13 godzin temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

One wyglądają na kobiety z klasą, a Dorotka jak uboga krewna. Swoją drogą wygląda na bardzo niezdrową. Ta sucha, cieńka skóra, brrrr.

12 godzin temu, QueenB napisał:

Banana mnie nie kusi , hello body też nie - na całe szczęście...

Przez to siedzenie w domu niestety poszło tu i ówdzie i myślałam nad Mojo.  Kupiłam tabletki z zieloną kawą , kiedyś schudłam na nich 20kg po ciąży , może i teraz się uda. 

Dziękuję za odpowiedź 😉

Koleżanko, zdradź proszę nazwę tych tabletek.

• Confused 1

A powiedzcie mi bo ja jestem bardzo w tyle z sytuacją jej mieszkania... Dawno temu wspominała, że będą w mieszkaniu "przejściowym" dopóki nie znają czegoś bardziej classy, o lepszym standardzie. A teraz widzę malowanie ścian, i ogólne urządzanie mieszkania... o co tu chodzi ?

3 minuty temu, Aguliciousa napisał:

A powiedzcie mi bo ja jestem bardzo w tyle z sytuacją jej mieszkania... Dawno temu wspominała, że będą w mieszkaniu "przejściowym" dopóki nie znają czegoś bardziej classy, o lepszym standardzie. A teraz widzę malowanie ścian, i ogólne urządzanie mieszkania... o co tu chodzi ?

To była jej ściema. Co ma powiedzieć swoim fankom? Że mieszka w lokum z widokiem na toitoi i parking?

Dorotka ślini się na insta do apartamentów Foksal na które ją nie stać:) 

„Moja prestizowa stylowka na wybory” na jej instastory. Czy ktos mi moze powiedziec co sie stało z jej włosami? 😧😯

Napisano (edytowany)
17 minut temu, Brak nicka napisał:

Dorotka ślini się na insta do apartamentów Foksal na które ją nie stać:) 

Właśnie miałem o tym pisać. 

Przypomijcie sobie co pisałem o tym w poprzednim temacie o Foksal13/15.

Dorota, przecież sama mówiłaś, że Ty w kamienicy to nie chcesz tylko nowoczesne apartamentowce. 😁😁😁

Dorota, na Foksal m2 pomiędzy 30 000 a 39 000 PLN brutto. A na Woli ile? 

Randomowe mieszkanie na Foksal13/15... To tak powyżej 5 000 000 PLN. Dorota, życzę Ci tego bo sam mega się jaram ta lokalizacja i wszystkim co związane z tym miejscem.

Dopóki jackpot mi nie da, to mogę obserwować zdjęcia na instagramie. 

PS. Dorota na rynku pojawił się do kupienia apartament 85 metrów na Hozej50 z tarasem na dachu. 

Za metr cena podobna do Foksal. 

Edytowano przez Janekrome
  • Haha 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się